Wypadek w Kołaczycach. Utrudnienia na drodze krajowej nr 73
Około godziny 19.00 w miejscowości Kołaczyce doszło do wypadku, w wyniku którego do szpitala trafiły dwie osoby.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący od strony Kołaczyc kierowca na łuku drogi zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym.Przyczyną była najprawdopodobniej nadmierna prędkość.
Ruch w miejscu zdarzenia prowadzony jest wahadłowo. Na miejscu wypadku obecne były karetka pogotowia ratunkowego z Jasła, OSP Kołaczyce oraz dwa zastępy PSP z Jasła. Na miejscu zdarzenia jest nasz reporter. Wkrótce więcej informacji.
Red.
