Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wypadek w Świerchowej

27
Jedna osoba ucierpiała w wyniku wypadku do jakiego doszło wczoraj w Świerchowej.

Zdarzenie miało miejsce w środę, 12 maja około godz.18 w miejscowości Świerchowa. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący samochodem ciężarowym scania, najprawdopodobniej nie zachował należytych środków ostrożności i najechał na tył jadącego przed nim osobowego mercedesa, którego kierowca nagle przyhamował próbując wykonać manewr skrętu.

54-letni mężczyzna kierujący samochodem osobowym został przewieziony karetką do szpitala. Doznał urazu głowy i kręgosłupa. Pobrano mu krew na zawartość alkoholu. Kierowca scani był trzeźwy.

Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Dębowcu.

KPP w Jaśle
Reklama

Komentarze: 27

Dodaj komentarz Widok:
0
@ pająk
dnia 18.05.2010, 21:14 · Zgłoś
a tak wogole to [...] to wina osobowki.Jak nie wiecie to nie piszcie
Odpowiedz
0
@ (L)egia
dnia 16.05.2010, 21:26 · Zgłoś
Znowu brawura wzięła górę nad rozsądkiem.Kierowcy na Boga wolniej i jak najwolniej!i kilka słów do pana w ciężarówce:chłopie gdybyś nie szalał to uniknąłbyś nieszczęścia.
Odpowiedz
0
@ XXX
dnia 16.05.2010, 20:04 · Zgłoś
Sam prowadze osobówke,jeżdziłem ciężarówką i tak właśnie jezdzi Bardzo dużo kierowców samochodów osobowych.Kolego jak by ten tir miał przekroczenie takie jak tu opisują,to ten merc poszedłby na żyletki.A myslisz że jak ktoś sobie przypomni o włączeniu kierunku w ostatniej sekundzie,to i ty kolego zaliczysz go osobówką.
Odpowiedz
0
@ tga18.430A
dnia 16.05.2010, 11:25 · Zgłoś
heheh [...] z osobówek.myslisz [...] jeden z drugim ze wychamowac 40ton to tak jak ten twój odkurzacz.
Odpowiedz
0
@ Jeleń251
dnia 16.05.2010, 11:17 · Zgłoś
A ja się pytam od kiedy 54 lata to stary [...]ek!!!A tak w nawiasie to ten pan nie jest jeszcze [...]kiem!!
Odpowiedz
0
@ driver
dnia 16.05.2010, 10:25 · Zgłoś
jak ktoś nie widział niech nie pisze lepiej wogóle bo [...] się chce od tych komentarzy o tirach jak by nie one to nie mieli byście co jeść i w czym chodzić itd. itp.bo wlaśnie tymi samohodami się wszystko wożi dla ludzkościa z wypadkiem to tak jak [...]ek jadąc 20 km\h nagle zobaczył swoją żone która wysiadła z autobusu i mu kiwnęła ręką no to bez zastanowienia i kierunku cały w lewo żeby zawrócić lecz duzy mobil był tak blisko ze juz nic nie zdążył zrobic a sto metrów dalej następny przestanek gdzie mógł spokojnie poczekać na żone i zawrócić a [...] nic innego nie umią napisać tylko nie zachowanie należytej ostrożności a gdzie ostrożnośc osobówki i upewnienie się że może bezpiecznie wykonać manewr i nie zmusi innych uczestników ruchu do nagłego hamowania ludzie myślcie troche bo jak się jeżdzi troche po świecie to się płakać chce jak się widzi to i owo
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 15.05.2010, 12:39 · Zgłoś
dlaczego prawie wszyscy najeżdżają na kierowcę samochodu osobowego? a nikt się nawet nie zastanowił jak szybko jechał ten tir? przepisy dotyczące prędkości złamał... a zresztą większość z tutaj się wypowiadających, albo pisze o jakiś statystykach, albo wymądrza się nie będąc nawet świadkiem wypadku... ludzie opanujcie się!! może by tak pisać o czymś o czym ma się jakiekolwiek pojęcie?
Odpowiedz
0
@ no ja
dnia 15.05.2010, 12:02 · Zgłoś
[...]ek sklerotyk pewnie w ostatniej chwili sobie przypomniał ze ma skrecic i właczył kierunek pewnie dopiero jak juz tir w niego udezyl... sam ostatnio miałem taka sytuacje
ale na szczescie udało sie wyjsc bez stłuczki i tez przez starego kierowce ktory nie właczył kierunku a skrecał.. i to w dodatku w lewo... ahh pozdro dla tych ktorzy tak nagaduja na młodych kierowcow.. a oni sa drugie tylko bardziej rozgarnieci niz starzy..
Odpowiedz
0
@ santas
dnia 15.05.2010, 11:29 · Zgłoś
tacy są tirowcy gdzie wypadek to zawsze brał w tym udział kierowca tira
Odpowiedz
0
@ GGG
dnia 14.05.2010, 19:26 · Zgłoś
Ale jak był kierunek to był!!
nie ważne kiedy!!
Kierowca jadący zanim powinien i tak zachować ostrożność!
Kto bije w "[...]" ten winny i koniec :D
Odpowiedz
0
@ Gruby
dnia 14.05.2010, 19:22 · Zgłoś
[...]ek staną na środku drogi i szukał biegów to go ***
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 14.05.2010, 19:06 · Zgłoś
noo nieźle
Odpowiedz
0
@ Jagoda
dnia 14.05.2010, 18:46 · Zgłoś
Dlaczego policjanci z drogówki nie pojeżdżą laguną za tirami, czy jak kto woli ciężarówkami.
Na trasie Jasło w kierunku Dukli mieszkają ludzie! Chodzimy do sklepu, do pracy, do szkoły, a [...] z tirów myślą, że są bogami. Nasi policjanci przymykają oczy na ich zachowanie na drodze. SIEDZI chłopek w kabinie ledwie go widać, daje po sygnale i do przodu po trupach, bo wrzeszczy szef, inspektorzy z ruchu drogowego czają się by złapać za przekroczenie czasu pracy, ani go weź, ani go połóż ;p
Odpowiedz
0
@ Amagai Shusuke
dnia 14.05.2010, 14:52 · Zgłoś
Byłem na miejscu i moim zdaniem wina była po stronie kierowcy osobowego... A ten portal to jest strasznie kiepski... żeby żadnego zdj nie było...
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 14.05.2010, 11:04 · Zgłoś
Na trasie Jasło -Nowy ŻMigród -Dukla tych tirów to coraz więcej ,a droge niedawno robili i co poniektórzy naprawdę bardzo szybko jeżdżą,więć ktoś powinien wziąć się za nich i doprowadzić do porządku!
Odpowiedz
0
@ LudziMyslcie
dnia 14.05.2010, 10:59 · Zgłoś
Popieram TIROWCÓW- To jest wina w 70 % kierujacych pojazdami osobowymi. Przewaznie jada stare [...]ki niedzielne i nie tylko, dojeżdza pod zakręt i włańcza kierunek jak już wykonuje manewr skrętu. Ludzie jeżdzicie bez pojęcia, skręcacie a zapominacie o kierunku. Kierowca tira zapewne myślał ze ta świeta krowa pomyśli a tak bach.
Odpowiedz
0
@ stały czytelnik
dnia 14.05.2010, 10:29 · Zgłoś
Podejrzewam, że wkradła się pewna nieścisłość językowa. Prawdopodobnie to kierowca scanii został przebadany alkomatem, a kierowca osobowego swoją drogą.
Odpowiedz
0
@ violinek
dnia 14.05.2010, 07:53 · Zgłoś
Przykro, że ktoś ucierpiał.
Nie byłem tam i nie widziałem, ale często jest tak, że kierowcy osobówek skręcając bardzo późno włączają kierunkowskaz, a wyhamować ciężarówkę nie tak łatwo, nie zatrzyma się w miejscu...
Odpowiedz
0
@ syn
dnia 14.05.2010, 00:00 · Zgłoś
ten [...]ek to mój tata i widzi bardzo dobrze...
Odpowiedz
0
@ sx
dnia 13.05.2010, 22:59 · Zgłoś
no taaaa, jednostki specjalne z Dębowca na pewno rozwikłają sprawe, lepiej niż W11!!
Odpowiedz
0
@ inger
dnia 13.05.2010, 21:33 · Zgłoś
Przypadkiem przejezdzałam tamtędy wczoraj, zaraz po wypadku. W ciężarówce tylko przednie światło rozbite, natomiast samochodzik osobowy dosyć mocno powgniatany...
Odpowiedz
0
@ Stefan
dnia 13.05.2010, 21:27 · Zgłoś
Bubę, widziałeś? xD
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 13.05.2010, 20:17 · Zgłoś
wielka tragedia:( [*]
Odpowiedz
0
@ kompetencja
dnia 13.05.2010, 19:53 · Zgłoś
szczyt tendencji,wstepne ustalenia,sugerowanie,nie zachowal ostroznosci,nagle hamowal,chcial skrecic....o co chodzi o komentarze czy o kompetencje .....///////////////////.
Odpowiedz
0
@ JASŁO MOJE MIASTO
dnia 13.05.2010, 19:45 · Zgłoś
******** i ******** z TIR ów , kto ich wreszcie kultury nauczy !!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ viva
dnia 13.05.2010, 19:00 · Zgłoś
znowuswierchowa
Odpowiedz
0
@
dnia 13.05.2010, 18:32 · Zgłoś
A nie powinni przebadać kierowcy Scanii??
Przecież to on spowodował wypadek.
Ale wiadomo 54 letni [...]ek,pewnie nie widzi dobrze.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.