Wysokie notowania Gimnazjum nr 4
W Gimnazjum nr 4, w przeddzień zakończenia roku szkolnego odbyła się uroczysta akademia, podczas której wyróżniono najlepszych uczniów. Znakomite wyniki w konkursach wojewódzkich i ogólnopolskich oraz wysoka średnia uzyskana przez uczniów klas trzecich napawa dumą nie tylko dyrekcję i kadrę pedagogiczną placówki, ale plasuje szkołę na wysokim poziomie na tle innych gimnazjów w kraju.
- Uzyskana średnia z egzaminu plasuje to gimnazjum na poziomie wysokim w przedziałach punktowych średnich wyników szkół w kraju. Gimnazjum nr 4 znajduje się w doborowym gronie 12 % gimnazjów w Polsce, które osiągnęły tak znakomity wynik. Sukces ten uczniowie zawdzięczają realizowanym programom autorskim, którymi objęci są indywidualnie uczniowie tego gimnazjum – powiedziała Grażyna Idzik, dyrektor Gimnazjum nr 4 w Jaśle.
(kp)
