Wykopano ludzkie szczątki na Placu Żwirki i Wigury w Jaśle
W godzinach popołudniowych pracownicy MPGK w Jaśle przy wykonywaniu prac ziemnych natknęli się na ludzkie kości. O zdarzeniu poinformowali jasielską policję.



Na Placu Żwirki i Wigury w Jaśle trwały prace prowadzone przez pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Przy wykopie głębokim na metr odkryto ludzkie kości. Prawdopodobnie są to szczątki dwóch osób, które mają kilkadziesiąt lat. Zostały one zabrane przez jeden zakładów pogrzebowych.
Szczątki będą pochowane na cmentarzu na koszt Urzędu Miasta w Jaśle.



(icz)
