Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wypadek w Skołyszynie. Trzy osoby trafiły do szpitali

57

Do zdarzenia doszło o 8.50 w Skołyszynie. Dwa samochody osobowe zderzyły się, wskutek czego trzy osoby trafiły do szpitali w Jaśle i Gorlicach. Kierujący byli trzeźwi.

Kierowca fiata punto 77-letni mieszkaniec gminy Skołyszyn jadąc drogą krajową nr 28 w kierunku Gorlic, na skrzyżowaniu podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z naprzeciwka kierowcy toyoty avensis.

Kierowca fiata punto trafił do jasielskiego szpitala, w którym pozostał na oddziale ortopedii, a jego pasażerka i 54-letni kierowca z toyoty zostali przewiezieni do szpitala w Gorlicach. Na szczęście nie doznali poważnych obrażeń ciała.

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

(icz)

Reklama

Komentarze: 56

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ooooooo
dnia 03.03.2014, 19:23 · Zgłoś
zanim napiszecie. Proszę. pomyślcie.
Każdy może być 77 letnim [...]kiem. i może być 54 letnim kierowcom. Tylko troszkę rozsądku.
Odpowiedz
4
@ xxxxx
dnia 02.03.2014, 16:30 · Zgłoś
A czy ktoś wreszcie zwróci uwagę na stojące na środku drogi znaki, które zasłaniają widoczność? Trzeba bardzo uważać bo jak się tam skręca to nic nie widać.
Odpowiedz
1
@ JUZEFF
dnia 02.03.2014, 08:23 · Zgłoś
oj stało się i już
Odpowiedz
1
@ anonim
dnia 02.03.2014, 00:35 · Zgłoś
a czemu jedziecie po ludziach co piszą ze osoby starsze powinny przechodzic takie badania, w sumie to oni maja racje a czemu? Bo jak wiadomo po pierwsze gorszy jest wzrok, po drugie spada motoryka i oczywiscie czas reakcji w jakiej znajduje sie dana osoba. Wiem ja też bede kiedys starszy, stary niech to nazywa kazdy jak chce ale pomimo tego wiek robi swoje i ja jestem za okresowymi badaniami do prawa jazdy w sedziwym juz wieku... Nie mam ogolnie nic do starszych ale niekiedy na drogach zachowuja sie jak 30 latek po jakims alkocholu a czemu bo sa niepewne, niektorym brak oceny sytuacji i oto są efekty... Pozdrawiam wszystkich starszych dobrych kierowcow i tych mlodych równiez... SzEROKOSCI i przyczepnosci by było bezpieczniej :) Pozdrawiam
Odpowiedz
3
@ x1x
dnia 02.03.2014, 00:27 · Zgłoś
Avensis mial okolo 90km/h na ograniczeniu do 50 tylko zawsze jest wina tego co mymusil.
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 02.03.2014, 00:37 · Zgłoś
nie wazne ile by mial, nalezy ocenic dobrze sytuacje :) bo na autostradzie auta maja grubo 150 i musisz ocenic sytuacje w lusterku a nie w przedniej wielkiej szybie co jest przed toba... oczywiscie jezeli sie poruszałeś/aś bo autostradzie...
Odpowiedz
0
@ skolyszynianin
dnia 01.03.2014, 22:54 · Zgłoś
ten pan z czerwonego punto ogólnie najlepszym kierowcą nie jest ;))) to nie pierwsza"kolizja" z jego winy ...
Odpowiedz
2
@ telewizja kłamie i manipuluje
dnia 01.03.2014, 22:07 · Zgłoś
Szrot crash ! Podobno średnia wieku samochodów jeżdżących po polskich drogach to 16 lat.
Odpowiedz
-3
@ pieter
dnia 01.03.2014, 21:26 · Zgłoś
a moj focus by czegos takiego nie zrobil, kiedys nie pamietam jak do domu wrocilem a to on mnie wlasnie przywiozl, dobra rzecz taki focus, dobra rzecz
Odpowiedz
-5
@ Lahti
dnia 01.03.2014, 21:17 · Zgłoś
A niedawno koło szpitala pięknie paliło sie Punto ... pechowe autka :))
Odpowiedz
-4
@ Lahti
dnia 01.03.2014, 21:18 · Zgłoś
...ale Garnek cały z tego wyszedł hehe
Odpowiedz
-1
@ Srazan-[...]
dnia 01.03.2014, 20:55 · Zgłoś
A gdzie Tarzan i jego inteligentne wypowiedzi na temat samochodow. Przeciez to znawca, powinien miec swoj program w TVN
Odpowiedz
3
@ aaa
dnia 01.03.2014, 22:16 · Zgłoś
Tarzana zamknęli za ładne zachowanie za przestankiem ) ) )
Odpowiedz
2
@ ksiądz Mateusz
dnia 01.03.2014, 22:30 · Zgłoś
Dokładnie pomyślałem o tym samym, tarzan dlaczego jeszcze się nie wypowiedziałeś na temat tych samochodów??
Odpowiedz
2
@ łodyniec
dnia 02.03.2014, 08:30 · Zgłoś
ale tęsknicie

łohohohhohohho

dajcie więcej na tace dziś ,to tarzan se auto wymieni :P

łohohohohhoho
Odpowiedz
8
@ iiitam
dnia 01.03.2014, 20:47 · Zgłoś
ulubiony temat pani ICZ
wiele nie trzeba pisać ,fotka z telefonu lub przesłana mms
i już jest show 8-)
Odpowiedz
2
@ lolo
dnia 01.03.2014, 19:57 · Zgłoś
wy też będziecie [...]kami
Odpowiedz
-13
@ [...]
dnia 01.03.2014, 19:47 · Zgłoś
Ten 77 letni mlodzian ze skolyszyna byl [...] czego policja nie sprawdzila dlatego nie ustapil pierwszenstwa co ta policja robi ludzkie pojecie przechodzi on [...] a oni alkomat mu daja cyrk na kolkach smiechu warte nic dziwnego gliny tez [...] na tym samym fruwaja co ten mlodzian 77 letni
Odpowiedz
7
@ Smoliwąs
dnia 01.03.2014, 19:55 · Zgłoś
[...] to był [...] jak Cie robił...Teraz żałuje, ale czasu już nie cofnie. Naćpał sie bobu, puścił bąka i powstałeś ty. Teraz masz dwóch starych i jesteś wyrzutem sumienia ich szalonych lat młodzieńczych. Pamiętaj, że zawsze mogą spuścić wode i znikniesz.
Odpowiedz
-9
@ Gregor29ek
dnia 01.03.2014, 19:09 · Zgłoś
Ilona dodała zdjęcie zdezelowanego punta, a to właśnie toyotki bardziej szkoda, bo była piękna i młoda...
Odpowiedz
-5
@ wiur
dnia 01.03.2014, 19:25 · Zgłoś
gdzie jest napisane ze toyota byla mloda? Avensis od 98r chyba szla a to juz jest niemal zabytek ktorego ktos z wagonu pędzącego do huty wydarl...
Odpowiedz
-5
@ Gregor29ek
dnia 01.03.2014, 20:08 · Zgłoś
Bo byłem widziałem i pytałem...
Odpowiedz
-7
@ Gregor29ek
dnia 01.03.2014, 19:17 · Zgłoś
To jest bulwersujące... Dzięki komu teraz nasi księża będą obniżać poziom testosteronu...!?! Uwaga wierni, bo jutro plebany mogą być poddenerwowani na kazaniach...
Odpowiedz
-6
@ Smoliwąs
dnia 01.03.2014, 19:29 · Zgłoś
U Ciebie na chacie...pogadaj ze starą, zapytaj siostre...
Odpowiedz
-6
@ Smoliwąs
dnia 01.03.2014, 19:30 · Zgłoś
Sorry..."Ciebie" miało zaczynać sie małą literą...
Odpowiedz
-17
@ walikot
dnia 01.03.2014, 18:47 · Zgłoś
Mam nadzieję że [...]ek już nie wruci za kółko.
Odpowiedz
-1
@ wiur
dnia 01.03.2014, 19:26 · Zgłoś
wszyscy mamy taka nadzieje haha
Odpowiedz
-1
@ 10
dnia 01.03.2014, 19:50 · Zgłoś
waliwpłot mam ndzieje ze bedzie dobrze i a ty bedziesz jezdził tylko na torach wyscigowych
Odpowiedz
-10
@ walikot
dnia 01.03.2014, 21:39 · Zgłoś
Co będzie dobrze? będzie dobrze jak zmądrzejesz.
Odpowiedz
-7
@ mieszkaniec jasła
dnia 01.03.2014, 17:26 · Zgłoś
[...]ki na badania psychotechniczne po 70tce co dwa lata
Odpowiedz
13
@ Smoliwąs
dnia 01.03.2014, 17:39 · Zgłoś
Pronto [...]... i koniec z anonimowością w sieci.Czas brać odpowiedzialność z swoje wystękane [...].
Odpowiedz
5
@ xxxx
dnia 01.03.2014, 18:20 · Zgłoś
Koledzy i koleżanki lepiej żeby były badania psychotechniczne dla wszystkich kierowców bo każdy wie jak wyglądają badania podczas kursu nauki jazdy, a psychotesty sprawdzają czas reakcji i myślenie kierowcy...
Odpowiedz
1
@ 10
dnia 01.03.2014, 19:35 · Zgłoś
jak dozyjesz tego wieku to dopiero beda badania na symualtorze sam sie o to prosisz
Odpowiedz
1
@ 10
dnia 01.03.2014, 19:43 · Zgłoś
e tam co 2 miesiace najlepiej przed kazdym wyjazdem i został bys na drodz sam motloch by usuneli ty;lko ty wspaniale ,doskonaly,nigdy niie bedziesz przecierz stary ,[...] sie starzeje ludziiiie sie starzeja ty za nic c.e.p.i.e
Odpowiedz
4
@ Krzyś
dnia 01.03.2014, 16:22 · Zgłoś
Dobrze ,że nikomu nic poważnego się nie stało, ale jestem za tym aby były przeprowadzane badania psychotechniczne kierowców w takim wieku jaki ma szanowny poszkodowany.
Odpowiedz
0
@ Tarzan-zan
dnia 03.03.2014, 09:57 · Zgłoś
to nie poszkodowany tylko SPRAWCA !!!
Odpowiedz
-70
@ GTX780TI
dnia 01.03.2014, 16:21 · Zgłoś
77 letni.. ślepy, głuchy i dalej jeździ :)
Odpowiedz
41
@ cyborg
dnia 01.03.2014, 16:44 · Zgłoś
znam 30 letnich starcow nie ubliżaj starszym a jak się chcesz dowartosciowac to zapraszam na 4 klasyk beskidzki losie 3 maj na pewno narobisz w [...].
Odpowiedz
-38
@ GTX780TI
dnia 01.03.2014, 17:41 · Zgłoś
wielki obrońca za 5 groszy..
Odpowiedz
23
@ jan
dnia 01.03.2014, 18:38 · Zgłoś
chyba masz przykład z swego ojca że jest ślepy i głuchy???
Odpowiedz
-3
@ Smoliwąs
dnia 01.03.2014, 19:47 · Zgłoś
Chłop (ten co ma w nick wpisana nazwe swojego procesora) generalnie ma racje.
Co by nie gadać , bez zbędnego ubliżania, ale za kółkiem można spotkać 80, 85 latków, popuszczających w [...], którzy z parkinsonem na fotelu pasażera wyruszają w sobotnie czy niedzielne południe swoimi oldmobilami na spotkanie śmierci. Babki też widuje.
Ja nie mówie, że wszyscy ale to jest jakaś niewydolność systemu. Masz jakieś choroby czy leczysz sie na coś lub masz 87 lat to trzeba sprawdzić czy nie występuje większe prawdopodobieństwo, że kogoś rozjedziesz.
Trzymajta sie. To za bezpieczny weekend...
Odpowiedz
12
@ [...]
dnia 01.03.2014, 20:40 · Zgłoś
ten 77latek tuninguje auta w sekundę:-)
jest naprawdę dobry:-)
Odpowiedz
-5
@ łodyniec
dnia 02.03.2014, 08:20 · Zgłoś
byli trzeźwi ,ale , że [...]ek garść leków wszamał naraz po których nie można prowadzić to już inna bajka ...
Odpowiedz
9
@ Gosc ;]
dnia 01.03.2014, 16:11 · Zgłoś
Ja się pytam gdzie są zdjęcia Avensis. Ufo Urwało ;]
Odpowiedz
1
@ Tarzan-zan
dnia 03.03.2014, 09:56 · Zgłoś
wieśPunto :) - [...]ek pewnie ze mszy wracał :) a tu zonk :P Starzy ludzie powinni siedzieć w domu a nie stwarzać zagrożenie na jezdni... Po 60 tym roku każdy powinien przechodzić obowiązkowe badania, bo potem takie są właśnie skutki jak tutaj...
Odpowiedz
-17
@ ta
dnia 01.03.2014, 15:55 · Zgłoś
gerjawit...
Odpowiedz
-17
@ XxX
dnia 01.03.2014, 16:10 · Zgłoś
Ale urrrrwał
Odpowiedz
-20
@ aaaaaaaa
dnia 01.03.2014, 18:44 · Zgłoś
W takim wieku powinni odbierać prawa jazdy! Stary człowiek już nie ma takiego refleksu co młody! Rozum dziecinnieje.. Stanowią wielkie zagrożenie!
Odpowiedz
36
@ 10
dnia 01.03.2014, 19:33 · Zgłoś
powinni odbierac i dawac 16nastolatkom oni sa na drodze miszczami; razem z tob.a znawco
Odpowiedz
-18
@ hanka
dnia 01.03.2014, 20:25 · Zgłoś
ben kama ata o bat kama at?
Odpowiedz
4
@ aaaaaaaa
dnia 02.03.2014, 11:38 · Zgłoś
Ja jak bede miał 77 lat to swoje prawo jazdy wyrzucę do kosza i bede jeździł taryfą albo poprosze o to wnuka..
Tak go bronicie a przecież to on jest winowajcą! On wymusił pierwszeństwo na prostej drodze, narażając życie gościa z Toyoty! Ciekawe gdybyś to ty siedział w tej Toyocie czy byś się nadal trzymał swojego zdania!! Obserwatorze za dychę.
Odpowiedz
2
@ warszawiak
dnia 02.03.2014, 11:51 · Zgłoś
aaaa widać że nie lubisz lektur bo Hemingway napisał przecież Stary człowiek i morze...hahaha...
Odpowiedz
0
@ zzz
dnia 03.03.2014, 13:19 · Zgłoś
ciekawe co powiesz jak będziesz miał tyle lat
Odpowiedz
0
@ Dr.Miodek
dnia 03.03.2014, 14:08 · Zgłoś
miszcz czy mistrz?
Odpowiedz
0
@ 10
dnia 03.03.2014, 20:30 · Zgłoś
kierofca miszcz;
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.