Wypadek na ul. 3 Maja w Jaśle. Dwie osoby trafiły do szpitala.
Do niebezpiecznego wypadku z udziałem osobowego Renault Clio z ciężarową Scanią doszło dzisiaj przed godziną 9- tą na ul. 3 Maja w Jaśle. Kierowcę samochodu osobowego oraz pasażerkę, ze względu na bóle kręgów szyjnych przewieziono do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.



Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22 - letni kierowca Renault Clio wyjeżdżając ze stacji paliw Orlen puścił sprzęgło, po czym zajechał drogę jadącej prawidłowo od strony Jasła ciężarówce. 26 - letni kierowca Scanii odbił na przeciwny pas drogi łagodząc siłę uderzenia i doprowadzając jedynie do zderzenia czołowo - bocznego.
Na miejsce zdarzenia przyjechała karetka pogotowia ratunkowego, policja oraz jednostki straży pożarnej.
ic



