Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Wyjedź na ,,Bezpieczne Wakacje, Sprawdzonym Samochodem” Sprawdź stan techniczny auta i wykonaj serwis klimatyzacji

0

Wybierasz się autem na urlop ? Aby w pełni cieszyć się z wypoczynku, koniecznie sprawdź przed wyruszeniem w drogę stan techniczny swojego pojazdu i klimatyzacji. Dlatego też zapraszamy w dniach 2 i 3 lipca do Strefy Serwisowej pojazdów na parkingu VIVO! Krosno, gdzie diagności ze Stacji Kontroli Pojazdów LO-STARK bezpłatnie sprawdzą stan każdego samochodu.

 

Bezpieczna i komfortowa jazda sprawnym samochodem to podstawa udanego wypoczynku. Dlatego też przegląd czy serwis klimatyzacji auta stanowi nieodzowny element przygotowań do podróży. Darmowe badania pojazdu wykonywane przez specjalistów ze Stacji Kontroli Pojazdów to doskonała okazja do sprawdzenia stanu technicznego auta. Pozwoli to uniknąć przykrych niespodzianek podczas wycieczki. Strefa Serwisowa, rozmieszczona na parkingu VIVO! Krosno, będzie działać w dniach 2 i 3 lipca (piątek-sobota) w godzinach 09:00-21:00. Diagności bezpłatnie sprawdzą m.in.: jakość i poziom płynów eksploatacyjnych (hamulcowego i chłodzącego), stan i ciśnienie opon, a także stan i ustawienie świateł. Na miejscu będzie można wykonać także serwis klimatyzacji z darmowym ozonowaniem pojazdu. Serwis klimatyzacji w cenie już od 99zł!

Dla uczestników akcji organizatorzy przygotowali także atrakcyjną niespodziankę. Każdy, kto skorzysta z powyższych usług, otrzyma bilet wstępu na niecodzienne motoryzacyjne wydarzenie, które odbędzie się już w sierpniu – Izdebki Drift Show.

- Z każdym rokiem poziom świadomości kierowców, z zakresu dbania o bezpieczeństwo własne, jak i pasażerów, znacząco wzrasta. Właściciele aut coraz chętniej decydują się na wymianę wyeksploatowanych elementów pojazdów, nie czekając, aż ulegną one całkowitemu zużyciu. Niemniej jednak w dalszym ciągu wielu kierowców nie zwraca należytej uwagi na stan swojego pojazdu. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować mobilną Stację Kontroli Pojazdów w miejscu ogólnodostępnym. Chcemy w ten sposób zachęcić większe grono kierowców do kontroli pojazdów przed wakacyjnymi wyjazdami. W ramach akcji ,,Bezpieczne Wakacje, Sprawdzonym Samochodem”, zaplanowaliśmy również liczne atrakcje, takie jak Strefa Chillout z symulatorami jazdy czy prezentacja wyjątkowych pojazdów. Serdecznie zachęcamy więc do odwiedzenia naszej Strefy i skorzystania z nadarzającej się okazji do przygotowania swojego auta do wakacyjnego wyjazdu - mówi Rafał Lorenc, właściciel Stacji Kontroli Pojazdów LO-STARK - organizator akcji.

Całe wydarzenie przygotowano z myślą o fanach motoryzacji. Każdy, kto odwiedzi Strefę Serwisową,  będzie mógł skorzystać ze specjalnie przygotowanej Strefy Chillout, a w niej: będzie mógł poczuć się jak prawdziwy kierowca, siadając za kierownicą symulatora jazdy samochodem, obejrzeć zabytkowe pojazdy z Pijalni Czekolady w Korczynie, czy Driftowóz LO-STARK Drift Team. 

Na akcję ,,Bezpieczne Wakacje, Sprawdzonym Samochodem” zapraszają Stacja Kontroli Pojazdów LO-STARK i VIVO! Krosno.

Artykuł Partnera

Napisany dnia: 28.06.2021, 09:41
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Strażacy ochotnicy odwiedzili z prezentami pacjentów rzeszowskiej Kliniki Onkohematologii Dziecięcej

   

  Strażacy ochotnicy z regionu jasielskiego, już po raz czwarty, odwiedzili pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. W sobotnie przedpołudnie, wyruszyli z Zimnej Wody do stolicy województwa podkarpackiego z prezentami, których zbiórka prowadzona była od października ubiegłego roku. Dzieci, które każdego dnia toczą walkę z chorobą nowotworową otrzymały zabawki, artykuły szkolne, czy też książki.

 • ERKO doceniło uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle. Młodzież otrzymała wyjątkowy prezent

  Współpraca pomiędzy firmą ERKO a Zespołem Szkół Technicznych w Jaśle jest doskonałym przykładem tego, jak należy budować relacje, łączące lokalny biznes ze szkołami, które konsekwentnie stawiają na praktyczną naukę zawodu. Model oparty na praktykach i stażach zawodowych, daje korzyść nie tylko uczniom, lecz również firmom, które zgłaszają popyt na pracę, szczególnie w perspektywicznych zawodach. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę producent części lotniczych z siedzibą w Czeluśnicy, który ufundował szafki dla uczniów ZST, w szacie graficznej, wykonanej przez artystę Sylwestra Łaskawskiego.

 • Polski Ład – zmiany w zasadach rozliczania składki na ubezpieczenie zdrowotne. Dyżur telefoniczny ZUS pod patronatem Jaslo4u.pl

   

  Jesteś przedsiębiorcą, prowadzisz biuro rachunkowe? Chciałbyś się dowiedzieć jakie zmiany wprowadził Polski Ład w rozliczaniu składek na ubezpieczenie zdrowotne? 21 stycznia zapraszamy na dyżur telefoniczny ekspertów Oddziału ZUS w Jaśle, którzy będą odpowiadać na pytania z zakresu zmian w ubezpieczeniach wynikających z Polskiego Ładu.

 • Coraz dłuższe kolejki do drive-thru. Dyrekcja szpitala wydłuża godziny pracy punktu

  Od kilku dni coraz więcej lekarzy kieruje pacjentów na testy wykrywające obecność koronawirusa w organizmie. W związku z tym zauważalne są długie kolejki ustawiające się do punktu drive-thru. Dyrekcja szpitala informuje, że od jutra wydłużą godziny wykonywanych wymazów. Już nie do 13.00 a do 16.30 będzie otwarty punkt badań drive-thru.

 • Kogeneracja działa. W jasielskiej ciepłowni ograniczono zużycie węgla kamiennego o blisko 90%

   

  W kwietniu ubiegłego roku, Jasło dołączyło do wąskiego grona miast, które mogą pochwalić się nowoczesną instalacją układu kogeneracyjnego, zasilaną gazem ziemnym. Dzięki niej, produkcja energii elektrycznej i cieplnej, miała być bardziej ekologiczna, przede wszystkim dzięki znacznemu ograniczeniu wykorzystania węgla kamiennego do produkcji ciepła. Okazuje się, że od października do grudnia 2021 r. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Jaśle, do produkcji energii cieplnej, zużyło o 89% mniej węgla, niż w analogicznym okresie, w roku poprzednim. Tym samym, znacznie ograniczono również emisję COdo atmosfery.

 • Emerytowany strażak z KP PSP w Jaśle uległ poważnemu wypadkowi w Holandii. Rodzina i koledzy proszą o pomoc

  Starszy sekcyjny w stanie spoczynku Bogdan Fehr z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle został potrącony przez samochód w Holandii. Jeżeli nie wróci do kraju zostanie umieszczony w domu opieki. Rodzina i strażacy z KP PSP w Jaśle proszą o pomoc dla Bogdana. Potrzebne jest 40 tysięcy złotych, aby mógł zostać przetransportowany do Polski.

 • Dzień Babci i Dziadka na wesoło. Wygraj bilety na spektakl „Gwałtu co się dzieje”

   

  Jasielski Dom Kultury zaprasza wszystkich miłośników sztuki teatralnej na spektakl pt. „Gwałtu co się dzieje”. Fredrowska komedia jest niespodzianką przygotowaną z okazji zbliżających się dni babci i dziadka. W najbliższy piątek (21 stycznia) na scenie wystąpią aktorzy młodzieżowego teatru, działającego w JDK. Wspólnie z Jasielskim Domem Kultury przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są cztery pojedyncze bilety na to przedstawienie.

 • Postaw na grzejniki dekoracyjne SUNERZHA ze stali nierdzewnej

   

  Zastanawiasz się nad zakupem grzejnika do Twojego domu? Wbrew pozorom, wybór może okazać się bardzo oczywisty. Stawiając na dekoracyjne grzejniki wodne SUNERZHA ze stali nierdzewnej, otrzymasz gwarancję funkcjonalności, jednocześnie nadając pomieszczeniom niepowtarzalnego stylu. Grzejniki wodne , wodno-elektryczne i elektryczne, na które producent udziela 20-letniej gwarancji, znajdziesz w ofercie DOMUS Budownictwo & Łazienki w Jaśle.

 • Podczas prowadzonego pościgu radiowóz wpadł do rowu

  Wczoraj około godziny 20. na ul. Mickiewicza w Jaśle policjanci podczas prowadzonego pościgu za pojazdem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej wpadli radiowozem do przydrożnego rowu.

 • Nagroda za całokształt pracy na rzecz kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” trafiła do Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  15 grudnia br. po raz drugi w formule online ze względu na panującą pandemię odbył się uroczysty finał kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”...

 • Spółka Unimot przejmie jasielskie zakłady Lotos

  Prezes zarządu i dyrektor generalny PKN Orlen Daniel Obajtek poinformował jakim firmom zostanie sprzedana część Lotosu. Wśród czterech partnerów znaleźli się Saudi Arabian Oil Company (Saudi Aramco), Grupa MOL, Rossi Biofuel Zrt. oraz spółka Unimot. Ta ostatnia ma przejąć 100 proc. akcji Lotos Terminale, a w tym Lotos Infrastruktura Jasło i Lotos Asfalt.

 • Wieloletni lider rynku samochodów osobowych wraca do gry !

 • Szkoła Podstawowa w Świerchowej do likwidacji

  Rada Gminy w Osieku Jasielskim podjęła uchwałę intencyjną w sprawie zamiaru likwidacji Szkoły Podstawowej w Świerchowej. Obecnie do placówki uczęszcza sześcioro uczniów z trzeciej klasy, a w oddziale przedszkolnym jest troje dzieci w różnym wieku. Kolejne dane wskazują, że w przyszłym roku szkolnym nie będzie chętnych do pierwszej klasy.

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105