Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Włamał się do samochodu byłego pracodawcy

31

Policjanci z jasielskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 25-latka, który włamał się do samochodu byłego pracodawcy. Jego łupem padł sprzęt i materiały wykorzystywane do instalacji centralnego ogrzewania. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa i chce dobrowolnie poddać się karze.

W miniony poniedziałek dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące włamania do samochodu dostawczego, zaparkowanego na terenie prywatnej firmy w Jaśle. Zgłaszający zawiadomił, że łupem złodzieja padły materiały i sprzęt wykorzystywany m.in. do instalacji centralnego ogrzewania. Straty pokrzywdzony oszacował na ponad 1500 zł.

Policjanci, którzy zajęli się sprawą, przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu. W toku prowadzony czynności ustalili, że sprawca prawdopodobnie otworzył drzwi samochodu oryginalnym kluczykiem. Podczas rozmowy ze zgłaszającym okazało się, że miejsce przechowywania kluczyka znało tylko kilka osób, w tym były pracownik firmy.

Funkcjonariusze podejrzewając, że wskazany mężczyzna może mieć związek z kradzieżą, przeszukali miejsce jego pobytu. W domu znaleźli część skradzionych materiałów, po czym zatrzymali 25-letniego mieszkańca gminy Kołaczyce.

Podejrzany początkowo nie przyznawał się do zarzucanego mu czynu i podawał różne wyjaśnienia. Zmienił jednak zdanie w obliczu przedstawionych mu przez policjantów dowodów i przyznał, że to on otworzył drzwi samochodu zabranym ze schowka kluczykiem, a następnie ukradł znalezione w pojeździe przedmioty.

 KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 28

Dodaj komentarz Widok:
1
@ eoeoeoeoeo
dnia 26.04.2014, 00:11 · Zgłoś
Stop Policja!!! do zobaczenia na dołku
Odpowiedz
1
@ Grażynka
dnia 26.04.2014, 00:10 · Zgłoś
Dzieci dzieci policja leci
Odpowiedz
1
@ O boże boże Bożenka
dnia 26.04.2014, 00:09 · Zgłoś
Bracie Trzymaj fason i kombinerki
Odpowiedz
1
@ Maciuś
dnia 26.04.2014, 00:07 · Zgłoś
Tato tato podaj mi śrubokręt
Odpowiedz
1
@ Czorno
dnia 26.04.2014, 00:05 · Zgłoś
Vivaldi kochanie i po co było sie przyznawać? rysio dalej żyje i czuje sie w porządku Klan rzadzi pzd
Odpowiedz
-1
@ GG
dnia 30.03.2014, 13:00 · Zgłoś
pracodawca mu nie wypłacił, bo pracodawcy rząd ukradł w podatkach. pracodawca teraz nie zatrudni już nikogo więc wszyscy szczęśliwi będą, a na wyborach za to znów polecą głosować na te same [...] od 30 lat :D oto polska patologia.
Odpowiedz
0
@ yyyyyyyyyyyyyyyyyyy
dnia 24.03.2014, 21:32 · Zgłoś
jak to ta osoba o ktorej sie domyslam to bardzo dobrze mu tak bo juz wiele przez nai osob wycierpialo a on [...] z tego sobie robi!!!1i postepuje dalej tak samo ja bym mu dala 3 lata to by sie nauczyl [...]ek!!!
Odpowiedz
3
@ OCBki
dnia 23.03.2014, 14:27 · Zgłoś
to pewnie szachraj marcheweczka pokrzywdzony zostal, zabrac mu wszystko zlodziejowi
Odpowiedz
6
@ Rys
dnia 21.03.2014, 21:44 · Zgłoś
moze chlopina jest dobrym pracownikiem tylko pracodawca mu malo placil a moze premi niedostal toi sam sobie pobral
Odpowiedz
14
@ blues
dnia 21.03.2014, 20:58 · Zgłoś
z jednej str ,,niby" nie ma usprawiedliwienia" ale z drugiej narzuca sie pytanie w sumie retoryczne...czy gdyby mial prace to...nie mialby przypadkiem pensji?? (mam na mysli uczciwa prace w..tym kraju ) a zatem gdyby mial pensje to chyba moglby oplacic rachunki wudatki o dlozyc.gdyby oczuwiscie mial prace stala godna tak aby polacy nie musieli opuszczac swego kraju...? i zostawiac rodziny lub wyjezdzac z nimi?
niestety...jest jak jest
zaklady pracy sprzedane ...
brak stalej produkcji...
brak zatrudnienia...
ludzie w najlepszych latach produkcyjnych nie maja pracy...
Odpowiedz
21
@ Zart
dnia 21.03.2014, 19:14 · Zgłoś
Czasami desperat jak niema z czego żyć bo pracodawca Go oszukał to poszedł kraść.
Pomiatanie pracownikami musi wcześniej czy później skończyć się najpierw kradzieżami a potem napadami a na końcu morderstwem. Jesteśmy na początku drogi.
Odpowiedz
2
@ złodzieje do paki
dnia 21.03.2014, 19:05 · Zgłoś
firma inko -co zarobi to na [...]
Odpowiedz
-10
@ proste . . .
dnia 21.03.2014, 17:57 · Zgłoś
Dobrowolnie i co . . . zawiasy!!! [...] i jeszcze raz [...]!!! Nogi w kolanach a ręce w łokciach . . .
Odpowiedz
4
@ 9977777777777777777777777777777777777777
dnia 21.03.2014, 17:30 · Zgłoś
jak to już ktoś na portalu napisał inteligentni złodzieje już dawno z Jasła wyjechali :(
Odpowiedz
27
@ czesio
dnia 21.03.2014, 17:52 · Zgłoś
...do sejmu i senatu...
Odpowiedz
15
@ swoiswojego
dnia 21.03.2014, 18:05 · Zgłoś
trafiłes dziesiateczke...
Odpowiedz
14
@ azerty
dnia 21.03.2014, 16:05 · Zgłoś
Jak mozna sie wlamac uzywajac oryginalnego klucza?
Odpowiedz
-3
@ baciar
dnia 21.03.2014, 15:59 · Zgłoś
firma nazywala sie druteks
Odpowiedz
37
@ Tomas
dnia 21.03.2014, 15:58 · Zgłoś
odwieczna prawda mówi:

złodzieja nie okradaj!!!
Odpowiedz
12
@ Szukam pracy !
dnia 21.03.2014, 15:43 · Zgłoś
Przyjmij mnie obiecuje że cię nie okradne oraz będe wykonywał powierzoną prace !
Odpowiedz
1
@ szczepan
dnia 21.03.2014, 15:21 · Zgłoś
Witam, zna ktoś może nazwę okradzionej FIRMY ? Czy to firma na W***??? :)
Pozdrawiam
Odpowiedz
18
@ as
dnia 21.03.2014, 15:09 · Zgłoś
Pewnie go pracodawca zwolnił .
Odpowiedz
43
@ arczi
dnia 21.03.2014, 14:42 · Zgłoś
pewnie mu pracodawca nie wyplcil.szkoda chlopaka
Odpowiedz
-2
@ XxX
dnia 21.03.2014, 14:37 · Zgłoś
Nie grzeszył inteligencją..
Odpowiedz
-13
@ BMW_E60
dnia 21.03.2014, 14:37 · Zgłoś
gdzie byli jego rodzice jak kradł?
Odpowiedz
2
@ Tarzan-zan
dnia 21.03.2014, 15:19 · Zgłoś
DOWODY mu przedstawili ??? "Funkcjonariusze podejrzewając, że wskazany mężczyzna może mieć związek z kradzieżą," śmiechu warte... Przyznał się i tyle było tych dowodów :D A swoją drogą niezbyt po kolei w głowie ma żeby takie rzeczy trzymać u siebie w domu...
Kolejny wybitny złodziejaszek przyłapany :P a właściwie sam na siebie doniósł...
Odpowiedz
-7
@ poicj
dnia 21.03.2014, 19:59 · Zgłoś
ja się pytam gdzie prokurator i nakaz na wejście na posesje
Odpowiedz
14
@ lolo
dnia 22.03.2014, 08:22 · Zgłoś
Jak pracodawca nie płaci to co wtedy np ?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.