Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wypadek na ul. Mickiewicza w Jaśle

64

Dzisiaj, około godziny 21.50 na ul. Mickiewicza doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych peugeot partner oraz forda escorta. W wyniku zderzenia poszkodowane zostały dwie osoby...

Kierowca samochodu marki Peugeot jadąc ul. Mickiewicza w kierunku skrzyżowania z ul. Władysława Jagiełły zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w samochód marki Ford, do którego wsiadała kobieta. W wyniku zderzenia do szpitala przewiezieni zostali kierowca oraz pasażerka forda. Mężczyzna skarżył się na bóle głowy. W przypadku kierującego samochodem peugeot nie była konieczna interwencja służb medycznych.

Jak udało nam się ustalić, prawdopodobną przyczyną wypadku były trudne warunki panujące na drodze. Na miejsce zdarzenia przybyła jednostka Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, funkcjonariusze policji oraz karetka pogotowia ratunkowego.

 

Policja będzie prowadziła dochodzenie w tej sprawie.

(icz)

Reklama

Komentarze: 64

Dodaj komentarz Widok:
0
@ zibi.
dnia 01.01.2015, 17:28 · Zgłoś
Najwazniejsze ze wszyscy zyja moglo byc gozej dlatego wszystkich nas obowiazuje zdrowy rozsadek na drodze inaczej pozabijamy sie nawzajem Zdrowy tozsadek na miare mozliwosci i dostosowac do warunkowatmosferycznych
Odpowiedz
0
@ hahahah
dnia 09.12.2010, 23:49 · Zgłoś
pokazałeś Bra'i'anek.
Tivolka-samowolka.
Fordzik [...] forcik ;p żal
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 04.12.2010, 23:54 · Zgłoś
do kroko. Się głupio nie pytaj fraje...
Odpowiedz
0
@ dd
dnia 04.12.2010, 20:33 · Zgłoś
do "mark" dowiedz sie kto mial ten wypadek a pozniej pisz komentarz bo cos nie poinformowany jestes ale to nie [...] jechal tylko drogi ich kierowca przyklad totalnego [...]u
Odpowiedz
0
@ kierowca z pizzerii
dnia 03.12.2010, 00:48 · Zgłoś
dziękuje nielicznym za poparcie...jeżdżę już 3 lata w pizzerii i to że jezdzimy szybko to tylko dlatego zeby ktos dostal cieple jedzenie nie dla zabawy...
Odpowiedz
0
@ ferdek
dnia 02.12.2010, 15:50 · Zgłoś
I tak najwiekszym [...] rozwożącym pizze jest [...] jeżdżący fiatem UNO ze Slima gosc mysli ze jest Sebastianem Vettelem
Odpowiedz
0
@ klk
dnia 02.12.2010, 12:12 · Zgłoś
W końcu może jakaś nauczka :] z każdej jednej pizzeri w Jaśle młode chłopaki jeżdżą jak piraty drogowe! nie swoim własnym autem to nie szanują...
Odpowiedz
0
@ franeczek
dnia 02.12.2010, 08:56 · Zgłoś
czesto zamawialem pizze z tivoli i ten chłopaczek od 2 tygodni jezdzil caly czas sam i nie raz pewnie nie wyspany itd wiec tu nie tylko jego wina! tego auta nie powinno byc po drugiej stronie ulicy! ale pizze woza i to jeszcze lepszym autem:))
Odpowiedz
0
@ no mosz
dnia 02.12.2010, 01:23 · Zgłoś
dobre to jest hehehe
Odpowiedz
0
@ braian
dnia 01.12.2010, 23:28 · Zgłoś
jak tak wielce chcesz mnie bic frajeze to na tym przejsciu to nie wiem czy zdazysz bo moge cie aauem rozje bac !! [...]!! haaa haaa
Odpowiedz
0
@ mlody
dnia 01.12.2010, 20:52 · Zgłoś
probowales pobic kierowce pajaka ktory dachowal hehehe
Odpowiedz
0
@ jeden
dnia 01.12.2010, 20:52 · Zgłoś
kierowcom pizzerii należy współczuć że mają taką [...] robotę, żeby napchać wasze [...] narażają własne życie, niech każdy o tym pomyśli, jak pizza jest 5 min spóźniona to [...] i tyle...
Odpowiedz
0
@ kolo
dnia 01.12.2010, 18:23 · Zgłoś
zamawiając piizzę popatrzcie najpierw jaka jest pogoda na zewnątrz
Odpowiedz
0
@ krzyś
dnia 01.12.2010, 13:16 · Zgłoś
widziałem to straszna masakra !
Odpowiedz
1
@ A PIZZE CHCĄ SZYBKO!
dnia 01.12.2010, 12:29 · Zgłoś
LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ!!!! CHCECIE MIEĆ JEDZENIE JAK NAJSZYBCIEJ, A JAK NIE PRZYJEDZIE, TO SĄ TAKIE SKARGI ŻE AŻ GŁOWA BOLI!!!!!!!! ALBO REZYGNUJECIE ZE SKARG, ALBO NIE NARZEKAJCIE NA SZYBKĄ JAZDĘ KIEROWCÓW Z PIZZERII, ZASTANÓWCIE SIĘ TROCHĘ!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ patrycja
dnia 01.12.2010, 09:44 · Zgłoś
haha ;D brawo nauczy się wreście pomału jeździć ! ;]
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 01.12.2010, 06:29 · Zgłoś
ten [...] z tej pizzeri jezdzil jak [...] tylko czekalem az ja bd przechodzic przez przejscie by cos sapal to by w [...] dostal [...] dobrze mu tak
Odpowiedz
0
@ kierowca
dnia 01.12.2010, 02:22 · Zgłoś
moim zdaniem przyczyną było zredukowanie biegu...gość zredukował bieg silnik zachamował samochód i autko ściągnęło na bok...widzę że jest tu kilku myślących stojących za kierowcami nieraz muszą jeździć niesprawnymi autami z zużytymi oponami i w stresie bo gdzieś tam czeka wiecznie nie zadowolony klient narzekacie na kierowców z pizzerii na to jak jeżdżą a sami pyszczycie jak pizza zimna...prośba do kierowców z pizzerii jeździjcie wolniej szkoda zdrowia za kawałek ciasta a tym niezadowolonym klientom wspomnijcie te komentarze tych [...] siedzących przed monitorami piszących o czymś o czym nie mają zielonego pojęcia...
Odpowiedz
0
@ kuku
dnia 01.12.2010, 00:33 · Zgłoś
cyry pryry pomarańcze
Odpowiedz
0
@ Slim
dnia 30.11.2010, 23:06 · Zgłoś
Gratulacje:) mistrz kierownicy Kubica Come Back
Odpowiedz
0
@ Miki28
dnia 30.11.2010, 22:24 · Zgłoś
zwalacie na kierowc a nie wiecie czy samochód był sprawny!
pierwsze popatrzcie na siebie a potem zwalajcie na innych mało to takich w jaśle co sie popisują!nie tylko z tivoli jeżdżą jak [...] ale z expresu tez jest kilka takich co nie patrzą na przepisy!
Odpowiedz
0
@ TxT
dnia 30.11.2010, 21:37 · Zgłoś
ja tam widze znak zakazu zatrzymywania i postoju przed fordem, czy kierowca forda tez mandat dostal??
Odpowiedz
1
@ do wszystkich
dnia 30.11.2010, 21:09 · Zgłoś
ale jak zamówicie pizze to [...] chcecie jak najszybciej i narzekacie ciągle że za długo -.-
Odpowiedz
0
@ anom
dnia 30.11.2010, 19:51 · Zgłoś
znam kierowce, małolat popisujący się wiecznie,, dobrze mu tak,, cala rodzina taka madra
Odpowiedz
1
@ szkieletor
dnia 30.11.2010, 19:33 · Zgłoś
Żadna praca nie chańbi
Odpowiedz
0
@ RANGE ROVER
dnia 30.11.2010, 19:23 · Zgłoś
Ci co tak [...]. tivola tivola to konkurencja napewno! A [...] nie pochwalą sieę jak ich kierowcy jeżdżą tymi żęchami!!! Ile razy to smart to lupo a to inne auto było rozje... i to nie w zimie?!! więc [...] na smycz!!!
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 30.11.2010, 18:26 · Zgłoś
wiedzialem ze tak to sie skonczy haha wiedzialemm, bo jezdzil jak by sie speeda najadł ;D
Odpowiedz
0
@ Piter
dnia 30.11.2010, 17:55 · Zgłoś
A juz myslałem ze napisaliscie o wypadku który wydażył sie w piatek wieczorem .
Gdzie tu obiektywizm dzienkarski .
Odpowiedz
0
@ oj tam
dnia 30.11.2010, 17:51 · Zgłoś
Życie.. pzdr:D
Odpowiedz
1
@ Pizza szybka
dnia 30.11.2010, 15:59 · Zgłoś
Wszyscy to tylko krytyka a pizze kazdy by chcaial nie wecie jak to jest pracowac w takim stresie jak oni pracuja ja pracowalem 2 lata i wiem jak trzeba zapitalac kiedy jest duzo wywozow Niestety pisza tylko ci co nic nie wiedza otym Pzdr srodkowym palcem
Odpowiedz
0
@ Zalllll....
dnia 30.11.2010, 15:29 · Zgłoś
przyczyna nie były złe warunki atmosferyczne tylko bezmyślność kierowcy z Tivoli jeździ jak [...] po całym Jaśle i się najeździł bardzo dobrze tylko szkoda ze jego nie zabrała karetka tylko niewinnych ludzi...
Odpowiedz
0
@ gregor
dnia 30.11.2010, 14:43 · Zgłoś
A ci z Igielnej to nie lepsi , tylko kwestia czasu jak coś się stanie, byle szybciej a przepisy mają w [...]ie.
Odpowiedz
0
@ do ja
dnia 30.11.2010, 14:24 · Zgłoś
nie rozśmieszaj ludzi swoim komentarzem
Odpowiedz
0
@ marunio
dnia 30.11.2010, 14:21 · Zgłoś
Ten samochód miał [...] opony gdy go widziałem jakieś 2 tygodnie temu, ciekawe czy poźniej założyli zimówki...
Odpowiedz
0
@ ha
dnia 30.11.2010, 13:59 · Zgłoś
ej ludzie ludzie jak nie umicie kierować to nie wsiadajcie za kierownice ! ;]
Odpowiedz
0
@ adrian
dnia 30.11.2010, 13:53 · Zgłoś
narzekacie ze kierow2cy z pizzeri jezdza za szybko ale pizze chcecie dostac jak naj szybcie. jak nie dojedzie w wyznaczonym czasie to wielkie ale!!!! wiec sie nie dziwcie ze szybko jezdza taka maja robote!!!
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 30.11.2010, 13:28 · Zgłoś
dobrze mu tak bo jezdzil jak szalony, ja wiedzialem ze on kiedys cos wymodzi, tylko nie wiem dokladnie kto to jechal tym razem...
Odpowiedz
0
@ pizzaman
dnia 30.11.2010, 12:48 · Zgłoś
i bardzo dobrze...moze sie nauczy jeżdzic ;p tak własnie jeżdżą autka z pizzerii ...nie ich to gaz do spodu i dawaj ;p predzej czy później musiało do tego dojść
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 30.11.2010, 12:24 · Zgłoś
Tak narzekacie ludzie ze kierowcy z pizzeri szybko jezdza a do kogo oni jadą??? Do was!!! Z wasza pizza!! A jak sie spóżnią to [...] drzecie!!! halo!! obudzcie sie ludzie wczoraj naprawde było paskudnie na drodze, nie musiał jechac szybko... Litości!!!
Odpowiedz
0
@ RANGE ROVER
dnia 30.11.2010, 12:10 · Zgłoś
Szanowna redakcjo. Po pierwsze dzisiaj tzn. 30.11.2010r nie było jeszcze godziny 21:50. Także poprawcie to sobie bo śmiech na sali. A po drugie nie ujawnia się nazwisk w komentarzach a jedno jeszcze przed chwilą widniało i trochę za późno go usunęliście. Bo wiele osób widziało ten komentarz i to nazwisko także może wyniknąć z tego sprawa w sądzie. Żegnam!!!!
Odpowiedz
0
@ X-men
dnia 30.11.2010, 12:10 · Zgłoś
a z was tu komentujących wszyscy tacy świetni zawsze szanujący przepisy drogowe kierowcy którzy nigdy nie łamali przepisów drogowych jesteście [...] i tyle !!! aha kierowcy tego akurat nie znam !!!
Odpowiedz
0
@ pizza
dnia 30.11.2010, 11:43 · Zgłoś
pizza pewnie zimna była hehe
Odpowiedz
0
@ ZIOM20
dnia 30.11.2010, 11:15 · Zgłoś
JAK SIĘ JEDZIĆ NIE UMIE TAK JUŻ JEST SĄ WYPADKI I SĄ POSZKODOWANI!!!
Odpowiedz
0
@ smakosz pizzy
dnia 30.11.2010, 11:02 · Zgłoś
pewnie obroty słabe mieli.. a tu taka reklama na całe Jasełko:D
fakt "igielna" (bo tivola już nie;)) jedzi baaardzo szybko, pizze zawsze mam przed czasem;)

P.S. JAKIŚ CENNIK POPROSZĘ LUB COŚ ;P
Odpowiedz
0
@ Łyba
dnia 30.11.2010, 10:29 · Zgłoś
Ja sie pytam gdzie jest moja pizza :[ czekam od wczoraj
Odpowiedz
0
@ Ronin
dnia 30.11.2010, 10:21 · Zgłoś
A w czoraj koło 19:20 popisywałsie na ul. Florjańskiej jak to [...] umie zakręcać i gaz w podłoge wgniatać przy ruszaniu. Powinni takiemu matołkowi prawoazdy zabrać
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 30.11.2010, 10:14 · Zgłoś
warunki warunkami moze i tak było ale wszyscy w jaśle widzą z jaką prędkościa poruszają się kierowcy z różnych pizzerii rozwożący pizze itp specjały, nie wiem jak jeżdżą teraz gdy ślisko ale gdy jest sucho to niektórzy (na szczęście nie wszyscy) poruszają się minimum setką i są bardzo niebezpieczni. Mam nadzieję, że ten koleś nie łamał przepisów i nie pędził na złamanie karku, zresztą uszkodzenia nie wskazują by jechał drastycznie szybko ale niech to ustala policja, zdrowia życzę dla poszkodowanych i umiaru dla tych co jeżdżą wściekle i szybko bez wyobraźni w szczególności niektóre młodziki z pizzowozów
Odpowiedz
0
@ Prawo i lewo
dnia 30.11.2010, 09:38 · Zgłoś
Teraz wiem czemu tak długo czekałem na piccę ;]]]]
Odpowiedz
0
@ zal
dnia 30.11.2010, 09:36 · Zgłoś
Dlaczego w bliskim kontakcie ze skrzyzowaniem jakas kobieta wsiada do samochodu. Przepisy jasno mówią o tym iz takiego faktu nie powinno być. Dobrze jej
Odpowiedz
0
@ asdf
dnia 30.11.2010, 09:23 · Zgłoś
dlaczego mnie to nie dziwi. dostawcy z tej pizzerii jezdza jak ostatni [...]. zero kultury na drodze nie mowiac o stosowaniu sie do przepisow ruchu drogowego. az dziwne ze do tej pory nie stalo sie nic powaznego z udzialem tychze osob
Odpowiedz
0
@ mark
dnia 30.11.2010, 09:22 · Zgłoś
bravo [...] bravo chyba po [...] jechałes jak tatuś zostawił na cieszkie dni:D:D:D:
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 30.11.2010, 09:16 · Zgłoś
kierujący tym samochodem często myśleli że Kubica to przy nich Pan Pikuś...a tu takie zdarzenie...proponuje jeździć jeszcze szybciej Krasińskiego...do prędkości maksymalnej tego vana już nie daleko
Odpowiedz
0
@ kroko
dnia 30.11.2010, 09:13 · Zgłoś
a u....... to gdzie sie tak spieszyło z tym plackiem?sie pytam
Odpowiedz
0
@ IIIIIII
dnia 30.11.2010, 09:11 · Zgłoś
ALE URWAŁ!
(i co lepsze pewnie pizzy nie dowiózł xD)
Odpowiedz
0
@ Bartek
dnia 30.11.2010, 08:37 · Zgłoś
Ale Urwał :)
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec Jasła
dnia 30.11.2010, 08:30 · Zgłoś
apel do policji!!!!!
powini zwrocic uwage na szalenców który rozwoza pizze z jasielskich pizzerii, szczegolnie z jednej na ul. igielnej, bo dojdzie do nieszczescia.
niestety jest przyklad wprawdzie konkurencja !!!
Odpowiedz
0
@ GIT
dnia 30.11.2010, 08:25 · Zgłoś
wiecie co to było wczesniej czy pozniej do przwidzenia Ci kierowcy Z Tivioli tak jeżedzili jak by cała droga były ICH sama miłam z nimi nie przyjemnosć i widziałam co potrafią zrobic, to mają za swoja nie uwagę i napewno nie jechał pomału... Tym bardziej że to nie firmy to trze babyło dac buta co nie !!! MACIE ZA SWOJE
Odpowiedz
0
@ j
dnia 30.11.2010, 08:16 · Zgłoś
wczoraj widziałem pana jeżdżącego samochodem z restauracji ti...a
jeżdził jak [...] po jaśle ok godziny 14, i se widzę pojeżdził, panowie dostawcy pizzy wolniej proszę...
Odpowiedz
0
@ jazders
dnia 30.11.2010, 08:09 · Zgłoś
Cyry;]
Odpowiedz
0
@ brawo
dnia 30.11.2010, 07:53 · Zgłoś
szybciej ! pizza nie doratla na czas.
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 30.11.2010, 07:39 · Zgłoś
Niech jeszcze szybciej jezdzi tym peugotem!!!
W ogóle spojrzcie jak jezdza autami z pizzeri...
Odpowiedz
0
@ xxxxx
dnia 30.11.2010, 07:36 · Zgłoś
spieszyło sie do tivioli pewnie nowe [...] wpadły wiec chciał chłopak pooglądac:):)
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 30.11.2010, 03:51 · Zgłoś
to kierowca dobrze sie postaral o reklame dla pizzeri :D:D
Odpowiedz
0
@ Ha
dnia 30.11.2010, 03:16 · Zgłoś
Dopiero chłopaka zatrudnili na kierowce..A już popłynął..
Heh..
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.