Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wrocanka: Zderzył się z betonowym mostkiem

26

Wczoraj po 18.00 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o rozbitym w przydrożnym rowie samochodzie. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze policji zastali sam pojazd. Kierowca lub ewentualni pasażerowie oddalili się od miejsca zdarzenia.

Kierujący fordem escortem zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy murek. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia policji nie było już nikogo, kto podróżował rozbitym pojazdem. W tym samym dniu funkcjonariusze ustalili, że prawdopodobnie kierowcą był 32-letni mężczyzna gminy Tarnowiec. Został zatrzymany przez policje w miejscu zamieszkania. Obecnie nie przyznaje się do kierowania samochodem. Był nietrzeźwy. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Trwają dalsze czynności policji mające potwierdzić okoliczności tego zdarzenia.

Zdjęcia nadesłał Czytelnik Jaslo4u.pl.

(Red.)

Zdjęcia: PR

Reklama

Komentarze: 25

Dodaj komentarz Widok:
0
@ SZLACHIC
dnia 22.07.2013, 09:12 · Zgłoś
Escort 1.3 Endura :))
Odpowiedz
4
@ Bolek
dnia 19.07.2013, 23:15 · Zgłoś
a mze te wszystkie wypowiedzi powiecie kierowcy prosto w twarz a nie chowacie sie za idiotycznymi nikami ??? hihihihi mysle ze wszyscy sie go boją
Odpowiedz
-6
@ znający temat
dnia 19.07.2013, 22:22 · Zgłoś
Lotnej we Wrocance, dawno nie widzieli, nie widzieli dawno, prawda parwadaparwada !!!
Odpowiedz
0
@ XO7.
dnia 19.07.2013, 11:59 · Zgłoś
dlaczego nic nie piszą jak coś się stanie policjantom oni najwięcej piją i co z tymi łapówami
ile biorą i za co ile punktów tyle stówek. chyba tak.
Odpowiedz
2
@ Palma
dnia 19.07.2013, 10:38 · Zgłoś
Panowie Policjanci, więcej was powinno być na drogach. Więcej kontroli rutynowych, trzeźwość, dokumenty itd. Akcję typu trzeźwy poranek, czy prędkość są do przewidzenia a kiedy czas spokojny to dzieją się cuda takie jak opisane w ostatnich artykułach. Aaaa, fotoradar promili u kierowcy nie sprawdzi... tylko prędkość a i to niezawsze, bo kierowcy mają pamięć do lokalizacji tzw. batów...
Odpowiedz
-3
@ leo
dnia 19.07.2013, 10:57 · Zgłoś
chłopie palma ci bije
Odpowiedz
-3
@ nn
dnia 19.07.2013, 11:06 · Zgłoś
[...] na ksiezyc
Odpowiedz
1
@ ciekawy
dnia 19.07.2013, 08:23 · Zgłoś
jakie prawo nakazuje aby kierowca miał obowiązek stać przy samochodzie gdy wjedzie do rowu lub utonie w zaspie czy błocie ?.
Odpowiedz
4
@ RRRR
dnia 19.07.2013, 18:19 · Zgłoś
takie samo które mówi że nie można [...] siadać za kierownice sylwku
Odpowiedz
-3
@ osp
dnia 19.07.2013, 07:00 · Zgłoś
Jak widać to osp W. nie wie co to poszanowanie umundurowania strażackiego ( jeansy do marynarki strażackiej )
Odpowiedz
-5
@ qwerty
dnia 19.07.2013, 03:59 · Zgłoś
Zastali go w miejscu zamieszkania i niby on nie jechał a napewno on jechał ale nic mu nie zrobią jak go nie złapali na gorącym uczynku i gośc już jest kryty
Odpowiedz
3
@ hahaha
dnia 19.07.2013, 02:55 · Zgłoś
chyba normalne to nie jest uderzyć w mostek i uciec /
Pozdro Yeti hahah
Odpowiedz
3
@ mala_24
dnia 18.07.2013, 23:44 · Zgłoś
hehe jeti w fosie uczyl sie plywac
Odpowiedz
7
@ kierowca
dnia 18.07.2013, 22:44 · Zgłoś
to musiał być jakiś [...], który nie ma pojęcia o jeździe. Do tego [...]. Jak można wsiąść do samochodu po [...] i jechać?! Przecież ktoś mógł zginąć, powinni takich wsadzać do paki. I jeszcze [...] wymówka że to nie on jechał...poprostu kpina.. oby mu zrobili koło [...]y.
Odpowiedz
2
@ Xxx
dnia 18.07.2013, 22:35 · Zgłoś
Prędkości nie było bo skręcał w lewo i nie wyrobił i walnął w mostek. Tak był napity albo nie umie jeździć. Więcej kontroli powinno być bo ostatnio sami [...] powodują wypadki. Jakby tak ktoś szedł poboczem to przecież by go [...]. A dziś się okazało że jechał z nim też pasażer.
Odpowiedz
5
@ łodyniec
dnia 18.07.2013, 22:41 · Zgłoś
mylucjanty kontrolują tylko rowerzystów hahahaha bo taki rowerzysta to może całe ogrodzenie przestawić jak wy[...] y rowerem :p

łohohohhohhoho
Odpowiedz
9
@ kierowca
dnia 18.07.2013, 22:47 · Zgłoś
no dokładnie, niestety policja zamiast skupić się na kierowcach samochodów i na ich trzeźwości, żeby podbić statystyki to łapie kierowców ale rowerów! W Niemczech można jechać z promilem na rowerze, w Czechach podobnie, we Włoszech nie ma ograniczeń, do upadłego. A w każdym innym kraju prócz Polski gdy złapią Cię po [...] na rowerze to biorą Ci prawko na rower a nie samochód bo to jest głupota. I tam to nie jest przestępstwo tylko drobne wykroczenie. Więcej wypadków powodują [...] piesi, ale ich się jakoś nie kontroluje i nie karze, więc czegoś tu nie rozumiem. Policja zamiast czepiać się rowerzystów, powinna skupić się na eliminowaniu takich chwastów jak kierowca tego forda, który był tak [...], że nie wyrobil na zakręcie. W dodatku jechał z pasażerem.
Odpowiedz
3
@ qwerty
dnia 18.07.2013, 22:15 · Zgłoś
To choć tyle że prędkości nie było wielkiej.
Odpowiedz
-15
@ Sven
dnia 18.07.2013, 21:44 · Zgłoś
Mówiłem,że [...] po pijanemu jeżdżą u nich to norma.
Odpowiedz
5
@ Tutaj wpisz swój pseudonim
dnia 18.07.2013, 21:36 · Zgłoś
Czyżby na ostatnim zdjęciu znajdował się dzielny strażak Adam z OSP Wrocanka?
Odpowiedz
2
@ XX
dnia 18.07.2013, 22:43 · Zgłoś
Dokładnie:D
Odpowiedz
0
@ elo
dnia 19.07.2013, 17:40 · Zgłoś
Dzielny jak dzielny ale na glowie czegos brakuje...
Odpowiedz
-3
@ bob
dnia 18.07.2013, 21:22 · Zgłoś
No to nie zła jazda,właśnie wczoraj zastanawiałem się co sie znów stało.
Odpowiedz
9
@ Rydz Śmigły
dnia 18.07.2013, 20:08 · Zgłoś
A nie mówiłem że eurokołozik powinien nakazać budowę gumowych mostków ? Rzecz jasna po co najmniej dwuletniej debacie całego unioparlamentu. Będzie bezpiecznie że ho ho ! Do tego dorzuciłbym aby każdy przechodzeń od stóp do głów nosił kombinezon odblaskowy z kaskiem na głowie zakończony 'kogutem' sygnalizacyjnym i rozgłaszającym wszem i wobec 'uwaga pieszy'. Wtedy będzie bezpiecznie , a nawet bezpiecznie do kwadratu !
Odpowiedz
1
@ wojtq
dnia 20.07.2013, 21:30 · Zgłoś
Ehh te betonowe mostki. Powinni robić z papieru. Nie byłoby tylu ofiar jeżdżących zgodnie z przepisami...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.