Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wypadek w Kołaczycach [aktualizacja]

51

Znamy już bliższe szczegóły wypadku, jaki dziś ok. godziny 19 miał miejsce w miejscowości Kołaczyce. Ucierpiały w nim dwie osoby, które na skutek odniesionych obrażeń zostały przewiezione do szpitala. Droga krajowa nr 73 obecnie jest już całkowicie przejezdna.

Do wypadku doszło zaraz po tym, jak kierowca jadącego od strony Kołaczyc w kierunku Jasła samochodu osobowego Renault Megane nie zatrzymał się na polecenie policjantów dokonujących pomiaru prędkości. Po przejechaniu kilkuset metrów – na skutek utraty kontroli nad pojazdem na łuku drogi –  zjechał na lewy pas jezdni i zderzył się z jadącym z naprzeciwka Renault Laguna. Otarł się przy tym o dwa samochody marki Volkswagen.

W wypadku oprócz jego sprawcy ucierpiał kierujący Laguną. Obaj mężczyźni karetkami pogotowia zostali przetransportowani do jasielskiego szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W związku z pracami, jakie na miejscu zdarzenia przeprowadzali funkcjonariusze policji oraz oddziały strażackie droga krajowa nr 73 przez około godzinę była zablokowana, później ruch odbywał się wahadłowo. Obecnie trasa Jasło-Pilzno jest już całkowicie przejezdna. 

Według nieoficjalnych jeszcze informacji kierowca Renault Megane znajdował się pod wpływem alkoholu. Szczegółowe okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane przez Komendę Powiatową Policji w Jaśle w toku prowadzonego postępowania.

jh

Reklama

Komentarze: 50

Dodaj komentarz Widok:
1
@ -Hiwebh-Jaslo4u.pl
dnia 16.02.2014, 16:23 · Zgłoś
Dobrze ze nikt nie zginął bo życie jest najważniejsze
Odpowiedz
1
@ rico
dnia 14.02.2014, 19:54 · Zgłoś
[...] karac takich
Odpowiedz
0
@ on
dnia 14.02.2014, 08:25 · Zgłoś
raz piszą Megane , raz Laguna ... niech sie zdecyduje redaktor lub redaktorka;/
Odpowiedz
1
@ lele
dnia 13.02.2014, 09:29 · Zgłoś
zdjecia to naprawde [...]:)
Odpowiedz
-2
@ blues
dnia 12.02.2014, 20:17 · Zgłoś
najlepsza promocja nawzy miejscowosci-pisanie 3 artykulow na jeden i ten sam temat tak jakby on zawazyl na losach hirstorii xii w :)
Odpowiedz
-3
@ sven
dnia 12.02.2014, 18:45 · Zgłoś
gdyby nie mylycja to wypadku by nie bylo hehehehehhihihihahahahahaa
Odpowiedz
1
@ blues
dnia 12.02.2014, 20:21 · Zgłoś
dokladnie
a tak to.stalo sie to co sie stalo
fakt niepodwazalny
PRAWDA NIEZPODWAZALNA JEST JEDNA-wszyscy jezdzimy na gazie...chyba ze...na nas padnie.tu dodatkowo mial miejsce poscig.takze...
Odpowiedz
3
@ nbp
dnia 12.02.2014, 17:07 · Zgłoś
piszą baty [...] o b6 a sądzę, że pewnie ani jednego nie było by stać na taki samochód. Jakiej marki samochód by nie był to każdy złom to ciekawe czym jedzicie
Odpowiedz
1
@ mazda
dnia 12.02.2014, 15:15 · Zgłoś
z tego co mi wiadomo wiekszosć japonczyków juz nalezy do koncernu volsvagena i Bmw
podajże mitshubishi jeszcze jest japonskie
a opel obecnie nalezy do amerykanskiego koncernu czyli to amerykaniec
Odpowiedz
1
@ gg
dnia 12.02.2014, 16:39 · Zgłoś
nie wypisuj głupot zasłyszanych od szwagra mietka tylko poczytaj sobie internety.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_AG
http://pl.wikipedia.org/wiki/BMW

a tej "japońskiej" carismy GDI to bym za darmo nie chciał. ani niczego co azjatyckie. tam nawet diagnozy porządnej nie ma, tylko często w autach do 2000 roku diodą albo spinaczem kody migają jak jacyś ludzie pierwotni. japońska technika. porażka.
Odpowiedz
1
@ tik
dnia 12.02.2014, 20:38 · Zgłoś
każde auto po 10ciu latach zaczyna się sypać nie rozumię tylko po co przepłacać bo to niby markowe jak za te same pieniądze nie markowe kupi się dużo młodsze a nowsze to nowsze tylko niektórzy myślą że to prestiż ale tak naprawdę a zwłaszcza za granicą to sprzęt do przemieszczania się a nie przechwalania przed sąsiadem, a co do wypadku to koleś przypalił gumę i chcąc wejść w ten zakręt z większą prędkością to musiał łuk przyciąć a to już się mija z rozsądkiem i są tego efekty
Odpowiedz
2
@ evolution
dnia 12.02.2014, 11:38 · Zgłoś
czy myślicie ze postawienie następnego f.radaru coś zmieni, więcej policjantów ? Tak naprawdę to nic nie wiecie co tam się stało ! portal napisał to co miał napisać...
oczywiście teraz będzie dyskusja na temat trzeźwości i wprowadzenie do samochodów alkomatów i co to da?? tylko wyciągniecie kasy przez naszych rządzących a statystyki dale będą takie same ...napiszą na [...]... tak tak poprawiło się mamy spadek [...] kierowców o 1% ale to jest już wielki postęp w tym kierunku...[...] prawda za przeproszeniem ...!! Człowiek jak się sam nie zmieni i swojego zachowania na drodze a rząd będzie się dalej zasłaniał pijanymi kierowcami,statystykami by wyciągnąć pieniądze twierdząc to dla naszego bezpieczeństwa!! Gdzieś musi być haczyk !! PZ
Odpowiedz
-4
@ Tarzan-zan
dnia 12.02.2014, 14:57 · Zgłoś
Fotoradar by się tam przydał bo tam wypadek na wypadku... A fotoradar to skuteczny [...] na kierowców wiejskiego sprzętu "auto-podobnego)
Odpowiedz
1
@ xxxxx
dnia 12.02.2014, 11:25 · Zgłoś
czyli wypadek dzięki pomocy jasielskiej policji .Przejechałem Polskę i nigdzie nie spotkałem takiej ŁAPANKI jak w JAŚLE .Panowie p i tak budżetu kraju nie uratujecie
Odpowiedz
0
@ eos
dnia 12.02.2014, 10:49 · Zgłoś
ale foty super :) widze że ktoś kompletnie nie ma pojęcia o robieniu zdjęć !!!
Odpowiedz
-2
@ Zocha
dnia 12.02.2014, 10:10 · Zgłoś
Stare niemieckie samochody były dobre. Teraz te nowe VV I AUDI to TRABANTY.
Odpowiedz
-2
@ Tarzan-zan
dnia 12.02.2014, 11:23 · Zgłoś
Trabant czy wartburg był i jest 100 x lepszy od tych trupów pastuchów B5 i audi "premium" :) oni po zjednoczeniu niemiec kupili w fabryce po jednym trabancie i wartburgu - rozebrali - zrobili kopię, na to dali karoserię nieco inną i paaatrze jakie premium audi zrobiliśmy :) hehehe śmiechu warte
Odpowiedz
-5
@ Tarzan-zan
dnia 12.02.2014, 11:26 · Zgłoś
ale wnętrze tego "premium" audi to chyba [...] w drewnianym klocku "rzeźbili" :P
Odpowiedz
4
@ Reno lipa
dnia 12.02.2014, 13:52 · Zgłoś
Popatrz sobie do środka tandetnej skody.lipa taka że mozna sobie paluchy sprzecinac,a w mrozy wszystko jęczy jak zarzynana [...].
Odpowiedz
-4
@ Tarzan-zan
dnia 12.02.2014, 14:56 · Zgłoś
Ty jak żeś se paluchów na traktorze nie "sprzecinał" orząc pole to w skodzie też se nie "sprzecinasz"... Tylko nie przyciskaj tam nic za mocno bo to nie traktor, żebyś w jakim guziku dziury paluchem nie zrobił...
Odpowiedz
0
@ Reno lipa
dnia 12.02.2014, 09:20 · Zgłoś
To samo co dacia.Tandeta
Odpowiedz
-1
@ qwerty
dnia 12.02.2014, 10:05 · Zgłoś
To co niby uważasz lepsze? Niemieckie?
Odpowiedz
14
@ [...]
dnia 12.02.2014, 10:42 · Zgłoś
A ci znowu swoje.Macie jakas obsesje na punkcie samochodow czy co?Co to ma do artykulu o wypadku.Kazdy jaki by nie byl prowadzony przez [...] [...] kierowce jest niebezpieczny.Jeden jest drozszy drugi tanszy przeciez wypadek nie powstal na skutek wady konstrukcyjnej tylko przez [...] za kolkiem.Dyskutowac o samochodach mozna ale nie pod takim artykulem.Ludzie ogarnijcie sie nieco.
Odpowiedz
2
@ qwerty
dnia 13.02.2014, 10:16 · Zgłoś
Zauważył że panel z drzwi odleciał na lagunie i od razu nazwał szrotem. Nie ma pojęcia że blacha/plastik na karoserii to tylko ozdoba a liczy się rama wozu, strefa zgniotu itd. Trwałe jak czołg auto może być niebezpieczne bo nie zamortyzuje siły zderzenia. Jeśli chodzi o niemieckie auta to skończcie już propagandę. Niemieckie auta wypaliły się odkąd rynek europejski zaczął się mieszać jak małpy między sobą. Dziś nie rozpoznasz czy to VW, Audi, Seat, Renault, Volvo itd. Każde pomieszane ze sobą jak nie silnikami to płytami, zawieszeniem... Jedyne słuszne auta niemieckie czy też z innych krajów to te z lat 90 i poniżej ale każdy powie że staroć, owszem ale wolę starocia 100x trwalszego jak dzisiejszą tandetę która popsuje się za kilka lat. Polaka nie stać iść wymienić za 3 lata na nówkę model z salonu albo znudzonego zagraniczniaka. Was także więc skończcie pie*rzyć bzdety.
Odpowiedz
-6
@ xxx
dnia 12.02.2014, 01:01 · Zgłoś
to był usiu
Odpowiedz
0
@ a.m.
dnia 12.02.2014, 00:52 · Zgłoś
wiadomo z jakiej miejscowości był sprawca wypadku?
Odpowiedz
0
@ Jery
dnia 12.02.2014, 09:43 · Zgłoś
Podobno wiadomo.
Odpowiedz
1
@ a.m.
dnia 12.02.2014, 09:53 · Zgłoś
do Jery: aha.
Odpowiedz
-1
@ Jery
dnia 12.02.2014, 14:53 · Zgłoś
Spoko. Służe pomocą.
Odpowiedz
3
@ JAAA
dnia 11.02.2014, 23:20 · Zgłoś
Fredu już się cieszy...następne złomy do kolekcji!!!
Odpowiedz
7
@ ben
dnia 11.02.2014, 23:05 · Zgłoś
a do tarzana komentarzy dołączą komentarze svena i łodyńca
Odpowiedz
9
@ ksiądz Mateusz
dnia 11.02.2014, 23:19 · Zgłoś
tarzan i sven to prawdopodobnie ta sama osoba
Odpowiedz
12
@ telewizja kłamie i manipuluje
dnia 11.02.2014, 23:02 · Zgłoś
Znowu legalny N A R K O T Y K w akcji - alkohol !!!
Odpowiedz
11
@ qwerty
dnia 12.02.2014, 10:04 · Zgłoś
[...], jak się pije z umiarem i nie jeździ po tym to się nic nie dzieje złego. A jak się głupieje i jeździ jak panisko po wypiciu no to cóż... Alkohol jest dla ludzi a nie małp z małym poziomem intelektu.
Odpowiedz
-7
@ łodyniec
dnia 12.02.2014, 13:12 · Zgłoś
hahaha alkohol jest trutką dla ludzi ,wprowadzony aby ogłupić totalnie i tak już [...] naród hHAHAHAHA

łohohohhohoho

ps. dwa wieśwageny szrotowskie znowu w akcji :D hahahaha fred zaciera ręce :D

łohohohhoho
Odpowiedz
-8
@ Wiadome...[...] z VW
dnia 12.02.2014, 15:01 · Zgłoś
Z tyłu tlenione blondynki z półmetrowymi odrostami i w pożyczonych butach,do tego z brudnymi [...],A z przodu wiadome,[...] którzy puszcząja z kaseciaka"świety Krzysztofie,módl sie za nami ,kiedy wracamy z imprezy narąbani"Do tego kiwaja głowami w rytm muzyki..A te wiesniary z tyłu siedzą i mają banana na ustach.
Odpowiedz
4
@ qwerty
dnia 13.02.2014, 10:11 · Zgłoś
i biją głowami po szybach w rytmie zakrętów! :D
Odpowiedz
-21
@ ben
dnia 11.02.2014, 22:57 · Zgłoś
pierwszy
hehehe
Odpowiedz
12
@ haha
dnia 11.02.2014, 23:04 · Zgłoś
drugi

a TARZAN pewnie śpi bo mamusia zagoniła ale rano zacznie pisać [...] komentarze
Odpowiedz
21
@ XXX
dnia 11.02.2014, 23:17 · Zgłoś
Niech jasielska policja zwiększy ilość policjantów którzy będą kontrolować trzeźwość! Nie tylko trzeźwe poranki, ale przez całą dobę kontrolować trzeźwość! Cud że nikt nie zginął!
Odpowiedz
16
@ XXX
dnia 11.02.2014, 23:18 · Zgłoś
a poszkodowanym osobom polecam zgłosić się do firmy wyciągającej odszkodowania, bo w takim przypadku mogą liczyć na kilkadziesiąt tysięcy złotych (wiem po sobie) jest kilka takich firm w Jaśle która się tym zajmuje, nie warto odpuszczać takim burakom jak ten kierowca z megane.
Odpowiedz
7
@ ooooooooooooooo
dnia 12.02.2014, 07:29 · Zgłoś
Fotoradar tam założyć jak w Bukowej na zakręcie i od razu będzie wypadków mniej bo w tym miejscu to co chwila jakiś wypadek
Odpowiedz
1
@ nie święty piotr
dnia 12.02.2014, 08:47 · Zgłoś
fotoradar nic nie pomorze a na pewno na trzeźwość niewiele zwiedzisz to niewiele wiesz fotoradar to nic innego jak wyciąganie kasy bezpieczeństwo to ściema
Odpowiedz
-22
@ era
dnia 12.02.2014, 08:57 · Zgłoś
Gdyby psy tam nie gryzły, to gość spokojnie dojechałby do domu i portale nie miały by o czym dzisiaj pisać.
Sprawy by nie było.
Odpowiedz
11
@ l
dnia 12.02.2014, 10:09 · Zgłoś
@ era ten komentarz świadczy o tym, że jesteś tak [...] jak i ten [...]
Odpowiedz
-20
@ Tarzan-zan
dnia 12.02.2014, 11:20 · Zgłoś
KOMPLET - [...]... Laguna, Megane i dwa wieśwozy - Pewno jeszcze właścicielami całego tego złomu są koledzy z jednej wsi :) Brakuje jeszcze tylko forda mondeo :)
Odpowiedz
-24
@ Tarzan-zan
dnia 12.02.2014, 11:29 · Zgłoś
[...] B6 [...] z którego odpadła jakaś sprężyna :) poduszki nie wystrzeliły bo już były dawno temu "wystrzelone" :) Będzie tylko klima do nabicia, ale ona i tak nie była nabijana już z 10 lat - bo po co :) u nas upały są 10 dni w roku to szkoda 200 zł na nabicie :) - ale jak co to "klima jest !!!" :)
[...]-pl
Odpowiedz
13
@ bożewidziszinigrzmisz
dnia 12.02.2014, 15:42 · Zgłoś
de..lu jak widzisz passat ma mniej niż 10 lat , komentarz na pozimie podstawówki uznaję za nie trafny .
Odpowiedz
23
@ yhy
dnia 12.02.2014, 17:30 · Zgłoś
tarzana denerwują te auta bo jak jedzie po mąkę do młyna to mu się koń płoszy
Odpowiedz
3
@ aga
dnia 14.02.2014, 08:48 · Zgłoś
fotoradar to tylko wyciąganie kasy od ludzi, ten łuk drogi jest po prostu źle wyprofilowany, tam już nie jednego wyniosło
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.