Wypadek w Święcanach. Pięć osób poszkodowanych.
Wczoraj po godz. 18.00 w Święcanach zderzyły się trzy samochody osobowe. W wyniku zdarzenia pięć osób trafiło do szpitala na obserwację. Wśród nich była kobieta w ciąży.

W wypadku brały udział trzy osobówki. Skoda fabia jadąc w kierunku Siepietnicy, na moście w Święcanach zderzyła się czołowo z volkswagenem golfem. W samochody uderzył trzeci samochód peugeot 205.

Po tym zdarzeniu pięć osób trafiło do jasielskiego szpitala. Po udzielonej pomocy trzy osoby zwolniono do domu. Pasażerka z volkswagena golfa będąca w ciąży pozostała w szpitalu na obserwacji z ogólnymi potłuczeniami. Jedna z kobiet podróżujących peugeotem również została w szpitalu z obrażeniami klatki piersiowej.
Kierowcy skody fabii, peugeota i volkswagena golfa byli trzeźwi.
Red.
