Wypadek w Skołyszynie. Trzy osoby trafiły do szpitali
Do zdarzenia doszło o 8.50 w Skołyszynie. Dwa samochody osobowe zderzyły się, wskutek czego trzy osoby trafiły do szpitali w Jaśle i Gorlicach. Kierujący byli trzeźwi.

Kierowca fiata punto 77-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn jadąc drogą krajową nr 28 w kierunku Gorlic, na skrzyżowaniu podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z naprzeciwka kierowcy toyoty avensis.
Kierowca fiata punto trafił do jasielskiego szpitala, w którym pozostał na oddziale ortopedii, a jego pasażerka i 54-letni kierowca z toyoty zostali przewiezieni do szpitala w Gorlicach. Na szczęście nie doznali poważnych obrażeń ciała.
Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.
(icz)
