Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Właściciel salonu PLAY: postaram się aby wszystkie niedogodności zostały zrekompensowane

19
W związku z nieprawidłowości w salonie PLAY w Galerii Jasło otrzymaliśmy oświadczenie od właściciela salonu:

Jako prowadzący salon Play w Galerii Jasło chciałbym zapewnić wszystkich poszkodowanych w sprawie fałszywych umów, iż kary za rozwiązanie rzekomo zawartych przez naszych klientów kontraktów zostaną  anulowane w całości i z tego co udało mi się dowiedzieć, do każdego z klientów zostanie wysłane pisemne zawiadomienie o powyższym. Oczywistym jest również tym samym, że żaden z pokrzywdzonych klientów nie zostanie wpisany do rejestru dłużników. Ważne jest aby każdy poszkodowany klient zgłosił ten fakt na policję i uzyskał zaświadczenie policyjne o złożeniu zeznań potwierdzających, że nigdy nie zawierał umowy, na podstawie której otrzymał notę obciążeniową od operatora sieci Play.

Ze swej strony chciałbym zapewnić, że postaram się aby wszystkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją zostały zrekompensowane.

Bardzo proszę wszystkich o powstrzymanie się od wydawania pochopnych opinii zarówno na temat pracowników salonu Play jak i samego operatora do czasu wyjaśnienia sprawy. Chciałbym również nadmienić, że sam jako prowadzący czuję się oszukany przez osobę, która dopuściła się tego nieuczciwego czynu i jest mi przykro, że dotknęło to klientów, na których dobrą opinię ciężko pracowałem od początku istnienia salonu.

Chciałbym wszystkich klientów przeprosić i wyrazić jednocześnie nadzieję, iż  sprawa znajdzie szybkie rozwiązanie.


W tej samej sprawie wypowiedział się również Marcin Gruszka, Rzecznik Prasowy sieci PLAY:


Trwa postępowanie wyjaśniające prowadzone przez policję i nasze służby odpowiedzialne za sprzedaż. Absolutnie nie ma mowy o żadnej karze dla Klientów, którzy zostali poszkodowaniu w wyniku niewłaściwego zachowania pracownika punktu dealerskiego sprzedającego nasze usługi.

Równolegle z postępowaniem Policji  sami sprawdzimy wszystkie umowy podpisane przez ten punkt. Od piątku kontaktujemy się ze wszystkimi Klientami w celu weryfikacji informacji systemowych o podpisanych umowach. Przerwaliśmy działania wyjaśniające pod czas w weekendu z uwagi na tragiczne wydarzenia jakie miały miejsce w Smoleńsku.

W dniu dzisiejszym zadzwonimy do pozostałej grupy klientów, którzy mogli paść ofiarą oszustów.

Bardzo przepraszam wszystkich Klientów za zaistniałą sytuacje. Powtórzę raz jeszcze. Nie ma mowy o żadnej karze. PLAY wspólnie z dealerem, do którego należał ten salon zadba aby ochronić interes poszkodowanych, wyjaśnić całą sytuację i wyciągnąć możliwie najbardziej surowe konsekwencje w stosunku do sprawców.

Reklama

Komentarze: 19

Dodaj komentarz Widok:
0
@ play4you
dnia 22.04.2010, 17:09 · Zgłoś
Każdą taką sprawę możecie przekazać mi - jestem pracownikiem Play zajmujacym się pomocją Klientom na forach internetowych

http://blogplay.pl/2009/10/play4you-czyli-super-moderatorzy/

Jesteśmy na największych telekomunikacyjnych forach internetowych.
Jeżeli maci pytania, na pewno na nie odpowiem.
Odpowiedz
0
@ ag
dnia 14.04.2010, 10:45 · Zgłoś
Do skajo. Co tak siejesz panike czlowieku.Nie dociera do ciebie ze to nie wina sieci Play tylko nieuczciwego pracownika tego salonu?Nie rzucaj wszystkich do jednego worka.Ja mam w Play telefon i internet i jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedz
0
@ Z
dnia 13.04.2010, 20:10 · Zgłoś
do "David": Ty to chyba pracujesz w tym punkcie... i chcesz coś na zyskać na nieszczęściu innych...
żałosne...
Odpowiedz
0
@ Z
dnia 13.04.2010, 20:08 · Zgłoś
Do "J": Jeżeli nieuczciwa osoba w postaci Pani Agnieszki R., która najprawdopodobniej to uczyniła to tylko czarna owca czy kozioł ofiarny, to Ty chyba jesteś [...]! :-)
W takim razie może wszyscy przestępcy, to tylko kozły ofiarne i trzeba ich chronić zamiast zamykać..?
GRATULUJĘ logiki..
Odpowiedz
0
@ Rubin
dnia 13.04.2010, 19:44 · Zgłoś
... ,, wszyscy piszecie ze powyrzuceniu pan z punktu swiat bedzie radosny i piekny a mnie sie wydaje ze nie dokonca przeciez ktos te osoby nadzorowal ktos firmowal ich postepowania swoim logo wiec oni tez nie wywiazali sie ze swoich obowiazkow wobec klientow wiec wydaje misie ze te niby czarne owce to tylko kozly ofiarne zlozone na oltarzu niby galeri i jej [...] dzialania jako calego kompleksu '' ... Taka jest właśnie prawda ... nie wierzężeby szefowie i inni za to odpowiedzialni nic o tym nie wiedzieli a być może Sami tak robili po to żeby dostać prowizję za umowę bo taka jest prawda... czy umowa okaże się fraudem to tak czy tak play zabiera tylko połowę prowizji właścicielom salonu a druga połowa zostaje dla nich .. także zastanówmy się kto ma pieniądze to w łatwy sposób wyjdzie z tego i zwali na biednych całą wine .. a teraz zwalają na biedne konsultantki playa..
Odpowiedz
0
@ do p
dnia 13.04.2010, 19:26 · Zgłoś
Jest taki magiczny przycisk caps lock,więc pomysl nastepnym razem.
Odpowiedz
0
@ David
dnia 13.04.2010, 16:05 · Zgłoś
UFFFFFF! ...stwierdziłem, że nie mam ochoty na podpisywanie umowy z krzywo-patrzącymi, robiącymi łaskę Paniami z Play w Galerii i udałem się do znacznie bardziej przyjaznego punktu w Rynku.
Odpowiedz
0
@ nocny
dnia 13.04.2010, 13:24 · Zgłoś
ja mam tel. w Play i internet i jestem bardzo
zadowolony trzymajcie tak dalej
Odpowiedz
0
@ j
dnia 13.04.2010, 10:49 · Zgłoś
wszyscy piszecie ze powyrzuceniu pan z punktu swiat bedzie radosny i piekny a mnie sie wydaje ze nie dokonca przeciez ktos te osoby nadzorowal ktos firmowal ich postepowania swoim logo wiec oni tez nie wywiazali sie ze swoich obowiazkow wobec klientow wiec wydaje misie ze te niby czarne owce to tylko kozly ofiarne zlozone na oltarzu niby galeri i jej [...] dzialania jako calego kompleksu
Odpowiedz
0
@ p
dnia 13.04.2010, 10:43 · Zgłoś
przykre jest jak niektórzy ograniczeni [...], a może i uczuciowo ludzie wykorzystuja ten smutny incydent, że w jaśle znalazła się osoba, która jest po prostu złodziejem. moze winna jest nie tylko ta osoba, co kradła, ale i inne co z nią pracowały, ten czy nawet inny salon tego czy innego operatora??? a może cały świat?
tak! -cały świat jest zły i trzeba się na kimś wyżyć!! przerażające jest wasze zachowanie ! czy naprawdę nie macie za grosz uczuć i zrozumienia?
czy tak trudnym jest pojąć, że skoro jakaś czarna owca dokonała czegoś złego to nie znaczy,że wszyscy jesteśmy źli???
ludzie!!!
chyba większość z was zwą się chrześcijanami???
a zachowujecie się jak najgorsze znane mi postacie z biblii!
dalej-ukamienujcie osobę,która tego dokonała i wszystkie inne przy okazji!

tym bardziej jest to przykre w obliczu tej narodowej tragedii-kiedy wszyscy są poruszeni i nawet osoby, które nie podejrzewałbym o wyższe uczucia okazują je.
zastanówcie się zanim łatwo oskarżycie i zgnębicie więcej osób/miejsc/firm niż na to zasługują...
mam nadzieję, że to da wam do myślenia..
pozdrawiam wszystkich uczciwych
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 13.04.2010, 10:00 · Zgłoś
A ja wręcz przeciwnie,jestem bardzo zadowolony z usług sieci PLAY.To co sie stało nie jest winą sieci,lecz człowieka tam zatrudnionego.Tak jak w wielu innych instytucjach tam też znalazła sie czarna owca.Jeśli PLAY anuluje kary i przeprosi za zaistniała sytuacje,a winny zostanie wyrzucony z pracy i ukarany to o co wam chodzi?Skajo,zdaje się że ty nic człowieku nie kumasz.Obraź się na wszystkie sieci,przestań korzystać z telefonów i pisz listy.A jak listonosz nawali to obraź się również na pocztę.
Odpowiedz
0
@ dooq
dnia 13.04.2010, 09:42 · Zgłoś
Były Kliencie - no i o to chodzi - masz pełny wybór, jak nie podobały Ci się panie z salonu w gałlerii to idziesz do innego salonu z lepszą obsługą. Przecież nie musisz koniecznie kupować w niedzielę po sumie w gałlerii.
P.S.
Powstało coś małego co ktoś nazwał gałlerią a ludziska oszalali i świata poza gałlerią nie widzą.
Odpowiedz
0
@ skajo
dnia 13.04.2010, 08:32 · Zgłoś
klaus to ty jesteś tym co fałszował umowy.W Galerii
Odpowiedz
0
@ klaus
dnia 12.04.2010, 23:59 · Zgłoś
Skajo-tak mało ograniczonego umysłu to nikt nie posiada...[...] z Ciebie jakich mało.
Odpowiedz
0
@ były Klient
dnia 12.04.2010, 19:40 · Zgłoś
Już jakiś czas temu bylem klientem Playa w Galerii Jasło i odniosłem wrażenie że Panie które tam pracują robią łaskę że poinformują klienta o jakiejś promocji. Razi mnie brak kompetencji owych Pań i dziwi mnie fakt że właściciel i przedstawiciele Playa dopiero teraz zareagowali- od początku powstania tego salonu klienci narzekali na ten salon i woleli udać się do lokalu w rynku.
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 12.04.2010, 17:13 · Zgłoś
dziekujemy mediom ze nagłośniły tą sprawe. Gdyby nie to, to pewnien nic nie dało by się załatwić.
Odpowiedz
0
@ skajo
dnia 12.04.2010, 16:22 · Zgłoś
Zamierzałem przejść do PLAY ale teraz nigdy w życiu Widać że to oszuści i zł---je teraz każdy powinien uciekać z tej sieci.Teraz mydlą ludziom oczy jacy to są sprawiedliwi.A to banda oszustów [HAŃBA jeszcze raz HAŃBA.
Odpowiedz
-1
@ p
dnia 12.04.2010, 15:16 · Zgłoś
Mam nadzieję, że to pomoże ludziom w zrozumieniu, że to nie salon, ani operator to zrobił, ale nieuczciwa osoba!
Odpowiedz
0
@ Jasło
dnia 12.04.2010, 14:45 · Zgłoś
teraz to strach nawet kupic tel na abonament...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.