Wolontariusze zbierali datki na specjalistyczny sprzęt
Jak co roku, organizowana jest akcja Noworoczny Dar. To już po raz 14 na ulicach Jasła wolontariusze pomagali w zbieraniu pieniędzy na specjalistyczny sprzęt dla szpitala. W tym roku udział w kweście wzięło 144 wolontariuszy...
Młodzież ze szkół wraz z 23 opiekunami od rana zbierali datki w kweście ulicznej, która swój finał miała o godzinie 19.00.
Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Jaśle zadecyduje na jaki sprzęt w tym roku przeznaczyć te pieniądze. Finał Noworocznego Daru odbędzie się 11 lutego. Od 10 do 13 stycznia w Jasielskim Domu Kultury odbędą się prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży, podczas których także będzie można złożyć drobny datek na ten cel.
(icz)
