Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wypadek w Święcanach. Pięć osób poszkodowanych.

51

Wczoraj po godz. 18.00 w Święcanach zderzyły się trzy samochody osobowe. W wyniku zdarzenia pięć osób trafiło do szpitala na obserwację. Wśród nich była kobieta w ciąży.

W wypadku brały udział trzy osobówki. Skoda fabia jadąc w kierunku Siepietnicy, na moście w Święcanach zderzyła się czołowo z volkswagenem golfem. W samochody uderzył trzeci samochód peugeot 205.

Po tym zdarzeniu pięć osób trafiło do jasielskiego szpitala. Po udzielonej pomocy trzy osoby zwolniono do domu. Pasażerka z volkswagena golfa będąca w ciąży pozostała w szpitalu na obserwacji z ogólnymi potłuczeniami. Jedna z kobiet podróżujących peugeotem również została w szpitalu z obrażeniami klatki piersiowej.

Kierowcy skody fabii, peugeota i volkswagena golfa byli trzeźwi.

Red.

Reklama

Komentarze: 50

Dodaj komentarz Widok:
2
@ Święcany
dnia 17.07.2013, 13:50 · Zgłoś
Ludzie ogarnijcie się.. jak nie wiecie jak to wszystko było.. to nie piszcie jakiś [...]**ł..
Odpowiedz
-4
@ olpiny
dnia 11.07.2013, 18:46 · Zgłoś
ciekawem po co byla tam karetka z szerzyn co nie ich teren jak nie maja w jasle na tyle karetek to niech sobie kupią a szerzyny niech jezdza po malopolsce
Odpowiedz
2
@ -Hatelh-Jaslo4u.pl
dnia 11.07.2013, 18:04 · Zgłoś
Dobrze że nikt nie zginoł
Odpowiedz
-5
@ kuń
dnia 10.07.2013, 22:12 · Zgłoś
kunia im dac furmanki mniej szkody zrobiom wiesnioki heheh.Auta pokupili s tscxksmi i baska potrafia jezdzic .Szkoda mi tych kierowcow bo nawet nie wiedza jak sie po europie jezdzi zapraszam do mnie niemcy wamoczy na jazde otworzą
Odpowiedz
0
@ znający temat
dnia 10.07.2013, 21:45 · Zgłoś
Zadaję pytanie czy stan bezpieczeństwa w ruchu drogowym na drogach powiatu jasielskiego się pogorszył . Jaka będzie ocena na koniec roku 2013r. Oto jest pytanie ???
Odpowiedz
0
@ Matka
dnia 10.07.2013, 21:44 · Zgłoś
Fakt,w Przysiekach koło Afrodyty coś było
Odpowiedz
-2
@ tur
dnia 10.07.2013, 19:06 · Zgłoś
co nas obchodzą jakieś Przysieki
Odpowiedz
0
@ kuba
dnia 10.07.2013, 17:44 · Zgłoś
dziś był wypadek w Przysiekach i nikt nic nie napisał
Odpowiedz
7
@ UZ
dnia 10.07.2013, 15:37 · Zgłoś
Takim przedstawcielom to powinni [...] mandaty kilka razy wieksze sam bylem swiadkim jak jeden mijal 5 samochodow na raz przy podwójnej ciaglej nie mowiac o innych zdarzeniach.[...] jeden z drugim [...] sluchawke do ucha w prawej rece kubek z kawa w lewej notes noga na gaz i [...] ponad sete no piecdziesiatce...zero wyobrazni. Rada do wladz przy kazdej kontroli nie zalowac tylko [...] mandat ile wlezie moze jeden z drugim pajacem wyciagna jakies konsekwencje...
Odpowiedz
0
@ xxxaasd
dnia 10.07.2013, 18:47 · Zgłoś
jakbys zarabial po 5-8 kola miesiecznie i zalowal bys kazdej minuty na drodze to tez bys pedzil bo im wiecej tym portfel [...]...taka jest mentalnosc przedstrawicieli i nic na to nie poradzisz..jezdzi sie dopóki nic sie nie stanie a jak sie stanie to [...] sie nowym samochodem bo firma da i tak to...
Odpowiedz
1
@ ktoś
dnia 15.07.2013, 23:31 · Zgłoś
Co do linij ciągłej to warto się zastanowić , kolega UZ niech odwiedzi drogę od Gorlic do N. Żmigrodu , jeżdżę nią od kilkunastu lat i przed trzema laty nagle drogę zwichrowało i pojawiła się tam linia ciągła przynajmniej na 80 % długości i tu pytanie jak 18 latek , ksiądz , garbarz , przedstawiciel , doświadczony kierowca tira itd. ma rozpoznać że ten odcinek jest be jak na drodze po roku od zakończenia jakiś prac nadal jest znak 40 i roboty drogowe , a linie maluje się coraz dłuższe , ludziska zaczynają jechać , zaczynają wyprzedzać bo nie wiadomo który znak to prawda a który wybujała wyobraźnia urzędnika , nie tylko wina kierowcy ale w większości przypadków ludzi odpowiedzialnych za oznakowanie dróg , a na zakończenie to ponoć kobiety są bezpiecznym kierowcami więc kilka dni temu dojeżdżam do Jasła miejscowość Trzcinica z przodu laguna bardzo ładnie przepisowo nawet poniżej dozwolonej, przez tylną szybę przygląda mi się dziecko ( nie z pozycji fotelika ) ale mało samochód ma złożone lewe lusterko, wyprzedzam przyglądam się kierowcy i co - znajoma twarz ze Święcan 15 km od domu dziecko jak na placu zabaw a kierowca podczas manewrów wszystkich doskonale widział w LEWYM lusterku takim powinni walić mandaty bo kiedyś coś nawywija nawet z tą przepisową prędkością
Odpowiedz
5
@ Kamil
dnia 10.07.2013, 12:56 · Zgłoś
Lepiej dojechać 5 minut później niż wcale nie dojechać. Taka prawda. Jeżdżą jak [...] to mają...
Odpowiedz
-4
@ obserwator
dnia 10.07.2013, 12:49 · Zgłoś
ludzie som gupie
Odpowiedz
1
@ Kaskader
dnia 10.07.2013, 12:43 · Zgłoś
To nie świecaniaka wina ino tego z mlekiem

Oj oj,drogie bedzie mleczko;P
Odpowiedz
-6
@ czermna
dnia 10.07.2013, 12:33 · Zgłoś
takie [...]owe drogi w świecanah
Odpowiedz
-13
@ czermna
dnia 10.07.2013, 12:30 · Zgłoś
[...]ne [...] i kto tu jezdzi jak [...]
Odpowiedz
3
@ marlo
dnia 10.07.2013, 12:37 · Zgłoś
halo!! wypadek spowodował jakiś przedstawiciel handlowy podobno z mielca!
Odpowiedz
0
@ ;/
dnia 15.07.2013, 07:50 · Zgłoś
przeczytaj artykuł a póżniej pisz kto jeździ jak [...]
Odpowiedz
14
@ fred
dnia 10.07.2013, 12:01 · Zgłoś
Łodynca kopną koń w dzieciństwie i efekt widoczny
Odpowiedz
-17
@ łodyniec
dnia 10.07.2013, 11:18 · Zgłoś
naturalna selekcja :) niech się wytłuką jak jeździć nie umieją ,tylko żeby w pieszych nie walili :)
Odpowiedz
13
@ DRIVER
dnia 10.07.2013, 11:21 · Zgłoś
[...] ?
Ciekawe czy takie samo zdanie będziesz miał jak Ty w wypadku będziesz uczestniczył ?
Odpowiedz
18
@ ja
dnia 10.07.2013, 11:51 · Zgłoś
łodyniec już uczestniczył - wyrąbał głową w drzewo i efekty widzimy
Odpowiedz
-12
@ łodyniec
dnia 10.07.2013, 14:01 · Zgłoś
uczestniczyłem ale nie w potrójnym łohohoho :P a szkoda ,bo napewno moja bryczka wyszła by bez szwanku i z ubezpieczalni i tak bym kasę zdarł ile się da buhahahahaha

Nie umieją jeździć to niech z trampka chodzą ,tyle w temacie łohohohohhohohohho
Odpowiedz
5
@ :)
dnia 10.07.2013, 11:06 · Zgłoś
Dobrze że aniołkowi nic się nie stało
Odpowiedz
-6
@ gfh
dnia 10.07.2013, 14:00 · Zgłoś
zle ...
Odpowiedz
5
@ amivisage
dnia 10.07.2013, 11:04 · Zgłoś
Jakim cudem mogą się tak doszczętnie roz[...] trzy samochody na drodze z ograniczeniem do 40 km/h?
Czyżby każdy z nich wyobrażał sobie autostradę z v 140.
Odpowiedz
-10
@ gelo7
dnia 10.07.2013, 10:31 · Zgłoś
te samochody od marka W .same złomy i [...] no i dobrze będzie złomu mniej.
Odpowiedz
2
@ jetset
dnia 10.07.2013, 10:22 · Zgłoś
jaki jest najszybszy samochod?...firmowy

pozdrawiam [...] przedstawicieli handlowych
Odpowiedz
-3
@ true
dnia 10.07.2013, 10:12 · Zgłoś
Coś za dużo ostatnio tych wypadków.Wczoraj był jeszcze wypadek w Kątach.Prawdopodobnie pies (leżał rozwalony 20m przed samochodem) wtargną gościowi na drogę.[...] w mostek i auto wydachował ale chyba nic bardzo poważnego mu się nie stało.Pewne jest że pies nie przeżył. ZWOLNIJMY TROCHĘ!!!
Odpowiedz
31
@ DRIVER
dnia 10.07.2013, 09:56 · Zgłoś
Trzeci wypadek w ciągu 4 dni.
Dwa zderzenia czołowe (Kołaczyce i Święcany) na szczęście wszyscy żyją.

Ludziska MYŚLCIE za kierownicą !
Nie gnajcie na [...] na szyję !

WOLNIEJ jedziesz dalej zajedziesz !

Szanujcie siebie i innych użytkowników dróg !
Odpowiedz
-15
@ Tarzan-zan
dnia 10.07.2013, 12:45 · Zgłoś
nakupią poniemieckich trupów i tak potem jest... Jedyne lekarstwo to zakaz zwożenia zagranicznego złomu i więcej fotoradarów !
Odpowiedz
-9
@ łodyniec
dnia 10.07.2013, 14:07 · Zgłoś
mają swoje życie -Ty za nich nie [...] ,jeśli chcą niech się zabijają ale w nocy o drzewo najlepiej :))) łohohohoo
Odpowiedz
-2
@ ...
dnia 10.07.2013, 20:48 · Zgłoś
a sam trabantem jezdzisz ...
Odpowiedz
20
@ ika
dnia 10.07.2013, 09:31 · Zgłoś
dobrze że dzidziuś cały
Odpowiedz
-22
@ zrezygnowana
dnia 10.07.2013, 12:57 · Zgłoś
Jedna kobieta ma obrażenia klatki piersiowej, ale kogo to obchodzi. Wszyscy mogą sobie umierać, ważne żeby dzidziusiowi nic się nie stało.
Odpowiedz
18
@ marlo
dnia 10.07.2013, 13:06 · Zgłoś
cale szczęście ze nikt nie zgina, !!- niektóre komentatorze [...]!
Odpowiedz
-1
@ marlo
dnia 10.07.2013, 14:15 · Zgłoś
takim jak TY to powinni automatycznie komputer blokować. nie był nie widział a wszędzie się [...]
Odpowiedz
-4
@ ...
dnia 10.07.2013, 20:48 · Zgłoś
wpierw [...] TY !... skoro wszyscy to wszyscy...
Odpowiedz
2
@ Do zrezygnowana
dnia 11.07.2013, 15:11 · Zgłoś
tobie chyba w życiu coś się nie udało
Odpowiedz
-14
@ to był ten most
dnia 10.07.2013, 09:16 · Zgłoś
pierwszy ...
Odpowiedz
-8
@ łodyniec
dnia 10.07.2013, 11:20 · Zgłoś
ale urwał !!!
Odpowiedz
14
@ xxx
dnia 10.07.2013, 11:57 · Zgłoś
Mieszkam niedaleko. Jeżdżą jak wariaty. Sami to niech się pozabijają. Ale moje dzieci chodzą do szkoły, do sklepu poboczem a czasem ja sam idę. Strach chodzić.
Odpowiedz
9
@ Anonimowy
dnia 10.07.2013, 12:46 · Zgłoś
Pan przedstawiciel handlowy branży mleczarskiej zapewne jechał zbyt wolno - noga na gaz! Nas nie dogoniat!
Odpowiedz
3
@ Zielona koniczynka
dnia 10.07.2013, 14:08 · Zgłoś
Nie przyniosła szczęścia skodziarzowi
Odpowiedz
-4
@ łodyniec
dnia 10.07.2013, 14:08 · Zgłoś
zamiast koniczynki żeby coś innego zielonego miał to by może pomogło łohohohhoho
Odpowiedz
-6
@ Zielona koniczynka
dnia 10.07.2013, 14:10 · Zgłoś
Niestety czy tego chcecie czy nie o czlowieku swiadcza rzeczy jakimi sie
otacza. I wcale nie chodzi tu o ich powierzchowne cechy. Dla skodziarza to co
teraz powiem to czysta abstrakcja, ale fakt jest taki ze ze wiekszosc z tych
rzeczy niesie ze soba jakis rodzaj ladunku emocjonalnego. Moze byc on
zwiazany z pochodzeniem, historia, marka itd. I to cos niby ulotne ma czesto
swoja realna cene. Czasem wyzsza niz cena walorow uzytkowych.
No niestey dla skodziarzy ladunek emocjonalny zwiazany ze skoda wynika z celu
w jakim zostala przejeta przez niemcorow. A mianowicie cel ten byl jasno
zdefiniowany: AUTO DLA PLEBSU Z BIEDNIEJSZEJ CZESCI EUROPY.
I taki wlasnie ladunek emocjonalny zwiazany jest z ta marka czy sie tego chce
czy nie. Oczywiscie wiekszosci skodziarzy calkiem to nie przeszkaza bo
potrafia wybierac rzeczy ktorymi sie otaczaja , a wiec i samochod, jedynie
na zasadzie przydatnosci i zapewnienia najbardziej prostych potrzeb
zyciowych. W swojej argumentacji za skodami kieruja sie idenycznymi
wartosciami jakby wybieali traktor ktorym beda orac pole. I nie ma w tym nic
nagannego, ale niech sie potem nie dziwia ze przez innych sa odbierani
wlasnie jak duchowi traktorzysci. i nie zmieni tego nawet listek figowy jakim
ma byc dla marki Superb (przeciez nie na nim skoda zarabia)
Choc pewno czasem do skodziarzy dociera ze cos nie tak z ta marka, skoro tak
czesto podkreslaja powinowadztwo z volkswagenem a nawet z audi. Tylko ciekawe
dlaczego akurat wsrod skodziarzy ma to miejsce, a np od wlascicieli fiatow
nie slyszalem ze to ich do w zasadzie Alfa-Romeo lub Lancia itd.
Odpowiedz
1
@ xdd
dnia 10.07.2013, 17:24 · Zgłoś
ta poboczem smrodkiem drogi ...
Odpowiedz
-1
@ patryczek
dnia 10.07.2013, 21:12 · Zgłoś
masz racje jak warjaci!!!
Odpowiedz
0
@ patryczek
dnia 10.07.2013, 21:14 · Zgłoś
nie dzieię się
Odpowiedz
-3
@ [...]lono
dnia 11.07.2013, 18:24 · Zgłoś
pozabierac prawko wszystkim [...] ! \Icz też!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.