Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

20

Tradycyjnie w druga niedzielę stycznia odbędzie się Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Orkiestra zagra już 20 raz, tym razem pod hasłem:

Gramy z pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Każdego roku blisko 120 tysięcy wolontariuszy zbiera pieniądze, które później rozlicza w swoich sztabach. Tradycyjnie do tej akcji dołącza nasze miasto. Na ulice Jasła w dniu finału 8 stycznia 2012 r. wyjdzie ponad 180 wolontariuszy.

Mamy nadzieję, że podczas XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaśle uda nam się pobić rekordową jak dotąd kwotę zebraną podczas ostatniego finału 50 890,52 zł.

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaśle organizuje Jasielskie Stowarzyszenie "CONSENSUS".

Aktualnie patronat honorowy nad akcją objęli Burmistrz Miasta Jasła – Andrzej Czernecki oraz Starosta Jasielski – Adam Kmiecik.

Więcej informacji na temat XX Finału WOŚP w Jaśle, programu już wkrótce na stronie organizatora www.jaslo.org.pl oraz na jasielskiej stronie WOŚP www.wospjaslo.pl.

ZAPRASZAMY w niedzielę 8 stycznia 2012r. na płytę jasielskiego Rynku.

Marcin Grabek - Jasielskie Stowarzyszenie "CONSENSUS"
Sztab XX Finału WOŚP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 20

Dodaj komentarz Widok:
0
@ on
dnia 29.12.2011, 22:09 · Zgłoś
a jak chcieli za darmo grac to ich nie przyjeli:/nie ogarniam...
Odpowiedz
1
@ wolontariuszka :)
dnia 12.12.2011, 21:07 · Zgłoś
gramy kochani gramy i bijemy rekordy ;)
Odpowiedz
0
@ Światełko do nieba
dnia 11.12.2011, 16:44 · Zgłoś
bijemy rekord poprzedniego roku, jesteśmy z wami!!!
Odpowiedz
0
@ Miki
dnia 09.12.2011, 22:29 · Zgłoś
Bijemy rekord z poprzedniego roku !! :)
Odpowiedz
2
@ aff
dnia 09.12.2011, 12:34 · Zgłoś
ja wolę zapłacić przez neta, dość się naczytałem o nich wyciągających banknoty na klej
Odpowiedz
-2
@ woow
dnia 09.12.2011, 11:12 · Zgłoś
co się stało ze w jasle bedzie ?? pierwszy raz od ilu lat??
Odpowiedz
2
@ aga
dnia 09.12.2011, 11:46 · Zgłoś
a gdzie byłeś/aś przez poprzednie lata?
Odpowiedz
0
@ nie było
dnia 09.12.2011, 12:20 · Zgłoś
chyba wiesz ze jasło nie organizował wtedy tylko wolontariusze wkraczali do jasła, bo władze wtedy organizowały swoją zbiurke i nie zezwalały na WOŚP
Odpowiedz
2
@ donek
dnia 09.12.2011, 17:40 · Zgłoś
wladze p i s
Odpowiedz
0
@ malina
dnia 09.12.2011, 08:07 · Zgłoś
5
@ kitty
dnia 08.12.2011, 21:59 · Zgłoś
gram juz z WOSP 15 lat, dlaczego?? być może kiedyś dla mojego dziecka lub dla mnie będzie potrzebny sprzet zakupiony przez WOSP, zachęcam :)) niegdy nie wiadomo co i komu bedzie potrzebne:))) GRAJMY RAZEM
Odpowiedz
-2
@ kk
dnia 08.12.2011, 23:02 · Zgłoś
A w przyszłym roku konczysz 16 lat.
Odpowiedz
0
@ .
dnia 17.12.2011, 15:28 · Zgłoś
no i co z tego ? przynajmniej myśli o innych.
Odpowiedz
1
@ kasia
dnia 08.12.2011, 21:57 · Zgłoś
zapisy juz były ;p
Odpowiedz
0
@ kaja
dnia 08.12.2011, 20:48 · Zgłoś
własnie
podajcie infor na temat wolontariatu
przeciez młodzi i nie tylko bardzo chetnie pomoga zamiast siedziec w domach czy chodzic bez celu
gdzie sie zgłaszać?
jezeli ktos będzie wiedział to proszę o jakies inormacje
Odpowiedz
2
@ netka
dnia 08.12.2011, 18:35 · Zgłoś
Jeżeli ktoś ma informacje kiedy można zapisywać sie do wolontariuszy bardzo proszę o pozostawienie informacji w komentarzu. z góry dziękuję.
Odpowiedz
1
@ ciekawy
dnia 08.12.2011, 16:57 · Zgłoś
kiedy zapisy są na wolontariuszy ??
Odpowiedz
0
@ uzytkownik
dnia 08.12.2011, 21:56 · Zgłoś
np do CONSENSUSU zgłaszać sie skoro ma patronat to i pewne inf jak zostać wolontariuszem:)) ale zapisy na wolonatariuszy są początkiem roku :)) zatem powodzenia!!
Odpowiedz
0
@ tolo
dnia 09.12.2011, 17:38 · Zgłoś
zapisy juz byly
Odpowiedz
3
@ Malina
dnia 08.12.2011, 16:29 · Zgłoś
gramy bo lubimy!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.