Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wjechała Renault Clio do przydrożnego rowu

38

Dzisiaj, około godziny 6.30 kobieta kierująca samochodem marki Renault Clio wpadła w poślizg, wskutek czego wjechała pojazdem do przydrożnego rowu. Kobieta  podróżowała sama. Karetka pogotowia ratunkowego zabrała ją do jasielskiego szpitala na obserwacje.

Do zdarzenia doszło  nad ranem na drodze krajowej nr 73 w miejscowości Krajowice.  Kierująca pojazdem jadąc z Kołaczyc w kierunku Jasła,  nie dostosowała prędkości jazdy do panujących warunków na drodze, wobec czego wpadła w poślizg.  U kobiety nie stwierdzono większych obrażeń, mimo to została przewieziona do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Strażacy z Komendy Państwowej Straży Pożarnej pomogli uwolnić kobietę z pojazdu. Na miejscu była policja, która zabezpieczyła teren.

(icz)

Reklama

Komentarze: 38

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ zzz
dnia 01.03.2011, 19:44 · Zgłoś
a ja sie pytom gdzie pyli rodzice
Odpowiedz
-1
@ Kongo
dnia 28.02.2011, 12:43 · Zgłoś
Się znawcy odezwali...Chcesz się pośmiać z rana ? wejdź na jaslo4u... humor gwarantowany...
Odpowiedz
2
@ waja
dnia 27.02.2011, 20:54 · Zgłoś
Nie chcę nic mówić, ale kobiety za kierownicą renault clio oznaczają tylko jedno - babka była świeżo po kursie prawa jazdy - ja sama zaraz po kursie chciałam sobie takiego kupić, ale mi przeszło. Niestety nie każda pani to mistrz kierownicy - niektóre nie powinny wjeżdżać na drogę - szczególnie te które boją się jeździć autem innym niż to na którym się uczyły...
Odpowiedz
-2
@ do BROOKLIN
dnia 27.02.2011, 16:54 · Zgłoś
ale jesteś spostrzegawczy może z ciebie jasnowidz podkarpacki widzisz tak dobrze te letnie opony z przodu,.chyba że masz okular+20dp popros niech cie wezmą do śledczej
Odpowiedz
1
@ BROOKLIN
dnia 28.02.2011, 11:06 · Zgłoś
Dzieki, ale nie mam okularów, A te opony z przodu to kleber viaxer, jak masz ochotę to sprawdzić możesz ze to opona letnia jest, i niestety nawet na lato jest bardzo słaba a co dopiero w zimie
Odpowiedz
-1
@ lolek
dnia 27.02.2011, 13:15 · Zgłoś
Ale wam się wam objawiło to każdem mogło w tych warunkach się przytrafić mało laty nie macie pojęcia o jedzie a komentujecie ale jak [...] doprowadzi do śmiertelnego zdarzenia to jest w porządku wtedy go bronicie
Odpowiedz
1
@ luq vw
dnia 26.02.2011, 19:10 · Zgłoś
ty się fenix nie odzywaj bo ty prawka pewnie nie masz a co do driftu byś się zdziwił ....
Odpowiedz
1
@ :)
dnia 26.02.2011, 15:31 · Zgłoś
ALE URWAŁA ALE TO BYŁO DOBRE:)
Odpowiedz
2
@ profesor
dnia 26.02.2011, 17:13 · Zgłoś
zamknij [...] takie teksty już nikogo nieroszają!!!
Odpowiedz
-1
@ mariannn
dnia 26.02.2011, 14:39 · Zgłoś
a gdzie sa nasze służby drogowe to co sie dzieje w miescie i okolicznych drogach to jest masakra. czyzby ich zima zaskoczyla
Odpowiedz
0
@ 1234
dnia 26.02.2011, 13:38 · Zgłoś
i po jakiego [...]opisujcie takie [...] kiedys to wy mozecie byc nastepni!!!
Odpowiedz
1
@ kiuljj
dnia 26.02.2011, 13:09 · Zgłoś
uczyła się dritu do filmu jasło drift
Odpowiedz
-1
@ fakir
dnia 26.02.2011, 13:03 · Zgłoś
Wielcy znawcu...wjechała sobie poprostu do fosy zdarza się;) każdy ma prawo sobie wjechać wam też się to zdarzy kiedyś znawcy driftingu,ślisko jest ot co
Odpowiedz
2
@ LIKWIDATORZY
dnia 26.02.2011, 12:09 · Zgłoś
Uchwała została przegłosowana [...] głosów 13 do 9.

Głosy "za" likwidacją:

Kręcisz Bogusław (PO)

Żygłowicz Stanisław (PO)

Brągiel Jolanta (członek koalicji PO-PSL)

Dranka Zbigniew (członek koalicji PO-PSL)

Gawlik-Feldo Dorota (PO)

Kmiecik Adam (PO)

Kozioł Józef (członek koalicji PO-PSL)

Lawera Stanisław (PO)

Miśkowicz Franciszek (PSL)

Mlicki Stanisław (PO)

Motkowicz Henryk (PO)

Urban Jan (PSL)

Woźniak Dorota (PSL)

Głosy "przeciw" likwidacji:

Gorgosz Tadeusz (PIS)

Lechowski Witold (PIS)

Misiołek Marta (PIS)

Muzyka Jan (PIS)

Pawluś Adam (PIS)

Rzońca Bogdan (PIS)

Sepioł Mariusz (PIS)

Stachurski Andrzej (PIS)

Zając Wojciech (PIS)

Wstrzymał się:

Pers Grzegorz (PSL)
Odpowiedz
-1
@ pewny
dnia 26.02.2011, 12:01 · Zgłoś
NA PEWNO MYŚLAŁA O TYM CO POD PALMAMI ROBIĄ DZIEWCZYNY ZAZDROSZCZĄC IM,A ONA MUSI TYRAĆ W JAKIMŚ SKLEPIE ZA PARĘ ZŁOTYCH,.PRZEZ CO NIE DOSTOSOWAŁA PRĘDKOŚCI DO PANUJĄCYCH WARUNKÓW.A W NAGRODĘ ROZBIŁA GRATA,A OD WYROZUMIAŁYCH POBORCÓW DOSTAŁA MANDAT I PUNKTY KARNE./biednemu zawsze wiatr w oczy/
Odpowiedz
1
@ andzia
dnia 26.02.2011, 21:25 · Zgłoś
wiesz co kolego, jest nawet co zazdrościć tym wyłuzdanym dziewuchom,które z byle jakimi [...] robią co chcą.Wyobraź sobie,że jesteś któryś tam setny w kolejce do takiej panny...życzę miłych wojaży i nie zazdroszczę bo nie ma czego...
Odpowiedz
1
@ yhy
dnia 26.02.2011, 21:40 · Zgłoś
rzeczywiście, jest czego zazdrościć...[...]-a i starych, obślizgłych facetów.
Odpowiedz
0
@ Wyli Zany
dnia 01.03.2011, 05:25 · Zgłoś
A PO ile dają 8:)3)==
Odpowiedz
1
@ hahahaha
dnia 26.02.2011, 11:58 · Zgłoś
xD haaah Znowu Koło [...] buhahahahah=D
Jakąś Magiczna Moc ma ten Burdelik ;D
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 26.02.2011, 11:52 · Zgłoś
zagapiła się na palmę
Odpowiedz
1
@ Dzony Elegant
dnia 26.02.2011, 11:40 · Zgłoś
Daj Babie auto...
Odpowiedz
-1
@ zdziwiony
dnia 26.02.2011, 09:41 · Zgłoś
a po co tam wjeżdzała?? :)
Odpowiedz
1
@ hihihihi
dnia 26.02.2011, 09:28 · Zgłoś
korzysta z urokow zimy:) piekny wjazd:) pewnie zaciagla recznego hihihihihihi
Odpowiedz
-2
@ BROOKLIN
dnia 26.02.2011, 09:12 · Zgłoś
jeżeli pod koniec lutego jeździ na oponach letnich z przodu!! to powinna być jeszcze obciążona kosztami straży, pogotowia!!
Odpowiedz
-1
@ poker_net
dnia 26.02.2011, 08:27 · Zgłoś
CLIO is THE BEST
Odpowiedz
-1
@ dzanas
dnia 25.02.2011, 22:39 · Zgłoś
mietek złapał kapcia tusz za znakiem ustąp pierwszeństwa
wiadomosc zapierajaca dech w piersiach gz
Odpowiedz
3
@ OZI
dnia 25.02.2011, 21:46 · Zgłoś
Jak widać na zdjęciach kobieta nie musiała mieć dużej prędkości na tak zaśnieżonej drodze by wpaść w poślizg:(( jak zwykle nasi drogowcy zaspali;p;p;p
Odpowiedz
2
@ ...
dnia 25.02.2011, 21:43 · Zgłoś
i dobrze, naucz sie [...] szczalo jezdzic jak sa zle warunki albo nie wsiadaj za kierownice bo narobisz innym kiedys nieszczescia bo spowodujesz wypadek i komus cos sie stanie :/ bezmozgie [...]
Odpowiedz
-1
@ xyz
dnia 26.02.2011, 15:29 · Zgłoś
zastanów się zanim zaczniesz tak śmiało komentować co ktoś zrobił nie tak bo sa takie warunki że każdemu może się to przydarzyć oczywiście ostrożność trzeba zachować a niejedna "[...]" na pewno jeździ lepiej od ciebie(i to specjalnie z małej litery napisane zostało)
Odpowiedz
0
@ bmw
dnia 25.02.2011, 19:45 · Zgłoś
widac ze nie pierwszy raz bo błotnik juz wymieniany na inny kolor...
Odpowiedz
2
@ LuQ vW drift
dnia 25.02.2011, 19:28 · Zgłoś
Mogła zaciągnąć wajchę i po zaworach xD DRIFTING :D
Odpowiedz
-2
@ Felixx
dnia 26.02.2011, 10:05 · Zgłoś
Sam pewnie nie umiesz Driftować, a komuś innemu kazujesz.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 26.02.2011, 13:00 · Zgłoś
(..) "Komuś innemu kazujesz"... Ty nawet języka polskiego nie znasz...
Odpowiedz
1
@ aaa
dnia 25.02.2011, 19:23 · Zgłoś
ale sensacja :D
Odpowiedz
2
@ alebiba
dnia 25.02.2011, 19:05 · Zgłoś
koło flamingo :D
Odpowiedz
1
@ kooki
dnia 25.02.2011, 19:44 · Zgłoś
palma de mirete jakoś tak
Odpowiedz
4
@
dnia 25.02.2011, 18:52 · Zgłoś
To się Pani najechała, dobrze że nic się nie stało:_) wczoraj też kobieta blondyna w Jareniówce za sklepem siedziała sobie w rowie , i co najlepsze też Clio :) kobitki uważajcie !!!
Odpowiedz
1
@ Kryszak
dnia 26.02.2011, 08:31 · Zgłoś
[...]. Żywiec 20zł:-)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.