Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wypadek w Warzycach

53

W Warzycach około godziny 17.00 kierująca samochodem marki Skoda Fabia na łuku drogi wypadła z pasa jezdni. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem jadąc od strony Jasła w kierunku Rzeszowa, na łuku drogi wypadła z jezdni i znalazła się w przydrożnej fosie. Przybyła na miejsce straż pożarna wydostała poszkodowaną z samochodu. Wyciągnięto również z fosy uszkodzony pojazd.

Ranna kobieta została przewieziona do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Na miejscu zdarzenia pracowały dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Jasła oraz Policja.

Przyczyny wypadku wyjaśnia Powiatowa Komenda Policji w Jaśle.

GM

Reklama

Komentarze: 50

Dodaj komentarz Widok:
2
@ kris
dnia 06.06.2012, 15:14 · Zgłoś
sądząc po komentarzach ,,fajni" ludzie w Jaśle mieszkają. Normalnych i kulturalnych pozdrawiam.
Odpowiedz
0
@ NIECH SIĘ TU WPISZE CHOĆ JEDEN TAKI
dnia 30.05.2012, 23:41 · Zgłoś
CO NIE MA DOSYĆ ZAWALIDRÓG W AUTACH!!

O pojemności poniżej 3.0L blokujących autostrady. PLEPSIE jak mam do was przemawiać żebyście wbili sobie do [...] tą zasade? Muwię już do was jak do człekopodobnych żebyście zrozumieli `JAK KALI MIEĆ WUZ TO NIE JECHAĆ AUTOSTRADA!!!' Rozumiecie choć tyle? Czy mam już wywołać w was odruch Pawłowa jak u psów co na komende warują, szczekają, czy żrą tak wy na dzwięk klaksonu w moim elitarnym MERCEDESIE AMG V12 Boxter będziecie usuwali sie na boki za PKS-y, Szambiarki czy Kombajny buraczane tam gdzie wasze tradycyjne miejsce [...] chalastro. Jak mam do was muwić żebyście nie blokowali mnie ELITY w moich popisach? Usuncie się mi z pola widzenia raz na zawsze i niech wam ziemia lekka bedzie AMEN! Jak nie rozumiecie to zobaczycie że zamontuję sobie do mojego TYRANOZAURUSA specjalną podgrzewaną do czerwoności podkowe z przodu i będe wam wypalał znak `PLEPS' na czołach jak mnie nie przestaniecie blokować.
No i co mi macie do powiedzenia poza przepraszam? Piszcie proszę się nie krępować! Ale wy nawet nie jesteście w stanie mi odpisać bo po prostu brak wam szarych komurek i nawet do głowy wam nie przyjdzie że codziennie upokażacie się manfestując swój całkowity brak muzgu.
Odpowiedz
-4
@ mili
dnia 25.05.2012, 16:04 · Zgłoś
bo policja byla w tym czasie w [...] to jak mogli dojechac na czas pierw przyjemnosc a pozniej obowiazki
Odpowiedz
0
@ phaedra
dnia 25.05.2012, 14:06 · Zgłoś
Eh tragedia...
Odpowiedz
2
@ phaedra
dnia 25.05.2012, 12:58 · Zgłoś
pracowały 2 zastepy strazy pozarnej i policja- pogotowia ratunkowego oczywiście nie bylo- wszystko robia strazacy i policja--tylwe, ze i straz i policja przyjechały znaczie pózniej niz pogotowie...
Odpowiedz
0
@ asw
dnia 25.05.2012, 09:36 · Zgłoś
Jak ktoś nie zna drogi to może łatwo wypaść, przez tą góre jest mega ujnia.
Odpowiedz
0
@ piękny
dnia 25.05.2012, 09:29 · Zgłoś
szybciej niech jezdzą
Odpowiedz
0
@ fachowiec
dnia 25.05.2012, 09:00 · Zgłoś
Czasami przedstawiciele myślą, że są nieśmiertelni, a tu nagle bum.
Odpowiedz
1
@ Neka
dnia 25.05.2012, 22:05 · Zgłoś
a to akurat nie przedstawiciel :)
Odpowiedz
2
@ ...
dnia 25.05.2012, 08:35 · Zgłoś
gdy zamiast myslenia na drodze uzywa sie [...] gazu to sie konczy tak jak konczy ;) nie ma co wspolczuc komus kto sam sobie to zrobil sam na to zasluzyl, jestescie zalosni tak jakbyscie hitlerowi wspolczuli tego ze wymordowal tylu zydow i potem jeszcze chcieli go zabic tyloma zamachami ;/ kazdy odpowiada za swoje czyny wiec wspolczucie wsadzcie sobie w [...] bo takim ludzia potrzebna jest wlasnie taka lekcja zycia zeby sie nauczyli myslec na drodze ktora niestety jest FIZYKA tzn prawami fizyki a nie sielanka z filmow z POLSATU gdzie Bruce Willis spada z F35 na autostrade i ciezarowka wyjezdza pod spadajacy odcinek drogi no [...] ludzie myslcie na drogach nie jestescie po[...]ncy sami a jezdza ludzie z dziecmi i potrafia myslec i madrze jezdzic nawet przekraczajac predkosc (racjonalnie ) a nie za na zakrecie zamiast sciagnac noge z gazu przed zakretem to pustak [...] gazem i dziwi sie ze [...] sie w row, prawo jazdy w polsce jest tak wlasnie zalosne ze nie uczy niczego, tylko jak ruszac i ustapic pierwszenstwa zeby zdac, przykre ale nei wspolczuje takim ludzia i oby sie zabijali tacy bd mniej i bezpieczniej, ciekawe czy [...] byscie wspolczuli gdyby wjechala w was jakbyscie normalnie jechali spokojnie sobie droga...kozacy teraz wspolczuja, moze [...] ja jeszcze ?
Odpowiedz
-5
@ Gibon
dnia 25.05.2012, 00:04 · Zgłoś
Czy strażacy byli w HEŁMACH z wozami BOJOWYMI opancerzonymi?- bo nie podano...
Odpowiedz
-2
@ Sven
dnia 24.05.2012, 23:29 · Zgłoś
Wiem już z jakiego powodu się wyłożyła !

http://www.youtube.com/watch?v=OlW05vc_40g
Odpowiedz
1
@ dooooooooo
dnia 24.05.2012, 23:27 · Zgłoś
współczucia dla rodziny!!!
Odpowiedz
-2
@ Sven
dnia 24.05.2012, 23:22 · Zgłoś
współczucia...

mitgefühl für die familie und dich---[...].
Odpowiedz
3
@ Sven
dnia 24.05.2012, 23:20 · Zgłoś
...A gdzie jest stwierdzenie ,,Współczucia dla rodziny,, współczucia one by pomogły---SOBIE !
Odpowiedz
1
@ xxx
dnia 24.05.2012, 23:01 · Zgłoś
widzę że dziś jakaś kumulacja patologi w tych komentarzach:/
Odpowiedz
6
@ yarro
dnia 25.05.2012, 09:10 · Zgłoś
tu zawsze pełno idiotycznych komentarzy
Odpowiedz
4
@ nobski!!
dnia 24.05.2012, 22:30 · Zgłoś
Oby wszytko było dobrze szkoda kobiety ::)
Odpowiedz
-7
@ sven
dnia 24.05.2012, 22:27 · Zgłoś
Niech się ta pani ie przejmuję jej mąż wyrobnik zapłaci za wszystko nawet będzie spłacał kredyt za ten samochód jeżeli był za kredyt bankowy bo przecież Polki to bohaterki narodowe same w sobie no i oczywiście KOBIETY WYZWOLONE.
Odpowiedz
-3
@ znający temat
dnia 24.05.2012, 22:27 · Zgłoś
Slonzok by [...]ł "se [...] pojechała po bandzie"
Odpowiedz
3
@ chirurg
dnia 24.05.2012, 22:24 · Zgłoś
na zywo [...] skonczony to bym cie wkomponowal w ziemie nikt by cie nie byl w stanie poskladac [...] zalosny szczeniaku
Odpowiedz
5
@ kms
dnia 24.05.2012, 22:21 · Zgłoś
i troche karoserie do blachy obija. same plusy z ich roboty !!
Odpowiedz
10
@ jerry
dnia 24.05.2012, 22:02 · Zgłoś
Pewnie troszkę za szybko było. Drogowcy jak jechałem dziś koło 13 łatali dziury tym śmiesznym samochodem co "[...]" lepikiem i żwirkiem, na zakrętach trochę tył ucieka na tych kamyczkach
Odpowiedz
4
@ janek
dnia 25.05.2012, 21:38 · Zgłoś
masz rację, ale pamiętaj że oni tylko wykonują swoją pracę. Zleceniodawcą jest ktoś inny, sami nie "łatają" tam gdzie chcą:/, a co do karoserii to wszystkim nam sie cisnienie podnosi kiedy kamyczki uderzają o karoserię jednak taki sposób wykonywania prac. Gdyby nasz powiat stać było na lepszą technologię pewnie by z niej skorzystał??
Odpowiedz
-1
@ hejjj
dnia 24.05.2012, 21:02 · Zgłoś
oj [...] opamietajcie sie piszeciew bzdury bez pokrycia
Odpowiedz
-4
@ BUM BUM
dnia 24.05.2012, 21:42 · Zgłoś
sam sie pokryś [...] ;)
Odpowiedz
-1
@ ggg
dnia 24.05.2012, 19:25 · Zgłoś
tragedia dla rodziny i tyle ale widocznie tak musialo sie stac tego nikt nie przewidzi co kogo czeka
Odpowiedz
-2
@ myszka
dnia 24.05.2012, 20:51 · Zgłoś
to co nie zyje ta kobieta??
Odpowiedz
-15
@ HPK 001 ZGLOS NA 007
dnia 24.05.2012, 19:20 · Zgłoś
prosze mi tutaj wiecej nic nie pisac bo odpale swoje rakiety powietrzne a jak trzeba bedzie to wsiade na [...]ka wsk i pojade tam a jak nie wierzycie to dobra lece odpalac wsk ona tu robote zrobi za nas wszystkich pcham do [...]ka bo niema swiecy ani kopnika juz mam sasiad fredek z teofilem mieli to poratowali bo oni tez maja te maszyny wsk
Odpowiedz
18
@ chirurg
dnia 24.05.2012, 18:25 · Zgłoś
mistrzuniu ja bym poprawil makijarz ale tobie tak ze by cie juz nie poskladali i bys przestal glupoty pisac ale na [...] lekarstwa niema [...]
Odpowiedz
10
@ amivisage
dnia 24.05.2012, 20:56 · Zgłoś
Przy okazji dodam, że na [...] jest lekarstwo: słownik ortograficzny.
Odpowiedz
-7
@ mistrz
dnia 24.05.2012, 22:08 · Zgłoś
No to popraw, ciekawe czy na żywo też jesteś taki chętny
Odpowiedz
5
@ ppp
dnia 24.05.2012, 18:17 · Zgłoś
przedstawiciel i dlatego...
Odpowiedz
0
@ tryf
dnia 24.05.2012, 18:21 · Zgłoś
hehe otoz to wszedzie sie im spieszy;/;/
Odpowiedz
38
@ satessa
dnia 24.05.2012, 18:17 · Zgłoś
Nieznajoma życze Ci szybkiego powrotu do zdrowia
Odpowiedz
-14
@ jusekkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
dnia 24.05.2012, 18:16 · Zgłoś
Szkoda auta [...] też szkoda.Z niecierpliwościa czekam na komentarz a gdzie byli rodzice.
Odpowiedz
10
@ franek
dnia 25.05.2012, 13:32 · Zgłoś
no właśnie jusku gdzie byli twoi rodzice
Odpowiedz
41
@ nun
dnia 24.05.2012, 17:59 · Zgłoś
Musiała bardzo szybko jechać. Oby nic poważnego jej się nie stało.
Odpowiedz
-17
@ mistrz
dnia 24.05.2012, 18:15 · Zgłoś
Pewnie poprawiała makijaż
Odpowiedz
-6
@ froe
dnia 24.05.2012, 18:18 · Zgłoś
taaa chciałbyś nie wszystkie kobiety malują sie <niestety, albo stety>
Odpowiedz
-41
@ VB N
dnia 24.05.2012, 20:23 · Zgłoś
takim rzepem to 50 juz jest za szybko-kazdy kwadratowy czesko niemiecki rzep na złom
Odpowiedz
-15
@ mistrz
dnia 24.05.2012, 22:05 · Zgłoś
No na szczęście, te co się malują wjeżdżają do fosy
Odpowiedz
-23
@ Skoda to
dnia 24.05.2012, 22:32 · Zgłoś
technologiczny odpad volkswagenowski i tyle..Wszystko przestarzałe vw pakuje do skód,leżakowane w magazynach,przestarzałą elektronike,częsci regenerowane i nawet ze zwrotów i te ktore nie przeszły norm jakosciowych.A wiec skoda to największy [...] jaki kiedykolwiek jezdził po drogach.
Odpowiedz
18
@ nork
dnia 25.05.2012, 00:24 · Zgłoś
ale co to ma wspólnego z wypadkiem?[...]
Odpowiedz
-7
@ Jurek
dnia 25.05.2012, 01:28 · Zgłoś
Co ona miała schowane w lewym lusterku ( na pierwszym zdjeciu) ???
Odpowiedz
3
@ yarro
dnia 25.05.2012, 09:08 · Zgłoś
twoja fura wyszła by z tego bez najmniejszej ryski. prawda?
Odpowiedz
3
@ [...] do skoda to
dnia 25.05.2012, 10:14 · Zgłoś
Wieś -wagen to obecnie również auto z półki popularnej. Nie wiem czy wiesz, że wieśwagen w ciągu ostatnich trzech lat wzywał do serwisu celem poprawy błędów monrażu i konstrukcyjnych u zytkowników aż 5 razy - skoda ani raz.
Ja rozumiem twój sentyment do golfa I golfa II - to przecież twoje pierwsze wieloletnie przyżądy do poruszania się. One usamochodowiły polską wieś !!!
Odpowiedz
3
@ hm
dnia 25.05.2012, 15:24 · Zgłoś
Powinieneś zostać pisarzem. Piękny , gramatyczny język polski. W sumie nie wiadomo o co ci chodzi, ale się starałeś.
Odpowiedz
4
@ luka
dnia 26.05.2012, 21:54 · Zgłoś
ty pewnie rowerem jezdzisz albo jakims zlomem za 2 tysiace
Odpowiedz
0
@ do ciekawego jurka
dnia 30.05.2012, 19:47 · Zgłoś
schowała tam ZŁOTO. w prawym też ale nie widać
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.