Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wypadek na ul. Jana z Dukli. Dwie osoby trafiły do szpitala.

44

Wczoraj ok. 17.30 doszło do wypadku na ulicy Świętego Jana z Dukli. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący w stronę Jasła Fiatem Seicento 19-latek najechał na stojącego przy krawężniku Volksvagena Golfa. W wyniku tego zdarzenia dwóch pasażerów Seicento doznało poważnych obrażeń ciała i zostali przewiezieni do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.


Jeden z pasażerów Fiata trafił tam ze złamaną kością śródręcza, raną ciętą głowy, otarciem naskórka oraz ogólnymi potłuczeniami. Natomiast drugi doznał złamania lewego podudzia. Kierowca i pasażer Golfa wyszli z tego wypadku bez żadnego uszczerbku na zdrowiu.

Jak nas poinformowano w Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle, kierowcy obydwu samochodów byli trzeźwi. Trwa postępowanie mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

(kp)


Reklama

Komentarze: 44

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Floid
dnia 23.08.2010, 11:59 · Zgłoś
Seicento jeszcze zobaczycie nic mu prawie nie jest tylko wygląda na złom..a myśle ze z golfa juz nic nie bedzie.. Znam 3 pasarzerów tego auta i wiem ze kierowca sejka zrobił błąd.. ale po co ten golf stał na pasie drogowym nie mógł zjechac chodz na chodnik
Odpowiedz
0
@ killer
dnia 19.08.2010, 17:54 · Zgłoś
Szkoda golfa. Seicento na złom
Odpowiedz
0
@ killer
dnia 19.08.2010, 17:53 · Zgłoś
A ja mam ferrari z 2009. Ej ludzie ludzie opamiętajcie się.Nie liczy się samochód,liczy się to jacy jesteśmy
Odpowiedz
0
@ Do Kinga i X-men
dnia 19.08.2010, 17:48 · Zgłoś
Każdy ma takie auto na jakie go stać. To nie prawda że ten kto jeździ kadettem golfem czy seicentem jest gorszy od tych co maja lepsze fury.Ta Vectra z 2003 roku to żadna rewelacja,znam ludzi co mają BMW Audi z 2009 roku i się nie chwalą
Odpowiedz
0
@ Kinga
dnia 18.08.2010, 19:52 · Zgłoś
Nie jestem mechanikiem :), ale lubię samochody, po prostu mam taką pasję :) a CB mam i używam :) z jasła nie jestem, ale często bywam:)
Odpowiedz
0
@ Kinga
dnia 18.08.2010, 19:50 · Zgłoś
Jeśli jeździsz vectrą (2003 do tego, toć to prawie salon nówka ), a nie kadettem to zwracam honor!
Szacun :)
pozdro :)
Odpowiedz
0
@ X-men
dnia 18.08.2010, 17:28 · Zgłoś
Do Kinia jeżdżę oplem ale vectra z 2003r.jeśli ci o to chodzi a ten parapet z tego zielonego złomu to niech się cieszy ze tak się skończyło a nie gorzej bo to co on wyprawiał na drogach to za to powinien dostać pałą w [...] aby zmądrzał [...] jeden !!!
Odpowiedz
0
@ ejejej
dnia 18.08.2010, 10:37 · Zgłoś
droga powiatowa też znajduje się przede wszystkim na wsiach [...] ;D
Ładnie Kinia ;D mechanik z Cb?
Odpowiedz
0
@ Kinia
dnia 18.08.2010, 08:51 · Zgłoś
do x- mena, odezwał sie ten co jeżdzi oplem kadettem hahaha, zazdrość, zazdrość!!! kup takie lampy...myślę, że nawet na nie, nie było by cię stać, bo są rzadkie i drogie! to nie tunning! a fabryka! Wstyd, że babka się zna na lapach helli montowanych w golfach, a facet je kojarzy z wiejskim tunningiem, sam jesteś [...].
Radzę włączyć myślenie, znawca aut się znalazł.
Odpowiedz
0
@ X-men
dnia 18.08.2010, 06:44 · Zgłoś
Ten golf to chyba był spróchniały skoro aż mu się próg złamał no i ten wydech z tymi światłami po prostu cudo wzięte z wiejskiego TUNINGU !!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ X-men
dnia 18.08.2010, 06:35 · Zgłoś
Wina tego z fiacika ale ten z golfa też jeździ jak [...] bo widziałem nieraz !!! I nie sapać mi tu !!!
Odpowiedz
0
@ matereus
dnia 18.08.2010, 00:34 · Zgłoś
dokładnie popieram każdemu może się przytrafić wypadek i co od razu go karcić. ludzie nie róbcie z siebie nie omylnych. może i ciebie to spotka??
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 17.08.2010, 22:49 · Zgłoś
"sdsds dnia 16.08.2010, 12:56

gdzie byli rodzice się pytam ???"

A co Cię to obchodzi? on chyba zdał prawo jazdy skoro jechał tym autem.. każdemu człowiekowi i każdemu kierowcy może się zdarzyć taka rzecz więc przestańce wypisywać rzyczy typu "gdzie sąrodzice" albo "znowu [...] za kierownicą"

to jest największa wada tego portalu! za dużo krytyków którzy uważają się za niewiadomo kogo...
Odpowiedz
0
@ Jaslo
dnia 17.08.2010, 18:06 · Zgłoś
Ja wiem To jechal Cieciora i Fatyguś z Sosnowca znam ich dwóch choc bardzij Fatygusia :) wypadek masakra ;/ dobrze ze nic takiego sie nie stalo ;//
Odpowiedz
1
@ paolo
dnia 17.08.2010, 16:39 · Zgłoś
Zgadzam się z Seven - te zielone światła są legalne i świecą normalnie. Sam mam takie światła w swoim Golfie :)
Odpowiedz
1
@ PERSPEKTYWA...
dnia 17.08.2010, 16:38 · Zgłoś
Do: kinia
Zgadzam się z Tobą w 100%, poniektóre wersje GOLFA miały różne kolory lamp... i tak jak mówisz to jest oryginalnie montowane. Ja osobiście w Bon Jovi miałem białe szkło :)
Odpowiedz
1
@ kinia
dnia 17.08.2010, 15:03 · Zgłoś
Do Liska:
- to jest wersja hella green magic, fabrycznie montowana w wybranych modelach golfa na zamówienie...także ti nie jest tunning...
Kinga
Odpowiedz
0
@ vip
dnia 17.08.2010, 11:12 · Zgłoś
Młodość ma się jedną i trzeba się wyszumieć ale wszystko w granicach zdrowego rozsądku.Nie ma co krytykować jednego czy drugiego,bo napewno niejednemu z was coś podobnego się przytrafiło albo się przytrafi.Także djcie spokój z głupimi komentarzami.Dobrze,że nic poważnego się nie stało.
Odpowiedz
0
@ wolf TDI
dnia 17.08.2010, 09:46 · Zgłoś
golf jak golf teraz bym nawet powiedzial ze to z tyłu do polówki podobne:P:) ale tak na serio do zal [...] sciska:) nie??? bo takie glupoty tu ludzie pisza że szok. Światła się nie podobaja??? widocznie temu z seya tez sie nie podobały. komentatorzy za 5tke:P
Odpowiedz
0
@ lolek
dnia 17.08.2010, 08:24 · Zgłoś
MM masz racje , takie pajączki robią tylko wszechwiedzący ludzie którzy twierdza że pasów nie trzeba zapinać , ci przynajmniej mają szanse się przekonać czy mieli racje i może zaczną myśleć co robią na drodze . BTW dziwi mnie tylko że ten golf taki połamany ,a seicento lepiej wygląda od niego a przecież golf ma dużo mocniejsza karoserie niż seicento , chyba ze golf już kiedyś w tył bity .
Odpowiedz
0
@ jestem z Jasła :)
dnia 17.08.2010, 02:40 · Zgłoś
to seiko ma airbag?? :O
Odpowiedz
0
@ xy
dnia 16.08.2010, 22:28 · Zgłoś
seiko z Sosnowca taranem chciał golfa przestawić... ZAGŁĘBIE SOSONOWIEC !!!
Odpowiedz
0
@ gomez
dnia 16.08.2010, 18:38 · Zgłoś
to nie cinkol tylko seicento
Odpowiedz
0
@ JAŚKO
dnia 16.08.2010, 18:36 · Zgłoś
A co wam takie światła nie pasuja ?? żal wam się robi że własciciel dba o samochód i chce żeby jak najładniej wygladał,a nie tylko wsiada do roklekotanego i jedzie
Odpowiedz
0
@ M.
dnia 16.08.2010, 18:14 · Zgłoś
Spoko, wyklepie sie... Za tydzien bedzie na alledrogo "180 tys przebiegu i od pierwszego wlasciciela"
Odpowiedz
0
@ Ada & Mateusz
dnia 16.08.2010, 17:48 · Zgłoś
greg za wolno jechałeś mogłeś z przodu się w niego władować. spoko teraz bmw się będziesz woził.
P.S. A rodzice byli w domu. xDD Górek

Ja już z Tobą nie wsiądę do auta, Górkowi też nie pozwolę, zobaczysz! Ada ; )
Odpowiedz
0
@ do Sven
dnia 16.08.2010, 17:47 · Zgłoś
Jeżeli chcesz wiedzieć to te światła są legalnie kupione i świecą tak samo jak i normalne a ze szkła są zielone to nic nie przeszkadza. i nie wymyślajcie już takich rzeczy bo tylko głowa boli od czytania tych [...], golf był dobrze stał a koleś z Seicenta zapatrzył się i uderzył w tył samochodu.
Odpowiedz
0
@ POlak
dnia 16.08.2010, 17:40 · Zgłoś
wieśwagen z 2 rurami wydechowmi :)))))))))
Odpowiedz
-1
@ Sven
dnia 16.08.2010, 17:20 · Zgłoś
Faktycznie powinna policja dawać mandaty i to wysokie za takie tylne światła malowane widziałem kiedyś [...] z czarnymi światłami to jest dopiero coś...
Odpowiedz
0
@ keller
dnia 16.08.2010, 16:42 · Zgłoś
a policja co na takie swiatla w golfie ? wymalujcie sobie jeszcze olejną ale szare komórki.
Odpowiedz
0
@ mesjash
dnia 16.08.2010, 16:27 · Zgłoś
Ładny taran z tego cinkola ;ppp
Odpowiedz
0
@ JAŚKO
dnia 16.08.2010, 16:07 · Zgłoś
LISEK co żal [...] ściska że nie stać cię na samochód??
Odpowiedz
0
@ Głos ludu
dnia 16.08.2010, 16:00 · Zgłoś
To pewnie Golf mu wyskoczył z nienacka zza krawężnika ^^ A mówiłem że za wysokie te krawężniki tam robią :]
Odpowiedz
0
@ Felixx
dnia 16.08.2010, 15:59 · Zgłoś
A szpachla odpada nad wlewem do baku w vw szkoda bo nawet ładny golfik.
Odpowiedz
0
@ he he
dnia 16.08.2010, 15:50 · Zgłoś
widać gdzie była szpachla
Odpowiedz
0
@ MM
dnia 16.08.2010, 15:18 · Zgłoś
Jak się nie zapina pasów to się wali pustym łebem w szybkę i wtedy czasem rozumu przybywa.
Odpowiedz
0
@ niunia
dnia 16.08.2010, 15:10 · Zgłoś
tak to golf cieciory :/
ludzie nauczcie sie jeżdzić!!!
Odpowiedz
0
@ DCG
dnia 16.08.2010, 14:48 · Zgłoś
A o kierowcy seicento to już nie powiedzą że wyszedł cało i zdrowo z tego wypadku xDD
Odpowiedz
0
@ aakg
dnia 16.08.2010, 13:58 · Zgłoś
golf to sie już nadaje tylko na złom
Odpowiedz
0
@ Lisek
dnia 16.08.2010, 13:27 · Zgłoś
Golf tak se porządnie stiuningował światła i teraz już po tiuningu :D haha:D
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 16.08.2010, 13:21 · Zgłoś
Jacy rodzice?? Przecież to pełnoletni ludzie!
Odpowiedz
0
@ Żółkowiak
dnia 16.08.2010, 13:11 · Zgłoś
Ten Golf to nie Cieciory czasem?
Szkoda ze nie zaparkował na srodku drogi...
Odpowiedz
0
@ fefefefefer43
dnia 16.08.2010, 12:32 · Zgłoś
ale zrobił pajączka na szybie
Odpowiedz
0
@ Piotrek
dnia 16.08.2010, 12:26 · Zgłoś
Napewno jechali za wolno.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.