Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wypadek w Łysej Górze

33
Prawdopodobnie nie zachowanie należytej prędkości do panujących na drodze warunków oraz remont drogi były przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Łysej Górze.




Ok. godz. 22-giej dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Jaśle został poinformowany o wypadku w tej miejscowości. Na miejscu okazało się, że kierujący Fiatem 126 p 20-latek na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad samochodem, wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Z obrażeniami głowy i ogólnymi potłuczeniami ciała trafił do jasielskiego szpitala. Z informacji uzyskanych od jasielskiej policji wynika, że młody kierowca był trzeźwy.
 

(kp)




Reklama

Komentarze: 33

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ja
dnia 18.05.2010, 21:25 · Zgłoś
a tak wogole to od kiedy bmw ma silnik z tylu? bo tego nie rozumiem
Odpowiedz
0
@ pppp
dnia 12.05.2010, 23:18 · Zgłoś
kolejny stuningowany maluch ;D
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 10.05.2010, 00:15 · Zgłoś
gdy wszyscy będziemy na siebie uważać będzie mniej wypadków na naszych drogach to jest ostrzeżenie dla bezmyślnych kierowców noga z gazu życie jest tylko jedno Wracaj szybko do zdrowia
Odpowiedz
0
@ (L)egia
dnia 08.05.2010, 21:57 · Zgłoś
Kierowcy!ostrożnie bo ostrożności nigdy za wiele.Lepiej jechać 20km wolniej niż 1km za szybko.Życzę poszkodowanemu szybkiego powrotu do zdrowia
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 08.05.2010, 21:28 · Zgłoś
To nie ma się co śmiać z cudzego nieszczęścia,a do tych co robią remonty to bym ich za jaja [...] kiedyś jechałem motorem i na zakręcie na pełnym przechyle rozsypany był piasek ze żwirem ale z drugiej strony się nie dziwię bo ci co te drogi robią to 99 % osobnicy ze wsi,a przecież wieś produkuje tylko [...].O estetyce lub solidności,rzetelności wykonanej danej pracy trzeba po prosu zapomnieć.
Odpowiedz
0
@ coś do siebie
dnia 08.05.2010, 14:28 · Zgłoś
Ludzie piszecie te beznadziejne komentarze bo go nie znacie. Adrian trzymaj się bedzie dobrze.. Wracaj szybko do zdrowia.:D:D:D:D
Odpowiedz
0
@ wisnia284650
dnia 08.05.2010, 11:17 · Zgłoś
Większość kierowców tak naprawdę nie liczy się z warunkami na drodze. Dlatego dużo jest wypadków. Nie jest to wina remontowanych dróg tylko głupota kierowców. Jak ktoś jeździ od niedawna to powinien trochę mniej naciskać na [...] gazu. To obejmuję nie tylko młodych kierowców. Przepisy drogowe obejmują każdego. danwis.
Odpowiedz
0
@ WICHURA
dnia 08.05.2010, 06:08 · Zgłoś
Brzeszcotem trzeba umieć jezdzić
Odpowiedz
0
@ Albin
dnia 08.05.2010, 04:24 · Zgłoś
Cóż za Srut<czy moze to ten ze Świerchowej?jak tak to dobry chlopak i spoko ze dycha bo jak wjade do nich na wichure to dwie dychy hehehe a co do brzeszczota to poprostu mietka blacha i lipny kierowca
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 07.05.2010, 16:00 · Zgłoś
Trzeba było szybciej jechac!
Odpowiedz
0
@ jaa
dnia 07.05.2010, 15:51 · Zgłoś
Alee urwał! xD
Odpowiedz
0
@ Gumis138
dnia 07.05.2010, 14:49 · Zgłoś
Adrian bedzie ok ale szkoda chybla :)
Odpowiedz
0
@ xxxxxxx
dnia 07.05.2010, 07:30 · Zgłoś
Witam współczuję wszystkim którzy zamieszczają swoje idiotyczne komentarze, na pewno większość jest katolikami i co niedzielę do kościoła idzie ,zademonstrować swoją wiarę i poobserwować bliźnich co by nie przegapić jak są ubrani i który kupił jakąś nową furę.A potem oczywiście rozsiewać ploty . Aż żal czytać tego co wypisujecie.Młody chłopak dobrze że nic się nie stało a miał auto takie na jakie go było stać,nie każdy ma tatusia który od razu kupi BMW,VW,lub AUDI . Jeśli nie macie nic mądrego do napisania nie wysilajcie się za bardzo nie świadczy to o was "bliźnich"za dobrze i zastanówcie się nad sobą.Niech każdy z was pomyśli jak by to on znalazł się w podobnej sytuacji .Żal co wypisujecie!!! i szkoda że redakcja nie usuwa tak [...] komentarzy. Jeszcze coś skoro już piszecie na forum to wypadało by bez błędów!!! Niech każdy pilnuje siebie a świat będzie lepszy , niestety nie zasługujecie na to aby pisać o osobie trzeciej zgodnie z szacunkiem z dużej LITERY.
Odpowiedz
0
@ Kris
dnia 07.05.2010, 06:23 · Zgłoś
Ee tam - w Osobnicy mu to jeszcze wyremontują :)
Odpowiedz
0
@ darek
dnia 07.05.2010, 00:49 · Zgłoś
Jak widze komentarze typu trzeba umieć jeździć to widze tych [...]co komentuja każdemu moze sie cos przytrafic
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 06.05.2010, 23:52 · Zgłoś
szkoda ... taka maszyna pojdzie na zlom ;/
Odpowiedz
0
@ jacol
dnia 06.05.2010, 22:17 · Zgłoś
to byl Kubica !! Przyjechał na laski do Żmigroda !!!
Odpowiedz
0
@ ....................
dnia 06.05.2010, 22:17 · Zgłoś
potwierdza się prawda że maluch i BMW mają jedną wspólną cechę - strefę zgniotu do silnika:D

dobrze tylko że nikomu nic poważnego się nie stało...

kierowcy wolniej i jeszcze raz wolniej...
Odpowiedz
0
@ golf
dnia 06.05.2010, 22:07 · Zgłoś
maluch wgl nie hamuje.
Odpowiedz
0
@ ON
dnia 06.05.2010, 21:53 · Zgłoś
jeszcze sie wyklepie <lol2>
Odpowiedz
0
@ moderator
dnia 06.05.2010, 21:20 · Zgłoś
do "kicha" CZA najpierw się nauczyć pisać!
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 06.05.2010, 18:27 · Zgłoś
Adrian - trzymaj się! Będzie dobrze!
Odpowiedz
0
@ mufka
dnia 06.05.2010, 17:46 · Zgłoś
nieeee,on pewnie zobaczył czarownice jak na zlot leciała i się biedny przestraszył hehe sportowiec widać haha spojler wydech sport hehe,ale [...] i tak go myknęła hahahah
Odpowiedz
0
@ aaaa
dnia 06.05.2010, 15:06 · Zgłoś
niech [...] góra nie dodaje sobie zdjęć na naszą klase bo to wcale nie było na ich terenie i niech nie robi z siebie głupka
Odpowiedz
0
@ kolega
dnia 06.05.2010, 14:49 · Zgłoś
Adrian nie szalej tyle dobrze ze ci sie nic wiele nie stalo zdrowiej szybko
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 06.05.2010, 14:48 · Zgłoś
urwał
Odpowiedz
0
@ aaaa
dnia 06.05.2010, 14:34 · Zgłoś
to nie był wypadek w Łysej górze tylko w starym żmigrodzie do łysej góry jeszcze 2 km
Odpowiedz
0
@ Felixx
dnia 06.05.2010, 13:59 · Zgłoś
Kicha.Słuchaj ***.Żeby się nauczyć jeździć trzeba za kierownicą siedzieć bo inaczej to kicha.A tak poza tym to pewnie jechał jak [...] i teraz ma.
Odpowiedz
0
@ Kris
dnia 06.05.2010, 13:38 · Zgłoś
Noo daje do myślenia.

Prawda jest taka że Maluch na mokrym nie hamuje...
Odpowiedz
0
@ ja123
dnia 06.05.2010, 13:30 · Zgłoś
ale urwał!!
Odpowiedz
0
@ awe
dnia 06.05.2010, 13:13 · Zgłoś
strefa zgniotu jak zwykle skończyła się na silniku
Odpowiedz
0
@ kicha
dnia 06.05.2010, 13:09 · Zgłoś
Jest Cio***tka ha ha ha
Cza pierwsze umieć jeździć a poźniej siadać za kierownice... (:

~~ Szkoda Śruta ~~ :((
Odpowiedz
0
@ XX
dnia 06.05.2010, 12:38 · Zgłoś
"Prawdopodobnie nie zachowanie należytej prędkości do panujących na drodze warunków oraz remont drogi były przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Łysej Górze"

A TO PEWNIE PAŃSTWO DLATEGO DRÓG NIE REMONTUJE, ŻEBY BYŁO BEZPIECZNIEJ!
JUŻ WSZYSTKO JASNE!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.