Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wypadek w Opaciu. Kierowca stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w drzewo

56

Dzisiaj tuż po godzinie 17.00 w miejscowości Opacie doszło do groźnie wyglądającego wypadku, w którym obrażenia odnieśli kierowca i dwóch pasażerów jadących Daewoo Tico.


Jak wstępnie ustalono kierowca osobówki, jadąc od strony Jasła nie dostosował prędkości do obowiązujących warunków. Na jednym z zakrętów zahaczył o pobocze, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w drzewo.

Rannym w wypadku pomógł wydostać sie z samochodu przypadkowy świadek zdarzenia. Trzej młodzi ludzie zostali przewiezieni do jasielskiego szpitala. Obrażenia, jakich doznali okazały sie niegroźne.

Na miejscu wypadku obecna była również Policja oraz PSP Jasło.

Ruch w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo.


Red.

Reklama

Komentarze: 56

Dodaj komentarz Widok:
0
@ -Hatelh-Jaslo4u.pl
dnia 03.11.2013, 14:15 · Zgłoś
Dobrze ze się tak to skonczylo
Odpowiedz
1
@ koza
dnia 31.10.2010, 13:54 · Zgłoś
zal mi go .
Odpowiedz
0
@ haa
dnia 31.10.2010, 13:53 · Zgłoś
zal.....
Odpowiedz
1
@ Mk II Czermna
dnia 03.07.2010, 23:49 · Zgłoś
A co wy sobie [...]wa wszyscy myślicie kierowcy rajdowi, jechałem niedługo później od niego i przy próbie wyprzedzenia na prostej nie mam miejsca bo ok 45letni kier. jedzie środkiem grogi, bo myśli że ma lepsze auto to mu wolno, a później gdy został ruch wstrzymany sapie jak jeżdze. Innym razem ktoś jedzie 40km/h a gdy go wyprzedzam to redukuje biegi i wciska gaz do dechy, takimi jesteście wspaniałymi kierowcami. A przechodnie, roweżyści, matki z dzieckiem na wózku, może byście tak przesunęli [...] do krawędzi jezdni a nie chodzili (jeździli) prawie środkiem, w szczególności na zakrętach. I [...] wam do kierowcy Tico, lepiej zastanówcie się nad sobą
Odpowiedz
1
@ ;*
dnia 25.06.2010, 23:16 · Zgłoś
Dajcie już wszyscy sobie siana.!! Nic nikomu się poważnego nie stało. Następnym razem chłopaki będą bardziej uważać..:) Nie ma co rozpamiętywać było minęło i już..;D
Odpowiedz
0
@ [...] Sobieski...
dnia 25.06.2010, 16:04 · Zgłoś
HA Ha ha... Lepiej To opić niż płakać .. Nic nikomu się nie stało .. a auto sie kupi nowe i bedzie dalej jazda... a Jak nie to wsiadać w auto i sami pokażcie jak się jeździ.. Bo najlepiej jest pisać ... a w praktyce to pewno wiekszość z was to tylko zabawkami się bawiło.. a Za kierownicą to Tylko siedzieliście.. !! Żal !
Odpowiedz
0
@ figo fago
dnia 24.06.2010, 17:04 · Zgłoś
jaślanka idz sie utop i powiedz jaka była woda
Odpowiedz
1
@ Czermna
dnia 23.06.2010, 23:36 · Zgłoś
kto ma problem niech przyjedzie . w rankinu najgorszej wsi w małopolsce na 3 miejscu . duzo pobic a przede wszystkim jazda bez prawka i po [...] . kto chetny zapraszam na czermna
Odpowiedz
0
@ xD
dnia 23.06.2010, 17:46 · Zgłoś
Ty się jaślanka najlepiej zamknij ty [...] jeden
Odpowiedz
1
@ kolo
dnia 23.06.2010, 16:11 · Zgłoś
akurat ludzi z Czermnej znam i są wporzadku więc "JAŚLANKA" zamknij dziób bo krytykować to kazdy potrafi..co to w ogóle ma byc"dobrze im tak"? idz ty sie leczyc i od czermnej z daleka...
Odpowiedz
1
@ ;*
dnia 22.06.2010, 23:15 · Zgłoś
Do "on" Wiesz co nikt nie chciał się popisać.!!! I nie obrażaj go bo sam pewnie jesteś nie lepszy ciekawe czy ty taki super jesteś..Pewnie mieszkasz w domu zabitej dechami na jakiejś wsi i taki cwany jesteś w pisaniu a ciekawe czy byś mu to powiedział prosto w oczy.?? Więc zamknij [...] i się nie odzywaj bo nie masz nic do powiedzenia...
Odpowiedz
0
@ on
dnia 22.06.2010, 18:58 · Zgłoś
chcial sie popisac jazda szybka wielki macho z czermnej buuhahahaha a mial czym niema co niech otrzezwieje na przyszlosc z rozumiem bo mu daleko
Odpowiedz
0
@ nek
dnia 22.06.2010, 13:52 · Zgłoś
do Tofik -> OPANUJ SIĘ TROCHĘ Z TYMI KOMENTARZAMI!!! WSZYSTKICH KRYTYKUJESZ A ZASTANÓW SIĘ KIM TY JESTEŚ???????? I CO SOBĄ REPREZENTUJESZ??????????
Odpowiedz
0
@ Adi
dnia 21.06.2010, 22:14 · Zgłoś
Tofik żal mi ciebie [...]
Odpowiedz
1
@ mi sie
dnia 21.06.2010, 20:53 · Zgłoś
Najlepszy był swiadek gdy sie z pogotowia pytali czy było ich 3 to mówił ze tak .to co to za swaidek ze niezauwazył czwartego??smiech

ten kto powiedział ze nic im sie nie stało to ich chyba niezna
Odpowiedz
1
@ ;*
dnia 21.06.2010, 13:25 · Zgłoś
Ja też ich znam osobiście. I zaraz po wypadku się dowiedziałam że są w szpitalu. Wszyscy mnie tu wkurzacie tak jak kolegę "Kumpel". Nic o nich nie wiecie a wpieprzacie się. Żałosne to jest.. Jak nie macie nic normalnego do powiedzenia to nie piszcie.. Bo wszyscy wszystko komentujecie.. A tak na prawdę nikt nie wie czy im się coś poważnego nie stało..
Odpowiedz
1
@ Tofik
dnia 20.06.2010, 20:42 · Zgłoś
Że ty urodziłeś się na wsi [...] to żal ci [...] ściska że oni mieli auto a ty musisz jezdzić frejerze na rowerze
Odpowiedz
1
@ Tofik
dnia 20.06.2010, 20:40 · Zgłoś
Ty anonimowy [...] aaa weź [...] sete i idź spać koński [...]
Odpowiedz
1
@ Tofik
dnia 20.06.2010, 20:38 · Zgłoś
Ten kolo co pisał do opacioka jak ci sie nudzi to weź idź za winkiel i strugnij se freda, dziecko
Odpowiedz
1
@ Tofik
dnia 20.06.2010, 20:36 · Zgłoś
Ty adi taki kozak jesteś to pokaż lepiej [...]
Odpowiedz
1
@ Tofik
dnia 20.06.2010, 20:35 · Zgłoś
Do [...] który ma ksywe krytyk i jeździ na tokach spalinowych, ciebie nie dopuszczą do kierownicy bo twoja matka puszczała się za talerz zupy :D he he he
Odpowiedz
1
@ Tofik
dnia 20.06.2010, 20:28 · Zgłoś
Macie wszyscy 2 lewe ręce do kierownicy na opacioka wjeżdżacie bo [...] nie macie prawka i nie będziecie mieć [...], a ty kierowca to masz prawko za masło i zrobiłeś egzaminatorowi [...] podczas egzaminu , nie życz drugiemu co tobie nie miłe. Tico to nie takie beznadziejne auto a ty pewnie masz malucha i przez to cie wyprzedzili ręką [...] nie oszukasz
Odpowiedz
1
@ Tofik
dnia 20.06.2010, 20:20 · Zgłoś
[...] cię zrobił , jesteś miękkim [...] robiony
Odpowiedz
1
@ Tofik
dnia 20.06.2010, 20:18 · Zgłoś
Do jaślanki [...] to cię zrobił [...] , ty szczęścia nie miałeś bo cię [...] skrzywdziła taką [...] [...] to masz na drugie imię.
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 20.06.2010, 18:34 · Zgłoś
Wy ***** nic nie wiecie co im sie stalo!!!
Sa w bardzo ciezkim stanie...

zal mi was!
Odpowiedz
1
@ wa:{)
dnia 20.06.2010, 16:43 · Zgłoś
żal.pl żelazko na drzewie
Odpowiedz
1
@ ;*
dnia 20.06.2010, 14:53 · Zgłoś
1
@ ;*
dnia 20.06.2010, 14:52 · Zgłoś
Wszystko komentujecie. A ciekawe co byście zrobili na ich miejscu..Wszyscy tacy cwani jesteście..
Odpowiedz
1
@ ;*
dnia 20.06.2010, 14:46 · Zgłoś
Wszyscy tak komentujecie. A tak naprawdę was tam nie było i nie wiecie jak to wszystko tam wyglądało. Wszyscy jesteście cwani bo to nie dotyczy was. Ani nikogo waszego bliskiego. !!
A ciekawe co byście napisali jak by to był wasz najlepszy kumpel albo ktoś z rodziny. Pomyślcie trochę. Od razu zakładacie że kierowca się popisywał. Może w ogóle nie było tak jak piszecie..
Odpowiedz
1
@ Kumpel
dnia 20.06.2010, 11:42 · Zgłoś
Znam ich osobiście, chłopaki ze szkoły wracali, kierowca trochę przycisnął, ale wszyscy trzeźwi itd. Tiko było jego, ale teraz to już do kasacji, chłopakom nic poważnego się nie stało. A wy [...] podejdźcie do ściany i [...] się z całej siły w [...] z komentarzami typu: Dobrze im tak... Są ludzie i parapety, ale żeby się [...] betonem urodzić?
Odpowiedz
0
@ laska
dnia 20.06.2010, 10:35 · Zgłoś
no widać ze kolega zapomniał o tym zakrecie
Odpowiedz
0
@ Do Opaciok cd.
dnia 20.06.2010, 09:56 · Zgłoś
Przecież tam jest teren zabudowany, a daleko przed zakrętami stoi znak ograniczający prędkość do 40 km/godż. Czyż jest potrzebny jakikolwiek komentaż w tej sprawie!?! Przy takiej prędkości, z jaką jeżdża te [...], nawet największe zapory betonowe by nie wytrzymały!. Przydała by sie częstsza kontrola Policji, na tej świeżo wyremontowanej jakby nie było drodze powiatowej,która ukróciła by szarże niezrównoważonych i nieodpowiedzialnych młokosów!!!
Odpowiedz
0
@ Mudżin
dnia 20.06.2010, 08:31 · Zgłoś
A z kad oni byli ??
Odpowiedz
1
@ baggio24
dnia 19.06.2010, 22:43 · Zgłoś
i co sie [...] czepiacie sami [...] nie umiecie jeździc , zycie stało sie i koniec
Odpowiedz
1
@ ;D
dnia 19.06.2010, 20:37 · Zgłoś
O proszę, proszę ileż tu wyśmienitych kierowców widzę hehe
Odpowiedz
1
@ f
dnia 19.06.2010, 19:25 · Zgłoś
ten na pierwszym zdjeciu to chuck noris tylko w przbraniu wiec uwazajcie
Odpowiedz
0
@ Do Opaciok
dnia 19.06.2010, 16:14 · Zgłoś
W tym miejscu jest teren zabudowany. Jadąc nawet 80 przejedziesz przez te zakręty bez problemu. Nie pomoże tutaj radny, wójt, ksiądz czy barierki jeśli jakiemuś [...] brak mózgu.
Odpowiedz
1
@ Arkadio
dnia 19.06.2010, 14:55 · Zgłoś
Znaleźli się wielcy znawcy i przepisowi kierowcy. Ciekawe który z was nigdy nie przekroczył prędkości!?! Ale oczywiście na necie każdy się ma za eksperta jazdy i najlepiej obrazić i zwyzywać od "[...]", "[...]" a sami lepiej nie jezdzicie. Widać to na jasielskich drogach.
Odpowiedz
0
@ co przedstawiają
dnia 19.06.2010, 13:08 · Zgłoś
te zdjęcia?? Porażka.
Odpowiedz
1
@ Do do opaciok
dnia 19.06.2010, 12:32 · Zgłoś
Oni nie kierowali w trojkę tylko kierowca jest jeden takze daruj sobie teksty typu "[...]" i "życzę im". Najbardziej poszkodowani są właśnie pasażerowie i właśnie z myślą o nich i o takich lekkomyślnych kierowcach na drogach stosowane są bandy. Dla Ciebie prawdziwy samochod to pewnie Opel Kalibra z wydziabanymi płomieniami na masce i radiem za 150zł z wejściem na USB :)
Odpowiedz
1
@ qqqqq
dnia 19.06.2010, 11:49 · Zgłoś
widze ze sami doskonali kierowcy pisza chcil bym was widziec jak wy jezdzice a nie na innych [...] jak to nie jezdza porazka???
Odpowiedz
1
@ do-Opaciok
dnia 19.06.2010, 11:33 · Zgłoś
skoro tam jest skarpa to przyhamuj! a bandy to na tor wyścigowy, a nie na wiochę
Odpowiedz
0
@ Felixx
dnia 19.06.2010, 11:15 · Zgłoś
Do 19.06.2010, 10:19 - ip: 78.131.162.*
Wiesz co zamknij [...].Po prostu nie poszło chłopakom,zapewne następnym razem będą uważali.A ty od razu zgrywasz wielkiego znawce samochodów.A pewno sam jeździsz malczakiem,typu [...] TUNING
Odpowiedz
0
@ Do Opaciok
dnia 19.06.2010, 10:19 · Zgłoś
Opaciok mam daleko Ciebie i te Twoje bandy [...]... Jak [...] nie potrafią jeździć, to życzę im coraz większych spotkać z drzewami, rowami i urwiskami. Gdyby dostosowali prędkość, rozwagę do sytuacji i miejsca nic by sie nie wydarzyło. Popisują się takim [...] jak TICO- SAMOCHÓD ZAPEWNE RODZICA- to wogóle nie mozna nazwac autem
Odpowiedz
0
@ aaa
dnia 19.06.2010, 10:06 · Zgłoś
troszkę świeżego asfalciku i już buraki lądują po rowach
Odpowiedz
1
@ Opaciok
dnia 19.06.2010, 09:42 · Zgłoś
jaślanka ty to lepiej juz nic nie mów, jak masz komentować i zniżać sie do poziomu n/w ludzi to start/zamknij komputer/ i idz na dwór do parku, wypadek jak wypadek, dobrze ze sie nikomu nic nie stało, tam powinny być jakieś bandy z metalu bo niezła tam skarpa, niech Kochany Radny w Opaciu zatroszczy sie o bezpieczenstwo kierowców którzy tamtędy przejezdzają
Odpowiedz
0
@ chuck noris :D
dnia 19.06.2010, 08:35 · Zgłoś
to jest Chuck Noris- strażnik Texasu :D
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 19.06.2010, 08:01 · Zgłoś
I znowu TICO co się piko...
Odpowiedz
0
@ kierowca
dnia 19.06.2010, 07:51 · Zgłoś
dobrze im tak a chwile wczesniej wyprzedzali mnie na jareniowce kolo sklepu na zakretach to sie doigrali glowniarze chcial pokazac co potrafi to pokazal
Odpowiedz
0
@ do gosc-ia
dnia 19.06.2010, 00:07 · Zgłoś
PSP-panstwowa przeciez jest
Odpowiedz
0
@ cyrkularka
dnia 18.06.2010, 22:34 · Zgłoś
WTFFFFF
Odpowiedz
0
@ gosc
dnia 18.06.2010, 22:07 · Zgłoś
PSP Jasło? chyba OSP ;P
Odpowiedz
1
@ gość
dnia 18.06.2010, 22:05 · Zgłoś
a co to za kowboj na pierwszym zdjeciu ???? he he :)
Odpowiedz
0
@ krytyk
dnia 18.06.2010, 21:27 · Zgłoś
[...] jechał tiko a myslał pewnie ze jedzie nie wiadomo czym, zalll
Odpowiedz
0
@ Adi
dnia 18.06.2010, 21:24 · Zgłoś
To pokazali co umieli !!
Odpowiedz
-1
@ jaślanka
dnia 18.06.2010, 21:17 · Zgłoś
No to się [...]rzeria popisała!!! itak mieli szczęście, że nikt nie szedł poboczem i że lewym pasem też nic nie jechało. Ale zapewne zaraz posypią się komentarze [...] takich jak oni, że wszystkiemu winne drzewo. A drzewo może na chwilę ukróci ich głupotę, na którą niestety nie ma innego lekarstwa
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.