Współpraca pomiędzy Urzędem Miasta Jasła a jasielskimi przedsiębiorcami
Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców oraz Urząd Miasta w Jaśle zapraszają zainteresowanych przedsiębiorców na spotkanie dotyczące współpracy pomiędzy miastem Jasłem a jasielskimi przedsiębiorcami.
Spotkanie odbędzie się w dniu 20 marca 2012 (wtorek) o godz. 13:00 w Sali 102, I piętro w Urzędzie Miasta w Jaśle.
Na spotkaniu zostaną poruszone następujące zagadnienia:
1. Pozyskiwanie funduszy zewnętrznych
- Konrad Fijołek – Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie
- Krzysztof Kłak – Prezes Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.
- Mateusz Smyka – pracownik BIS UM w Jaśle
2. Kierunki współpracy miasta Jasła z przedsiębiorcami:
- Andrzej Czernecki – Burmistrz Miasta Jasła
- Daniel Domasłowski – UM – projekt uchwały w sprawie zwolnień podatku od nieruchomości
- Anna Janiga-Szeleszkiewicz – propozycja opracowania katalogu firm
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc bardzo prosimy o wcześniejsze potwierdzenie swojego udziału w spotkaniu:
Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców tel. 13 446 21 52
JSP
