Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Z rzeki wyłowiono ciało poszukiwanego mężczyzny

29

Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, którego zwłoki wyłowiono z rzeki Wisłoki w Jaśle. To 65-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec. Mężczyzna był poszukiwany od minionego wtorku. Wstępnie wykluczono, że jego śmierć nastąpiła w wyniku przestępstwa.

Wczoraj po południu dyżurny komendy został powiadomiony o ujawnieniu zwłok. Ciało mężczyzny leżące na wysepce w korycie Wisłoki zauważył spacerujący w pobliżu rzeki mieszkaniec Jasła.

Po otrzymaniu zgłoszenia we wskazane miejsce skierowani zostali funkcjonariusze z grupy operacyjno-dochodzeniowej. Policyjni technicy kryminalistyki przeprowadzili szczegółowe oględziny i zabezpieczyli ślady. Na miejscu obecny był również biegły lekarz sądowy.

W toku prowadzonych czynności funkcjonariusze potwierdzili, że osobą, której ciało odnaleziono, jest 65-letni mieszkaniec gminy Tarnowiec. Mężczyzna był poszukiwany od minionego wtorku w związku ze zgłoszeniem jego zaginięcia.

Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono w prosektorium. Badania określą przyczynę zgonu zaginionego. Wstępnie wykluczono, aby do jego śmierci przyczyniły się inne osoby. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 29

Dodaj komentarz Widok:
0
@ @ a n i a ♥
dnia 01.07.2013, 16:38 · Zgłoś
ej boże boże
Odpowiedz
0
@ -----
dnia 28.06.2013, 19:04 · Zgłoś
Dobrze że to forum jest bo by człowiek nic nie wiedział co się wokół niego dzieje.
Odpowiedz
5
@ asddd
dnia 27.06.2013, 20:08 · Zgłoś
Ludzie opanujcie się do póki Was taka tragedia nie spotka to będziecie wypisywać beznadziejne komentarze!!! Ciekawe jakby to był ktoś z waszych bliskich czy znajomych ciekawe czy miło by Wam było czytać takie komentarze? zastanówcie się troche!!!
Odpowiedz
5
@ Kasia
dnia 27.06.2013, 20:02 · Zgłoś
A Ci co piszą głupoty niech pomyślą troche, szukali centymetr po centymetrze, ale jak wpadł do rzeki w brzezówce a dopłynął do jasła to wybaczcie, noc poprzedzającą zaginięcie była straszna burza i ulewa i woda w rzece tragiczna, brudna i dużo oraz strasznie silny prąd. więc skoro ciało poniosła aż tam to raczej ciężo było określić gdzie jest. Ale rzeke w brzezówce gdzie podobno był ten Pan przeszukali i tak samo lasy dookoła. Jak ktoś tego nie widzaił to niech się nie wypowiada i nie pisze głupot.
Odpowiedz
4
@ Kasia
dnia 27.06.2013, 19:57 · Zgłoś
Kondolencje dla rodziny, to był mój dalszy sąsiad. Policja i straż oraz mieszkańcy bardzo zaangażowani w poszukiwania, widziałam co się działo.
Odpowiedz
8
@ Ania23
dnia 27.06.2013, 19:22 · Zgłoś
Ktos kto osobiscie nie przezył tragedii zwiazanej z zaginieciem i poszukiwaniem bliskiej osoby nie ma pojecia co to zanczy, wyrazy wspołczucia dla rodziny, sama przeszłam prawie identyczna suytacje z tym ze w miom przypadku była to osoba o połowe młodsza i poszukiwania trwały 40 dni.niestety zakonczyło sie dokładnie jak w przypadku tego Pana.. jeszcze raz głębokei wyrazy współczucia dla całej rodziny
Odpowiedz
-1
@ x
dnia 27.06.2013, 17:03 · Zgłoś
a w którym miejscu zostało znalezione ciało?
Odpowiedz
-2
@ gelo7
dnia 27.06.2013, 17:01 · Zgłoś
znowu policja nic nie zrobiła tak szukali dostali na tacy bułkę z masłem od ludzi...
Odpowiedz
6
@ sx
dnia 27.06.2013, 15:35 · Zgłoś
brawo KPP Jasło za zdjęcie, super dobraliście fotke do tematyki artykułu, ale patrząc na wykształcenie wszystkich Jasielskich policjantów to i tak cud, że ortografów nie narobiliście w tekście, dobrze, że MS Word poprawia błędy...

a na poważnie...straszna śmierć...Współczuje rodzinie...
Odpowiedz
-4
@ łodyniec
dnia 27.06.2013, 16:06 · Zgłoś
straszna śmierć ? niby czego ?
Odpowiedz
1
@ kk
dnia 27.06.2013, 16:34 · Zgłoś
zdj. jaslo4u.pl
Odpowiedz
0
@ tomek
dnia 27.06.2013, 22:56 · Zgłoś
ty jestes najzwyczajniej w świecie chory [...]
Odpowiedz
6
@ Jaa
dnia 27.06.2013, 14:56 · Zgłoś
Ciekaw jestem czy ty dociągniesz do emerytury [...] a komentarzy nie blokowac, bo ludzie mogą komentowac, powtarzam LUDZIE a tu niestety w 99% komentuja[...] i którzy nie maja zajęcia.
Odpowiedz
-3
@ łodyniec
dnia 27.06.2013, 16:05 · Zgłoś
a ty jesteś jednym z nich :) [...] przywódca buhahaha
Odpowiedz
0
@ majtom
dnia 01.07.2013, 13:40 · Zgłoś
Tobie chocby do [...] - daleeeeekooooo!
Odpowiedz
-10
@ łodyniec
dnia 27.06.2013, 14:13 · Zgłoś
do emerytury nie dociągnął :(
Odpowiedz
7
@ [..]
dnia 27.06.2013, 14:04 · Zgłoś
Co ma wspólnego w artykule zdjęcie wozu policyjnego podczas uroczystości Bożego Ciała?
Odpowiedz
0
@ dasdas
dnia 27.06.2013, 13:29 · Zgłoś
kto to byl?
Odpowiedz
4
@ asddd
dnia 27.06.2013, 13:46 · Zgłoś
Chyba na forum nie powinno się pisać takich rzeczy... przykra sprawa... Ale podziękowania dla tych wszystkich ludzi z Brzezówki, którzy go szukali!!!
Odpowiedz
-3
@ fistach
dnia 27.06.2013, 13:27 · Zgłoś
a z jakiej wioski on byl wie ktos
Odpowiedz
3
@ ...
dnia 27.06.2013, 13:41 · Zgłoś
Z Brzezówki
Odpowiedz
3
@ mieszkanka
dnia 27.06.2013, 15:40 · Zgłoś
Z brzezowki
Odpowiedz
1
@ no
dnia 27.06.2013, 21:50 · Zgłoś
no przecie policja podala ze z gminy tarnowiec mozna bylo podac informacje ze z woj. podkarpackiego to po co podaja jak nie wiedza a moze to tajemnica ...
Odpowiedz
-12
@ spostrzegawczy
dnia 27.06.2013, 12:25 · Zgłoś
A co robią w tle policji ci ministranci?
Odpowiedz
-10
@ Ja
dnia 27.06.2013, 12:45 · Zgłoś
modlą się!
Odpowiedz
-9
@ JUYI
dnia 27.06.2013, 14:32 · Zgłoś
modla sie za psiorow w piekle
Odpowiedz
-12
@ lu
dnia 27.06.2013, 12:23 · Zgłoś
[...]..
Odpowiedz
24
@ ulan
dnia 27.06.2013, 12:17 · Zgłoś
Zablokowac komentarze!
Odpowiedz
22
@ asddd
dnia 27.06.2013, 12:25 · Zgłoś
POPIERAM!!!
współczucia dla rodziny!!!
znałem tego Pana... [*]
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.