Wyróżnienie dla Medycznej Szkoły Policealnej im. prof. Rudolfa Weigla w Jaśle
Medyczna Szkoła Policealna im. prof. Rudolfa Weigla w Jaśle wzięła udział w konkursie na najlepszy program profilaktyki wdrożony w roku szkolnym 2009/10. Organizatorem konkursu był Podkarpacki Kurator Oświaty. Program MSP otrzymał wyróżnienie.

Dyplom i nagrodę odebrali dnia 16.09.2010 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie przedstawiciele szkoły p. dyrektor - Alicja Dachowska, koordynator d/s promocji zdrowia w roku szk.2009/10 - Danuta Misiołek oraz przewodniczący Rady Młodzieży - Paweł Żabiński.
MSP w Jaśle
