Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wypadek w Czeluśnicy

56

O godz. 17. 40 w Czeluśnicy doszło do wypadku, w wyniku którego poszkodowana została 28-letnia mieszkanka gminy Tarnowiec kierująca wówczas Fiatem Stilo.

28-latka kierująca fiatem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na lewy pas jezdni do przydrożnego rowu, a następnie uderzyła w drzewo.

Siła uderzenia była tak duża, że silnik wypadł z pojazdu. Kobieta trafiła do jasielskiego szpitala z urazem kręgosłupa i nogi. Kierująca pojazdem była trzeźwa.

Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające.

(Red.)

Reklama

Komentarze: 43

Dodaj komentarz Widok:
4
@ 11
dnia 14.09.2013, 13:09 · Zgłoś
Jak jesteś taki ciekwski i stoisz na chodniku i wypatrujesz to miej oczy wkoło [...] żeby w cb ktos nie wjechał...
Odpowiedz
5
@ :)
dnia 14.09.2013, 13:06 · Zgłoś
Nawet jej nie znasz a takie bzdury wypisujesz najpierw popatrz na siebie .W głowie to Chyba Ty masz pusto nie oskarżaj jak nie znasz. Całe szczęście że jej się nic poważnego niestało. A samochodu rzecz nabyta życie ludzkie wazniejsze!!!
Odpowiedz
-3
@ koleśśśś
dnia 12.09.2013, 20:10 · Zgłoś
Nie stoję ,tylko widzę jak ta pseudo Lady śmgała zagranicznym wozem marki FIAT STILO :-) Fajna laska ale jak widać w głowie pusto :-(
Odpowiedz
1
@ ...
dnia 12.09.2013, 14:43 · Zgłoś
Koleśśśś, a ty co? stoisz w Umieszczu na chodniku z suszarą i namierzasz ile kto jedzie? Poszukaj sobie ciekawszego zajęcia, bo kiedyś ktoś zamiast w drzewo może trafić w ciebie [...] !!!
Odpowiedz
0
@ Mona
dnia 12.09.2013, 14:14 · Zgłoś
Czy to serio komentarze do tego wypadku?Chyba nie, bo nie na temat.Pani Redaktor proszę odświeżyć wszystkie!Usunąć zbędne i niech piszą ludzie, którzy mają współczucie do całej sytuacji.
Odpowiedz
-1
@ koleśśśś
dnia 12.09.2013, 13:54 · Zgłoś
Bo przez Umieszcz zawsze zasuwała 100km/h i sie najechała Brawooooo!!!
Odpowiedz
1
@ Jasiu
dnia 11.09.2013, 22:10 · Zgłoś
Znaleźli już ten silnik?
Odpowiedz
0
@ bodzio
dnia 11.09.2013, 20:06 · Zgłoś
co za [...] pisze te komentarze?
Odpowiedz
0
@ gwiazda
dnia 11.09.2013, 18:30 · Zgłoś
no bo sven jest inny kobiety go nie kreca pozdrowienia dla ksiecia [...]
Odpowiedz
6
@ [...]
dnia 11.09.2013, 14:18 · Zgłoś
Daleko szukać nie trzeba, wczoraj widziałem kolejne kandydatki - 4 sztuki w becie - z twarzy prawko nie dłużej niż 3 lata, grzały Grunwaldzką jak po niemieckim autobahnie. Proponuje zrobić to samo na mokrej nawierzchni to sobie skrócą przejazd przez tory do ronda koło PKS-u. A potem będą wypisywać jakie to grzeczne dzieci, współczuć rodzinie. Myślcie trochę ludzie - nie mam dróg na jazdę szybszą w zabudowanym niż to stare ustawowe 60km/h.
Oglądnij sobie crash test swojego modelu na YT to odechce ci się deptania prawej nogi w podłogę.
Auto nie żołnierz - nie stanie na rozkaz.
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 11.09.2013, 17:40 · Zgłoś
Racja auto nie cyka nie stanie
Odpowiedz
0
@ gwiazda
dnia 11.09.2013, 11:06 · Zgłoś
dlaczego moje komentarze sa usuwane
Odpowiedz
1
@ łodyniec
dnia 11.09.2013, 14:04 · Zgłoś
życie :P

łohohoho
Odpowiedz
1
@ !!!!!!!!!
dnia 11.09.2013, 09:34 · Zgłoś
Napisany artykuł 10 -go a w ten dzień nie było zadnego wypadku !!
Odpowiedz
2
@ iou
dnia 11.09.2013, 09:23 · Zgłoś
śmieszne to nie jest ,ale te Stilo to straszne padaki. Wcale bym się nie zdziwił gdyby przestały działać hamulce albo zablokował się układ kierowniczy.
Odpowiedz
1
@ stilóweczka
dnia 13.09.2013, 07:24 · Zgłoś
Jezdze Stilo od 6 lat i nigdy mnie ne zawiodło...wszytsko zależy od tego jak autko jest utrzymane i to dotyczy każdej marki. Jesli dba sie o auto to nie bedzie sie sypac i tylo...
Odpowiedz
1
@ antysven
dnia 11.09.2013, 00:28 · Zgłoś
Sven jest wolny z tego co widze.Żadna [...] mu sie nie kreci koło domu,chyba ze matka.
Odpowiedz
3
@ Swoi
dnia 10.09.2013, 20:36 · Zgłoś
" haaa... haaa... haaa...haaa..."
ty "sven" tej "lady di dame" nawet do pięt nie dorastasz!!!
Odpowiedz
-6
@ znający temat
dnia 10.09.2013, 19:33 · Zgłoś
Tę wiejską paniusię LADY DI DAME na autko sportowe stać, ale opony [...] za 50zł./ szt. Przez nią postawią teraz tam 50-kę. Tak było na Kwiatkowiskach wypadł koleś TICO i 50-tka stoi. Może to ( strach z wypadku) coś tę LADY nauczy
Odpowiedz
-5
@ [...]
dnia 10.09.2013, 20:30 · Zgłoś
akurat to popieram
Odpowiedz
22
@ spostrzegawcza
dnia 10.09.2013, 20:36 · Zgłoś
Widzę w tej wypowiedzi wyraźne przejawy nienawisci do kobiet. [...] czy też czlowiek, który próbował i nic nie wyszło? A teraz ma pretensje do wszystkich pań.
Odpowiedz
4
@ on
dnia 10.09.2013, 19:31 · Zgłoś
silnik wypadł z samochodu?? hmmm ciekawe...;/ to na czym był mocowany?? kleju szkolnym??
Odpowiedz
4
@ kibic
dnia 10.09.2013, 18:49 · Zgłoś
o tej godzinie w czeluśnicy ciemna noc -patrz zdjęcia
Odpowiedz
7
@ znajoma
dnia 10.09.2013, 18:35 · Zgłoś
masz racje takich [...] powinni likwidować!!! seven czy jak ci tam weź się [...]nij w ten [...] dziub jak nie wiesz jak naprawę było!
Odpowiedz
16
@ ,
dnia 10.09.2013, 18:42 · Zgłoś
sven wciska swoje bzdury wszędzie bez względu na to czy coś wie czy nie, zwykły [...] [...] po prostu
Odpowiedz
2
@ aaaaa
dnia 11.09.2013, 07:38 · Zgłoś
[...] taki jak i ty
Odpowiedz
16
@ gwiazda
dnia 10.09.2013, 17:14 · Zgłoś
[komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
1
@ aaaaa
dnia 11.09.2013, 07:37 · Zgłoś
Gwiazda urwała sie z " kobiezyna ?"
Odpowiedz
2
@ jezynka:)
dnia 10.09.2013, 15:28 · Zgłoś
Znowu świeżutką wiadomość:)
Odpowiedz
-3
@ jks
dnia 10.09.2013, 15:22 · Zgłoś
to nie sila uderzenia byla duza tylko auto [...]owe
Odpowiedz
1
@ nbb
dnia 11.09.2013, 12:45 · Zgłoś
miałem właśnie to samo pisać ;)
Odpowiedz
5
@ Qui Pro Quo
dnia 10.09.2013, 15:18 · Zgłoś
kierująca WÓWCZAS ??? A już myślałam,że 2h wcześniej.
Odpowiedz
12
@ sas
dnia 10.09.2013, 16:43 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
9
@ burneika
dnia 10.09.2013, 17:04 · Zgłoś
po weselu sie jej tak porobiło
Odpowiedz
12
@ se se se
dnia 10.09.2013, 17:13 · Zgłoś
[komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
-3
@ Red.
dnia 10.09.2013, 17:22 · Zgłoś
[komentarz nie na temat.]
Odpowiedz
2
@ łodyniec
dnia 11.09.2013, 07:58 · Zgłoś
"zjechała na lewy pas jezdni do przydrożnego rowu" - albo do rowu ,albo na lewy pas jezdni chyba nie ?
Odpowiedz
1
@ dragoness
dnia 11.09.2013, 14:36 · Zgłoś
Zamiast usuwać komentarze, Szanowna Red., należy po prostu poprawić warsztat dziennikarski.
Odpowiedz
9
@ xx
dnia 10.09.2013, 15:00 · Zgłoś
Jest to zjad z górki w stronę Jasła
Odpowiedz
8
@ Wiesiek
dnia 10.09.2013, 14:48 · Zgłoś
Gdzie tam jest taki las?
Odpowiedz
-19
@ 0000
dnia 10.09.2013, 15:01 · Zgłoś
jedz i popatrz
Odpowiedz
27
@ Mars
dnia 10.09.2013, 17:37 · Zgłoś
Odpowiedź godna matołka.
Odpowiedz
3
@ xyz
dnia 11.09.2013, 09:18 · Zgłoś
4 drzewa to jeszcze nie las!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.