Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wypadek w Kołaczycach. Utrudnienia na drodze krajowej nr 73

34

Około godziny 19.00 w miejscowości Kołaczyce doszło do wypadku, w wyniku którego do szpitala trafiły dwie osoby.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący od strony Kołaczyc kierowca na łuku drogi zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym.Przyczyną była najprawdopodobniej nadmierna prędkość.

Ruch w miejscu zdarzenia prowadzony jest wahadłowo. Na miejscu wypadku obecne były karetka pogotowia ratunkowego z Jasła, OSP Kołaczyce oraz dwa zastępy PSP z Jasła. Na miejscu zdarzenia jest nasz reporter. Wkrótce więcej informacji. 

Red.

 

Reklama

Komentarze: 33

Dodaj komentarz Widok:
0
@ do tarzana
dnia 13.02.2014, 02:28 · Zgłoś
tarzan ma kompleksy bo mu stringi na kore uciskaja
Odpowiedz
0
@ do tarzana
dnia 13.02.2014, 02:24 · Zgłoś
tarzan a ty jestes kim? Przedstaw sie kozaku i podaj nazwe swojego skladaka bo watpie zebys wgl mial prawo jazdy nabijasz sie z wszystkiego bo masz kompleksy! Tarzan [...] chlopie! I do niemiec na ogorki [...]...
Odpowiedz
2
@ tom
dnia 12.02.2014, 09:32 · Zgłoś
i znow [...] sie odzywaja
Odpowiedz
1
@ Trynkiewicz wyszedl ludzie..
dnia 11.02.2014, 22:40 · Zgłoś
Zamykajta okna ,łapta dzieci do domow.
Odpowiedz
0
@ ksiądz Mateusz
dnia 11.02.2014, 22:51 · Zgłoś
oj tam oj tam
Odpowiedz
4
@ antysven
dnia 11.02.2014, 22:27 · Zgłoś
Mi sie wydaje ze Tarzan-zan to Sven, albo jego rodzina.
Odpowiedz
2
@ ksiądz Mateusz
dnia 11.02.2014, 22:51 · Zgłoś
Też odnoszę takie wrażenie, że zmienił nicka ze Sven na tarzan
Odpowiedz
-3
@ Tam powinien byc czarny punkt
dnia 11.02.2014, 22:15 · Zgłoś
Na zokryncie orlenowskim
Odpowiedz
0
@ uhrhehjr
dnia 11.02.2014, 21:59 · Zgłoś
I znowu wypadek. Zawsze coś musi być.!!!
Odpowiedz
7
@ ktoss
dnia 11.02.2014, 21:47 · Zgłoś
kierowca uciekal spod biedronki przed policja, mial 1,4 promila w wydychanym
Odpowiedz
-1
@ ktoss
dnia 11.02.2014, 21:49 · Zgłoś
kierowca jadacy z Jasla byl trzezwy
Odpowiedz
3
@ lolo12
dnia 11.02.2014, 21:45 · Zgłoś
Technika, pełna automatyzacja transportu może nas uchronić przed pijanymi drogowymi zabójcami...zmiana mentalności ludzi moim zdaniem to proces długofalowy albo i dłuższy...ale czy to nie pójście na łatwiznę.
Odpowiedz
5
@ strażak
dnia 11.02.2014, 21:40 · Zgłoś
mężczyzna pod wpływem [...] uciekał przed policją.
czyli przyczyna alkohol i nadmierna prędkość.. to tyle...
Odpowiedz
-9
@ [...]
dnia 11.02.2014, 21:49 · Zgłoś
Gdyby go nie gonili to by nie uciekal i wypadku by nie bylo mogli przewidziec jak to oni potrafia ze moze byc pod wplywem i moze dojs do wypadku to policja zmusila go do ucieczki wiec niech sie teraz policja tlumaczy a wogole gliniarze to trzezwi byli przebadal ich ktos
Odpowiedz
8
@ l
dnia 11.02.2014, 22:03 · Zgłoś
czyli co [...] wina policji, a nie [...] d[...] twoje rozumowanie jest delikatnie mówiąc pokrętne
Odpowiedz
-3
@ [...]
dnia 11.02.2014, 21:40 · Zgłoś
Jak by sie zatrzymal mial by przeje... A teraz ma jeszcze bardziej przeje...jednym slowem nie udalo sie bo stali i lapali i ma na calej lini przeje... Chlopaku nic sie nie martw bedzie dobrze gliniarze w gorszym stanie jezdza tylko tyle ze ich nie lapia pozdro
Odpowiedz
2
@ kundelek
dnia 12.02.2014, 07:51 · Zgłoś
Co wolno wojewodzie to nie tobie [...].
Odpowiedz
3
@ blala
dnia 11.02.2014, 21:27 · Zgłoś
nadmierna predkosc, hehhh, jakby sie zatrzymal w kolaczycach do kontroli, to by wypadku nie bylo
Odpowiedz
1
@ e51
dnia 11.02.2014, 21:14 · Zgłoś
nie z "miejscowości" tylko z miasta Kołaczyce!
Odpowiedz
4
@ niezadowolony
dnia 11.02.2014, 21:12 · Zgłoś
Dlaczego policja nie kieruje ruchem w takiej sytuacji,tylko wożą się po Brzyskach
Odpowiedz
4
@ dzunio
dnia 11.02.2014, 21:11 · Zgłoś
Przyczyna wypadku była taka że sprawca wypadku był pijany.
.
Odpowiedz
2
@ KUNDELEK
dnia 11.02.2014, 21:05 · Zgłoś
Podobno był pod wpływem, czyli na dodatkowym gazie.
Odpowiedz
0
@ Jolasia
dnia 11.02.2014, 21:04 · Zgłoś
Tylko szkoda, że policja go ścigała bo nie zatrzymał się do kontroli...
Odpowiedz
14
@ lolo12
dnia 11.02.2014, 20:47 · Zgłoś
Drogi mamy takie jakie mamy...trzeba dostosować prędkość do stanu drogi, a nie odwrotnie.
Odpowiedz
6
@ roko
dnia 11.02.2014, 20:45 · Zgłoś
No właśnie asfalt na Kołaczyce niezły. Ale zwróćcie uwagę jakie głębokie fosy!!!
Nie daj boże załapać kołem pobocza -dachowanie murowane.
A z drogi nikt nie zauważy auta do góry kołami.
Odpowiedz
-6
@ adzsfc
dnia 11.02.2014, 20:27 · Zgłoś
ale mi nie szkoda
Odpowiedz
-6
@ myszysław
dnia 11.02.2014, 20:24 · Zgłoś
Tak wszystko na prędkość trzeba zwalać. Ale drogi też pozostawiają wiele do życzenia zwłaszcza te nowo remontowane, droga jest wąska niczym na dwie furmanki.
Odpowiedz
8
@ ivon
dnia 11.02.2014, 21:02 · Zgłoś
Drogi są dobre,tylko kierowców dobrych coraz mniej!!
Odpowiedz
5
@ l
dnia 11.02.2014, 22:00 · Zgłoś
większość kierowców jest jednak w stanie przejechać bez wypadku, wystarczy dostosować prędkość do warunków i liczyć na to, że nie trafi się na jakiegoś [...], któremu się spieszy, bądź jest pijany
Odpowiedz
-20
@ JESTEM PIERWSZY
dnia 11.02.2014, 20:21 · Zgłoś
Jak zjechał z drogi -to tylko jakis niemiecki kwadratowy sztrucel z xv wieku p.n.e. (juz w salonie nim jest)
Odpowiedz
5
@ ja1
dnia 11.02.2014, 20:20 · Zgłoś
i znowu predkosc
Odpowiedz
-22
@ Tarzan-zan
dnia 11.02.2014, 22:16 · Zgłoś
A jakimi to trupami poniemieckimi jechali ?? Proszę podać marki tych złomów
Odpowiedz
8
@ Mietek
dnia 12.02.2014, 01:07 · Zgłoś
Tarzan, Toyota i Volvo. Dwa strucle jeżdżące na gazie od kuchenek.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.