Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Wzrosły diety radnych

210

O 42% wzrosły diety radnych miejskich. O 10% więcej zarobi także przewodnicząca Rady Miejskiej. Taką decyzję podjęli radni podczas poniedziałkowej sesji.

Do tej pory radni otrzymywali wynagrodzenie w wysokości 974,18 zł. Teraz stawka wzrosła do 1391,09 zł. Z kolei przewodnicząca Elżbieta Bernal będzie pobierać co miesiąc 1987, 27 zł (do niedawna otrzymywała 1804 zł). Nieco mniejsze kwoty - 1470,58 zł - otrzymają zastępcy Henryk Rak i Leszek Zduński, a także przewodniczący komisji działających przy Radzie.

Projekt uchwały o podwyższeniu diet za udział w pracach Rady Miejskiej oraz zwrot kosztów podróży służbowych złożyli członkowie trzech klubów RMJ: Platformy Obywatelskiej, Przymierza Samorządowego Podkarpacia oraz „Jaślanie”. Zmianę uzasadniano dezaktualizacją niektórych pojęć. „Istotnym stało się zmienić ją w takim zakresie, aby w swej treści była zgodna z obowiązującymi na dzień dzisiejszy przepisami prawa. Bowiem dzisiaj w ustawie o samorządzie gminnym nie znajdziemy już takich terminów jak np. „Zarząd Miasta” czy „osoba spoza rady, jako członek komisji”. Mając powyższe na uwadze i zgodnie z art. 25 ust. 4 ustawy o samorządzie gminnym, który to wskazuje, że do właściwości rady gminy należy ustalić zasady, na podstawie których radnemu przysługuje dieta, przedkładamy przedmiotowy projekt uchwały”.

Przeciwko podjęciu uchwały o takiej treści zaprotestował Henryk Rak, wiceprzewodniczący. - Dziwi mnie tryb wprowadzenia tej uchwały i to, że chcemy w warunkach, gdzie jest recesja, a w społeczeństwie Jasła panuje duże bezrobocie i przeciętny obywatel zarabia tysiąc złotych, my nagle przystępujemy do podniesienia naszych stawek. Jest to według mnie niemoralne - mówił H. Rak

Ostatecznie projekt został przegłosowany przez 12 radnych: Leszka Znamirowskiego, Leszka Zduńskiego, Romana Kościowa, Adama Koszelnika, Krzysztofa Czeluśniaka, Józefa Kędrka, Zdzisława Dziedzica, Elżbietę Bernal, Alicję Nowosielską, Tadeusza Stachaczyńskiego, Stanisława Zająca oraz Krystynę Sikorę. Przeciwni zagłosowali: Wacław Dusza, Maria Filip-Niwelt, Maria Jagielska oraz Henryk Rak. Z kolei od głosu wstrzymali się: Andrzej Dybaś, Maria Szańca, Urszula Czyżowicz oraz Andrzej Trzop.

 

(kp)

 

Reklama

Komentarze: 210

Dodaj komentarz Widok:
0
@ była jaślanka
dnia 03.03.2011, 22:33 · Zgłoś
nie bardzo rozumiem !!Pan Czarnecki chyba był burmistrzem Jasła przed panią Marią,jeżeli nie został ponownie wybrany,to chyba się nie sprawdził,więc dlaczego w tej kadencji ponownie go wybrano!?Jesteśmy [...] narodem!!Tak samo było z Kwaśniewskim -Wałęsa obalił [...],żeby potem znów ich wybrać. Nie ma ludzi idealnych,więc trzeba wybierać mniejsze zło.
Odpowiedz
0
@ [...]iony
dnia 09.02.2011, 11:47 · Zgłoś
no w koncu vat podnisli, maja z czego czerpac. banda.
Odpowiedz
0
@ bobik
dnia 09.02.2011, 00:01 · Zgłoś
banda decydentów i [...] do łopaty za 800zł
Odpowiedz
0
@ tadzik
dnia 08.02.2011, 20:19 · Zgłoś
Brawo!!!
Odpowiedz
0
@ szejan
dnia 07.02.2011, 18:17 · Zgłoś
Skoro podnieśli diety, zapewnie zwolnią w-ce burmistrza/ów/
Odpowiedz
0
@ Stefan
dnia 07.02.2011, 17:53 · Zgłoś
Takich jaj to jeszcze nigdy nie było, ale słuchając ludzi tu i tam to daleko nie zajadą z taką zachłanną polityką, i jeszcze jedno niektórzy radni nie skalali się pracą i żyją z diety to musi być wysoka bo inflacja galopuje.
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 07.02.2011, 14:56 · Zgłoś
WIDZISZ NIEDOWIDZĄCY EMERYCIE NA KOGO GŁOSOWAŁEŚ ONI 40% SOBIE DALI A TY DOSTANIESZ 2%,PRZY NASTĘPNYCH WYBORACH UŻYJ OKULARÓW !
Odpowiedz
0
@ pepe
dnia 07.02.2011, 09:51 · Zgłoś
A Z CZEGO PANI PRZEWODNICZACA MA ZYC Z EMERYTURY RENTY MEZA I JEGO PRACY NA GOSIRZE WE FRYSZTAKU TAZ TO BIDA
Odpowiedz
0
@ mamuśka
dnia 07.02.2011, 08:22 · Zgłoś
Ogłośmy zamieszki w Jaśle stańmy pod starostwem i obrzućmy je jajami...Ludzie za chwile bedziemy u nich gosposiami za minimum krajowe zeby rodziny utrzymać.
Odpowiedz
0
@ szczery
dnia 06.02.2011, 16:30 · Zgłoś
Wytępić brzuchaczy i [...] !!!
Odpowiedz
0
@ jaślanka
dnia 06.02.2011, 16:19 · Zgłoś
Popieram pikietę. Nauczyciele i pracownicy ZMKS Jasło łączcie sie i pod Urząd
Odpowiedz
0
@ lolek
dnia 06.02.2011, 12:16 · Zgłoś
niestety ale ty PISman masz 100 procent racji a jak wybrali miłującą ekipę tO teraz cztery latka CISZA iPOmagać miłościwie nam PANUJĄCYM .
Odpowiedz
0
@ miro
dnia 06.02.2011, 12:05 · Zgłoś
głosować na POlityków tej POlskiej formacji w zbliżających się wyborach niech się POlska rozwija a może zdaży się cud i będzie znowu rozbiór POlski a jest to możliwe przy tak sprawnych POlitykach .
Odpowiedz
0
@ px .do CZARNEJ
dnia 06.02.2011, 10:11 · Zgłoś
masz dziewczyno duzo racji,moze dokladnie niepamietamy jaka byla komuna,ale nikt polaka nie wydutka bardzo delikatnie mowiac tak jak polak.podobno zagranica najlepsze sa przyklady,ale wnaszym UKOCHANYM KRAJU mamy to samo ,nasi pradziadowie to chyba przewracaja sie w grobie,tylko nasza wina nie ich .
Odpowiedz
0
@ bliźniak
dnia 05.02.2011, 20:58 · Zgłoś
Najgorszy skorupiak to rak, który wszystko robi na wspak- [...]!
Odpowiedz
0
@ rrrdd
dnia 05.02.2011, 19:27 · Zgłoś
legalni złodzieje
Odpowiedz
0
@ Jaślanka
dnia 05.02.2011, 17:52 · Zgłoś
Dieta to nie wszystko.Dołożyć do tego jeszcze komisje w których zasiadają.To ma być funkcja społeczna?Pogratulować takich Radnych.
Odpowiedz
0
@ jaślak
dnia 05.02.2011, 17:38 · Zgłoś
Wstyd aby taka osoba była przewodniczącą rady miasta Jasła, czy w radzie nie ma kompetentnych osób które mogą pełnić godnie tą funkcję?
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 05.02.2011, 16:49 · Zgłoś
Wspaniała i porzemyślana decyzja! Przez kolejne cztery lata ludzie zapomną o podwyżce i znów pokrzyczą na forum w trakcie kampanii, a potem wybiorą tych samych.
Odpowiedz
0
@ Bartłomiej
dnia 05.02.2011, 14:18 · Zgłoś
Ludzie po 30/40 latach zarabiają najniższą krajową. Premia czy podwyżka graniczy z cudem. Pracodawcy chyba nie robią zakupów, albo udają, że nie widzą że wszystko drożeje. Jak ludzie mają żyć, a nasi radni jeszcze śmią sobie podwyżki dawać!
Odpowiedz
0
@ RAFAL
dnia 05.02.2011, 14:15 · Zgłoś
[...] do koryta się dorwały i żreją ile się da
Odpowiedz
0
@ skandal!!
dnia 05.02.2011, 13:51 · Zgłoś
Nic nie zrobili dla miasta i podwyższyli diety. złodzieje!!!!!
Odpowiedz
0
@ zdziwiony
dnia 05.02.2011, 10:50 · Zgłoś
To pani przewodnicząca Bernal pociąga za te sznurki,podwyżki diet,podwyżki dla wybrańców, tworzenie nowych stanowisk np. drugi zastępca straży miejskiej(ewenement na skalę kraju w tak małej jednostce) dla Buby z Sobniowa itp. A nadzoruje to osobisty stylista, doradca fryzjerski pani przewodniczącej Krzysztof Cz.
Odpowiedz
0
@ czarna
dnia 04.02.2011, 23:11 · Zgłoś
komuno wroć:)i nirch mi ktoś powie ze wtedy bylo zle ...wszyscy mieli prace,pieniazkow niewiele,ale kazdemu jakos starczalo na zycie,w sklepach niby ocet ,ale glodny nikt nie chodzil,dyrektorzy zakladow nie mieli pensji miesiecznych takich zeby zwykly pracownik mosial na tyle samo pracowac caly rok itd itp.a teraz co?u zlobu maja tyle ze nawet niewiedza ile,a reszta na chleb nie ma ,i tylko zal ,troche zal:(komuno wroccccccccccccc:)
Odpowiedz
0
@ zaprosimy wszystkuch radnych i niech sie
dnia 04.02.2011, 20:51 · Zgłoś
zaprosimy radnych i niech się popieram prostestłumaczą, niech argumentują za co te podwyżki...
Odpowiedz
0
@ Gratulacje
dnia 04.02.2011, 20:24 · Zgłoś
Chciał bym pogratulować mądrej decyzji. Chłopak 25lat zarobi 1000 za 8 lub więcej godzin harówy a oni za gadanie, pisanie i jazdę za nasze pieniądze dają sobie podwyżki. Jasło umiera a oni dają sobie nagrody za to, że nic nie robią prócz brania tych pieniędzy. Ale tak to jest jak się [...] do koryta dopchają byle się tylko nachapać póki można. Spoko zarabiajcie i po 20tyś tylko wpierw innym dajcie taką możliwość. A wtedy nie będzie przeciwwskazań aby radny dostał i 100% Na dzień dzisiejszy pozbawił bym ich praw do wypłaty a pieniądze przeznaczył na potrzebujących gdyż nic nie robią aby inni mieli dobrze więc i im się nie należy. Proste pa.
Odpowiedz
0
@ szkieletor
dnia 04.02.2011, 19:18 · Zgłoś
niedało się do ameryki bez wizy to se zrobili wolnom amerykanke
Odpowiedz
0
@ popieram
dnia 04.02.2011, 18:14 · Zgłoś
popieram pikete i odwolanie tych diet
Odpowiedz
0
@ piotrek
dnia 04.02.2011, 18:00 · Zgłoś
Ludzie to woła o pomstę do nieba mam nadzieję ,że nie ma już głodujących w Jaśle i okolicach to niech i Ci"najbiedniejsi" mają. Tylko tak co roku i POLSKA wyjdzie z kryzysu
Odpowiedz
0
@ Jaślak
dnia 04.02.2011, 17:53 · Zgłoś
Ustalamy pikietę pod ratuszem na 10.02.2011r.o godz.10
Odpowiedz
0
@ keller
dnia 04.02.2011, 21:10 · Zgłoś
bardzo dobrze ,jesteśmy z Tobą 10.o2 2011 tylko przyjdzcie ludzie zróbmy coś dla naszego miasta i dla siebie .Poczują troc`hę [...] koło ...ka to i może jakieś media się zjawią. NIE DAJMY SIĘ .
Odpowiedz
0
@ ---
dnia 04.02.2011, 17:12 · Zgłoś
TY PRAWDZIWY JAŚLANIN A CZY JAŚLANIE CHCOM DAWAĆ PRACE LUDZIOM CZY TYLKO IM W GŁOWIE LIKWIDACJIA WYDZIAŁU PRACY
Odpowiedz
0
@ MARIUSZ
dnia 04.02.2011, 17:10 · Zgłoś
FAJNIE ZE RADNI MAJOM PODWYŻKE NIECH MAJOM WIĘCEJ PIENIĘDZY I ONI
Odpowiedz
0
@ MARIUSZ
dnia 04.02.2011, 17:10 · Zgłoś
FAJNIE ZE RADNI MAJOM PODWYŻKE NIECH MAJOM WIĘCEJ PIENIĘDZY I ONI
Odpowiedz
0
@ px
dnia 04.02.2011, 14:53 · Zgłoś
NASI RADNI TO RACZEJ EMERYTKI I EMERYCI ,PILNOWAC WNUKOW BAWIC MLODE POKOLENIE.A JAK WIDZIMY I SLYSZYMY TYLKO KORYTO W GLOWIE,COS MOZE ZROBIC DLA JASLA A POTEM KASA ,GDZIE MLODZI RADNI KOCHANI WYBORCY,JEDEN JUZ RZADZIL W J.P.B GDZIE FIRMA JEST PRYWATNA DALEJ MALO.SZKOLY ZAMYKAMY NIEMA KASY ,DLANICH JEST
Odpowiedz
0
@ JAslanie
dnia 04.02.2011, 14:47 · Zgłoś
A ja chce cos przed i po tylko co? HAHAHAHAHA=- JAŚLANIE
Odpowiedz
0
@ adam mickiewicz
dnia 04.02.2011, 14:43 · Zgłoś
na [...] mi się zbiera gdy czytam coś takiego,mam nadzieje że udławicie się tymi pieniędzmy,dobrze że wyjeżdżam z tego miasta bo wstyd mi za ludzi którzy tutaj rządzą,jesteście nie warci nawet mojego splunięcia
Odpowiedz
0
@ Jolita
dnia 04.02.2011, 14:33 · Zgłoś
A to ci historia! Lech Wałęsa zgodził się na wywiad dla tygodnika "NIE". Ale postawił jeden warunek. Chce najpierw dostać "oryginalne odcięte ucho" redaktora naczelnego Jerzego Urbana... tak samo Jaslanie chcą ale jeszcze nie wiedza komu ucho odciąc HI HI HI
Odpowiedz
0
@ day after toomorow
dnia 04.02.2011, 14:33 · Zgłoś
Na kiedy ustalamy pikietę pod ratuszem????
Odpowiedz
0
@ Jota
dnia 04.02.2011, 11:50 · Zgłoś
Co do programu wyborczego Jaślan - papier wszystko przyjmie. A ci ludzie, których wybraliśmy przez pomyłkę - [...]!!
Odpowiedz
0
@ PRAWDZIWY JASLANIN
dnia 04.02.2011, 10:37 · Zgłoś
W GWOLI PRZYPOMNIENIA CHCIAŁEM PAŃSTWU TYLKO DELIKATNIE ODSWIEŻYC PAMIEĆ POPRZEZ PREZENTACJE PROGRAMU WYBORCZEGO KW,,JASLANIE"
Komitet Wyborczy Wyborców „Jaślanie” to grupa mieszkańców Jasła, która podejmując odpowiedzialne zadanie startu w wyborach samorządowych chce dynamicznie zmieniać Miasto Jasło w ścisłej współpracy z wszystkimi mieszkańcami, bez względu na poglądy oraz z dala od polityki partyjnej i partyjniackich przepychanek.
Jaślanie chcą sprawnej, przejrzystej i odpolitycznionej administracji samorządowej.
Jaślanie chcą usprawnienia ruchu w centrum. Chcą budowy nowych dróg, w tym zaniechanej budowy drogi łączącej ulice 17 stycznia i Lwowską (od Ronda Solidarności) z drogą południową (ul. Piłsudskiego).
Jaślanie chcą chodników bez barier dla niepełnosprawnych.
Jaślanie chcą tanich mieszkań z Towarzystwa Budownictwa Społecznego.
Jaślanie chcą realizacji zaniechanej budowy Centrum Innowacyjności im. Łukaszewicza.
Jaślanie chcą rozwiązania problemu śmieci i utylizacji odpadów.
Jaślanie chcą ochrony przed klęskami żywiołowymi.
Jaślanie chcą poprawy warunków prowadzenia drobnego handlu poprzez zadaszenie targowiska.
Jaślanie chcą odnowienia kamienic w Rynku.
Jaślanie chcą modernizacji Jasielskiego Domu Kultury.
Jaślanie chcą realizacji zaniechanego projektu przebudowy hali i lodowiska MOSiR.
Jaślanie chcą świętować bawiąc się na Dniach Jasła, juwenaliach, dniach wina.
Jaślanie chcą utworzenia nowych terenów sportowo-rekreacyjnych i placów zabaw na osiedlach.
Jaślanie chcą żłobków, przedszkoli i domów seniora.
Jaślanie chcą mieć wpływ na rozstrzygnięcia trudnych i kontrowersyjnych problemów, chcą konsultacji działań władz z organizacjami przedsiębiorców i organizacjami społecznymi.
Jaślanie chcą "Księgi Inicjatyw Mieszkańców", bo chcą podawać swoje propozycje i pomysły władzom.
A władza ma słuchać i rządzić dla Jaślan!
Odpowiedz
0
@ lok
dnia 04.02.2011, 09:49 · Zgłoś
Przestancie szczekac bo to nic nie zmieni wybraliscie tak madre umysly jak czelusniak ,zajac ,dziedzic czy zdunski ..no to do kogo pretensje ,podkulic ogonki i do budy.
Odpowiedz
0
@ wizytówki???
dnia 03.02.2011, 21:58 · Zgłoś
Chciałem zapytać ile podatników kosztował radny Czeluśnia w 2010 roku?, mówią że naraził urząd na duże wydatki, pytanie co takiego robił oprócz donoszenia.
Odpowiedz
0
@ szary człowiek
dnia 03.02.2011, 21:57 · Zgłoś
to nie tak powinno być !!! najpierw trochę rzetelnej pracy, trochę wyników i to pozytywnych ( np. uzdrowić MZKS), byłoby się czym pochwalić i ludzie uwieżyliby w mądrość "rady" , a wtedy dać sobie premię w postaci podwyżki...tak jak jest teraz to nóż sam otwiera się w kieszeni...
Odpowiedz
0
@ wojak
dnia 03.02.2011, 20:45 · Zgłoś
Macie co chcieliście, więc nie narzekajcie, ewentualnie bierzcie się do roboty i w pokutę proście Panią Marie żeby szybko wróciła.
Odpowiedz
0
@ Król Macius
dnia 03.02.2011, 20:42 · Zgłoś
Gorzkie żale ...
Będziemy Mieć Drugi Egipt.
Pora na Bunt...Żeby nie powiedziec na(...)Butelki z benzyna i kamienie(...)
Zawalczmy o swoje !
Prosze bardzo niech przyjedzie telewizja i zobaczy co sie tutaj wyprawia! Proponuje zorganizowac Protest!!!
Odpowiedz
0
@ keller
dnia 03.02.2011, 20:29 · Zgłoś
może pokażemy że Jasło nie jest [...] i ro[...]my to towarzystwo.Ludzie zróbmy pikietę przed ratuszem i za uszy wyprowadzimy tych wszystkich radnych-nieradnych na bruk z nimi.Długo bedziemy to jeszcze znosić !!?? dyrektorka MKS i wielu nowych wazelinowych ..jeszcze jest dużo do zrobienia i siła w nas.. to my jesteśmy władzą a oni są dla nas.!!!
Odpowiedz
0
@ zusowiec
dnia 03.02.2011, 20:16 · Zgłoś
proponuje podniesc ceny uslug o 50 procent
Odpowiedz
0
@ stan
dnia 03.02.2011, 20:07 · Zgłoś
Szoły zamykaja a sobie do kieszeni pchaja!!!
Odpowiedz
0
@ taka
dnia 03.02.2011, 20:01 · Zgłoś
jestem zbulwersowana tymi podwyżkami, godzi to w przyzwoitośc samych radnych,należy zastanowić się nad referendum odwołującego burmistrza
Odpowiedz
0
@ swój
dnia 03.02.2011, 19:42 · Zgłoś
Uważam ,że słusznie zrobili że sobie podnieśli diety.
Odpowiedz
0
@ wnerwiony
dnia 04.02.2011, 17:23 · Zgłoś
pewnie [...] jesteś jdnym z nich. kiedyś dorwiemy was.
Odpowiedz
0
@ misiek
dnia 03.02.2011, 19:37 · Zgłoś
Jaką znowuż rewolucję chcecie robić biedne leszczyki-chyba że [...] hehehe.Ledwie "wykopaliście" Maryśke na wiochę(jakby powiedział pewien forumowy [...] agat) a już narzekacie na wiatr przemian przyniesiony przez rumianego!Ach jak ja lubię to wasze [...]-trzymam kciuki za radnego dyzia i romana coby wam zrobili zajezdnia tranwajowo z [...].Taką nowoczesną postępową i ełuropejskom z której nikt już nie będzie się śmiał!
Odpowiedz
0
@ Al
dnia 03.02.2011, 19:12 · Zgłoś
I dobrze ! Wybierajcie dalej Zająców, Dyziów, Niweltów, Kmiotków i innych dyżurnych "pracusiów" to będzie jeszcze śmieszniej...
Ubawiłem się setnie czytając te tony narzekań :)))
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 03.02.2011, 20:22 · Zgłoś
Jest rzeczą wielce przyjemną czytanie postów skowyczących skamlasów do których zakutych łebków dotarła świadomość, że znowu z nich zrobiono i[...] :D
Odpowiedz
0
@ big mózgi
dnia 03.02.2011, 18:42 · Zgłoś
Radosc wielka radosc to co po przepelnia teraz wszystkich zwolennikow PO,PSP,JASLANIE.
LUDZIE TE PODWYZKI NIE DLA NICH TYLKO DLA WAS SĄ!!! PRZECIEZ NIE RADNI SA DLA LUDZI TYLKO LUDZIE DLA RADNYCH!!!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 03.02.2011, 18:32 · Zgłoś
Widzicie jakich sobie wybraliście? To teraz nie piszcie [...] komentarzy.
Odpowiedz
0
@ Monsi
dnia 03.02.2011, 17:55 · Zgłoś
az mi sie cos dziejejak widze tego starego radnego w okularach i jego sasiadke w okularach udajaca ze cosw pisze obydwoje nadaja sie na bakutil a nie do rzadzenia.Niech najpierw zrobia porzadek u siebie.brakuje im na zycie to pod kosciol z beretka a nie zebrac w urzedzie.jak was nie wstyd.radze zlozyc mandat i to juz i dawaj na gadki.
Odpowiedz
0
@ kobietax
dnia 03.02.2011, 17:46 · Zgłoś
Ja też jestem za pikietą, a potem może być rewolucją bo już dość cwaniactwa. TO JEST SKANDAL! Ja przez 10 lat uczciwej pracy dostałam może 200 zł podwyżki a ci wchodzą do koryta i jedną z pierwszych uchwał jest podwyżka dla siebie!
Odpowiedz
0
@ kobietax
dnia 03.02.2011, 17:45 · Zgłoś
Ja też jestem za pikietą, a potem może być rewolucją bo już dość cwaniactwa. TO JEST SKANDAL! Ja przez 10 lat uczciwej pracy dostałam może 200 zł podwyżki a ci wchodzą do koryta i jedną z pierwszych uchwał jest podwyżka dla siebie!
Odpowiedz
0
@ wak
dnia 03.02.2011, 17:45 · Zgłoś
Gamma podwarunkiem jego uczciwosc ale .... sprawy u komornika to nie bajka ? :P
Odpowiedz
0
@ st
dnia 03.02.2011, 16:41 · Zgłoś
Ile jeszcze Polska wytrzyma ,ile ludzie wytrzymaja ,moze trzeba kiedys powiedziec DOSC ......
Odpowiedz
0
@ Maniek
dnia 03.02.2011, 16:30 · Zgłoś
Szkoda Gadać Urzędnicy Od 7 Boleści...:(
Odpowiedz
0
@ Beta
dnia 03.02.2011, 15:01 · Zgłoś
Jasło to małe miasto - wszyscy się tu znają; pan Andrzej [...] /lekarz/ tchórzliwie wstrzymał się od głosu zamiast głosować przeciw podwyżce diet radnych - czy panu nie wstyd? Nigdy więcej nie głosować na tego człowieka !
Odpowiedz
0
@ break
dnia 03.02.2011, 14:58 · Zgłoś
NO Jaślanie! wybraliście to macie!
Odpowiedz
0
@ mądry człowiek
dnia 03.02.2011, 14:08 · Zgłoś
dlaczego radni mówiom na swoje wielkie pensjie dieta przecież to jest śmieszne
Odpowiedz
0
@ znowu ja ;D
dnia 03.02.2011, 14:08 · Zgłoś
Egipt nam pokazal co z takimi robic...
Odpowiedz
0
@ -simone-
dnia 03.02.2011, 14:07 · Zgłoś
Czy my Polacy jestesmy aż tak bezsilni że nie możemy pójsć w slady np. Greków? Prominenci każą nam najbiedniejszym zaciskać pasa, podczas gdy sami żyją coraz lepiej. Jestem za rewolucją nie tylko w naszym regionie - ale na terenie całej Polski. Jak długo będziemy biernie przyglądać się jak rządzący nas okradają? Stwórzmy organizację która choćby siłą zatrzyma taki proceder.
Odpowiedz
0
@ !!!
dnia 03.02.2011, 13:30 · Zgłoś
To jest skandal!!! Radni podwyższają sobie diety a zwykli ludzie nie mają za co chleba kupić!.Wstyd i żenada po prostu!! Niech w takim razie zrezygnują ze swoich posad i oddają miejsca pracy dla tych co tego naprawdę potrzebują
Odpowiedz
0
@ anty złodziejstwo
dnia 03.02.2011, 13:29 · Zgłoś
ludzie róbmy wiec, precz z tym pseudo pisem złodziejskim w radzie powiatu, precz ze wszystkimi pseudo patriotami lokalnymi, jasło jest naszym miastem a nie korytem radnych i szemranej grupki pseudo biznesmenów, cińkciarzy kantorowych, itp, dlaczego 30 lat temu stać nas było na przebudzenie a teraz potrafimy tylko patrzeć na odwagę innych w Egipcie? okradają, zabierają nie tylko nam dorosłym ale naszym dzieciom, ludziom cięzko pracującym i ledwo wiążącym koniec z końcem , IM NIE JEST WSTYD W NIEDZIELĘ W KOŚCIELE POPATRZEĆ LUDZIOM W OCZY ZE ZŁOŻONYMI RĄCZKAMI A MY MAMY SIĘ WSTYDZIĆ I BAĆ WŁASNYCH PRAW I PRAWD???? !!! TU JEST NASZA MAŁA OJCZYZNA, nie uciekajcie do Anglii, Irlandii, Niemiec! TU JEST NASZ DOM A ZŁODZIEJE MAJĄ MIEJSCE POZA GRANICAMI PRAWORZĄDNOŚCI i tego domu.
Odpowiedz
0
@ waer
dnia 03.02.2011, 13:05 · Zgłoś
Nie moge o ponad 40%, to średnia pensja wzrasta 4-5% rocznie a oni sobie podnieśli o ponad 40%, nawet nie wiem co pisać, pasowało by zrobić im rozp.... taki jak w Egipcie!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ jaślanin
dnia 03.02.2011, 12:40 · Zgłoś
A gdzie byliście w trakcie wyborów samorządowych? Ktoś tych ludzi wybrał i namaścił na te stanowiska.Dobrze Wam tak ja sobie poradzę choc wstydzę sie za mieszkańców i tych radnych.
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec kołaczyc
dnia 03.02.2011, 12:40 · Zgłoś
panie stachaczyński, to teraz pan swoją dietę przeznaczy na ratowanie szkoły w krajowicach??? Chyba że pańskie [...] zachowanie na posiedzeniu komisji w Kołaczycach było jedynie zagrywką zmierzającą do odwrócenia uwagi od podniesienia diet w Jaśle. A może by tak urządzić referendum czy podnieść Wam te diety??? Byłoby ciekawie
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 03.02.2011, 12:16 · Zgłoś
Ja nie rozumiem osób które prawdopodobnie głosowały za tymi co tą podwyżkę wprowadziły i teraz piszą że to wszystko jest przez tych co byli przeciwko. Gdzie tu logika? No chyba że te osoby nie zrozumiały artykułu
Odpowiedz
0
@ ow
dnia 03.02.2011, 11:45 · Zgłoś
co ja zrobiłem głosując na nią E.B. ja na bez robociu a oni sobie podwyzki dają naprawde hanba zyc w takim miescie z takimi radnymi
Odpowiedz
0
@ gzinnja
dnia 03.02.2011, 10:56 · Zgłoś
jejku jak sie ciesz ze w koncu zmieniliscie szate graficzna!!!!!
Odpowiedz
0
@ JAXA
dnia 03.02.2011, 10:25 · Zgłoś
Macie ludziska kochane odpowiedż na swoje głosowanie.Oto macie program wyborczy radnych na tacy-"Kasa i Ja".G[...]o robili,g[...]o robią i jeszcze okradają wyborców,swoimi szaleńczymi pomysłami.
A władze miasta,za przykładem niedżwiedzi-śpią po uciążliwym kanałowym praniu mózgów wyborczych [...],snując plany jak Tusk "Jasło Irlandią pełną zieleni na mapie"
Odpowiedz
0
@ JPB
dnia 03.02.2011, 10:23 · Zgłoś
Ciekawe, czy Rak płaci w swojej firmie pracownikom więcej niż 1.400 zl miesięcznie za ciężką robote,? Sam bierze 1.400 za jeden dzień w miesiacu ( sesja + ze dwa razy komisja).Pismanów jest siedmiu w radzie, to laik doskonale wie, że i tak przegrają każde głosowanie, wobec tego obluda byłego sekretarza POP przekracza wszelkie normy przyzwoitości!
Odpowiedz
0
@ 5/5
dnia 03.02.2011, 10:16 · Zgłoś
Pierwsza uchwała naszej rady a już taka doskonała. hm hm.
Odpowiedz
0
@ 5/5
dnia 03.02.2011, 10:00 · Zgłoś
można dostać podwyżkę bez zrobienia wcześniej czegokolwiek?
Odpowiedz
0
@ Logi.
dnia 03.02.2011, 09:46 · Zgłoś
Popieram w 100 procentach Pan Kracego i wszyscy to samo powinni uczynić.
Odpowiedz
0
@ MARO
dnia 03.02.2011, 09:36 · Zgłoś
[...] - BEZCZELNOŚĆ- KPINA z ludzi,którzy pracują uczciwie,
za ok.1000zł. miesięcznie i mają na utrzymaniu rodzine,no ale koryto(polityka) ma swoje prawa,ciekawe czy i kto będzie o tym pamiętał przy następnych wyborach.Panie CZELUŚNIAK- [...] przez pana przemawia- a miałeś być jednym (jedynym sprawiedliwym) WSTYD !!!
Odpowiedz
0
@ hygd
dnia 03.02.2011, 09:33 · Zgłoś
dziki kraj i złodzieje
Odpowiedz
0
@ etr
dnia 03.02.2011, 09:13 · Zgłoś
Nie rozumię o co ten rwetes! Marysia obniżyła zadłużenie
Miasta do 20%(przejęła 40% w 2006r.),to ją odrzuciliście!
Radni uznali,że skoro zostawiła tyle kasy,to trzeba to wykorzystać bo dobrych gospodarzy to misto nie ceni !
Odpowiedz
0
@ rasta
dnia 03.02.2011, 09:07 · Zgłoś
Nie dawno był artykuł o tym że bedzie mniej szkolen i stazy dla bezrobotnych bo niema pieniedzy zamykaja szkoły bo niema pieniedzy ale sami sobie podwyzki daja hehe
Odpowiedz
0
@ Były Jaślanin
dnia 03.02.2011, 08:44 · Zgłoś
Najgorsi są ci co się wstrzymali.To ludzie bez twarzy i charakteru.Czyimiś rękami(tymi "za")wyjmowali ogarki z pieca.Wstyd.
Odpowiedz
0
@ zzzzzz
dnia 03.02.2011, 00:10 · Zgłoś
no wlasnie jeszcze nic nie zrobili dla jasla a juz se pensje podniesli z[...]je i tyle s[...]e z koryta nigdy sie chyba nie doczekamy dobrych ludzi rzadzacych a z tego co juz widze od paru kadencji to sa jedne i tesame [...] s[...]e
Odpowiedz
0
@ rip
dnia 02.02.2011, 23:54 · Zgłoś
R.I.P.
Odpowiedz
0
@ qwerty
dnia 02.02.2011, 23:45 · Zgłoś
proponuję zbiorowy protest ,radni miasta i powiatu powinni pracować społecznie , zobaczymy ilu zostanie.
Odpowiedz
0
@ byly radny
dnia 02.02.2011, 23:17 · Zgłoś
POdniesc reke to i ja potrafie!! Jestem poirytowany, pytam ZA CO te persony biora taka gotowke, za zwykla przesiadowke ?? 1/2 placy minimalnej netto to i tak za duzo !! Ludzie potrzebny jest prostest przeciwko tym dzialaniom, bo maja one charakter zwyklego oszustwa
Odpowiedz
0
@ GTI
dnia 02.02.2011, 23:13 · Zgłoś
Co najmniej 700 milionów złotych rocznie kosztują nas diety wszystkich radnych w Polsce. Dlaczego samorządowe diety są tak wysokie? Bo ustalają je sami radni. ha! Jedynym ograniczeniem jest to, że dieta nie może przekroczyć maksimum zapisanego w ustawie. W Warszawie radny co miesiąc otrzymuje na rękę 2600 zł. Z tego 2200 zł nie jest opodatkowane. Aby dostać taką kwotę wystarczy podpisać listę obecności na jednej bądź dwóch sesjach w miesiącu. Daje to do myślenia Kochani, bycie radnym opłaca się bardziej niż bycie PRACOWNIKIEM !
Odpowiedz
0
@ gigi
dnia 02.02.2011, 23:07 · Zgłoś
banda złodzieji!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 02.02.2011, 22:50 · Zgłoś
Niech ten ktaj już upadnie ! Może jak nas przejmą inne kraje to bedzie lepiej ? Jedno mnie obchodzi ! Niech sie władza zmieni ! Czy oni nie rozumią, że jak by działali to i kazdemu by sie lepiej żyło a i oni mieli by stałą robote nawet i z większą kasą bo ludzie wybierali by ich bo "COŚ ROBIĄ" a tak to zaraz wybory trzeba coś dla siebie zabrać bo już mnie nie wybiorą. A weź sie kupo g[...]a k[...]a do roboty ! ! !
Odpowiedz
0
@ hubal
dnia 02.02.2011, 22:21 · Zgłoś
jeszcze was dostaniemy NSZ BRYGADA ŚWIĘTOKRZYSKA
Odpowiedz
0
@ kurrrr,,,,,,,,a
dnia 02.02.2011, 22:15 · Zgłoś
Leszka Znamirowskiego, Leszka Zduńskiego, Romana Kościowa, Adama Koszelnika, Krzysztofa Czeluśniaka, Józefa Kędrka, Zdzisława Dziedzica, Elżbietę Bernal, Alicję Nowosielską, Tadeusza Stachaczyńskiego, Stanisława Zająca oraz Krystynę Sikorę. na nich juz niegłosujemy to sa dz[...]dy i szkoda ze na zdunskiego głosowałem kilka razy
Odpowiedz
0
@ Jaślanin
dnia 02.02.2011, 22:12 · Zgłoś
złodzieje, złodziej...tak wołali za ludżmi władzy przed 89r. ale tera to [...]wa bandyci!!!kradną na cztery łapy, a w każdej łapie po dwoje grabi... macie dyzia u żłobu... żłób u żłobu pozostanie żłobem...
Odpowiedz
0
@ PiS-man
dnia 02.02.2011, 22:10 · Zgłoś
A gdzież się podziali "młodzi, wykształceni, z małego miasta" zwolennicy ukochanej partii naszej, zwanej Platformą Obywatelską? :D
Odpowiedz
0
@ No gratulacje...
dnia 02.02.2011, 22:03 · Zgłoś
dla nowego burmistrza... Mastej ozdrowiał, podwyżki dla radnych (czyt. darmozjadów) są, i nie byle jakie bo 40%...ja nie chcę straszyć nikogo, ale to się źle skończy, naprawdę ostatnie granice "przyzwoitości" zostają przekroczone. Za nasze ciężko zarobione pieniądze się bawicie i robicie sobie jaja z nas... wiecie jak się jeździ na [...]...???
Odpowiedz
0
@ watchdog
dnia 02.02.2011, 22:00 · Zgłoś
Nie ma sensu pisanie komentarzy jacy to źli są ludzie przy władzy. Organizacja pikiety/demonstracji pod urzędem jest prawem każdego obywatela.

Ktoś chętny to proszę o kontakt. Mój mail jest raczej ogólnodostępny. Jeśli jakiś problem ze znalezieniem: google -> hasło: watchdog jaslo -> 2 i 3 strona wyników -> zakładka kontakt

Czekam na Państwa odzew.
Odpowiedz
0
@ ania
dnia 02.02.2011, 21:45 · Zgłoś
zero wstydu!!!!ludzie głodują, ale co ich to obchodzi!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ FRANK
dnia 05.02.2011, 19:37 · Zgłoś
to z biedy pani bernal emerytura mąż renta pracuje we frysztaku na [...].s.i.rze z czego tu żyć
Odpowiedz
0
@ fcpinkasa
dnia 02.02.2011, 21:23 · Zgłoś
Szkoły zamykają
zmks zadłużony
i jeszcze długo by wymieniać...
ale podwyżka OCZYWIŚCIE!
Dziwić się że Jasło się wyludnia...:(
Odpowiedz
0
@ loli
dnia 02.02.2011, 21:22 · Zgłoś
Imdlatego tak się wszyscy do tego żłobu pchają!!!Żal ...[...] mnie trafia!!!
Odpowiedz
0
@ Niezaskoczony
dnia 02.02.2011, 21:21 · Zgłoś
Dziki kraj, dzikie obyczaje. Już Krzyżacy wiedzieli jacy to patrioci i obywatele żyją w Polsce. Brawo, Brawo, Brawo Tylko pogratulować przedsiębiorczości. Wszystkim. Tym z prawa, lewa i ze środka. Brak pieniędzy w kasie miasta, ale czapka musi mieć większą kasę. A za darmo, bo bycie rajcą miejskim to zaszczyt, a nie sposób na dorobienie do renty, zasiłku czy emerytury. Wstyd mi, że żyję w tym mieście i brałem udział jako wyborca w tym całym kabarecie. Już nigdy nie pójdę do wyborów. Aby wam te podwyżki kością w gardle stanęły. Mam nadzieję, że się nią udławicie. Czego wam z całego serca życzę.
Odpowiedz
0
@ do Polak
dnia 02.02.2011, 21:18 · Zgłoś
Chyba coś ci się pomieszało. Podejrzewam,że chciałeś napisać "Macie swoje PO".
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 02.02.2011, 21:10 · Zgłoś
banda zlodziei
Odpowiedz
0
@ Sprawiedliwy
dnia 02.02.2011, 21:07 · Zgłoś
..tak podwyższajcie sobie diety i pobory a plac Bartłomieja (Zielony Rynek) to Slamsy Rumunów lepiej wyglądają. Gdzie wasze oczy i honor za takie pieniądze? - Co sobą reprezentujecie?
Odpowiedz
0
@ Bodek
dnia 02.02.2011, 21:06 · Zgłoś
O wygarnianiu z koryta naszych pieniędzy pisałem już 1,5 m-ca temu. Proponowałem wtedy aby wyjść na ulice lub przyjść na sesje aby pokazać pseudoradnym że taki sposób grabania tylko do siebie, nam społeczeństwu się nie podoba. Niestety nikt na ten apel nie odpowiedział. A skoro jest cicho sza, nikt nie protestuje no to nie ma się co dziwić że pseudospołecznicy grabią publiczną kasę na potęge w imię prawa oczywiście. NO CÓŻ PO, PO, PO GRABIEMY WSZYSTKO
Odpowiedz
0
@ Jaślanka honorowa
dnia 04.02.2011, 16:16 · Zgłoś
Banda [...] [...] na was
Odpowiedz
0
@ organizator
dnia 02.02.2011, 20:58 · Zgłoś
Bez narzekań tylko teraz głosowaliśie na PO - [...] to teraz bez narzekań każdy - niedający się zwieść propagadzie TV wiedział że tak będzie . A co myślelście że sobie obniżą diety ? Kto tak myślał to musi być osobą z pozoru bardzo naiwną ...
Propnuję zorganizować strajk na rynku w Jaśle z petycją o przeznaczenie dodatkowych premii ( podwyżek ) na rzecz którejś ze szkół podstawowych mających iść w stan rozwiązania. Jeśli ktoś ma więcej odwagi niż tylko pisać brednie na forum zapraszam do odpowiedzi na ten temat. Pozdrawiam.

I podziwiam odwagi ... ponad 40 % podwyżki to brzmi aż nierealnie, to jest jak sen !!!

Zapraszam do dyskusji naszego watchdog`a.
Odpowiedz
0
@ daniel
dnia 02.02.2011, 20:57 · Zgłoś
za grosz ambicji,honoru.Czebabyło sobie od razu dać 100% podwżki a nie bawić się w jakieś tam 42%.Brawo bando [...] i [...].
Odpowiedz
0
@ jaślanin
dnia 02.02.2011, 20:50 · Zgłoś
Dlaczego pan Zając był za?to tak się dba o szarego obywatela?jak widać najważniejsze jest koryto nic poza nim się nie liczy ,ale to my wybraliśmy radnych a oni mają nas w [...]ie,myślą tylko by się nachopać.Dość tego czas postawić kosy na sztorc,
Odpowiedz
0
@ passat
dnia 02.02.2011, 20:36 · Zgłoś
ile wynosi dieta
Odpowiedz
0
@ das auto
dnia 02.02.2011, 20:34 · Zgłoś
wstyd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ SOLARJB
dnia 02.02.2011, 20:32 · Zgłoś
No i bardzo dobrze!
Tym co głosowali za podnieśc diety,takie ich "zbujeckie" prawo.
A tym co głosowali przeciw i wstrzymali się od głosu
pozostawic na dotychczasowym poziomie dla spokoju ich sumienia,
z powstałej różnicy utworzyc fundusz do dyspozycji tylko tych
uczciwych na wyższe społeczne cele.JB
Odpowiedz
0
@ re antidotum
dnia 02.02.2011, 20:32 · Zgłoś
czesc Michalku vel [...]. Kiedy zaliczysz w koncu to bandazowanie?
Odpowiedz
0
@ Michałek
dnia 03.02.2011, 10:02 · Zgłoś
Już dawno zaliczone na 5...Coś masz kiepskie info, a w zasadzie to nie Twój interes
Odpowiedz
0
@ gratulacje
dnia 08.02.2011, 16:59 · Zgłoś
no brawo piątka a z plusem chociaż? jakby inaczej. najpierw ratownik potem nauczyciel(no prawie) teraz służby medyczne i polityka. A może by tak w wolnej chwili ludzi w wodzie popilnować coby się nie potopili na basenie
Odpowiedz
0
@ bogdan
dnia 02.02.2011, 20:29 · Zgłoś
ludzie proponuje się zebrać w dzień sesji i nakopać im do [...] a póżniej wyrzucić na [...] [...] darmozjadow
Odpowiedz
0
@ ..........
dnia 02.02.2011, 19:48 · Zgłoś
Było źle za rzadów M.Kurowskiej to teraz macie jeszcze lepiej!!!Wspaniale!!!Na początku dać sobie podwyżki i śmiać się z naiwnych wyborców, którzy oczekiwali cudów po zmianie burmistrza.
Odpowiedz
0
@ nnn
dnia 02.02.2011, 19:48 · Zgłoś
Biedni ludzie nie maja na chleb a oni dostają takie pieniądze, za darmo co nawet nie umie długopisu trzymać a tym bardziej podpisać. Szkoda w tej Polsce mieszkać.
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 02.02.2011, 19:29 · Zgłoś
[...] do koryta sie dobrali,
w Polsce kryzys a tu podwyzki
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 02.02.2011, 19:21 · Zgłoś
proponuje abiorowy protest pod ratuszem .
Odpowiedz
0
@ Pan Kracy
dnia 02.02.2011, 19:12 · Zgłoś
a może poczekać wymagany prawem czas i przeprowadzić REFERENDUM za odwołaniem burmistrza i rady
Odpowiedz
0
@ Asia
dnia 02.02.2011, 19:07 · Zgłoś
No to się zaczeły rządy Burmistrza wiecie co nie mają wstydu za grosz brak słow.
Odpowiedz
0
@ KASA
dnia 02.02.2011, 19:01 · Zgłoś
a może by tak niektóre [...]ziusie poszły się z wnukami pobawić,a zrobiły troszkę miejsca przy ,,korycie,,paranoja a człowiek za 1000zł ma rodzinę i dom utrzymać.
Odpowiedz
0
@ Dawidoff0
dnia 02.02.2011, 19:00 · Zgłoś
szlak mnie trafia zamiast coś zrobić to pierwsze sobie podnosza pensje sami sobie!!!!!!!!!!!
Kiedy robimy jakąś demonstrację!!
Odpowiedz
0
@ retka
dnia 02.02.2011, 18:58 · Zgłoś
Faktycznie chory KRAJ I CHORE MIASTECZKO.Ciekawe ile z podwyzek przeznacza na najbiedniejszych? Ale jak zwykle wzbogaca swoje kieszonki.
Odpowiedz
0
@ gdzie sprawiesliwość
dnia 02.02.2011, 18:48 · Zgłoś
najpierw pasuje spradzic jakie wyksztalcenie maja ci ludzie ktorzy sie znalezli na tych ''dojnych'' stanowiskach !!!teraz jest 40 procent a za miesiac czy dwa bedzie 50?!! a tu trzeba siedziec po studiach w domu bo sie [...] nie ma gdzie isc do robot!! kiedy wkoncu w tym [...] mkiescie bedzie sprawiedliwosc?!! a nie tylko preferowany w urzedach nepotyzm!!!szlak mnie trafia jak to czytam !
Odpowiedz
0
@ wstyd
dnia 02.02.2011, 18:46 · Zgłoś
ale CYRK............... i WSTYD..........................

.......................................................................................................................................
Odpowiedz
0
@ Lulu
dnia 02.02.2011, 18:41 · Zgłoś
Teraz po rozum do glowy? za pozno,wybraliscie emerytki i emerytow jak ich nie wstyd tam zasiadac,szpeca tylko i do niczego nie przydatni,niech najpierw pokaza co potrafia WYMYSLEC Z ICH DOSWIADCZENIA ZAWODOWEGO I W ICH RODZINACH.bIEDULE BRAK IM NA ZYCIE.
Odpowiedz
0
@ pop
dnia 02.02.2011, 18:38 · Zgłoś
wszyscy sobie dietki,pensyji podnosza , dbaja chociaz o siebie ,naskładaja sobie kaski bo juz chyba nie zostana za 4 lata wybrani(biedaczki)
Odpowiedz
0
@ POlak
dnia 02.02.2011, 18:37 · Zgłoś
macie swój PiS -
wszyscy radni to banda [...] i krwiopijców...
Odpowiedz
0
@ -------
dnia 03.02.2011, 14:07 · Zgłoś
wszyscy radni nie rządzom wogule tym miastem tylko siedzom i nie wiem co tam robiom o gupotach mówiom
Odpowiedz
0
@ szkieletor
dnia 02.02.2011, 18:28 · Zgłoś
[...] takiemu w oczy powie że deszcz leje
Odpowiedz
0
@ szkieletor
dnia 02.02.2011, 18:25 · Zgłoś
[...]
Odpowiedz
0
@ Jaślak
dnia 02.02.2011, 18:20 · Zgłoś
złodzieje!!! [...]!!! a człowiek zapie... za 1250zł miesięcznie a oni sami sobie podnoszą wypłaty!!! co to ma być???!!! a gdzie pieniądze żeby jasło było bardziej funkcjonalnym miastem??? w kieszeniach radnych siedzących i [...] w stołek??? [...] , publiczne [...]!!! to moze ja sobie sam ustale ze nie bede płacił podatków lub sobie je zmniejszę, za parkingi nie będę płacił...
Odpowiedz
0
@ derix
dnia 02.02.2011, 18:14 · Zgłoś
a może ktoś się jeszcze pochwali u kogo w ostatnich dniach wynagrodzenie wzrosło o 42%?
Odpowiedz
0
@ derix
dnia 02.02.2011, 18:08 · Zgłoś
hehe..no proszę szkoły do zamknięcia a diety w górę, chyba coś tu jest nie halo? a może ktos łaskawie wyjasni mi dlaczego o 42% a nie od razu o 100% wzrosły dietki?
Odpowiedz
0
@ !
dnia 02.02.2011, 18:05 · Zgłoś
złodzieje
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 02.02.2011, 17:44 · Zgłoś
najłatwiej się rządzi nie swoimi pieniędzmi ! Ciekawe z czego te podwyżki będą brane ? czyżby będzie płatny przejazd ulicami Jasła ? i kary za brudne samochody ? Parkingi płatne już są! Więc Jak tu z nas jeszcze zedrzeć teraz już nie takie proste trzeba kombinować ! Czy może utnie się tam i tu a ludziom się powiem nie ma pieniędzy !
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 02.02.2011, 17:41 · Zgłoś
Co byłoby, gdyby praca radnych była społeczna /bez wynagrodzeń/.
Gdyby mieli pracować tylko dla dobra miasta, a nie dla własnych zysków. Pewnie trzeba by szukać chętnych do tej pracy.
Jak Ci pazerni radni to nazwali 'diety' powinne być ustalane przy okazji wyborów. Byłoby podanych kilka stawek, wyborcy zaznaczyli by ich zdaniem właściwą.
To co zrobili teraz, to R O Z B Ó J W B I A Ł Y D Z I E Ń.
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 02.02.2011, 17:32 · Zgłoś
[...]Dla Webera był to warunek polityki uczciwej i odpowiedzialnej: "Polityka jako zawód i powołanie ma sens wówczas, gdy łączy szansę wielkiej nagrody dzięki sukcesom i zapowiedź surowej kary za zawiniony brak sukcesów" - zrodlo to wikipedia,mysle ze doskonale pasuje wlasnie do tego arta...
Odpowiedz
0
@ antidotum
dnia 02.02.2011, 17:14 · Zgłoś
Hańba i wstyd a PiS bardzo chytrze głosował -przeciw lub się wstrzymał,a i tak dostaną podwyżki(jeślibyliście przeciw to teraz zrezygnujcie z podwyżek)
Odpowiedz
0
@ mądrala
dnia 09.02.2011, 20:48 · Zgłoś
ale o mądre jeseś wielki i błyskoliwy i wogóle anty
Odpowiedz
0
@ Xl
dnia 02.02.2011, 17:11 · Zgłoś
Jak vat poszedl w gore to djety maja byc stare
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 02.02.2011, 17:09 · Zgłoś
ja mam 600 zł zasiłku i muszę żyć. szukam pracy a tu radni premia ,niema jak tak. a co z pracą dla ludzi...
Odpowiedz
0
@ DYZIO
dnia 02.02.2011, 17:04 · Zgłoś
Pod dokumentem podpisali się szefowie klubów: Leszek Znamirowski (Platforma Obywatelska), Tadeusz Stachaczyński (Przymierze Samorządowe Podkarpacia) oraz Krzysztof Czeluśniak („Jaślanie”).
PAMIETAJMY O TYM PRZY NASTEPNYCH WYBORACH I DAJMY SIE KUPIC RÓŻAŃCAMI!!!
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 03.02.2011, 13:59 · Zgłoś
jak dobrze zrobiłem że napisałem kiedyś komentarz jak radni mało zarabiajom ktoś ten komentarz przeczytał i poszło w świat
Odpowiedz
0
@ mądry człowiek
dnia 03.02.2011, 14:03 · Zgłoś
do kościoła nie chodzom nie widać ich w kościele a różańcami sie chcom kupować hańba
Odpowiedz
0
@ mol
dnia 08.02.2011, 10:21 · Zgłoś
mariusz przydaloby ci sie powtorzyc trohe podstaw pisowni z J Polskiego ...wstyd no chyba ze ty chodzisz do I klasy...
Odpowiedz
0
@ BOT
dnia 02.02.2011, 17:00 · Zgłoś
Wstyd !!!
Odpowiedz
0
@ Rysiek
dnia 02.02.2011, 16:52 · Zgłoś
Gleboko niemoralne. Powstaje pytanie o czym Ci ludzie moge myslec podczas trwania kadencji??????
Odpowiedz
0
@ dddddddd
dnia 02.02.2011, 16:50 · Zgłoś
ludzie opamiętajcie się !!!!!!!!!!!!!! złodzieje!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ misiek
dnia 02.02.2011, 16:42 · Zgłoś
No i co się tak głupiutkie [...] ciskacie-zmęczycie się tylko a tu trza siły oszczędzać żeby przeżyć do jutra hahaha!Taki już los [...] że się go w [...]łko [...]!Nie wiecie biedne leszczyki że każdy organizm ma swojego [...]-z waszej ponoć nieprzymuszonej podobno woli tą funkcję pełnią typy rodzaju dyzia i romusia.
Odpowiedz
0
@ sati
dnia 02.02.2011, 16:35 · Zgłoś
i znowu te [...] dają sami sobie kase a zwykli ludzie po 9oozł zarabiają powinni do kamieniołomów ich dać za 600zł na miesiąc to by się nauczyli
Odpowiedz
0
@ ....
dnia 02.02.2011, 16:34 · Zgłoś
ZŁODZIEJE!!!

Dać potrzebującym, bo takich w powiecie nie mało, a nie dorwać się do koryta i wpieprzać jak niewychowane [...]! Takiego czegoś nie można nazwać człowiekiem! Za grosz honoru!Jeszcze się nachlacie...
Odpowiedz
0
@ buła
dnia 02.02.2011, 16:01 · Zgłoś
W koncu po to sie starają o mandat aby brać kasę. Najlepiej dużą kasę A wyborcy ...za 4 lata zapomną
Odpowiedz
0
@ Bogaty inaczej
dnia 02.02.2011, 15:58 · Zgłoś
Ale o co całe hallo, parę groszy to przecież tylko 42%.
Odpowiedz
0
@ NIETOLERUJĄCY!
dnia 02.02.2011, 15:55 · Zgłoś
ja [...]!bez jaj!!! tutaj szkoły likwidują,bo chcą zaoszczedzić,a te oszczędności pójdą do kieszeni zwykłych [...]** co nic nie robią I [...] W STOŁEK!!!
Odpowiedz
0
@ jaslanka
dnia 02.02.2011, 15:17 · Zgłoś
władza daży do tego aby w nastpnej kadencji nikt nie poszedł na wybory! Nie ma pieniedzy na utrzymanie szkół, rozbudowe dróg itd. a na pensje jest. Czy mało było te 900 zł, chyba wystarczająco duzo za kilka posiedze w miesiacu.Podwyzka o 42% jest ...nawet nie ma własni[...]go określenia brak poprostu słów, w głowie sie to nie miesci. Radni którzy wstrzymali się od głosu niech zrezygnują z stołka, po co nam ludzie, którzy nie maja nic do powiedzenia!!! Gratulacje dla rozsądnych radnych którzy byli przeciwni,a nie czyhają na pieniadze.
Odpowiedz
0
@ doda
dnia 02.02.2011, 15:13 · Zgłoś
co ma wspólnego podjęcie nowej uchwały z wysokością diety. Myślicie że ludzie są tak naiwni. Będziemy pytać w przyszłej kadencji kandydatów na radnych czy idą po kase, czy zrobić coś dla miasta. Przecież bycie radnym to zaszczyt i działać społecznie. Będziemy pamiętać za 4 lata. pa pa.
Odpowiedz
0
@ anty-PiS
dnia 02.02.2011, 15:10 · Zgłoś
Obiektywnie patrząc jeszcze pare miesięcy temu za kadencji Kurowskiej kilku radnych obecnej koalicji krzyczałoby że to "zamach na biedne Jasło i Jaślan" "Jasło nie stać na takie wydatki",coś w tym stylu i tak dalej:)A teraz pierwsi głosują no ale jak się nie ma stałej pracy to trzeba z czegoś żyć:D.
Oj szybko się zmienia podejście do większości spraw jak nie ma już kogo krytykować a samamu nie ma i nigdy nie miało pomysłu na problemy i rozwój miasta.
Pozdrawiam!
Odpowiedz
0
@ xxxx
dnia 02.02.2011, 15:10 · Zgłoś
ZŁODZIEJE!!!! NIEDŁUGO W JASLE BEDZIE DRUGI EGIPT JAK TAKIE JAZDY BEDĄ
Odpowiedz
0
@ czesiek
dnia 02.02.2011, 14:20 · Zgłoś
Ja już w ogóle tych jaślaków nie pojmuję! Przecież agitował Was Czernecki hasłem,że jest gwarantem powrotu do normalności i tą normalność macie! Burmistrz Maria była nienormalna,bo gdy objęła urząd to wniosła do Przew.Rady aby jej uchwalić pensję o 1 tysiąc niższą(!),niż miał wtedy Czernecki i taką miała do końca kadencji.
Nie dała też przyzwolenia,aby Radnym podnieść diety. Czy nie było to powodem nieustających,bezprecensowych na nią ataków ze strony niektórych radnych, w tym wnioskodawców niechlubnej uchwały???
Czego chcieliście,to macie!!! Czernecki "naprawia" Miasto!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ Rych
dnia 02.02.2011, 14:17 · Zgłoś
Brawo!!!
Tunezja i Egipt nie są takie odległe od Polski , bo właśnie przez takie zarządzanie krajem te [...]syny z Jasła jak i z całej polski rozkradną pieniądze nasze (podatnika)! DZIĘKUJEMY , tylko przykład brac .Już niżej to upaśc nie można, no chyba że czymś nas zaskoczą po raz kolejny PO-wcy!
Odpowiedz
0
@ MIESZKANIEC
dnia 02.02.2011, 14:10 · Zgłoś
SZOK NIC NIE ZROBILI DLA MIASTA ,ZŁODZIEJE SIĘ DORWALI DO WŁADZY I TYLKO MYŚLĄ O KASIE
Odpowiedz
0
@ Głos ludu
dnia 02.02.2011, 14:07 · Zgłoś
Tu jest Polska...
Parodia :|
Odpowiedz
0
@ Radny RM w Brzostku
dnia 02.02.2011, 14:07 · Zgłoś
Deficyt w budżecie, wszędzie cięcia, dookoła szkoły zamykają, a tu proszę podwyżka diet. Nigdy nie podniósłbym ręki za taką uchwałą w obecnej sytuacji samorządów i całego państwa. Polityka rządu ma doskonałe odbicie w samorządzie. Ryba psuje się już nie tylko od głowy.
Odpowiedz
0
@ ludwik
dnia 02.02.2011, 13:58 · Zgłoś
Najpierw radni powiatowi diety sobie podnieśli teraz miejscy ale jaja. Ciekawe ile radni przedsiębiorcy płacą swoim pracownikom? a tak na marginesie myślę, że ci radni którzy głosowali przeciw i się wstrzymali przekażą podwyższoną dietę na jakiś szczytny cel i ogłoszą to publicznie na jaki.
Odpowiedz
0
@ jasło
dnia 02.02.2011, 13:51 · Zgłoś
Zastanawiam się jak długo jeszcze naród będzie tolerował taką sytuacje-myślę tu o szczeblu ogólnokrajowym.Czy ówczesny Polak z głową nabitą przedwyborczymi postanowieniami jest gotów wziąc odpowiedzialność za ojczyznę i przytloczony naród.Obserwując poczynania władzy,która posiada większość niejednokrotnie otwiera się nóż w kieszeni i powstaje pytanie co z Tobą Polsko.
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 02.02.2011, 13:47 · Zgłoś
Przestańcie głupio pisać!!! Sami wybraliście takich radnych więc do kogo pretensje???? Tak kadencja dopiero pokaże co potrafi. Kto z nas na przełomie ostatnich kilku lat otrzymał podwyżkę w wysokości 42%????
Robią co chcą - zarówno w Jaśle jak i w Stolicy i innych miastach.
NOWY ROK NOWE STAWKI z tym że nie dla wszystkich - VIPY HAhahaha
Odpowiedz
0
@ emerytka
dnia 02.02.2011, 13:42 · Zgłoś
ludzie bez honoru. wstyd i hańba. [...] !
Odpowiedz
0
@ jenkins
dnia 02.02.2011, 13:40 · Zgłoś
Niech mi jakiś zwolennik "koalicji" powie że mu ciężko to go śmiechem "zabije" !
Odpowiedz
0
@ Gamma
dnia 02.02.2011, 13:24 · Zgłoś
"Seneka..." - co wynika z tych sentencji: wyżej wymienieni głosujący za podwyżką diet, są przyzwoitymi ludżmi czy nie. Panie Wacławie Dusza- pan głosował przeciw podwyżce i jest pan znany w Jaśle jako porządny człowiek, który doszedł do wszystkiego uczciwą pracą.
Odpowiedz
0
@ logiczny
dnia 02.02.2011, 13:19 · Zgłoś
skoro PIS głosował przeciw lub wstrzymał się od głosu to proszę zrzec się różnicy na jakiś zbożny cel-czekam na doniesienia mediów o godnym szacunku przedsięwzięciu-pozdrawiam !!!
Odpowiedz
0
@ dAnIeL
dnia 02.02.2011, 12:52 · Zgłoś
Jeszcze [...] nic nie zrobili a już podwyżki. Najgorsze jest to, że wyborcy nic nie mogą zrobić, bo w końcu ich wybrali. No to teraz widzicie, na kogo głosowaliście - zapamiętajcie no następnch wyborów.
Odpowiedz
0
@ agat25
dnia 02.02.2011, 12:47 · Zgłoś
Niezły [...] nam ,,nasi'' radni zafundowali na dzień dobry . To tak jak bym po dwóch miesiącach od podjęcia nowej pracy za 974 zł. dał sobie podwyżkę o 42% na 1391 zł.!!! ...Co za kraj i ludzie którzy w majestacie prawa okradają nas w tak perfidny sposób .Ciekawe kiedy to wszystko szlak trafi - świat schodzi na psy
Odpowiedz
0
@ dudus
dnia 02.02.2011, 12:28 · Zgłoś
No Koszelnik co się obiecywało...[...] u ciebie też liczy się tylko kasa.WSTYD...
Odpowiedz
0
@ wito
dnia 02.02.2011, 12:24 · Zgłoś
Polska to dziwny kraj,no ale cóż żyć w nim trzeba
Odpowiedz
1
@ sąsiad
dnia 02.02.2011, 12:23 · Zgłoś
Ja tutaj czegoś nie rozumiem!.Szkoły zamykane bo niema pieniędzy na ich utrzymanie to niech mi ktoś łaskawie z radnych wyjaśni skąd wzieli dla siebie.Paranoja!!! .
Odpowiedz
0
@ pato
dnia 02.02.2011, 12:23 · Zgłoś
Szkoły zamykają ale diety sobie podnoszą... WSTYD MI ZA TO ŻE JESTEM JAŚLANKĄ !!
Odpowiedz
0
@ Jaślanin.
dnia 02.02.2011, 12:15 · Zgłoś
Jeszcze chwileczkę,jeszcze momencik a będziemy mieć drugi Egipt.Mieliśmy Japonię,Irlandię to i..... .
Odpowiedz
1
@ PARANOJA
dnia 02.02.2011, 12:09 · Zgłoś
Od wyborów żadna rada, ani powiatowa, ani miasta nie zrobiła kompletnie nic, ale diety to podnieśli wszystkim
Odpowiedz
1
@ -
dnia 02.02.2011, 12:01 · Zgłoś
ludzie jak nie macie pracy pchajcie sie na radnych do urzędu miasta i na nauczycieli my sobie poradzimy
Odpowiedz
0
@ pawel
dnia 02.02.2011, 11:58 · Zgłoś
banda zlodziei darmozjadow i [...] za nasz pieniadze
Odpowiedz
0
@ [...]ekS
dnia 03.02.2011, 17:32 · Zgłoś
zgadzam się,a na służbę zdrowia będą organizować zbiórkę pieniędzy pod kościołami
Odpowiedz
0
@ Seneka Lucjusz Anneusz
dnia 02.02.2011, 11:44 · Zgłoś
Oszczędność jest to umiejętność unikania zbędnych wydatków albo też sztuka korzystania z majątku w sposób umiarkowany. Jednak najoszczędniejszym nazywamy człowieka małodusznego i sknerę, chociaż istnieje nieskończona różnica pomiędzy umiarem a skąpstwem.
Odpowiedz
0
@ obserwatorka
dnia 02.02.2011, 11:39 · Zgłoś
Dzieki Panie H. Rak ,ze ma Pan w sobie współczucie dla biednych Jaślan, pozbawionych pracy, wygonionych z przymusu za chlebem za granicę. No cóz oklepane powiedzenie zawsze mówi "bogaty biednego nie zrozumie". Skoro tak podwyzszono diety, my wyborcy domagamy się pręznego i owocnego działania i wymiernych! korzyści dla obywateli Jasła, juz dość degradacji tego regionu, wnet skansen nas czeka i pobyt w DPS, wszak młodzi wyjechali, dzieci nie ma, szkoły zamykane, tak dalej działać i następny rozbiór w historii Galicji pewny.
Odpowiedz
0
@ rak czytaj ze rozume
dnia 02.02.2011, 11:30 · Zgłoś
„Istotnym stało się zmienić ją w takim zakresie, aby w swej treści była zgodna z obowiązującymi na dzień dzisiejszy przepisami prawa. Bowiem dzisiaj w ustawie o samorządzie gminnym nie znajdziemy już takich terminów jak np. „Zarząd Miasta” czy „osoba spoza rady, jako członek komisji”. Mając powyższe na uwadze i zgodnie z art. 25 ust. 4 ustawy o samorządzie gminnym, który to wskazuje, że do właściwości rady gminy należy ustalić zasady, na podstawie których radnemu przysługuje dieta, przedkładamy przedmiotowy projekt uchwały”.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 02.02.2011, 11:27 · Zgłoś
czas na strajki to juz przesada,bycie radnym powinno byc charytatywne,ciekawe ilu by ich wtedy zostalo.banda zlodziei
Odpowiedz
0
@ prawda
dnia 02.02.2011, 11:27 · Zgłoś
jeszcze [...] nic dobrego nie zrobili a już swoją gażę zwiększyli ,
- szukają oszczędności to jest chora nasza rzeczywistość...
Odpowiedz
0
@ sogoma i gomora
dnia 02.02.2011, 11:24 · Zgłoś
Bidulki!!! Chudzinki !!! Głodne chodzą i trzeba więcej papu.
Nie ma bardziej potrzebujących w mieście. Widać ci najbiedniejsi.
Odpowiedz
0
@ logi
dnia 02.02.2011, 11:24 · Zgłoś
najpierw pokażcie czy jesteście tego warci
Odpowiedz
0
@ bezrobotny
dnia 02.02.2011, 11:24 · Zgłoś
Tak.. tak.. zwiększajcie sobie jeszcze więcej i więcej za niedługo będziecie zarabiać po 2500zł za siedzenie i [...] w stołek. A w Mieście jak się nic nie zmieniło tak się nie zmienia. Paranoja.
Odpowiedz
0
@ Polaczek000
dnia 02.02.2011, 11:19 · Zgłoś
Doczekaliśmy się komedii, człowiek [...]... od świtu do nocy żeby rodzinę nakarmić a im za darmo dodatkowa kasa na konto leci...Wstyd mi za taki rząd... Choć jestem Polakiem i kocham Ojczyznę ale taki rząd i władze to hańba!
Odpowiedz
0
@ LAMA
dnia 02.02.2011, 11:13 · Zgłoś
JESZCZE NIC NIE ZROBILI DOREGO DLA JASLA I MIESZKANCOW A JUZ SIE DORWALI DO KORYTKA
Odpowiedz
0
@ ----
dnia 03.02.2011, 14:01 · Zgłoś
ty lama pisze sie dobrego a nie dorego naucz sie pisać dziecko
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec65
dnia 02.02.2011, 11:11 · Zgłoś
gratulacje nie ma jak tak 42 procent czemu nie 60 np? uklony dla tych radnych ktorzy mieli odwage byc przeciw co za pazernosc ciekawe czy ktos slyszal zeby pracownik dostal 42 procent podwyzki co za kraj co za narod
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 02.02.2011, 11:09 · Zgłoś
tak tak -podwyżki dla radnych a szkoły likwidować bo nie ma za co utrzymać!! paranoja!!
Odpowiedz
0
@ monika
dnia 02.02.2011, 11:04 · Zgłoś
To jest po prostu oburzające jak oni mogą dbają tylko o swoje interesy!!Jeszcze im było mało...oni "śmieją się nam prostym ludziom w twarz ludzie bez pracy wszystko upada ludzie nawet już pracują za mniej niż tysiąc zł byle by praca była"
Odpowiedz
0
@ JAŚLANIN
dnia 02.02.2011, 10:59 · Zgłoś
głosujcie dalej na czeluśniaka kościowa i innych oni sobie podnoszą a nam pory szyją a mieli być za ludzmi oszustwo tylko do rządu i kasy a [...] niech sie martwi jak przeżyć z miesiąca na miesiąc hańba i wstyd
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 03.02.2011, 14:19 · Zgłoś
przepraszam bardzo ja na pana czeluśniaka nigdy nie głosowałem ja w boga wierze a nie wnich tak jak wy ludzie trzeba w boga wierzyć
Odpowiedz
0
@ Za bursa
dnia 02.02.2011, 10:48 · Zgłoś
Ten protestant, mieniący się chrześcijaninem, wcześniej działacz PZPR to głosuje "za" i "wstrzymuje się". Niech sie opamięta, bo zachowuje się jak jego wódz partyjny, ten taki mały, aczkolwiek pyskaty i [...] jarosław (nie mylić z mastem).Zajmij się normalną robota, a nie politykierstwem budowlańcu, a dietę oddaj biednym, wtedy pokażesz klasę, przynajmniej na poziomie szkoły specjalnej.
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 02.02.2011, 10:47 · Zgłoś
wy [...], podnosicie sobie diety malo wam [...]? dajcie te pieniadze biednym albo na inwestycje [...] nic nie robicie nic, rozumiem jesli byscie cos robili ! powinni was [...] do pracy za 1tys to byscie sie zastanowili [...] !
Odpowiedz
0
@ ekspres
dnia 02.02.2011, 10:47 · Zgłoś
Nic dodać nic ująć;W gminie Krempna przewodniczący bierze diete 1400zł.a radni bezradni biorą 130zł.Gmina biedna przez tego [...] a przewodniczącemu jest nie wstyd pobierac taką dietę.Radni z pewnością nawed nie wiedzą ile bierze.Najlepiej rządzi się [...] PANIE PRZEWODNICZĄCY SKOCZ.
Odpowiedz
0
@ kris
dnia 02.02.2011, 10:44 · Zgłoś
A zaco te nieroby maja dostac taka kase za siedzenie i jedzenie paluszkow niektorzy zarabiaja najnizsza krajowa i musza [...] caly miesiąc a taka Pani Bernal zaco prawie 2 tysiace dostaje czym ze ona jest tak przerobiona praca radnego powinna byc praca spoleczna a nie za kase
Odpowiedz
0
@ grochu
dnia 02.02.2011, 10:44 · Zgłoś
złodzieje!!!
Odpowiedz
0
@ TW drewno
dnia 02.02.2011, 10:41 · Zgłoś
Ale jaja ..ci to maja dobrze sami sobie robia podwyzke ,i to wtedy gdy w Jasle juz chyba gozej byc nie moze, brawo radni a ci co sie wstrzymali-jak widzieli las rak w gorze to od picu sie wstrzymali wiedzac ze na szczescie to nic nie zmieni .Nie ma to jak przy zlobie ....KOMUNO WROC .
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 02.02.2011, 10:39 · Zgłoś
chory kraj miasteczko gdzie panuje duże bezrobocie średnia pensja wynosi 1000 zł wszyscy robia sobie prezenciki w postaci kasiurki każdy dojezdza do pracy mają rodziny i pracuja za tysiaka oni radni oprócz penjsi dostaja dodatkowe żródła naszych podaków i mało im za co jeszcze nic nie zdążyli zrobić a wypłacaja sobie co chca chore miało być lepiej heheheheheheheheheheehehhehehe wstyd Mi za Was
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.