Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Włamała się do sklepu, bo zabrakło jej alkoholu

28

Policjanci z komisariatu w Nowym Żmigrodzie zatrzymali kobietę, która włamała się do sklepu w Kątach. Jej łupem padł alkohol i papierosy. Podejrzana „wpadła”, gdy ze skradzionym towarem wracała do domu.  Nietrzeźwa kobieta trafiła do policyjnego aresztu.

W minioną sobotę w nocy, mężczyzna przejeżdżający obok jednego ze sklepów w Kątach zauważył wybitą szybę w drzwiach wejściowych do budynku. Informację o uszkodzeniu drzwi przekazał znajomej właścicielce sklepu, która zaalarmowała Policję. 

Dyżurny komendy o włamaniu powiadomił patrol z Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie. Okazało się, że policjanci zatrzymali już sprawcę. Kilka minut wcześniej, funkcjonariusze patrolując teren Kątów, zauważyli idącą w kierunku Nowego Żmigrodu pieszą, która niosła młotek i reklamówkę wypełnioną alkoholem i papierosami. Podczas legitymowania kobieta nie potrafiła racjonalnie odpowiadać na zadawane pytania. Gdy policjanci przez radiostację zostali powiadomieni o włamaniu, wszystko się wyjaśniło.

Podejrzana została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu, 46-letnia mieszkanka gminy Nowy Żmigród usłyszała zarzut kradzieży z włamaniem. Podczas przesłuchania wyjaśniła, że do sklepu włamała się, ponieważ zabrakło jej alkoholu. Dlatego wzięła z domu młotek, poszła do sklepu, wybiła szybę w drzwiach i zabrała potrzebny jej towar. Podejrzana przyznała się do przestępstwa i chce dobrowolnie poddać się karze.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 28

Dodaj komentarz Widok:
0
@ WIKTA
dnia 27.05.2013, 16:42 · Zgłoś
Myślę jeszcze -jakby postąpiono z kobietą która ukradła chleb dla dzieci?takie tam dumanie.
Odpowiedz
0
@ WIKTA
dnia 27.05.2013, 16:40 · Zgłoś
brawo ,za odwagę i pomysłowość dla tej kobiety:)musiała być na głodzie:)-najważniejsze wielki szacun za szybką akcję naszych funkcjonariuszy:);)
Odpowiedz
2
@ kiepski
dnia 14.05.2013, 21:14 · Zgłoś
przydała by sie taka co by piweczko nosiła na fotelik i przed telewizorek,co nie?
Odpowiedz
1
@ Kdajmg
dnia 13.05.2013, 23:09 · Zgłoś
Mamy 2 ameryke
Odpowiedz
2
@ ktoś...
dnia 13.05.2013, 22:47 · Zgłoś
ciekawe czy mąż skorzystał...
Odpowiedz
1
@ mieszkaniec:P
dnia 13.05.2013, 22:45 · Zgłoś
gdzie byli rodzice???
Odpowiedz
-1
@ Sven
dnia 13.05.2013, 22:24 · Zgłoś
Ja cię kręcę ale zbrodnia Erich Munsfeld to przy tym pikuś !
Odpowiedz
5
@ [...]
dnia 13.05.2013, 21:08 · Zgłoś
Ta kobita mi się podoba, młotek do łapy i po łup.
Genialne:)
Odpowiedz
3
@ tomek
dnia 13.05.2013, 20:54 · Zgłoś
policja to umie zlapac chlopa jak jedzie konikiem z pola po ppiwku polna droga albo na lawce jak ktos pije [...] jak by w polsce wprowadzili ze mozna pic [...] tak jak w czeechach to niczym by sie chyba juz niewykazali
Odpowiedz
4
@ jarooo
dnia 13.05.2013, 20:41 · Zgłoś
tak patrolowa policja dobrze ze ktos przejezdzal i zauwazyl kiedys w jasle dluzym tranzitem stali i przyjechalo drugie autko policyjne i stali i smiali sie na parkingu chyba ze 2 godziny obserwowalem ich bo czekalem na kolege tak pelnili sluzbe aby czs zlecial 8 godzin i dodomu teraz maja kobiety to maja z kim randkowac
Odpowiedz
7
@ góral
dnia 13.05.2013, 19:27 · Zgłoś
zaawansowana choroba [...]- nieszczęśliwa kobieta
Odpowiedz
2
@ gruby
dnia 13.05.2013, 16:49 · Zgłoś
niska szkodliwość czynu i do domu cha cha ciekawe ile wypiła i wypaliła resztę wzięła policja
Odpowiedz
3
@ AUDI
dnia 13.05.2013, 15:37 · Zgłoś
Starej koncance zachciało się leczyć kaca.
Odpowiedz
2
@ ixi
dnia 13.05.2013, 15:34 · Zgłoś
opublikowac zdjecie i nie obslugiwac w zadnym sklepie
Odpowiedz
7
@ mieszkaniec :)
dnia 13.05.2013, 15:24 · Zgłoś
kac nie zna granic :)
Odpowiedz
4
@ mieszkaniec
dnia 13.05.2013, 14:53 · Zgłoś
hmm...G.P.:)
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 13.05.2013, 14:27 · Zgłoś
A kto to ? prosił bym o imie i literke nazwiska :D
Odpowiedz
4
@ AUDI
dnia 13.05.2013, 15:38 · Zgłoś
W kątach same źli ludzie a w dodatku [...].
Odpowiedz
2
@ AUDI
dnia 13.05.2013, 15:39 · Zgłoś
Ale jak zwykle usuniecie ten komentarz znając ICZ
Odpowiedz
-1
@ Mieszkaniec
dnia 13.05.2013, 13:59 · Zgłoś
a co jest na temat hihihihihihihi
Odpowiedz
0
@ Mieszkaniec
dnia 13.05.2013, 13:49 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
3
@ oni222222
dnia 13.05.2013, 13:25 · Zgłoś
I to żeby kobieta tak robiła.. w głowie się nie mieści.
Odpowiedz
11
@ xx
dnia 13.05.2013, 13:18 · Zgłoś
oj w dzisiejszych czasach znaleźć kobietę do rzeczy to jak...
Odpowiedz
15
@ mieszkaniec
dnia 13.05.2013, 13:14 · Zgłoś
dlaczego nie napisali ze wybiła tą szybę już po raz piąty w ciągu ostatnich kilku miesięcy?:) ma wprawę:)
Odpowiedz
24
@ ble
dnia 13.05.2013, 12:05 · Zgłoś
to ładne smaki miała :)
Odpowiedz
0
@ byta baty
dnia 13.05.2013, 11:29 · Zgłoś
a ciekawe co ze zrabowanym towarem ;)
Odpowiedz
0
@ ccc
dnia 13.05.2013, 14:36 · Zgłoś
wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelkie zeczy
Odpowiedz
3
@ aras
dnia 13.05.2013, 19:04 · Zgłoś
i jeszcze większe błędy robisz haha
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.