Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Władze Młodzieżowej Rady Powiatu wybrane

37

Młodzieżowa Rada Powiatu Jasielskiego wybrała swych liderów. Nowym Przewodniczącym Rady został Dominik Ciupek z Zespołu Szkół Budowlanych, a Wiceprzewodniczącym - Mateusz Konieczny z II Liceum Ogólnokształcącego.

Po autoprezentacji kandydatów i tajnym głosowaniu Młodzieżowa Rada Powiatu Jasielskiego wybrała swych liderów. Nowym Przewodniczącym Rady został Dominik Ciupek, uczeń Zespołu Szkół Budowlanych. Rolę Wiceprzewodniczącego będzie pełnił Mateusz Konieczny z II Liceum Ogólnokształcącego.

Gośćmi tej "sesji" młodych radnych byli: Etatowy Członek Zarządu Powiatu Tadeusz Górczyk i Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystki Rady Powiatu Zbigniew Dranka oraz ich szkolni opiekunowie.

Plan pracy tego gremium na najbliższe miesiące przewiduje atrakcyjne spotkania, a także kontynuację wyszukiwania w powiecie ludzi zasłużonych dla kultury, których niebawem uhonoruje Starosta Jasielski.

Przypomnijmy, iż Młodzieżowa Rada Powiatu, działająca przy Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle, została powołana 7 października 2005 r. Tworzą ją uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całego powiatu, którzy chcą działać na rzecz swych środowisk i rówieśników. Obecnie głównym animatorem swoistej edukacji dla samorządności jest Barbara Żytniak.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Reklama

Komentarze: 37

Dodaj komentarz Widok:
1
@ antyhejter
dnia 13.02.2014, 19:43 · Zgłoś
Ludzie ... Czego Wy checie od tego chłopaka ? Ubrał koszulke jaką chciał i tyle ! Z tego co mi wiadomo to te spotkania rady powiatu odbywają się w czasie zajęć lekcyjnych bądź zaraz po ich zakończeniu , czyli członkowie Młodzieżowej Rady Powiatu idą na te "sesje" ubrani tak jak byli w szkole. Przecież nie będzie chodził po szkole cały dzień w garniturze jeżeli ma później iść na taką "sesje" ;)
Odpowiedz
0
@ jaślanka
dnia 20.01.2014, 16:17 · Zgłoś
Moi drodzy w Młodzieżowej Radzie jest młodzież, która działa aktywnie w szkołach. Statut materialny i społeczny rodziców nie ma znaczenia. Poza tym są to bardzo kulturalni ludzie. Pracuje w instytucji gdzie bywa młodzież z wszystkich szkół ponadgimnazjalych w Jaśle i uważam, że uczniowie z Budowlanki niczym nie różnią się od licealistów. Dominika widziałam na rożnych konkursach jest to bardzo sympatyczny i i inteligentny młody człowiek. Powodzenie i gratulacje dla wybranych chłopaków.
Odpowiedz
3
@ helena
dnia 20.01.2014, 12:11 · Zgłoś
Jestem na 100 % pewna że Przewodniczący Młodzieżowej Rady Powiatu jest bardziej skuteczny niż jego odpowiednik w Starostwie.Dobrze że w tym roku wybory...
Odpowiedz
2
@ budowlanka.
dnia 19.01.2014, 20:46 · Zgłoś
Znam Dominika osobiście, jest świetnym chłopakiem :) mądry, odpowiedzialny, sympatyczny. nadaje sie prosze mi wierzyć.
Odpowiedz
1
@ Max Szyderko
dnia 18.01.2014, 21:41 · Zgłoś
Ten z lewej powinien zapozować w koszulce z listkiem, i mielibyśmy komplet zainteresowań młodzieży...
Odpowiedz
1
@ xD
dnia 18.01.2014, 17:07 · Zgłoś
[...] RastaMan
Odpowiedz
-3
@ ad
dnia 18.01.2014, 14:27 · Zgłoś
Ciupek?!?!?! dziwić się, że POLSKA umiera! Jak takich ,,ludzi" do władz wybierają! Zamiast kogoś naprawdę mądrego, to takiego koksa z budowlanki!
Odpowiedz
-2
@ beczka smiechu
dnia 17.01.2014, 20:39 · Zgłoś
Ten z budowlanki z reklamą [...] na koszulce jest przewodniczącym??? Porażka! jaka rada taki przewodniczący.
Odpowiedz
-3
@ aaa
dnia 18.01.2014, 13:48 · Zgłoś
Przynajmniej umie przewidywać i wie co za chwilę pozostanie w tym Jaśle dla młodych i starych. Reklama adekwatna do nadchodzącej przyszłości.
Odpowiedz
-1
@ Rina
dnia 18.01.2014, 16:09 · Zgłoś
Ten po lewej jest przewodniczącym.
Odpowiedz
1
@ poinformowana
dnia 22.01.2014, 12:42 · Zgłoś
Z Budowlanki to ten w koszuli w kratkę po lewej stronie zdjęcia - a chodząca reklama to z II LO - Budowlanka to naprawdę niezła szkoła wbrew panującej opinii!!
Odpowiedz
3
@ na zdrowie
dnia 17.01.2014, 18:52 · Zgłoś
gosciu co reklamuje wóde ma chyba cos z głowa...
Odpowiedz
21
@ sx
dnia 17.01.2014, 18:10 · Zgłoś
Pracy w Jaśle brak, o godnej pracy i płacy to już możemy tylko pomarzyć i poczytać w kronikach miasta, w szpitalach kolejki, do lekarzy kolejki, cokolwiek załatwić w urzędzie miasta czy starostwie - kolejki albo mają Cię gdzieś, ale nagle!!! niespodziewanie mamy SUKCES!! Młodzieżowa Rada wybrana i ot mamy sukces!!
Wkurza mnie to niemiłosiernie, zamiast zająć się czymś poważnym, to takie głupoty wymyślają, przecież ta rada to jest tylko po to, alby kolejny burżuj mógł się pochwalić w śród znajomych jaki to jego syn/córka jest [...]... Zajmijcie się drogami, poprawą jakości życia w mieście, a nie [...].
Odpowiedz
6
@ Romek
dnia 17.01.2014, 18:51 · Zgłoś
Dokładnie. Popieram.
Odpowiedz
1
@ blues
dnia 17.01.2014, 19:50 · Zgłoś
musisz pomascic dobrze wtedy idzie gladko wsycko w nasztm powiacie wiec na co narzekasz?
dawniej zanosili kaczke albo indyka al;bo [...] teraz trzeba i kase
Odpowiedz
-1
@ tx
dnia 17.01.2014, 22:17 · Zgłoś
Bravo!!!Cała prawda.
Odpowiedz
2
@ xxx
dnia 19.01.2014, 14:12 · Zgłoś
Kiedyś byłam w tej radzie i z ręka na sercu przyznaję że nie robi się tam nic !
Popieram komentarz wyżej !!!
Odpowiedz
3
@ m
dnia 17.01.2014, 18:09 · Zgłoś
nie wciagajcie ducha winnych dzieci do polityki lokalnej
Odpowiedz
0
@ blues
dnia 17.01.2014, 19:49 · Zgłoś
polityka jest brutlna kto raz sie do niej wepchal bo...nie pmysli b o jeszcze nie zna brutalnej rzeczywistosci ten...potem...
Odpowiedz
8
@ kraaa
dnia 17.01.2014, 17:37 · Zgłoś
Koniol hahahah :D beda Cie hejtowac za koszulke xd
a tak poza tym to gratulacje :D
Odpowiedz
5
@ Gość
dnia 17.01.2014, 17:29 · Zgłoś
Ten majster z prawej mógł by się lepiej ubrać w końcu jak by nie było jest reprezentantem Młodzieżowej Rady Powiatu jasielskiego. Na Ogólnopolski czy Wojewódzki zjazd też tak pojedzie??? Kogo wy wybieracie... Ci ludzie powinni być wizytówka powiatu a nie banerami reklamowymi popularnej Whiskey.
Odpowiedz
4
@ mozkit
dnia 18.01.2014, 01:20 · Zgłoś
nie szata czyni człowieka
Odpowiedz
-4
@ Gość
dnia 18.01.2014, 15:15 · Zgłoś
mozkit to chciał byś iść do marszałka, wojewody albo do radnego powiatowego z jakąś sprawą a on cie przyjmuje w takim ubraniu?? Bo ja nie bardzo. STRÓJ JEST WIZYTÓWKĄ CZŁOWIEKA. Ja nie pisze żeby był ubrany markowo. Chodzi mi o to żeby był ubrany schludnie i odpowiednio do sytuacji.
Odpowiedz
5
@ mozkit
dnia 18.01.2014, 21:15 · Zgłoś
O ile wiem to żadna z tych osób nie przyjmuje petentów osobiście to po pierwsze, po drugie chłopak nie ma sobie nic do zarzucenia koszule ma tylko rozpiętą nie jego wina że akurat w takim momencie ktoś pstryknął fotkę. Zresztą zdąży jeszcze w życiu sztywno się ubierać niech ma puki co trochę swobody...
Odpowiedz
0
@ Gość
dnia 19.01.2014, 22:23 · Zgłoś
Najlepiej tak...
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 17.01.2014, 17:21 · Zgłoś
Jack Daniels na koszulce -czyli [...] teraz rzadzą,A mogli Michała Szpaka zaprosic to by pokazał
Odpowiedz
5
@ lol
dnia 17.01.2014, 20:24 · Zgłoś
młody wie co dobre - Jack'a Daniels'a byle kto nie pije - symbol prestiżu, zrobi karierę w polityce ;) ps. proszę nie kraść nicku
Odpowiedz
13
@ lol
dnia 17.01.2014, 17:11 · Zgłoś
eh to Starostwo... zamiast zająć się poważnymi rzeczami, zabawa w przedszkole...
Odpowiedz
3
@ obrzuto
dnia 17.01.2014, 16:57 · Zgłoś
hahah dominik[...] a przecież on pali [...] jaki przykład daje społeczenstwu !!!
Odpowiedz
4
@ rafina
dnia 17.01.2014, 17:06 · Zgłoś
a z czym to ma związek że pali? został przewodniczącym rady antyużywkowej?
Odpowiedz
5
@ Max Szyderko
dnia 17.01.2014, 22:49 · Zgłoś
posłowie piją i co z tego ???
Odpowiedz
3
@ mozkit
dnia 18.01.2014, 01:28 · Zgłoś
kto [...] ten nie ma robali
Odpowiedz
6
@ Miro
dnia 17.01.2014, 16:47 · Zgłoś
Czy ta Rada składa się głównie z radnych młodzieżowej PO?
Odpowiedz
2
@ Ten z budowlanki
dnia 17.01.2014, 18:34 · Zgłoś
bedzie miał fach w ręku.Ten z liceum nie bedzie umiał nic!!Jedynie co to byc może w przyszłosci pójdzie na studia za kase rodziców i zostanie bezrobotnym MAGYSTREM ADMINISTRACJI..Który nigdy nie wniesie żadnego PKB dla kraju!!
Odpowiedz
1
@ ksiądz Mateusz
dnia 17.01.2014, 21:26 · Zgłoś
raczej wstąpi do partii i dostanie ciepłą posadkę w jakimś zarządzie
Odpowiedz
3
@ Max Szyderko
dnia 17.01.2014, 22:48 · Zgłoś
Wystarczy, że zwiąże się z kim trzeba i będzie ładnie [...] w odpowiednim kierunku oraz składał kwiaty pod pomnikami a ciepła miseczka się znajdzie...
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 18.01.2014, 19:51 · Zgłoś
Dyzio tak właśnie się wypromował:) Popluł, popluł i w końcu obsadził swoich.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.