Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wypadek z udziałem motorowerzysty

40

W niedzielę późnym wieczorem w Łazach Dębowieckich doszło do zderzenia Skody Roomster z motorowerem marki Simson S51. Do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle trafiła jedna osoba.

Do zderzenia doszło w centrum wsi na skrzyżowaniu w pobliżu Szkoły Podstawowej. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący motorowerem 17-latek, skręcając w lewo na teren prywatnej posesji, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej z naprzeciwka skodzie roomster. W wyniku zderzenia się pojazdów obrażeń doznała pasażerka jednośladu, 27-letnia mieszkanka gminy Dębowiec. Kobieta ze złamaniem kości podudzia prawego trafiła do szpitala.


Red.


Reklama

Komentarze: 40

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Weronika
dnia 11.11.2010, 19:42 · Zgłoś
ej wy z JASŁO4U weźcie się zastanówcie co robicie!
Jak macie podawać nieprawdziwe informacje to nie piszcie wcale!
Za takie coś mozna was podac do sądu..

A ci "komentatorzy" tez niech sie zastanowia co pisza jak nie wiedza jak bylo!
:P
Odpowiedz
0
@ daV
dnia 09.11.2010, 19:06 · Zgłoś
DOKŁADNIE!
Chłopak miał wypadek i to jeszcze z pasażerem a Wy sobie jaja z tego robicie?ciekawe co WY byście zrobili w takiej sytuacji i jak sie zachowali.pomyślcie o tym przed napisaniem jakiegoś [...]go komenta..
Wracajcie do zdrowia Ł i W !
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 09.11.2010, 19:04 · Zgłoś
po pierwsze 'ale numer' żaden skuter tylko motor
po drugie ze względu na ten nieszczęsny mur to nic nie widać
po trzecie ten 'motor' nie byl łazoski kpw?

współczuje im , a kto nie zna Wery ani Łukasza niech lepiej nie gada. !
Odpowiedz
0
@ djcycu
dnia 09.11.2010, 18:23 · Zgłoś
I bardzo dobrze że precyzyjnie określono to nikt nie będzie głupio gadał że kolejny na ścigaczu... Bo i tak można nawymyślać :P Co do mieszkanki to fakt faktem 17... Nie koniecznie zawinił w 100% jeździłem po tej wsi nie raz i drogi tam wieczorami nie są zbyt bezpieczne. Nawet za dnia są kwiatki... I nie każdy kto wyrypie na motorze czy samochodem nie musi być pijany no nie przesadzajcie... Trzeźwemu też się wypadki zdarzają. Poza tym wy sami lepsi nie jesteście a komentujecie. Wiem po sobie że nikt idealnie nie prowadzi. No nic... To tyle z mojej strony :P
Odpowiedz
0
@ on . xx
dnia 09.11.2010, 11:11 · Zgłoś
żenująca precyzja podawanych informacji . ;x
Odpowiedz
0
@ Ale numer
dnia 09.11.2010, 10:44 · Zgłoś
Jedno skrzyzowanie,jedna latarnia ,jeden skuter we wsi ...i wlasnie w tym miejccu jedynym zarzyl sie wypadek Ale numer
Odpowiedz
0
@ zioomal
dnia 09.11.2010, 01:42 · Zgłoś
Proponuję tam zrobić duże rondo skoro jest tam tak niebezpiecznie.I wieś będzie sławna i bezpieczeństwo wzrośnie. A może oznakowanie dróg jest niewłaściwe.
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 09.11.2010, 00:52 · Zgłoś
to prawda ten murek zaslania wszystko trzeba wyjechac bardzo daleko zeby cos widziec, a jak samochod z gory bedzie rozpedzony to nic to nie da
Odpowiedz
0
@ do ha-lol
dnia 08.11.2010, 23:49 · Zgłoś
[...] i tyle
Odpowiedz
0
@ ...[...]
dnia 08.11.2010, 23:44 · Zgłoś
te [...] ktore takie cwane sa w gadce to niech sie zastanowia co pisza!!! bo nikogo te bzdury nie injteresuja!!!a ta cała [...] to zielonego pojecia chyba nie ma co to jest rower to niech sie nie wypowiada na ten temat i drugi madry. to ze ty jezdzisz po pijanemu to wcale nie oznacze ze kazdy. szkoda ci teraz jak juz prawka nie masz to starasz sie komus dowalic nie . Jak jest ktos na tyle [...] i ograniczomny to niech sie nie wypowiada na ten temat bo chciałbym widziec tych capow w tej sytuacji gdzie na tej drodze komp-letnie nic ni widac. !!!
Odpowiedz
0
@ do ha-lol
dnia 08.11.2010, 21:36 · Zgłoś
uważaj żeby Ciebie nikt nie wziął na rure
Odpowiedz
0
@ ha-lol
dnia 08.11.2010, 19:10 · Zgłoś
kto to był? Jaki Lukasz? Mogla ją wziąc na rure :D
Odpowiedz
0
@ kond
dnia 08.11.2010, 18:15 · Zgłoś
ona miała 17 lat !!!!
Odpowiedz
0
@ het
dnia 08.11.2010, 18:12 · Zgłoś
ona miała 17 lat
Odpowiedz
0
@ do [...]
dnia 08.11.2010, 17:35 · Zgłoś
sama nie umiesz jeździec a na drugiego mówisz
Odpowiedz
0
@ do ahahahaha
dnia 08.11.2010, 17:24 · Zgłoś
z czego sie cieszysz [...]. jak bys chcial wiedziec to nie byl pod zadnym wplywem. ciekawe czy smial bys sie jak by tobie sie tak zdażyło.
Odpowiedz
0
@ andka
dnia 08.11.2010, 17:02 · Zgłoś
nie 27lentnia pasażerka tylko 17 letnia !!
Odpowiedz
0
@ yyyy
dnia 08.11.2010, 17:02 · Zgłoś
chyba 17-letnia mieszkanka...
Odpowiedz
0
@ RYTYTY
dnia 08.11.2010, 16:52 · Zgłoś
jak jednosladu pasazerKA 27 LAT JAK JECHAŁ JEDNOSLADEM CHŁOPAK 17 LAT COS NIE TAK HEH
Odpowiedz
0
@ craxa
dnia 08.11.2010, 16:51 · Zgłoś
Łazy on tour...
Odpowiedz
0
@
dnia 08.11.2010, 16:48 · Zgłoś
pasazerka na pewno nie miala 27 lat!
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 08.11.2010, 16:32 · Zgłoś
po pierwsze to byla 17-latka, a po drugie kierowca motoru byl trzezwy...
Odpowiedz
0
@ subaru
dnia 08.11.2010, 16:30 · Zgłoś
profesjonalne zdjęcia muszę przyznać hehehehehehe
Odpowiedz
0
@ d
dnia 08.11.2010, 16:21 · Zgłoś
27latka?!
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 08.11.2010, 16:21 · Zgłoś
dlaczego napisali że miała 27 lat? ja ona ma 17...
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 08.11.2010, 16:16 · Zgłoś
a jak nie umieją jeździć to im nie dawać takich zabaweczek... Proste
Odpowiedz
0
@ Mad
dnia 08.11.2010, 15:32 · Zgłoś
Pasażerka również 17 lat... A kierowca nie był pijany...
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 08.11.2010, 15:24 · Zgłoś
haha a ja byłam włąśnie w szpitalu jak go przywieżli masakra
Odpowiedz
0
@ pech!!!
dnia 08.11.2010, 15:19 · Zgłoś
Koleś wyrwał laskę bo miał wolną chatę a tu bummmm!!!!!
Odpowiedz
0
@ kolo
dnia 08.11.2010, 15:18 · Zgłoś
czy przypadkiem ktoś się nie pomylił co do wieku poszkodowanej?
Odpowiedz
0
@ Zawał
dnia 08.11.2010, 15:16 · Zgłoś
Nowik lepiej powiedz co tam robiliscie z kumplami...Hah;) Napiszcie kogo wina i cos wiecej;p pozdro!
Odpowiedz
0
@ omg
dnia 08.11.2010, 14:40 · Zgłoś
kierowca nie był pod wpływem , aa kobiera nie miala 27 , tylko 17 lat....................
Odpowiedz
0
@ WWW
dnia 08.11.2010, 14:40 · Zgłoś
Skody Roomster z motorowerem marki Simson S51---JAKA PRECYZJA !!!, A Z KTUREGO ROKU SIMSON???
Odpowiedz
0
@ Halucynek
dnia 08.11.2010, 12:37 · Zgłoś
Z kim to ziomek jechałeś ze pasażerka miała 27 ?:D
Ktos tu będzie zazdrosny hehe ;d
Odpowiedz
0
@ mieszkan
dnia 08.11.2010, 12:35 · Zgłoś
ale urwal... na Simsonie :D
Odpowiedz
0
@ 2a
dnia 08.11.2010, 12:34 · Zgłoś
Łukaszek ale wyczesałeś hajabuza, niepotrzenie zakladales ten silnik do sima.
Odpowiedz
0
@ Trata tata
dnia 08.11.2010, 11:44 · Zgłoś
a może 17letnia.
Odpowiedz
0
@ ahhahaha
dnia 08.11.2010, 10:42 · Zgłoś
Kierowca simsa musiał być być pod wpływem bo inaczej to jego by odwieźli do szpitala ładne jaja hahahah
Odpowiedz
0
@ Łyba
dnia 08.11.2010, 09:41 · Zgłoś
też tak jeżdżą
Odpowiedz
0
@ Nowik
dnia 08.11.2010, 09:37 · Zgłoś
hehe... a pol godziny wczesniej stalem tam z kumplami... parodie...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.