Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!
W sobotę 3 sierpnia 2013 r. nieświadomi konsekwencji, wstąpili w związek małżeński Ilona i Marcin. ... i myśmy tam byli, miód i wino pili:)

Młodej Parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.
Koledzy i koleżanki:)
