Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wypadek w Trzcinicy - jedna osoba trafiła do szpitala w stanie ciężkim

90

Dziś około godziny 17.00 w Trzcinicy doszło do wypadku. Jadący od strony Jasła kierowca samochodu marki Rover stracił panowanie nad kierownicą, wypadł z drogi i uderzył w słup. Kierowca w stanie ciężkim został przewieziony do jasielskiego szpitala. W samochodzie nie znajdowały się inne osoby.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie prawdopodobną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość.

(ks)

Reklama

Komentarze: 90

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ...
dnia 21.07.2010, 19:40 · Zgłoś
Bodzio trzymaj sie
Odpowiedz
0
@ do xxx
dnia 14.07.2010, 22:44 · Zgłoś
do xxx nie kozacz kolego jechaleć bordową brawą i w miejscowosci wysusileś pierszenstwo dobrze ze mnie nie rozjechales Sprawe zgłosilem policji szukają brawy na KTA a jak sobie dobrze przypominam to masz juz cieplutko mam świadka .Ty jesteś chodzącą śmiercią sadziłeś jak [...] ciekawe kiedy Ci dali prawko może miesiąc temu?był wypadek trza bylo się zatrzymać i udzielić pomocy a nie dodawać gazu!!!
Odpowiedz
0
@ do xxx
dnia 14.07.2010, 21:06 · Zgłoś
jak będziesz ten filmik wrzucał na yt to wrzuć link tutaj żebyśmy wszyscy mogli to zobaczyć
Odpowiedz
0
@ do Slup
dnia 14.07.2010, 16:57 · Zgłoś
ej człowieku słup źle stał hahahahhahaha
Odpowiedz
0
@ ..
dnia 14.07.2010, 11:30 · Zgłoś
przeciez pisze w trzcinicy..;/
Odpowiedz
0
@ Pina
dnia 14.07.2010, 09:20 · Zgłoś
idź sie lepiej lecz naprawdę... jak to moża tyle jechać jedna reka trzymac kierownice a druga kamerwac haha smieszne to a biegi to czym zmieniales noga? naprawde [...] psychicznie [...] skonczony
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 14.07.2010, 00:53 · Zgłoś
a [...] widziałem !!!.jak bym nie widział co się dzieje z nim to bym dalej tak jechał , a jego zaczeło walić po drodze jakby pijany jechał , no i wkońcu utrata nad pojazdem i BBUUMM
Odpowiedz
0
@ do xxx
dnia 13.07.2010, 22:41 · Zgłoś
xxx zarejestruj się do psychiatry...Jesteś nienormalny jadąc 156 jeszcze kamerowałeś.Jak zwolniłeś to skąd wiedziałeś co się stało???
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 13.07.2010, 21:21 · Zgłoś
[...] za udostępnienie nagrania dostałem mało punktów i tylko 100.No i oczywiście jest współpraca!!! Zielone subaru po Jaśle to JA.
Odpowiedz
0
@ Matrix
dnia 13.07.2010, 20:14 · Zgłoś
LOL Matriz pozdro za pisownie;););)
Odpowiedz
0
@ aga
dnia 13.07.2010, 19:52 · Zgłoś
Wracaj szybko do zdrowia.
Odpowiedz
0
@ do xxx
dnia 13.07.2010, 18:49 · Zgłoś
słuchajcie on mówi że filmik dał policji i w dodatku dostał mandat i punkty phi a ciekawe kto przy zdrowym rozumie dał by filmik policji na którym jest pokazane ile "ja " sam jade( no pomyślcie sami)[...] żadnego filmu nie ma tylko znalazł się wielki pan z miasta i [...] głupoty bo nic nie wie...jeszcze powie ze SUBARU jechał -ale chyba w snach.. jesteś [...]
Odpowiedz
0
@ Pina
dnia 13.07.2010, 18:46 · Zgłoś
oj zgadzam sie z tobą... dokładnie.. wiesz jak sobie pomarzy to moze i ma... [...] jeden
Odpowiedz
0
@ do xxx
dnia 13.07.2010, 18:27 · Zgłoś
ludzie jego komentarzy to szkoda czytać...bo on [...] wie a [...] jak [...].jak by miał filmik to dawno by go już pokazał by ludzie przyznali mu racje a tak to on [...] wielkiego ma a nie filmik...takich [...] jak on to tylko [...] za jaja
Odpowiedz
0
@ Pina
dnia 13.07.2010, 16:30 · Zgłoś
dobrze że ty jesteś z miasta [...] jeden
Odpowiedz
0
@ Pina
dnia 13.07.2010, 16:28 · Zgłoś
na policji miejscu bym ci prawko zabrała na dobre i wtedy by było dobrze ci
Odpowiedz
0
@ Jv
dnia 13.07.2010, 16:14 · Zgłoś
XXX jak jesteś taki kozak to wrzuć filmik na yt i daj mi link tu masz moje gg:24915717
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 13.07.2010, 16:01 · Zgłoś
[...] jak byś chciał wiedzieć do wiadomości to zatrzymałem się i pierwszy udzieliłem pomocy i na świadka ide , filmil ma policja, ja też dostałem mandacik i punkty, a pozatym ja jechałem SUBARU , nie tak jak ty malczakiem!!!-[...] Gumis138,Pina , widać że z [...] jesteście...
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 13.07.2010, 14:42 · Zgłoś
miał 156 jak taki rover to słabe jak
Odpowiedz
0
@ Pina
dnia 13.07.2010, 14:40 · Zgłoś
Masz rozum chyba pudełko po tiktakach.. no to czemu nie udostepnisz co?? znalazl sie adwokat od siedmniu boleści zal mi was wszytskich takie głupoty piszecie że normalnie... ej boże boże
Odpowiedz
0
@ do xxx
dnia 13.07.2010, 14:39 · Zgłoś
to jak widziałeś co się działo to czemu się nie zatrzymałeś i nie udzieliłeś mu pomocy jesteś dla mnie [...]
Odpowiedz
0
@ edziu
dnia 13.07.2010, 14:38 · Zgłoś
ten gumiś to dobry [...] myśli że ma stare wraki co ledwo to jedzie i błyszczy a to słąbe jak [...] [...]
Odpowiedz
0
@ Gumis138
dnia 13.07.2010, 14:35 · Zgłoś
xxx [...] zamknij dziób żeby mieć 156Km/h to trzeba mieć czym a założę się ze ty nie masz a ten filmik to sobie w [...] wsadź
Odpowiedz
0
@ do xxx
dnia 13.07.2010, 13:44 · Zgłoś
proszę bardzo udostępnij!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ XXX
dnia 13.07.2010, 13:03 · Zgłoś
tak jechałem tyle , ale ja mam rozum i zwolniłem, widziałem co się z nim działo i nikt mu nie zajechał, a pozatym miałem kamere właczoną i moge udostępnić film!!! [...] z jasła!!!szybciej , szybciej a potem słup był winny, [...] !!!!!!!
Odpowiedz
0
@ Jaślan
dnia 13.07.2010, 13:01 · Zgłoś
Wstawcie sie na miejsce tego chłopaka jakby ktoś na was mówił taką nie prawdę skąd wiecie że był pijany !!
Odpowiedz
0
@ do xxx
dnia 13.07.2010, 10:15 · Zgłoś
o lol jaki [...] z ciebie, co ty [...] a za nim z radarem jechałeś że [...].że 156 km/h jechał...idiotyzujesz jednych za szybką jazde a ty jesteś taki sam bo skoro jechałeś za nim, a według ciebie on miał te 156 to ty musiałeś mieć ta samą prędkość [...]...żal mi ciebie, jeszcze powie ze "on zwolnił" tak chyba jak po babie jeździł to może i zwalniał...zobaczymy czy i ty kiedy nie skończysz tak jak on...
A tak po za tym to nie wiadomo czy to była do końca jego wina! on auto wyprzedzał prawdopodobnie została zepchnięty...bo jeśli to auto które jechało przed nim nie było bez winy to by nie [...] z miejsca wypadku...
Odpowiedz
0
@ EqEniour
dnia 13.07.2010, 09:12 · Zgłoś
Ej wescie przestańcie pisać takie głupoty... Gdzie tu pisze ze był pod wpływem [...]?...
No i skąd wiecie że miał 156??? No powiecie^^

Takie Ocenianie Jest Bez Sensu... Myślcie o Sobie a nie oceniajcie...
Odpowiedz
0
@ do xxx
dnia 13.07.2010, 06:18 · Zgłoś
Skąd wiesz że miał 156...wygląda na to że też musiałeś tyle jechać
Odpowiedz
0
@ LOL
dnia 12.07.2010, 23:54 · Zgłoś
Matriz ----> szypko pozdro za pisownie xD
Odpowiedz
0
@ Ewka
dnia 12.07.2010, 22:47 · Zgłoś
Wracaj szybko do zdrowia ;**
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 12.07.2010, 22:26 · Zgłoś
5 metrow blizej i to auto wpadlo by we mnie
Odpowiedz
0
@ zzzzzzzzzz
dnia 12.07.2010, 22:25 · Zgłoś
wsiadasz za kierownice to wez rozum z soba a nie zostawiaj rozum w domu zeby pies sie nim bawil na podworku)
zrobili nowa droge na tym odcinku ale nic nie wiadomo mi na ten temat zeby predkosci zlikwidowali a codziennie ta droga jezdze i nieraz bym [...] jak jedziesz powiedziala
Odpowiedz
0
@ XXX
dnia 12.07.2010, 22:00 · Zgłoś
jechałem za nim - 156 na budziku miał , ja zwolniłem , a on chciał pokazac jak się jeździ, [...] , szkoda słupa :(
Odpowiedz
0
@ daw
dnia 12.07.2010, 21:44 · Zgłoś
heh bodzio [...]
Odpowiedz
0
@ realista7565
dnia 12.07.2010, 19:17 · Zgłoś
dobrze że nikogo nie [...], osoby tak bardzo współczujące "kierowcy" niech pomyślą że mogliście iść poboczem drogi,
Odpowiedz
0
@ ????????????
dnia 12.07.2010, 19:05 · Zgłoś
kolejny [...] za kolkiem!!!!dobrze ze sam jechal,a nie z kims !!!!
Odpowiedz
0
@ Koleżanka ;)
dnia 12.07.2010, 18:51 · Zgłoś
Najłatwiej jest napisać że ktoś był pijany?
Przecież, po co sprawdzać, czekać na jakieś oficjalne informacje, skoro samemu się wie lepiej...
No i nikt tutaj z was oczywiście nigdy nie jechał "ponad setkę" bo wszyscy (ktorzy się wypowiedzieli) są bardzo dojrzali i odpowiedzialni...
Jestem z WAS po prostu "dumna" !
Łatwo jest osądzać i oskarżać innego, przecież to takie fajne...

BOGUŚ wracaj do zdrowiaaa !! ;) ;*
Odpowiedz
0
@ Matrix
dnia 12.07.2010, 16:22 · Zgłoś
wracaj szypko Bodzio do zdrowia
Odpowiedz
0
@ kolega
dnia 12.07.2010, 16:14 · Zgłoś
do kolega---> widze wielki obronca jestes jak [...] jechal poza setka slady to pokazuja hamowania wiec o czym mowa? mowa o [...] ktory nie powiinien miec prawka
Odpowiedz
0
@ Jv
dnia 12.07.2010, 16:00 · Zgłoś
nikomu nie życzę co się tam stało każdemu może się takie coś przydarzyć ale nie piszcie takich bzdur że był pijany bo niewicie ;(

trzymaj się Bodzio;) wracaj do zdrowia;)
Odpowiedz
0
@ gumis138
dnia 12.07.2010, 14:58 · Zgłoś
Po 1 jak macie tak komentować to nie komentujcie w ogóle każdemu może sie przytrafić coś takiego a po 2 co wy możecie wiedzieć o jeździe jak robicie tygodniowo 10Km do kościoła i z powrotem
Odpowiedz
0
@ Ona
dnia 12.07.2010, 14:29 · Zgłoś
wracaj do zdrowia jak najszybciej !;*
bardzo sie martwie ;(
Odpowiedz
0
@ Ona
dnia 12.07.2010, 14:26 · Zgłoś
wracaj do zdrowia jak najszybciej !;*
Odpowiedz
0
@ zz
dnia 12.07.2010, 14:11 · Zgłoś
przyjdzie czas to sie dowiesz kto to był
Odpowiedz
0
@ onnnnnn
dnia 12.07.2010, 13:31 · Zgłoś
a kto to byl wiecie??
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 12.07.2010, 13:16 · Zgłoś
[...] nie kierowca
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 12.07.2010, 12:59 · Zgłoś
poco takie bzdury piszecie jak niewiecie jak naprawde było
Odpowiedz
0
@ do killer
dnia 12.07.2010, 12:54 · Zgłoś
cytat "I nie piszcie ze był pijany jak [...] nie wiecie"
to czy był, czy nie był ustali policja.
on jechał sam. a jak byś z nim jechał/a to byś tak samo śpiewał?
Odpowiedz
0
@ gÓRAL
dnia 12.07.2010, 12:40 · Zgłoś
a taki był ładny amreykański :D
Odpowiedz
0
@ KILER
dnia 12.07.2010, 12:10 · Zgłoś
I nie piszcie ze był pijany jak [...] nie wiecie
Odpowiedz
0
@ KILER
dnia 12.07.2010, 12:09 · Zgłoś
Bodzio trzymaj sie
Odpowiedz
0
@ do kolega
dnia 12.07.2010, 10:43 · Zgłoś
zobaczymy czy ty nie bedziesz takim "wielkim" hojrakiem jak wylądujesz kiedy w rowie...
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 12.07.2010, 10:30 · Zgłoś
piniqa nie wiem z jakiej wioski jestes ale sie pisze trzezwy ;)
Odpowiedz
0
@ kolega
dnia 12.07.2010, 10:20 · Zgłoś
coz duzo mowic [...] [...] i [...] kto to widzial jechac z taka predkoscia widzialem gdzie byly slady hamowania myslal ze ma silnik rovera hojrak i jest wielki
Odpowiedz
0
@ rowerzysta
dnia 12.07.2010, 10:09 · Zgłoś
Trzcinica, dnia 11.07.2010 odbył się tam festyn. Teren zabudowany ograniczenie do 50. A tu kozioł, złamany słup i bodzio w cieżkim stanie. Przy 50ciu takie rzeczy się dzieją? Ofc był trzeźwy bo po [...] by ludzi wyzabijał..
Odpowiedz
0
@ DO ENERGETYKÓW
dnia 12.07.2010, 09:57 · Zgłoś
kto posadził ten słup na środku jego pasa? jak ten [...] tym piknym autem mógł się go tam spodziewać? dobrze że jechał wolno..
jaką trzeba mieć prędkość żeby tak go złamać? 50km/h?
Odpowiedz
0
@ Pina
dnia 12.07.2010, 09:38 · Zgłoś
Ludzie weźcie się wy uspokojcie takie glupie komentarze dawać, dali byście sobie spokoj. Nie byl pijany tylko czeźwy
Odpowiedz
0
@ Pina
dnia 12.07.2010, 09:36 · Zgłoś
Bodzioo trzymaj się :*
Odpowiedz
0
@ ciekawa
dnia 12.07.2010, 08:55 · Zgłoś
wyjaśniła się coś sprawa czemu był wypadek??
Odpowiedz
0
@ Slup
dnia 12.07.2010, 08:29 · Zgłoś
Swiadek bede zmuszony pozwac Cie do Sadu za obrazanie mnie publicznie Ja wyrazilem tutaj tylko swoja opinie a Ty mnie Swiadek obraziles dwukrotnie
Odpowiedz
0
@ Bull
dnia 12.07.2010, 08:12 · Zgłoś
Co kogo obchodzi skąd był ten kierowca !!! i jak myślicie ze jak ktoś ma wypadek to musi być pijany ?? Trzymaj sie Bodzio :) a auto kupisz sobie nowe :)
Odpowiedz
0
@ edi
dnia 12.07.2010, 07:43 · Zgłoś
gdyby jechał z taką prędkością jak trzeba i na ile droga pozwala to by nikomu nic się nie stało
Odpowiedz
0
@ koleżanka Bodzia
dnia 12.07.2010, 07:40 · Zgłoś
ON NIE BYŁ PIJANY!!! I nie piszcie takich głupot tylko cieszcie się że człowiek żyje!
Odpowiedz
0
@ koleżanka
dnia 12.07.2010, 07:37 · Zgłoś
ludzie on NIE BYL POD WPŁYWEM!!! Zamiast cieszyć się że człowiek przeżył to wy takie głupoty piszecie!!! co wy serca nie macie!!?? Następnym razem zastanówcie się zanim coś napiszecie. Jego rodzina to czyta, a tu takie brednie!!!
Odpowiedz
0
@ Bull
dnia 12.07.2010, 07:35 · Zgłoś
Bodzio czymaj sie ")
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 12.07.2010, 07:13 · Zgłoś
a kto powiedział że on był pijany?
Odpowiedz
0
@ aro
dnia 12.07.2010, 06:44 · Zgłoś
nic innego tylko brawura,niech wraca do zdrowia i jeżdzi wolniej następnym razem
Odpowiedz
0
@ ppp
dnia 12.07.2010, 00:00 · Zgłoś
wolniej jechać się nie dało???tak 180 i było by po sprawie...następnym razem pomyśl i zwolnij do 150 ...to komuś podarujesz swoje narządy...ps...mam w [...] [...] i dawców organów,,,wszak są potrzebni
Odpowiedz
0
@ Ewelina
dnia 11.07.2010, 23:43 · Zgłoś
Mam nadzieję, że kiedy kolejny raz wsiądzie do samochodu nie będzie pędził.
Kiedy ludzie zabijają się na drzewach- wycinają je, czy teraz będą wycinać słupy??
Odpowiedz
0
@ świadek.
dnia 11.07.2010, 23:35 · Zgłoś
do 'Słup' Ty to prewdziwy [...] jesteś slup usytułowany 10 m od drogi na działce prywatnej i nie energetyczny nie wiesz to nie pisz [...] komentarzy. Wracaj szybko do zdrowia i dziękuj Bogu ze Zyjesz!!!
Odpowiedz
0
@ Kicha
dnia 11.07.2010, 23:33 · Zgłoś
Z kąd ten Kierowca był ???
Odpowiedz
0
@ kierowca
dnia 11.07.2010, 23:25 · Zgłoś
Tak według niektórych to każdy który mial wypadek to musi być pijany ludzie opamiętajcie się !!!
Odpowiedz
0
@ gumis138
dnia 11.07.2010, 22:55 · Zgłoś
ludzie [...] on nie był pijany
Odpowiedz
0
@ zZz
dnia 11.07.2010, 22:31 · Zgłoś
Piszecie że był pijany...skąd to [...] wiecie,żal mi was!!!
Odpowiedz
0
@ CZ
dnia 11.07.2010, 22:25 · Zgłoś
Ludzie jesteście żałości wypisując brednie jakieś farmazony że zabójca, pijany. Jest tutaj podane że pijany? [...] wiec [...] i zajmijcie się sobą żeby wam sie takie coś nie zdarzyło!
Odpowiedz
0
@ Pawel
dnia 11.07.2010, 22:16 · Zgłoś
a gdzie pisze ze byl pod wplywem????????????? Pozdro dla Wszystkich!
Odpowiedz
0
@ lupus
dnia 11.07.2010, 22:08 · Zgłoś
jestem za tym ze każdemu się może zdarzyć...
te wszystkie negatywne komentarze są pisane pochopnie .. nikt nie pomyśli od tej strony gdybym był to [...] tylko odrazu zabójca.. on jest tylko człowiekiem... wiem ze dużo osób nie zgodzi się ze mną ale mam to gdzieś..

mam nadzieje ze szybko powróci do zdrowia...
Odpowiedz
0
@ toudi
dnia 11.07.2010, 22:04 · Zgłoś
po pierwsze to to było w Trzcinicy a po drugie najważniejsze jest żeby chłopak wyszedł z tego
Odpowiedz
0
@ aw
dnia 11.07.2010, 21:57 · Zgłoś
myślcie, nie róbcie sobie kurde żartów z życia
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 11.07.2010, 21:55 · Zgłoś
ŁADNY SAMOCHÓD TYLKO,ŻE ROZBITY.
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 11.07.2010, 21:41 · Zgłoś
kto ma mózg a nie [...] zamiast głowy nie wsiada pijany za kierownice... to normalny i zwyczajny zabójca... jakby kogos [...] to tez bys cie napisali ,ze kazdemu sie moze zdarzyc?
Odpowiedz
0
@ obserwator !!!!!!!!!
dnia 11.07.2010, 21:40 · Zgłoś
ludzie !!!!!! opanujcie sie życie jest tylko jedno!!!! nie macie dla kogo życ !!!!
brawura, głupota i lekomysność !!!!
Odpowiedz
0
@ Slup
dnia 11.07.2010, 21:39 · Zgłoś
Mnie sie wydaje ze przyczyna wypadku byl zle usytuowany slup energetyczny
Odpowiedz
0
@ ..xXXx..
dnia 11.07.2010, 21:36 · Zgłoś
Niech jak najszybciej przyjdzie do zdrowia !
Odpowiedz
0
@ do admina
dnia 11.07.2010, 21:22 · Zgłoś
To było w Trzcinicy a nie w Jareniówce
Odpowiedz
0
@ gumis138
dnia 11.07.2010, 21:17 · Zgłoś
[...] każdemu może się zdarzyć
Odpowiedz
0
@ gumis138
dnia 11.07.2010, 21:16 · Zgłoś
Bodzio trzymaj się
Odpowiedz
0
@ -
dnia 11.07.2010, 21:12 · Zgłoś
A ja się pytam , gdzie są rodzice ???
[...] bym mu jeszcze zlał.
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 11.07.2010, 21:10 · Zgłoś
Następny pijany, on chyba niewie ile taki słup kosztuje!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.