Wypadek w Warzycach
W Warzycach około godziny 17.00 kierująca samochodem marki Skoda Fabia na łuku drogi wypadła z pasa jezdni.



Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem jadąc od strony Jasła w kierunku Rzeszowa, na łuku drogi wypadła z jezdni i znalazła się w przydrożnej fosie. Przybyła na miejsce straż pożarna wydostała poszkodowaną z samochodu. Wyciągnięto również z fosy uszkodzony pojazd.
Ranna kobieta została przewieziona do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Na miejscu zdarzenia pracowały dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Jasła oraz Policja.
Przyczyny wypadku wyjaśnia Powiatowa Komenda Policji w Jaśle.
GM
