Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

XI Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej

4

W dniu 06.XII.2012r. w Zespole Szkół Technicznych w Jaśle odbył się XI Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej. Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego ZST w Jaśle Piotr Czerkowicz i Krzysztof Zbylut.

Ta cykliczna impreza sportowa cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży szkolnej. W rywalizacji brało udział 17drużyn (klas), które rozgrywały spotkania w dwóch „koszykach” w systemie pucharowym.

Zwycięzcą turnieju został zespół z klasy IV Technikum Informatycznego w składzie: Damian Rutana, Mateusz Kulig, Mariusz Wójcik, Kamil Michalik, Witold Wszołek, Wojciech Kuchta.

II miejsce zdobył zespół z klasy I Technikum Elektrycznego i Mechanicznego w składzie: Damian Niemczyński, Rafał Chochołek, Patryk Żebracki, Łukasz Bronowicz, Tomasz Kotulak, Bartłomiej Doktór.

III miejsce wywalczył zespół z klasy III Technikum Pojazdów Samochodowych w składzie: Michał Koś, Michał Zajdel, Patryk Ruciński, Dawid Kukla, Patryk Skałba, Witold Wojdyła.

Tytuł „Króla strzelców” otrzymał Patryk Ruciński zdobywając 11 bramek, najlepszym bramkarzem turnieju został Damian Niemczyński, a tytuł najlepszego zawodnika otrzymał Mariusz Wójcik.

Zawody te jak co roku przebiegały w bardzo miłej atmosferze z poszanowaniem zasad „fair play” a młodzież szkolna, która dopingowała zawodników otrzymała od Mikołaja słodkie upominki ufundowane przez firmę Astra.

Sponsorami turnieju byli: Starostwo Powiatowe w Jaśle, Gamrat Jasło, Huta Szkła w Jaśle, Karpacka Spółka Gazownictwa w Tarnowie Oddział Zakład Gazowniczy w Jaśle, PBS Bank Jasło.

Nagrody dla najlepszych drużyn i wyróżnienia indywidualne zostały wręczone przez dyrektora Zespołu Szkół Technicznych mgr Grzegorza Ziębe.

Sędziami zawodów byli: Ł.Książkiewicz, P.Czerkowicz., K.Zbylut, T.Dziobek, G.Lenar,

ZST w Jaśle

Napisany dnia: 11.12.2012, 08:57 , Tagi: Piłka nożna, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ wq
dnia 11.12.2012, 13:21
Ocena
komentarza:
2
panowie wuefiści dalej w tych samych dresach co pare lat temu ;) pewne rzeczy sie nie zmianiają ;)
@ Fps
dnia 11.12.2012, 20:20
Ocena
komentarza:
-3
sponsorow 300 a nagrody zalowe...
@ Uczeń
dnia 11.12.2012, 21:25
Ocena
komentarza:
5
Liczy się duch sportu i rywalizacji. Tu nie chodzi o nagrody, a dobrą zabawę :) Turniej jak co roku świetnie zorganizowany, a w tym roku było akurat mniej sponsorów niż zwykle i mniej tez dali :) Jednak nie to najważniejsze.
Pozdrawiam - uczestnik.
@ dewu
dnia 02.01.2013, 19:49
Ocena
komentarza:
1
IV TE (przedroczny zwycięzca ) pozdrawia;)
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Oferta Edukacyjna Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle to bezpieczne miejsce stworzone specjalnie dla dzieci, w którym mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności w komfortowych warunkach!

 • Trwa proces jasielskiego przedsiębiorcy oskarżonego o niewłaściwe postepowanie z odpadami. Biegły z Krakowa nie dopatrzył się szkody w środowisku&l

  Prokurator wnioskował o przesłuchanie biegłego z Krakowa, który wydał opinie główną i uzupełniającą w sprawie zanieczyszczenia powierzchni ziemi oraz wód podziemnych na działce w Zimnej Wodzie, na której w ubiegłym roku były składowane i zakopywane odpady. Zdaniem oskarżyciela publicznego biegły pominął istotne dla sprawy kwestie, w szczególności nie udzielił odpowiedzi, czy doszłoby do obniżenia jakości wody, gdyby do tych prac naprawczych podjętych przez oskarżonego Grzegorza S. nie doszło.

 • Policja na tropie podpalaczy

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle prowadzą czynności w celu ustalenia sprawców podpaleń. Pożary wiat śmietnikowych przy ul. Lenartowicza oraz Chopina, a także w podcieniu bloku przy ul. Jagiełły w Jaśle miały miejsce w krótkich odstępach czasu...

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • Dwa różne spojrzenia na rewitalizację parku w Skołyszynie

  Gmina Skołyszyn otrzymała 7,7 mln zł dofinansowania na rewitalizację parku podworskiego w Skołyszynie. Niedawno rozpoczęta wycinka drzew w celu przygotowania terenu pod dalsze prace inwestycyjne została wstrzymana. Sprawie przygląda się jasielska policja i RDOŚ...

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Podpisano umowę na budowę drogi 5KDZ

   

  Miasto Jasło konsekwentnie inwestuje środki finansowe w rozwój infrastruktury drogowej na obszarze warzyckiej strefy inwestycyjnej. Kolejnym etapem realizacji tak nakreślonego celu jest budowa drogi 5KDZ. Po wielomiesięcznych perturbacjach związanych z rozstrzygnięciem przetargu na realizację tego zadania, w poniedziałek (20 marca br.) przedstawiciele jasielskich władz samorządowych oraz Przedsiębiorstwa Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle, wreszcie parafowali stosowną umowę.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

 • Zakład Gospodarki Komunalnej w Kołaczycach zatrudni inspektora ds. technicznych

 • Park linowy w Jaśle wymaga kompleksowej modernizacji. MOSiR czeka na opinię dendrologiczną

   

  Po upływie dziesięciu lat od otwarcia, park linowy w Jaśle wymaga przeprowadzenia gruntownej modernizacji. O tym, jaki będzie jej zakres przesądzi wynik ekspertyzy dendrologicznej zleconej przez kierownictwo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657