Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wyjazd na uroczystości pogrzebowe – Są jeszcze wolne miejsca

23
Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Krakowa na uroczystości pogrzebowe Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego oraz jego Małżonki Marii Kaczyńskiej. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny   z sekretariatem Urzędu Miasta w Jaśle – Tel: (13) 44 86 311. Zgłoszeń można dokonywać do 16 kwietnia (piątek) do godz. 15:00.


UM Jasła
Reklama

Komentarze: 23

Dodaj komentarz Widok:
0
@ xxx
dnia 19.04.2010, 09:50 · Zgłoś
zzz! Czy ktoś cię zmuszał iść na basen [...]? Ty nawet na ubolewanie nie zasługujesz- pracowniku!
Odpowiedz
0
@ zzz
dnia 18.04.2010, 12:22 · Zgłoś
Chodziło mi o to że ubolewam nad tym że basen jest czynny w taki dzień.Czytajcie ze zrozumieniem!!nie dostrzegacie ironii!!
Odpowiedz
0
@ Dr. Watson
dnia 17.04.2010, 21:35 · Zgłoś
zzzz! Rozumieć należy, że kościoły zamkniete,drogi zamknięte,kolej zamknieta, PKS zamknieta,policja zamknięta, szpitale zamkniete, kury w [...], ty w zakładzie karnym, kanarki w klatce itp. A w co ty [...] będziesz się bawić na basenie? Mam nadzieję, że wejdziesz do rury głową w dół i dupniesz tak, że się opamiętasz. Zenada! To fakt!!! Takie niedorzeczności [...]!!! Nie myślałam, że w twoim wodogłowiu w tak przykrym dniu,zrodzą się takie pomysły. Ale żyjemy w wolnym kraju! BAW SIE DOBRZE ROZPUSTO- co ma we [...] PUSTO!!!I na dodatek zamknij [...], bo zionie z niej, jak siarkowodorem!!!
Odpowiedz
0
@ sołtys
dnia 17.04.2010, 18:51 · Zgłoś
Jak za komuny : DObrowolnie ale pod przymusem. Nie twórzcie atmosfery świętości szczególnie jeśli chodzi o L. Kaczyńskiego "[...] [...]". Jeśli chodzi o wszystkich, którzy zginęli ktoś kiedyś mówił "Spokój nad tą trumną i modlitwa". Z z flagami to takie pzregięcie pały jak zawsze ale nie tylko z tym z wieloma sprawami tzw/ WADZA przegina pałę. Już nie mogę się doczekać wyborów . Wszystkim , którzy zginęli Wieczny Odpoczynek Racz im dać Panie.
Odpowiedz
0
@ zak do zzzz
dnia 17.04.2010, 12:22 · Zgłoś
Przestań wszczynać [...] w domu,jak się napijesz.Wtedy twoje dzieci będą wiedziały że w twoim sercu nastąpiła przemiana.
Odpowiedz
0
@ zzzz
dnia 17.04.2010, 12:06 · Zgłoś
A W NIEDZIELE WSZYSTKO W JAŚLE ZAMKNIĘTE OPRÓCZ BASENU-ŻENUJĄCE!!BEDZIEMY SIE MOGLI TAM ZABAWIĆ W TAKI DZIEŃ!!
Odpowiedz
0
@ okolice jasła
dnia 16.04.2010, 21:20 · Zgłoś
było pisane że flage otrzyma każdy kto przyjdzie do um.poszedłem,lecz nie otzymałem flagi,bo jestem ze wsi.Z tym wyjazdem też tak będzie!!
Odpowiedz
0
@ zak do nusia
dnia 16.04.2010, 20:24 · Zgłoś
Po pierwsze w środę ten samolot był w Katyniu a po drugie zsuń [...] niżej,rozpędź się i wytnij z całej siły w ścianę.Może coś ci się poprawi pod kopułą!
Odpowiedz
0
@ ^^
dnia 16.04.2010, 19:00 · Zgłoś
Nusia za dużo się bajek naoglądałaś :)
Odpowiedz
0
@ msi
dnia 16.04.2010, 18:11 · Zgłoś
Nusia bajek się naczytałaś. Te bzdury co wypisujesz ktoś zmyślił a reszta podłapała.
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100415/KRAJ/29613145
Odpowiedz
0
@ do Nusi
dnia 16.04.2010, 16:03 · Zgłoś
Nusia, a gdzie tak wyczytałaś?
Odpowiedz
0
@ czesio
dnia 16.04.2010, 15:35 · Zgłoś
nusia....uważaj bo wielki ptak powróci i wydzióbie Ci mózg bo rozumu raczej nie znajdzie...
Odpowiedz
0
@ pass
dnia 16.04.2010, 15:07 · Zgłoś
nusia, moze bys pranie zrobila, obiad ugotowala, do kosciola poszla sie pomodlic za zmarlych i o zdrowie dla siebie?
Odpowiedz
0
@ nusia
dnia 16.04.2010, 12:38 · Zgłoś
ja uważam że to nie był przypadek !
rosja dobrze wiedziała że prezydent tam bedzie pare miesicy temu samolot był w rosji na remoncie i wiem że to wina rosji a teraz [...] putin przyjedzie nam współczuć na pogrzebie !
(przepowiednie dla polski )-
';i wtem wielki ptak metalowy upadnie
a na niam znajdować sie bedą osoby ważne w kraju ,a na kraj ogarniety chaosem i żałobą
,wrogi najezdzca ze wschodu uderzy ``(...)
''żelazny ptak rozdzieli dwóch braci''
Odpowiedz
0
@ leśmian
dnia 16.04.2010, 11:47 · Zgłoś
Ludzie!Nie [...] się!40 tyś.wybranych żałobników na starym rynku,a reszta będzie oglądać na telebimach nie wiadomo gdzie.
Lepiej w domu przed TV...
Odpowiedz
0
@ lord
dnia 16.04.2010, 08:48 · Zgłoś
wolna rezerwacja hotel "Juvenia" Kraków-- 6 miejsc przy Błoniach w cenie 30zł od osoby aktualne w dniu dzisiejszym. kontakt pod nr. 603806958.
Odpowiedz
0
@ misza
dnia 16.04.2010, 00:13 · Zgłoś
na bilbordach to nie wiem co Ty chcesz ogladac ... ogarnij bajere !!
Odpowiedz
0
@ yy
dnia 15.04.2010, 22:52 · Zgłoś
nie wpuszcza nikogo na rynek tylko będzie można oglądać na kilku bilbordach zlokalizowanych w mieście.
Odpowiedz
0
@ fhgfd
dnia 15.04.2010, 21:54 · Zgłoś
kto funduje?
Odpowiedz
0
@ miszczu91
dnia 15.04.2010, 21:53 · Zgłoś
nie wiecie jaki jest koszt wyjazdu??
Odpowiedz
0
@ emeryt
dnia 15.04.2010, 15:51 · Zgłoś
taka prawda jak i o flagach które mieli dawać w UM ? poszedłem kawał drogi by sie dowiedzieć że jusz dawno zapasy sie skończyły....
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.