Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wypadek przy ul. Fabrycznej w Jaśle

21

Przed godziną 1.00 nad ranem doszło do wypadku samochodowego. Gęsta mgła ograniczyła widoczność kierowcy na drodze, który wjechał do przydrożnego rowu. Dwóch pasażerów trafiło do jasielskiego szpitala.

Kierująca samochodem marki Dacia Dokker 25-letnia mieszkanka Tych jadąc ul. Fabryczną w Jaśle nie zachowała należytej ostrożności i wjechała na skrzyżowanie, którego wcześniej nie zauważyła. Panująca wówczas gęsta mgła ograniczyła widoczność kobiecie. W konsekwencji wjechała do przydrożnego rowu. W wypadku ucierpiało dwóch pasażerów w wieku 52 i 26 lat. Kierująca samochodem 25-latka nie doznała żadnych obrażeń. Była trzeźwa.

(icz)

Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
3
@ Jerzy
dnia 13.11.2013, 21:47 · Zgłoś
Pierwsza nad ranem?Ciekawe.A może piąta w nocy?
Odpowiedz
2
@ znający temat
dnia 13.11.2013, 20:09 · Zgłoś
Przed godziną 1.00 nad ranem doszło do wypadku samochodowego.. Ja do tej pory myślałem,że nad ranem jest 4,5 godzina,zaś 1 to po lub około północy - ale klocki,że hej!
Odpowiedz
-1
@ @ łodyniec
dnia 13.11.2013, 18:08 · Zgłoś
wybaczcie mi mam problemy głową
łooohohoho, nikt mnie nie lubi to sobie popisze łohohoho
Odpowiedz
-1
@ rogaty
dnia 13.11.2013, 17:01 · Zgłoś
blad sa zalosne-sprosowanie
Odpowiedz
6
@ rogaty
dnia 13.11.2013, 17:00 · Zgłoś
Prawdziwa kleska Sven jest fakt ze twoje komentarzesz zalosne.
Odpowiedz
5
@ jJaślok.
dnia 13.11.2013, 13:00 · Zgłoś
Tacy jesteście kozacy że nie wiecie gdzie Fabryczna!!! To droga do zakładu karnego Roztoki. A tak na marginesie to są tam fabryki np: Nowy Styl!!!
Odpowiedz
1
@ :)
dnia 13.11.2013, 14:09 · Zgłoś
Łot i sie znalos kozok a nie wi, że zakład karny jest w Warzycach a nie Roztokach
Odpowiedz
1
@ :)
dnia 13.11.2013, 15:12 · Zgłoś
Mówisz i masz link: http://www.pkt.pl/zakład-karny/410641/5-1/?type=local
oraz taką informację:
Zakład Karny
Tel: 13 446 89 26
38-200 Warzyce, 467, woj. podkarpackie
Zakłady karne, poprawcze
zk_jaslo@sw.gov.pl
Odpowiedz
0
@ lazio
dnia 14.11.2013, 23:05 · Zgłoś
zaklad karny to Warzyce idz poczytaj na bramie
Odpowiedz
6
@ asia77
dnia 13.11.2013, 12:43 · Zgłoś
Ulica fabryczna to tylko nazwa. Nie musi znajdować się przy niej żadna fabryka. Tak samo jak ulica lwowska nie znajduje się przy Lwowie. Zrozumiał?
Odpowiedz
-3
@ Tarzan-zan
dnia 13.11.2013, 17:43 · Zgłoś
ale Lwowska prowadzi na Lwów, tak jak krakowska na Kraków, a Bieszczadzka w bieszczady... PONIMAJU ??
Odpowiedz
-3
@ m
dnia 13.11.2013, 12:29 · Zgłoś
a ktora to jest ulica fabryczna?ta co fabryka jest przy niej?tylko jaka fabryka jest w jasle???
Odpowiedz
5
@ Ja
dnia 13.11.2013, 13:58 · Zgłoś
Fabryka bezrobotnych na Górce Gorajowickiej :)
Odpowiedz
2
@ [..]
dnia 13.11.2013, 12:04 · Zgłoś
Przed godziną 1.00 nad ranem - dla mnie dopiero wtedy zaczyna się wieczór.
Odpowiedz
11
@ andzi
dnia 13.11.2013, 11:32 · Zgłoś
i jeszcze jedno o 1:00 nad ranem:P znowu to jakiś [...] pisał:D
Odpowiedz
15
@ [..]
dnia 13.11.2013, 11:14 · Zgłoś
Widocznie skrzyżowanie jest niewystarczająco oznakowane odblaskami, jak zresztą większość.
Odpowiedz
23
@ xxx
dnia 13.11.2013, 11:08 · Zgłoś
wjechanie na skrzyżowanie to chyba jeszcze nie jest powód do wylądowania w rowie... czy tylko ja nie widzę sensu w opisie zajścia?:D
Odpowiedz
-7
@ łodyniec
dnia 13.11.2013, 10:46 · Zgłoś
haj mi mecyj ... se wjechała i ot tyle :D

łohohohhoho
Odpowiedz
-32
@ Tarzan-zan
dnia 13.11.2013, 11:45 · Zgłoś
Tak... te ślunzoki tak jeżdżom... u nich ino ciungle w korkach stojum, to tu jak przyjadum na lypsze drugi to ino gaz gaz i but... i heja... a potem tragedia... Ślunzoki i hanysy do gruby na przodek wungiel fedrować...
Odpowiedz
4
@ Tarzan-zan
dnia 13.11.2013, 17:42 · Zgłoś
no i ciekawe określenie godziny :) pierwsza "nad ranem" to jest np dla kogoś kto pracuje w piekarni i o 3 wstaje do roboty :) bo dla reszty - pierwsza to jest w nocy po północy... Do rana to jeszcze cała noc :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.