Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

XVII Międzynarodowy Turniej Eötvös Cup w Debreczynie

15

Przygotowując się do sezonu ligowego siatkarki UKS „MOSiR” Jasło uczestniczyły w 17 Międzynarodowym Turnieju Eötvös Cup w Debreczynie (Węgry). Jest to jeden z największych i najsilniej obsadzonych turniejów w tej kategorii wiekowej w Europie. W rywalizacji wzięły udział 24 zespoły dziewcząt i 8 zespołów chłopców, w tym również reprezentacje narodowe.

W ciągu trzech dni nasze siatkarki rozegrały łącznie siedem spotkań. W pierwszym dniu turnieju nasz zespół pokonał Gymnázium Trebiŝovska 12 Koŝice (Słowacja) i Balmazújváros (Węgry) po 2:0, oraz uległ zespołowi OK Bane Raska (Serbia) 1:2, tym samym zajął 2-gie miejsce w grupie i awansował do rozgrywek o miejsca 1-12. W pierwszym meczu drugiego dnia turnieju nasz zespół trafił na dobrze znane i mocne rywalki, CS Adep Satu Mare (Rumunia) przegrywając 0:2. W następnym spotkaniu jaślanki zrewanżowały się, za porażkę grupową i wygrały z OK Bane Raska (Serbia) 2:1, oraz pokonały C.S.S. "Avram Iancu" Stei (Rumunia ) 2:0.

W ostatnim dniu turnieju, w meczu o 7 miejsce nasz zespół uległ ŽOK Spartak Subotica (Serbia ) 1:2.

Ostatecznie zespół UKS MOSiR Jasło zajął 8 miejsce, a zwycięzcą turnieju została drużyna CS Adep Satu Mare, pokonując w finale Reprezentację Węgier 2:0.

Nasza drużyna może pochwalić się rekordowym wynikiem, wygrywając seta z zespołem Balmazújváros w stosunku 25:1.

Wakacyjny termin turnieju spowodował, że mecze rozgrywane były w ekstremalnie rozgrzanej hali Tóth Árpád Gimnázium High School. Mimo to jaślanki zagrały bardzo ambitnie, o czy świadczy między innymi ilość meczy zakończonych tiebrekiem.

Dodatkowo zespół UKS „MOSiR” Jasło został wyróżniony przez organizatorów okazałym pucharem za10 udziału w turnieju w jego 17 letniej historii.

UKS „MOSiR” Jasło: Karolina Mitoraj (kapitan), Beata Kurczaba, Zuzanna Midura, Justyna Kosiba, Weronika Wolak, Monika Frydrych, Angelika Osiewalska (libero), Magdalena Michalska, Monika Jędrzejczyk (libero).

Trener: Leszek Wierzgasz

Andrzej Tenerowicz

UKS „MOSiR” Jasło

Napisany dnia: 22.08.2013, 08:37 , Tagi: Siatkówka, UKS, MOSiR, Jasło
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ fannnnnnnn ;******
dnia 22.08.2013, 09:05
Ocena
komentarza:
8
Monisiaaaaa <3
@ *.*.*.*.*.*.*.*.*******
dnia 22.08.2013, 09:05
Ocena
komentarza:
8
Monika J <3:D
@ fankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dnia 22.08.2013, 13:35
Ocena
komentarza:
2
Madzia <3 :*
@ wdegvadf
dnia 22.08.2013, 13:42
Ocena
komentarza:
-1
co to za dziewczyna w tym bialo-czerwonym stroju ? nie kojarze jej
@ *.*.*.*.*.*.*.*.*******
dnia 23.08.2013, 11:47
Ocena
komentarza:
-1
taka zajebista ;p
@ ssij mała
dnia 22.08.2013, 14:33
Ocena
komentarza:
-3
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ kasiula
dnia 22.08.2013, 18:27
Ocena
komentarza:
4
Monika szczere gratulacje zawsze w Ciebie wierzyłam. Buziaki kochana.
@ df
dnia 23.08.2013, 18:55
Ocena
komentarza:
0
czy wie ktoś kto jest teraz rozgrywajacą w Jaśle ?
@ ulan
dnia 23.08.2013, 22:30
Ocena
komentarza:
0
brawo dziewczyny
@ JA
dnia 23.08.2013, 23:17
Ocena
komentarza:
0
Rozgrywającą z tego co wiem jest Beata z nr 5. Trzymam kciuki i życzę powodzenia.
@ j lka
dnia 24.08.2013, 18:04
Ocena
komentarza:
-2
cieniutko...
@ JA
dnia 24.08.2013, 22:59
Ocena
komentarza:
1
każdy kiedyś zaczynał...
@ qqq
dnia 24.08.2013, 23:23
Ocena
komentarza:
0
o rozgrywajacą chodzi ?
@ kKk
dnia 25.08.2013, 21:50
Ocena
komentarza:
1
stary, dobry Leszek Wierzgacz... w latach 90tych też był moim trenerem w podstawówce :)
@ dzzz
dnia 05.10.2013, 19:55
Ocena
komentarza:
0
Monikaaaaaa ! <3
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Menopauza bez tabu

  W Generatorze Nauki Gen w Jaśle odbyło się kolejne spotkanie skierowane do kobiet. Niedawno specjalistki z zakresu położnictwa i dietetyki mówiły o tym, w jaki sposób uchronić się przed rakiem piersi. Tym razem tematem do dyskusji była menopauza. 60 kobiet, które wzięły udział w wykładach miały okazję dowiedzieć się, w jaki sposób w tym szczególnym okresie dbać o swoje zdrowie, ciało oraz skórę.<FOTORELACJA>

 • Na "Słodkie Andrzejki" przyszli dla Wiktorii

  9-letnia Wiktoria Hajnas cierpi na zespół Leigha, agenezję ciała modzelowatego, padaczkę oraz opóźnienie psychoruchowe. Dziewczynka potrzebuje specjalistycznego wózka do codziennego funkcjonowania, który kosztuje ponad 21 tys. zł. Jasielski "Medyk" włączył się w pomoc dla córki absolwentki ich szkoły i zorganizował "Słodkie Andrzejki".

 • Chirurdzy skazani prawomocnym wyrokiem. Nieumyślnie narazili pacjentkę na niebezpieczeństwo utraty życia

  W miniony wtorek w Sądzie Okręgowym w Krośnie zapadł prawomocny wyrok wobec lekarzy, którzy w 2019 r. podczas pełnionego dyżuru na oddziale chirurgii w jasielskim szpitalu nieumyślnie narazili pacjentkę na niebezpieczeństwo utraty życia. Sąd II instancji utrzymał w całości wyrok Sądu Rejonowego w Jaśle. Lekarze Jacek W. i Krzysztof Z. zostali skazani na karę grzywny w wysokości 20 tys. zł oraz pokrycie kosztów sądowych.

 • MKS w Jaśle wymienia tabor

  Miejska Komunikacja Samochodowa w Jaśle zakupi trzy używane niskopodłogowe autobusy za pół miliona złotych. W najbliższym czasie zostanie również ogłoszony przetarg na zakup sześciu autobusów elektrycznych, na które Miasto Jasło otrzymało dofinansowanie w kwocie 11,3 mln zł oraz pożyczkę w wysokości 3,2 mln zł z NFOŚiGW...

 • Jakub W. podejrzany o zabójstwo matki nie był pod wpływem narkotyków

  W październiku w jednym z domów jednorodzinnych w Sławęcinie doszło do makabrycznej zbrodni. Zginęła w nim 44 - letnia kobieta. Miała kilkadziesiąt ran ciętych i kłutych. Jej mąż przeżył, chodź nie wyszedł z tego bez szwanku. 46-letni mężczyzna został ugodzony nożem w szyję oraz w brzuch. Policjanci zorganizowali obławę na ich syna. 20-letni Jakub W. został zatrzymany i przebadany na zawartość alkoholu. Był trzeźwy. Nie znajdował się również pod wpływem narkotyków...

 • W Jaśle znaleźli dla siebie bezpieczną przystań. Dla wielu ukraińskich rodzin nasze miasto stało się drugim domem

   

  Wydarzenia z 24 lutego 2022 r. na zawsze zmieniły historię narodu ukraińskiego. W wyniku rosyjskiej inwazji, terytorium naszego wschodniego sąsiada opuściło kilka milionów Ukraińców, przede wszystkim kobiet i dzieci. 

 • Mała Nadia nadal przebywa w szpitalu. Jest rehabilitowana

  Kilku miesięczna Nadia, która trafiła w październiku do szpitala wojewódzkiego w Rzeszowie ze śladami znęcania się, niebawem opuści szpital. Dziewczynka przeszła badania neurologiczne. Lekarze czekają na wyniki.

 • To już ostatni dzwonek na wymianę opon! Odwiedź Centrum Serwisowe Maszyn i Pojazdów Service Point w Jaśle

   

  Zima puka do naszych drzwi, co oznacza, że nadszedł najwyższy czas na to, aby właściwie przygotować samochód do wymagających warunków, jakie już wkrótce, na dobre zapanują na polskich drogach. 

 • Szykują się podwyżki za śmieci

  Już wiadomo, że odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych na terenie Miasta Jasła w 2024 r. będzie kosztował mieszkańców więcej niż w mijającym roku. - Brakuje nam 1,7 mln zł na zabezpieczenie i pokrycie planowanych wydatków w 2024 r. - poinformował burmistrz Ryszard Pabian. Czy miasto dopłaci z budżetu do gospodarki odpadami i obniży mieszkańcom opłatę za śmieci?

 • Przy ul. Szajnochy w Jaśle powstał parking z 30 miejscami postojowymi

  Plac przy ul. Szajnochy w Jaśle został przebudowany w parking z 30 miejscami postojowymi. Zadanie zostało podzielone na dwa etapy. Koszt inwestycji wyniósł blisko 300 tys. zł.

 • W Jaśle jest miejsce dla młodych, kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi

   

  Jednym z zasadniczych problemów, z jakimi, od co najmniej dwóch dekad muszą borykać się małe i średnie miasta w Polsce, są niekorzystne procesy demograficzne. Nie od dziś wiadomo bowiem, że wielu młodych, kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi szuka swojej szansy na rozwój w większych ośrodkach miejskich. Przed władzami samorządowymi miast zagrożonych utratą funkcji społeczno-gospodarczych stoi więc mnóstwo wyzwań, jakim muszą sprostać na trudnej drodze do zwiększenia swojej konkurencyjności. 

 • Kupuj bramy segmentowe HORMANN w atrakcyjnych cenach

   

  Na remont zawsze jest dobra pora. Zasada ta dotyczy między innymi bram garażowych. Decydując się na konkretny produkt, warto postawić na bramy, które  są gwarancją trwałości i bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania. Wybierając markę HORMANN możemy być pewni tego, że brama garażowa posłuży nam wiele lat. Szeroki ich wybór znajdziemy w salonie HORMANN w Jaśle, który mieści się w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657