Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Właścicielu zgłoś się!

33

Cocker spaniel czeka na swojego „pana”. Piesek znaleziony został w Tarnowcu. Obecnie znajduje się pod dobrą opieką, ale znalazca nie może go jednak zatrzymać na dłużej. Jeśli nikt się po niego nie zgłosi trafi do schroniska.

Czy to Twój piesek? Zgubił się, a Ty go szukasz? Nie martw się, wiemy gdzie się znajduje. Jeśli to Twój pupil zadzwoń : 794 593 559.

Cocker spaniel błąkał się po okolicy Tarnowca od 22 lutego. Znalazca szuka właściciela lub osobę, która jest w stanie zająć się psem na okres tymczasowy. Jeżeli nie będzie odzewu piesek trafi do schroniska.

(icz) 

Reklama

Komentarze: 33

Dodaj komentarz Widok:
2
@ nowalijka
dnia 28.02.2014, 09:29 · Zgłoś
Identyczny pies błąkał się 26.02 w Jaśle przy skupie złomu.
Odpowiedz
-2
@ do tarzana
dnia 28.02.2014, 05:39 · Zgłoś
jestes zerem a za te komentarze to ktos ci [...] wyklepie
Odpowiedz
1
@ Tarzan-zan
dnia 28.02.2014, 12:22 · Zgłoś
A ja się nie boję...
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 27.02.2014, 19:30 · Zgłoś
podobny pies był na tarnowiaku z panem który chciał go oddać
Odpowiedz
4
@ koko
dnia 27.02.2014, 17:52 · Zgłoś
Biedny piesio :-(
Odpowiedz
6
@ ona
dnia 27.02.2014, 17:07 · Zgłoś
dlaczego odpisujecie na te prowokacyjne komentarze jakiegoś internetowego dzikusa? Dajecie mu tylko satysfakcję do tego, żeby [...] jakoś zaistniał w tym swoim biednym, szarym, klawiaturowym świecie...
Odpowiedz
0
@ Tarzan-zan
dnia 27.02.2014, 22:50 · Zgłoś
Bo trzeba się bawić, to ostatnie co nam zostało i z czego może być jeszcze gram radości...
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 27.02.2014, 15:40 · Zgłoś
Kazimierz Żerinowski jest wlascicielem psa
Odpowiedz
-3
@ Tarzan-zan
dnia 27.02.2014, 15:35 · Zgłoś
sorki za moje zachowanie, ale jestem niepełnosprytny na umyśle a jak byłem mały to sie tylko z psami bawiłem i stąd moja do nich awersja...
Odpowiedz
0
@ Tarzan-zan
dnia 27.02.2014, 22:49 · Zgłoś
Identyfikator użytkownika: S7IJ43hZNPkF
^^ nie podszywaj się :)
Odpowiedz
-7
@ kotliniorz
dnia 27.02.2014, 14:19 · Zgłoś
ale ma cuj
Odpowiedz
-15
@ Tarzan-zan
dnia 27.02.2014, 14:22 · Zgłoś
Koło kotlet spaniera to on nawet nie stał :) mi rasa tego psa wygląda na kundla łańcuchowego :) Albo tez jest jeszcze inna rasa której nazwa ogólnie uznawana jest za słowo obelżywe więc jej tu nie przytoczę gdyż kulturalnym i obytym człowiekiem jestem i umiem się zachować.
Odpowiedz
8
@ ja
dnia 27.02.2014, 15:17 · Zgłoś
widać ty też jesteś na łańcuch bo od kompa nie odchodzisz a morał z tego taki że nie masz znajomych i cały świat ci przeszkadza. Co by się dobrego nie działo to zawsze jakiś [...] komentarz dodasz ale spoko to tylko świadczy o tym iż jesteś nie do rozwinięty społecznie .Po prostu jest mi ciebie żal.
Odpowiedz
3
@ aaa
dnia 27.02.2014, 17:46 · Zgłoś
tarzan tak się umiesz zachować jak na przystanku
Odpowiedz
1
@ Tarzan-zan
dnia 27.02.2014, 22:48 · Zgłoś
Nie NA przystanku tylko ZA przystankiem... A co miałem zrobić ??? Narobić w [...] ??? Natura się nie pyta "czy już" - tylko prze na zwieracze...
Odpowiedz
1
@ aaa
dnia 28.02.2014, 08:17 · Zgłoś
tarzan za przystankiem czy w przystanku to samo jeden [...] i [...]
Odpowiedz
7
@ do Tarzana
dnia 27.02.2014, 14:07 · Zgłoś
Człowieku, ty napradę masz problemy z własną osobowością !!! Polecam wizytę u terapeuty.
Odpowiedz
-10
@ Tarzan-zan
dnia 27.02.2014, 14:14 · Zgłoś
U mnie wszystko w porządku... Nie będę chodził do terapeuty bo oni lubią chłopców a ja jestem jeszcze niewinny z tej strony... A poza tym - z takim ciężkim przypadkiem jak mój to byle kto sobie nie poradzi...
Ale nie martwcie się - rozpuściłem bąka wśród znajomych o tym piesku - i być może któryś z nich go przygarnie...
Odpowiedz
0
@ ksiądz Mateusz
dnia 28.02.2014, 17:31 · Zgłoś
Tarzanowi to chyba nawet psychiatra nie pomoże
Odpowiedz
1
@ :)
dnia 09.03.2014, 19:55 · Zgłoś
tarzan to w końcu król małp - a niby są naczelne ale jednak niższego rzędu więc puśćmy opinię tego jegomościa mimo uszu
Odpowiedz
1
@ wlasciciel bobika
dnia 27.02.2014, 13:56 · Zgłoś
Ooo mój bobik !
Odpowiedz
-14
@ Tarzan-zan
dnia 27.02.2014, 13:50 · Zgłoś
A ja mam łaziełkeł ale gdyż ja tam nie mieszkam w niejże, a właśnie będouc w podrurzy zachciało mi się [...] i [...] i myślę sobie o jejku jejku katastrofa, co to bedzie jak to bedzie i zaczełem sie modlić, a tu cót pan buk mnieu wysuchał i zesłał z niebios ten przystanek za którym to mogłem sieu spokojniutko wypróżnić i tak się wypełniła wola niebios... Amen
Odpowiedz
6
@ Ałgan
dnia 27.02.2014, 11:40 · Zgłoś
Kusę ma sympatyczną :D
Odpowiedz
34
@ POGROMCA [...]
dnia 27.02.2014, 09:41 · Zgłoś
za pozbycie się pupila właściciel powinien dostać rok ciężkich robót w kamieniołomach lub 25 batów na rynku
Odpowiedz
2
@ hauhauuuuuuuuuuuu
dnia 27.02.2014, 10:34 · Zgłoś
U mnie w bloku mieszka jeden , dla drugiego też może znajdą miejsce. Tylko tamtego jeszcze nie słyszałem żeby zaszczekał , choć mijał sie ze mną bardzo często.
Odpowiedz
-87
@ Tarzan-zan
dnia 27.02.2014, 11:20 · Zgłoś
taki [...] [...] to nie ma się co dziwić że go ktoś wywalił...
Odpowiedz
35
@ Ja
dnia 27.02.2014, 11:27 · Zgłoś
Tarzana też w dżungli wyrzucili bo był paskudnym kundlem ...:):):):):):)
Odpowiedz
34
@ aaa
dnia 27.02.2014, 11:28 · Zgłoś
[...] to ty jestes a pies madzejszy od ciebie bo na przystanku nie [...] i kupy nie robi
Odpowiedz
16
@ [...]
dnia 27.02.2014, 11:40 · Zgłoś
Tarzan-zan wiesz co piesek robi jak sie nudzi? Wiec ty sie tez tym zajmij i nie opowiadaj glupot.
Odpowiedz
-35
@ Tarzan-zan
dnia 27.02.2014, 12:14 · Zgłoś
Takiego kundla to nawet Chińczycy by na kebab nie przerobili w przydrożnej budce bo to sama skóra i kości :)
Odpowiedz
-13
@ Tarzan-zan
dnia 27.02.2014, 13:35 · Zgłoś
"co piesek robi jak sie nudzi?" ??? YYY - siedzi w radiowozie ???
Odpowiedz
6
@ :)
dnia 27.02.2014, 14:53 · Zgłoś
ty jestes [...]...
Odpowiedz
-1
@ 69
dnia 27.02.2014, 19:44 · Zgłoś
a za ten kawał masz u mnie +
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.