Wypadek przy ul. Fabrycznej w Jaśle
Przed godziną 1.00 nad ranem doszło do wypadku samochodowego. Gęsta mgła ograniczyła widoczność kierowcy na drodze, który wjechał do przydrożnego rowu. Dwóch pasażerów trafiło do jasielskiego szpitala.

Kierująca samochodem marki Dacia Dokker 25-letnia mieszkanka Tych jadąc ul. Fabryczną w Jaśle nie zachowała należytej ostrożności i wjechała na skrzyżowanie, którego wcześniej nie zauważyła. Panująca wówczas gęsta mgła ograniczyła widoczność kobiecie. W konsekwencji wjechała do przydrożnego rowu. W wypadku ucierpiało dwóch pasażerów w wieku 52 i 26 lat. Kierująca samochodem 25-latka nie doznała żadnych obrażeń. Była trzeźwa.
(icz)
