XI Czuwanie Trzeźwościowe
1
Pod hasłem Bóg czyni w nas to, czego sami nie mogliśmy własnymi siłami osiągnąć odbędzie się w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu w dniach 1-3 sierpnia 2008 roku XI Czuwanie Trzeźwościowe organizowane przez Zgromadzenie Księży Misjonarzy Saletynów.
Wybrany temat ma pomóc tym, którzy są wewnętrznie rozdarci, poranieni, którzy zadają sobie pytanie czy warto powierzyć swoje życie Bogu. Zapraszamy osoby współuzależnione także wraz z dziećmi, niech i one doświadczą radości wypływającej ze wspólnej modlitwy i spotkania we współnocie. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Ryszardem i Jolą - tel. 013 446 53 89 .
ks. Piotr Szweda MS (ps)
