Wrocanka: Zderzył się z betonowym mostkiem
Wczoraj po 18.00 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o rozbitym w przydrożnym rowie samochodzie. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze policji zastali sam pojazd. Kierowca lub ewentualni pasażerowie oddalili się od miejsca zdarzenia.



Kierujący fordem escortem zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy murek. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia policji nie było już nikogo, kto podróżował rozbitym pojazdem. W tym samym dniu funkcjonariusze ustalili, że prawdopodobnie kierowcą był 32-letni mężczyzna gminy Tarnowiec. Został zatrzymany przez policje w miejscu zamieszkania. Obecnie nie przyznaje się do kierowania samochodem. Był nietrzeźwy. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.






Trwają dalsze czynności policji mające potwierdzić okoliczności tego zdarzenia.
Zdjęcia nadesłał Czytelnik Jaslo4u.pl.
(Red.)
Zdjęcia: PR
