Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Włamali się do przyczepy z lodami

27

Policjanci z Jasła zatrzymali na gorącym uczynku dwóch nastolatków podejrzanych o usiłowanie kradzieży z włamaniem. Funkcjonariusze ustalili również ich kolegę, z którym próbowali włamać się do punktu sprzedaży lodów. Zaskoczeni przez policjantów nie zdążyli niczego ukraść. O ich dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

Wczoraj dyżurny komendy otrzymał sygnał od mieszkanki Jasła, że trzech chłopaków próbuje włamać się do przyczepy kampingowej, w której znajduje się punkt sprzedaży lodów. Natychmiast na ul. Baczyńskiego został skierowany jeden z patrolujących miasto radiowozów.

Na miejscu policjanci zauważyli młodego mężczyznę, który nerwowo rozglądał się po okolicy. Został on zatrzymany. Okazało się, że stał na czatach. Miał ubezpieczać kolegę, który przez wybite okno z tyłu przyczepy wszedł do środka. Młody człowiek, zaskoczony przez interweniujących policjantów nie zdążył niczego ukraść. Policjanci ustalili również trzeciego z nastoletnich włamywaczy, który na widok radiowozu uciekł. Wszyscy trzej byli wcześniej notowani przez Policję.

Zatrzymani 16-letni mieszkańcy Jasła byli trzeźwi, trafili pod opiekę rodziców. Dzisiaj zostaną przesłuchani. O ich dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 27

Dodaj komentarz Widok:
0
@ kalkusen
dnia 15.10.2011, 17:26 · Zgłoś
Patryk [...].. jak on mógł. zowiodłam się na nim całtym sercem i rozumem !!!

m and y.
Odpowiedz
0
@ ziomek
dnia 12.09.2011, 08:38 · Zgłoś
no to nastepnym razem do lidla ;)
Odpowiedz
1
@ ZAknąć sie!
dnia 09.09.2011, 18:47 · Zgłoś
Dobra ale z tego sie zrobiła afera;d Teraz sie okazało jakich ja mam kumpli :D [...] :D
Odpowiedz
3
@ sama
dnia 08.09.2011, 23:25 · Zgłoś
to przecież im o loda nie chodziło, pewnie myśleli że kasę znajdą, a dajcie spokój wstyd na całego ten co na czatach stał to pewnie do końca życia loda nie poliże taki pewnie był osr...! ale pomysła dołapali hahaha
Odpowiedz
6
@ ona
dnia 08.09.2011, 14:31 · Zgłoś
już rosną z nich [...] i pracą się żadną na pewno nie skalają...
Odpowiedz
2
@ haha
dnia 08.09.2011, 14:08 · Zgłoś
Ja [...]*** co sie teraz na swiecie dzieje wlamali sie do budki z lodami smiech na sali mogli sie wlamac do budki z hot dogami przynajmniej by lepiej brzmialo hahahahahaha
Odpowiedz
3
@ cyberchłop
dnia 08.09.2011, 10:35 · Zgłoś
mieli ochote na lody, to teraz bedą lody pod celą
Odpowiedz
2
@ dzeki czan
dnia 08.09.2011, 09:47 · Zgłoś
...no to [...]ki na dzielnicy sa spaleni ;D ...obciach jak 102... w jakze brawurowej akcji rabunkowej na "budke z lodami" zostali zlapani przez policje trzej mlodociani przestepcy o pseudonimach "lulek, rozek i bambino" Jaka nastepna akcja?? Kradziez wody z parkowej fontanny?? ;D
Odpowiedz
6
@ halo
dnia 08.09.2011, 07:11 · Zgłoś
mówiłem, recydywa za malo w [...] dostaje bo wraca do tych samych procederów, czyli kara mało pouczająca i dlatego te [...]i zanim skończą 18 lat będą mieli na koncie już kraty bo kurator i wstyd rodzica to NIE METODA WYCHOWAWCZA tylko ZACHOWAWCZA na krótki czas, patologia.
Odpowiedz
23
@ amivisage
dnia 07.09.2011, 21:53 · Zgłoś
480 godzin prac społecznych X 3 głowy i przynajmniej psie [...] będą wysprzątane.
Odpowiedz
6
@ UFO
dnia 08.09.2011, 14:03 · Zgłoś
Ciągle widuję w okolicach 14:00-15:00 na trawnikach przy ul. Czackiego przy kiosku, [...] wyprowadzającą psa który [...] i olewa cały plac. Straż miejska powinna wziąść to miejsce pod uwagę a najlepiej wszyskie [...] z placu zanieść babie na wycieraczkę.
Odpowiedz
-5
@ elo
dnia 07.09.2011, 21:23 · Zgłoś
ja widać ze bieda na lody nie stac zal
Odpowiedz
-9
@ O ludzie
dnia 07.09.2011, 21:01 · Zgłoś
Oj ludzie co oni tam chcieli ukraść heeeeeeeeeee śmiech i żenada zwykłe [...]
Odpowiedz
10
@ DO CIEBIE
dnia 08.09.2011, 07:55 · Zgłoś
może się włamią do ciebie i co tam ukradną może coś zniszczą , masz zdrowe podejście do sprawy jak złodziej
Odpowiedz
1
@ ja
dnia 07.09.2011, 20:49 · Zgłoś
i oto w taki sposób (ktoś zadzwoni poda na tacy) jasielska policja odnosi "sukcesy"
Odpowiedz
7
@ niewazne
dnia 08.09.2011, 14:34 · Zgłoś
to idz i sam złap !
Odpowiedz
-1
@ Maliniak
dnia 07.09.2011, 20:39 · Zgłoś
E tam Chcieli Loda Tylko^^
Odpowiedz
-9
@ aga
dnia 07.09.2011, 20:05 · Zgłoś
ale akcja ,brawo jasielska policja ,jakby nie wy to nie wiem co by bylo!
Odpowiedz
16
@ 123
dnia 07.09.2011, 20:04 · Zgłoś
Nie winię całkowicie rodziców, bo 16-latek ma różne pomysły, ale skoro byli wcześniej notowani, to może czas na kuratora? Interwencję kuratorium w ich domach? ba! Może nawet poprawczak ? Jaka przyszłość czeka takie osoby, gdy skończą 17-18 lat, kiedy będą odpowiadać jak dorośli...
Odpowiedz
-3
@ Patologia
dnia 07.09.2011, 19:57 · Zgłoś
juz nie maja na co hehe dzieciaki Pety zbierajcie
Odpowiedz
-3
@ luksio
dnia 07.09.2011, 19:49 · Zgłoś
pewnie liczyli na koziolka...
Odpowiedz
-8
@ hhaahha
dnia 07.09.2011, 19:46 · Zgłoś
Pewnie zostaną potraktowani jako pełnoletni i dostaną po 10 lat za to przestępstwo znając .
Cyrk , zimni [...] .
Odpowiedz
6
@ w-11
dnia 07.09.2011, 19:10 · Zgłoś
WOW... w następnym tygodniu bedziemy kręcić odcinek o tym wydarzeniu!
Odpowiedz
19
@ Mea Culpa
dnia 07.09.2011, 19:09 · Zgłoś
W ramach poprawnego myślenia i właściwego dalszego ich ukierunkowania 3 miesiące do Kamieniołomu z gumowymi młotkami...
Odpowiedz
9
@ Jaślok
dnia 07.09.2011, 18:54 · Zgłoś
pałą po [...] a jeśli nie to po piętach, żeby nie było widać i nauczyć ich rozumu!!!
Odpowiedz
-13
@ asterix
dnia 08.09.2011, 10:48 · Zgłoś
Ale to nie te chłopaki są winni! Winni są zarządzający miastem gdyż nie zapewnili młodym rozrywki. A po drugie nie dostali od rodziców kieszonkowego a mieli ochotę [...]. Trzymajcie się! Jasło jest z Wami.
Odpowiedz
4
@ sekfoja
dnia 08.09.2011, 15:25 · Zgłoś
Chyba kpisz, asterix! ja też czuje, że Jasło nie zapewnia mi rozrywki a nie włamuje się do sklepów. Właściciel budki z lodami już raz został dotkliwie pobity, ukradziono mu telefon, pieniądze.. Wiadomo kto to zrobił. /Pozdrawiam M.J. i kolegów, mam nadzieje że już niedługo koledzy dołączą do niego w poprawczaku!!!/
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.