Wygraj wycieczkę z PTTK!
Okres wakacyjny bezsprzecznie sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Wspólnie z jasielskim oddziałem Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego pragniemy zaproponować naszym czytelnikom udział w konkursie, w którym do wygrania będzie wycieczka organizowana przez Towarzystwo.

Konkurs składający się z sześciu rund przeprowadzony zostanie na profilu Facebook'owym portalu www.Jaslo4u.pl. W każdej z nich uczestnicy za pośrednictwem swoich kont na Facebook'u będą odpowiadać na pytania konkursowe. Za pierwsze trzy prawidłowe odpowiedzi uczestnicy otrzymywać będą stosowną liczbę punktów, których przyznawanie określa regulamin. Zwycięzcę wyłonimy po wszystkich sześciu rundach. Zostanie nim uczestnik, który zgromadzi największą liczbę punktów.
Profil Facebook Jaslo4u.pl
Pierwsza runda konkursu rusza już w najbliższy poniedziałek 29 lipca 2013 r.
Zapraszamy do zabawy!
