Wymusił pierwszeństwo
15
Wczoraj około godziny 9.00 kierujący Hondą Acord, 27-letni mieszkaniec gminy Nowy Żmigród jadący ulicą Szopena nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu Fordem Mondeo ulicą Ujejskiego w Jaśle.




Doszło do zderzenia samochodów, w wyniku którego kierowca Forda oraz jego pasażerka trafili do jasielskiego szpitala na obserwację.
Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi KPP w Jaśle.
(omega)
Fot. nadesłane przez naszego czytelnika




Doszło do zderzenia samochodów, w wyniku którego kierowca Forda oraz jego pasażerka trafili do jasielskiego szpitala na obserwację.
Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi KPP w Jaśle.
(omega)
Fot. nadesłane przez naszego czytelnika
