Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wyprawa rowerowa zawodników SKN przy ZSM nr 1 w Pieniny

3

Zawodnicy Szkolnego Klubu Narciarskiego przy ZSM nr 1 w Jaśle nie potrzebują śniegu, aby dobrze się bawić i aktywnie spędzać czas we własnym gronie. Końcem lipca dzieci wraz z opiekunami wzięły udział w wycieczce rowerowej w Pieniny.

Osoby zaangażowane w działalność SKN przy ZSM nr 1 w Jaśle, wykorzystują każdą okazję do tego, aby spędzić wolny czas na sportowo. Tym razem członkowie klubu postanowili wybrać się w Pieniny, aby rowerami pokonać liczącą 28 kilometrów malowniczą trasę biegnącą wzdłuż doliny Dunajca.

Trasa przejazdu biegła od Zamku w Niedzicy przez Czerwony Klasztor, aż do Szczawnicy. 

red.

Reklama

Komentarze: 3

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Hghhghgh
dnia 07.08.2023, 09:20 · Zgłoś
Oni z Jasła jechali? Jeśli nie to co to za wyczyn? Mojej wycieczki nikt nie opisał.
Odpowiedz
-2
@ xyz
dnia 07.08.2023, 11:42 · Zgłoś
Dokładnie... ja tą trasę tez przejechałem tylko w drugą stronę.
Odpowiedz
-3
@ a kto to?
dnia 06.08.2023, 19:20 · Zgłoś
jak w temacie
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.