Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Za(paleni) „klatkowicze”

106

Wstrętna woń i kłęby dymu stają się coraz większym problemem na klatkach schodowych w blokach mieszkalnych. Dla palaczy to najlepsze rozwiązanie w okresie zimowym. Osoby niepalące duszą się smrodem, który przenika w ich ubrania oraz wchodzi nieproszony do mieszkań.

 

Mieszkaniec osiedla Szajnochy nie może znieść odoru, który musi wdychać każdego dnia. Dym papierosowy przenika przez uszczelki w drzwiach, wchodzi do pokoi w mieszkaniu. Co więcej, smród ten pozostaje na ubraniach. Rozmowy z sąsiadami i prośby, aby nie palili na klatkach schodowych niewiele dały. - Jeśli ktoś chce palić niech sobie smrodzi u siebie w mieszkaniu, a nie innym. Próbowałem przewietrzyć klatkę, ale po piętnastu minutach ktoś zamyka okna - mówi zrezygnowany mieszkaniec osiedla Szajnochy.

Jeden z punktów instrukcji przeciwpożarowej zabrania palenia papierosów na klatce schodowej i używania otwartego ognia. Ten sam zapis istnieje w regulaminie Porządku Domowego Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

 

- Traktujemy klatki schodowe jako miejsca publiczne, stąd jest zdecydowany i bezwzględny zakaz palenia. Sanepid może nakładać kary, przypadku gdy mamy restauracje, kawiarnie, gdzie jest ustawowy zakaz palenia w miejscach publicznych, dlatego Straż Miejska, czy Policja może interweniować. Nie zostały jednak ograniczone klatki schodowe. Podejmiemy wobec tego działania, by ponownie przywrócić zakaz palenia oraz wyślemy informacje, aby w okresie zimy nie palić papierosów na klatach schodowych – zapewnia Janusz Przetacznik, prezes Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Okazuje się jednak, że znacznie więcej jest interwencji mieszkańców w kwestii opróżniania zawartości popielniczek przez okno, bądź wyrzucanych niedogaszonych petów. - Spółdzielnia mieszkaniowa nie może karać, a jedynie wskazać problem. Sąd grodzki weryfikowałby wtedy, czy został naruszony regulamin. – dodaje prezes JSM.

Papieros będzie zawsze „winowajcą” scysji między osobami niepalącymi, a tymi, którzy bez nich nie mogą się obejść. Walka o każdy skrawek czystego powietrza, będzie wciąż drażliwym tematem dla miłośników cygar.

Ilona Czarnecka
ilona.czarnecka@jaslo4u.pl

Reklama

Komentarze: 103

Dodaj komentarz Widok:
1
@ @
dnia 17.02.2012, 18:37 · Zgłoś
to jest tak jak [...] zamieszka w blokach
Odpowiedz
1
@ sttldn
dnia 13.02.2012, 23:35 · Zgłoś
Klatka jest miejscem publicznym, a nie osobista palarnia. Jezeli ludzie palacy mieliby za grosz kultury to nie zatruwali by zycia ludziom niepalacym. Wszyscy zyjemy w tym bloku, szacunku troche. Wyjdz czlowieku na zewnatrz i nie zatrowaj powietrza innym. Nic dziwnego ze tylko biedni ludzie pala paierosy, biedny to [...] i co od nich wymagac! Na szczescie nie zyje w tym kraju i nie musze wachac tego [...]. Polowa tych ludzi na klatkach powinno miec [...] w ustach a nie [...].
Odpowiedz
0
@ Margarena
dnia 13.02.2012, 21:05 · Zgłoś
U nas w bloku mieszka "koleś", co robi sobie z klatki schodowej palarnię, kawiarnię i do tego budkę telefoniczną.
Codziennie wystaje w klatce z [...] w [...], z kubkiem kawy w jednej ręce, a w drugiej trzyma komórkę i rozmawia przez nią.
Dosyć, że [...] leci w górę jak kominem - to jeszcze rozmawia głośno i wszystko słychać, gdyż na klatce echo niesie każde słowo ze zdwojoną siłą. Mało tego pety pstyka albo przed klatkę albo na klatkę.
Cała na dole w wejściu kratka jest w jego petach [...].
Już kilka razy prosiliśmy go nic nie pomaga .
W zimie jest nie do wytrzymania.
Wychodzi palić nawet o 23.00.
Pali na klatce pod drzwiami, w przejściu przy otwartych drzwiach (wiadomo dym leci na klatkę a nie na dwór tzw. [...])
Gdy zwróciliśmy uwagę o mało nas nie pobił. Zapytaliśmy dlaczego w domu nie robi tego wszystkiego, to powiedział, że nie będzie rodziny tym [...] truł.
Nasze rodziny może truć ?

Jak tu żyć w tej naszej dziwnej Polsce.
Odpowiedz
2
@ hm...
dnia 13.02.2012, 18:55 · Zgłoś
u mnie na klatce jest już taki znak ja pokazany na 1 obrazku .
Odpowiedz
1
@ Z JASŁA :d
dnia 13.02.2012, 10:48 · Zgłoś
no właśnie niech [...] gumę :d:d
Odpowiedz
1
@ romek
dnia 12.02.2012, 18:41 · Zgłoś
wiochę z klatek na wiochę i będzie spoko...
Odpowiedz
-5
@ do romek
dnia 12.02.2012, 10:27 · Zgłoś
Wioska siedzi sobie na wsi we własnym domu i nie narzeka ,a [...] narzeka bo siedzi w slamsie
Odpowiedz
2
@ ortografia
dnia 12.02.2012, 16:20 · Zgłoś
Pisze się [...], ale ty nie wiesz co to jest i obyś nigdy nie musiał w czymś takim zamieszkać gdy skończy się zasiłek od rodziców.W żadnym stopniu nie przypomina to bloków.
Odpowiedz
1
@ wrona
dnia 12.02.2012, 09:32 · Zgłoś
Proszę zauważyć, że na klatkach schodowych pali tylko margines, z którym jest największy problem. Są to ludzie o niskim poziomie intelektualnym, co przesiadują tylko w piwnicach. Widocznie ten lokal jest dla nich najbardziej bliski z racji stanu. Piwniczy Lokal godny klatkowych palaczy! [...] i jeszcze raz [...] z którą niestety się nie dogadasz bo to wiochmeni nie obrażając wsi!
Odpowiedz
1
@ romek
dnia 11.02.2012, 19:17 · Zgłoś
ja już wam to mówiłem jak wioska przyjdzie do miasta to myśli że klatka to ta sama klatka co w remizie .gdzie mogli [...] do woli
Odpowiedz
-2
@ mieszkaniec bloku
dnia 11.02.2012, 10:01 · Zgłoś
pokazał sie nam miłościwie panujący pan [...] prezes spółdzielni mleczarskiej bla bla bla a nie powiedział jak z takimi maniakami zatruwania innym życia walczyc chcą palic to w domu albo balkonie nie mieszkaja sami w bloku...
Odpowiedz
0
@ [...] [...]
dnia 10.02.2012, 22:18 · Zgłoś
ludzie nie ukrywajmy tego i powiedzmy na głos: każdy palący to [...] !
Odpowiedz
0
@ ROBEK 1111
dnia 10.02.2012, 21:09 · Zgłoś
ludzie opamiętajcie sie [...]ie o [...] i paleniu a złapcie sie w końcu za ten nasz [...] rząd i to co on z nami robi a nie palenie przedtem też palili i było dobrze niech te [...]y wkońcu podwyższą nam pensje a nie zkłucają nas samych ze sobą !!! ludzie opamiętajcie sie rząd nas zkłuca ze sobą takimi [...]mi a są ważniejsze sprawy pomyślcie ї!!!
Odpowiedz
1
@ gggg
dnia 10.02.2012, 15:12 · Zgłoś
A tak w ogóle to lepiej poruszyc temat nie płacenia czynszu przez ludzi pracujacych i wcale nie takich biednych!!! Palenie to pestka
Odpowiedz
1
@ Agata
dnia 10.02.2012, 15:08 · Zgłoś
Zima szybko minie i znow na klatkach nie bedzie palenia...
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 10.02.2012, 11:31 · Zgłoś
ten mieszkaniec osiedla szajnochy co nie może znieść dymu niech sie nauczy palić też [...]
Odpowiedz
2
@ `
dnia 10.02.2012, 10:31 · Zgłoś
:):):)hihihihi
Odpowiedz
2
@ do [...]
dnia 10.02.2012, 08:21 · Zgłoś
Święta racja że siedzą w slamsach hihihihihi.
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 10.02.2012, 00:10 · Zgłoś
Teraz sami widzicie ,że bloki to slamsy... . Ktoś ma kasę to nie mieszka w bloku... robi sobie i pali gdzie chce.
Odpowiedz
-4
@ riki
dnia 09.02.2012, 20:25 · Zgłoś
Ten portal schodzi na psy, o [...] piszecie!
Odpowiedz
1
@ qwerty
dnia 09.02.2012, 20:06 · Zgłoś
Poryty kraj... Jedni o dobrym, drudzy o złym... Racji w tym drugim nie ma ale ważne że wkurzy tych co mówią [...] stanowcze NIE... Mam astmę bo babka przy mnie paliła. Nie mogę palić i broń Boże wdychać tego świństwa bo zawsze mogę dostać nawrotu no ale większość polskich [...] jakich tu widzę twierdzi że pali rozwijająca się młodzież... No cóż... Widać po gimnazjum jak się rozwijają... Pojęcia o świecie brak za to cygar i kielon w ręce od 13 roku życia jak nie wcześniej.
Odpowiedz
3
@ Y
dnia 09.02.2012, 19:29 · Zgłoś
trzeba tępic tą wioskę co się wprowadziła do bloków
Odpowiedz
1
@ mariusz
dnia 10.02.2012, 11:51 · Zgłoś
ludzie nie rubcie z miasta jasła wioski
Odpowiedz
3
@ C. P.
dnia 09.02.2012, 18:38 · Zgłoś
Gdy zwróciłam palącej, młodej sąsiadce uwagę, to złapali mnie oboje z mężem i zostałam podrapana przez nią [...] tak, ze musiałam pojechać do szpitala na zastrzyk . Kompletna młoda [...] - do buszu !!! Na drzewa !!!
Odpowiedz
8
@ amivisage
dnia 09.02.2012, 14:39 · Zgłoś
Jeden [...] powinien kosztować tyle co jeden litr paliwa, najlepsza cena to 4 zł.
Odpowiedz
-3
@ mariusz
dnia 10.02.2012, 11:32 · Zgłoś
jeden [...] powinien kosztować 5zł to by sie oduczyli palić
Odpowiedz
-4
@ mariusz
dnia 10.02.2012, 11:34 · Zgłoś
litr paliwa powinien kosztować 10 zł to by panienek mi nie odbijali goście
Odpowiedz
14
@ se se se
dnia 09.02.2012, 12:29 · Zgłoś
Precz z odorem [...]!!! Współczucie dla nałogowców ale przedewszystkim dla maluszków(czyt. dzieciaczków) skazanych na bierne wdychanie trucizny :(
Odpowiedz
0
@ carb
dnia 11.02.2012, 22:02 · Zgłoś
cała jak dzieciaczki PPP płacisz pieniążkami i jeździsz na rowerku a w kuchni masz zapewne garnuszeczki:)P
Odpowiedz
9
@ berbelucha
dnia 09.02.2012, 11:36 · Zgłoś
Drodzyyyyy Polacy. Zwracam się do was z prośbą o nie palenie na klatkach schodowych bo ten przepiękny [...] który potem ja muszę wąchać w mieszkaniu i na moim ubraniu jest tak przenikliwy że szkoda słów. Gorąco pozdrawiam wszystkich palących. ZEUS!!!:D
Odpowiedz
-5
@ hehe
dnia 09.02.2012, 10:29 · Zgłoś
ciekawy jestem co to za pan [...] poszedl i zglosil teraz synu bd mial hehe
Odpowiedz
2
@ Miki
dnia 09.02.2012, 09:32 · Zgłoś
Czyli klatka jest publiczna,a trawnik przed klatką też? Bo wszędzie czarne miny leżą a tym się spółdzielnia nie przejmuje,straż miejska palaczy łapie ale babci z pieskiem nie tkną. Dlatego dopóki mam [...] przed klatką to palić będę
Odpowiedz
2
@ ...
dnia 09.02.2012, 09:11 · Zgłoś
I to jest właśnie ten cały urok mieszkania w bloku i w "mieście"[...] sobie nie można głośniej bo sąsiad usłyszy i będzie afera. [...] się rozpisały na całego wolnoć tomku w swoim domku, ja się pytam w jakim swoim hihihihi.
Odpowiedz
6
@ vv
dnia 09.02.2012, 09:08 · Zgłoś
proszę nie palcie [...] w klatkach schodowych
Odpowiedz
0
@ sssssssss
dnia 09.02.2012, 08:19 · Zgłoś
a na wsi wszedzie mozna powinni podatek od palacych wprowadzi macie smierdziele z zasyfionych blokow i klatek duscie sie w tym [...]
Odpowiedz
6
@ xxx
dnia 09.02.2012, 08:02 · Zgłoś
To jest wina rodziców, którzy nie zwracają uwagi na swoje już niby dorosłe dzieciaki, gdyby oni interweniowali byłoby może zupełnie inaczej...
Odpowiedz
6
@ Olewkowicz
dnia 08.02.2012, 23:15 · Zgłoś
A mi jutro wybija dokładnie rok, rok jak już nie palę tego świństwa i tak szczerze... to mam [...] czy ktoś pali czy nie, czy ktoś mi [...] i kopci... byle mi tego nie robił w samochodzie...

" Dla mnie, [...] możesz nawet go trzymać w[...], ale nie w moim samochodzie. " :D i taka jest prawda... Jeżeli ktoś mieszka w bloku to musi się liczyć z tym że w nim mieszka z wieloma sąsiadami nie? To chyba normalne że są palący, pijący, rzygający, ludzie starsi ze [...] kundlami po wycieraczkach itd. itp. niestety blok był, jest i będzie blokiem który jest skupiskiem przeróżnej ludności... i uważam że tego typu artykuł jest zupełnie zbędny, nic nie wniesie, nic nie wyniesie ani nie pomoże a na pewno nie jakieś regulaminy o zakazie palenia wiszące na ścianach klatek i jestem tego w 100% pewny bo jestem mieszkańcem jednego z bloków na Szajnochy na szczęście już nie palącym ;)
Odpowiedz
0
@ Olewkowicz
dnia 08.02.2012, 23:20 · Zgłoś
2
@ zetfa
dnia 12.02.2012, 16:10 · Zgłoś
Mieszkanie z wieloma różnymi sąsiadami absolutnie nie upoważnia tych sąsiadów do zatruwania życia w jakikolwiek sposób innym sąsiadom.Moze się zdarzyć ze pies nie zdążył i narobił, - ale trzeba sprzątnąć,może sie zdarzyć przeciągnięta poza 22-ą impreza- ale trza przeprosić,ale palenie na klatce nie wchodzi w ogóle w rachube bo [...].Paliłem 42lata ,rzuciłem ponad rok temu właśnie m.in. dlatego by nie czuć się ściganym w różnych miejscach i nie bywać upokorzonym.W innych krajach Unii rygory blokowe są znacznie cięższe(m.in. często lokatorzy sami sprzątają klatki) i nikt się nie oburza - taka kultura.
Odpowiedz
7
@ pati
dnia 08.02.2012, 23:11 · Zgłoś
palenie to mała sprawa niech pomyslą o tych co po piwnicach siedza [...] jak z ze śmietnika bloki na 3 maja
Odpowiedz
18
@ witka
dnia 08.02.2012, 23:04 · Zgłoś
nie mogę pojąć dlaczego nie szanuje się ludzi nie palących,skoro nie [...] to nie mają zamiaru wdychać tego [...] a jak ktoś ma ochotę zapalić...zapal w swoim mieszkaniu i siedź w tym [...] jak masz taką ochotę a nie zatruwaj innych
Odpowiedz
5
@ mieszkanka bloku
dnia 08.02.2012, 21:47 · Zgłoś
jakie [...]? jakie? 20latka? :) wypada [...] na klatkę, najlepiej koło twojej wycieraczki i powiedzieć ci wolność tomku w swoim domku !! wyprowadz sie :) żałosne gadanie.
Odpowiedz
12
@ fiki
dnia 08.02.2012, 21:29 · Zgłoś
a na osiedlu szajnochy to taki jeden pali co ma na imie Mariusz i w banku pracuje!
to na pewno on! łobuz jeden!
Odpowiedz
12
@ mako
dnia 08.02.2012, 22:08 · Zgłoś
tak, to on! znam go! od małego pali te wstrętne [...]!
i czasem popija jeszcze! łobuz!
Odpowiedz
-3
@ mariusz
dnia 10.02.2012, 11:45 · Zgłoś
fiki ty jesteś łobuzem
Odpowiedz
12
@ stop
dnia 08.02.2012, 21:07 · Zgłoś
osiedle Gamrat w tym temacie jest liderem ! szok , nie można wysiedzieć w mieszkaniu , bo [...] z klatki wlatuje
Odpowiedz
-7
@ xxxx73
dnia 08.02.2012, 20:38 · Zgłoś
strajk na klatkach będzie ubaw przez pare dni ...
Odpowiedz
-35
@ 3 maja
dnia 08.02.2012, 20:16 · Zgłoś
bede palił i już to robota tych starych beretów w kosmos z nimi starymi beretami
Odpowiedz
-3
@ wu
dnia 08.02.2012, 20:14 · Zgłoś
za(paleni)? A co to za gra językowa? Bez sensu. Z cudzysłowia wyłania się nam "paleni" co nie oznacza przecież nic.
Odpowiedz
10
@ y
dnia 08.02.2012, 19:50 · Zgłoś
na Kotlinie [...] na klatkach, [...] jak w remizie
Odpowiedz
-1
@ mariusz
dnia 10.02.2012, 11:36 · Zgłoś
na kotlinie som ludzie niedobre przy wejściu na klatke porobili wszędzie skrzynki na ulotki aby im nie wkładać do skrzynek na listy
Odpowiedz
1
@ 40%
dnia 10.02.2012, 14:18 · Zgłoś
nareszcie [...] nie beda dzwonic mi do mieszkania "preosze otworzyc ulotki..." i tak kilkanascie razy w ciagu dnia...
Odpowiedz
0
@ jan
dnia 08.02.2012, 19:44 · Zgłoś
Brawo panie prezesie i dzięki za skrzynki nab reklamy
Odpowiedz
0
@ oddani dupkolizy
dnia 08.02.2012, 22:14 · Zgłoś
i dziekuje że pan nie podnosi czynszów 2 razy w miesiącu i że zarabia pan mało tylko 13 tysiecy jako prezes spoldzielni :( dzikeuje że pan jest bez pana rzad by padł i kryzys wdar by sie hukiem do JSM dziekuje ci MAŁCETUNG
Odpowiedz
-6
@ józiek
dnia 08.02.2012, 19:39 · Zgłoś
Palenia [...] nauczyli nas Indianie.Jest to po prostu zemsta Indian/nie mieli innego sposobu/za przywiezieni im dobrej nowiny przez przybyszów z Europy.
Odpowiedz
-3
@ [...]
dnia 08.02.2012, 19:31 · Zgłoś
a mnie sie [...] ten prezes podoba biedron
Odpowiedz
-5
@ J 23
dnia 08.02.2012, 19:30 · Zgłoś
A w piwnicach to już wolno palić czy >>TEŻ NIE .
Odpowiedz
7
@ racjo-nalista.com
dnia 08.02.2012, 20:54 · Zgłoś
Idż sobie zapal na jareniowską górkę i najlepiej nie wracaj. W tekscie powyżej wskazano na regulamin...
Odpowiedz
2
@ J 23
dnia 08.02.2012, 19:12 · Zgłoś
panie prezesie co ze spalinami w blokach obok spułdzielni .
otwieranie okna dzwi to nie tendy droga błond tkwi gdzie indziej.
jest problem oby nie doszło do tragedi . administrator >>> brak reakcji . cowka w kominach trwa nadal , ale tak być nie może !!!
Odpowiedz
10
@ ona
dnia 08.02.2012, 19:06 · Zgłoś
na kopernika 9 też tak jest ,to jest straszne
Odpowiedz
-1
@ mariusz
dnia 10.02.2012, 11:48 · Zgłoś
dajcie ludziom prace to nie będom palić [...]
Odpowiedz
19
@ @
dnia 08.02.2012, 19:03 · Zgłoś
palenie na klatce to typowe zachowanie wioski która osiedliła się w blokach i teraz nie wie gdzie ma zapalic, bo w remizie na wiosce palili
Odpowiedz
45
@ Inka
dnia 08.02.2012, 18:59 · Zgłoś
Niestety jest wielu takich [...] którzy za nic mają innych. Nie chce sobie smrodzić w domu, wiec [...] innym. Pewnie gdyby palił w domu to by mu żona [...] obiła, wiec woli iść na klatkę. Poza tym jak można znieść faceta któremu jedzie z ust jak z popielniczki. [...].
Odpowiedz
0
@ niepalacy
dnia 10.02.2012, 21:13 · Zgłoś
a moze odwrotnie...
Odpowiedz
28
@ endriu
dnia 08.02.2012, 18:50 · Zgłoś
zgłosić na policję przyjadą wlepią 500 złotych mandatu i przejdzie im palenie na klatce
Odpowiedz
-19
@ luka
dnia 08.02.2012, 23:29 · Zgłoś
najlepiej sprzedac kogos i po psy dzwonic .patologia!
Odpowiedz
27
@ PiSsOff!!!
dnia 08.02.2012, 18:42 · Zgłoś
hehehehe, odkąd zgasiłem jednemu takiemu klatkowiczowi [...] na jego własnym czole to skończyło się palenie w mojej klatce. [...]ek nawet nie jęknął - tylko mu łzy poszły po policzkach...taki był kozaczek
Odpowiedz
24
@ wojtq
dnia 08.02.2012, 20:01 · Zgłoś
Jeśli nie było innego rozwiązania to POPIERAM!!! Brawo za odwagę. Jeśli ja będę zmuszony to zrobić ze swoimi współlokatorami to też się nie zawaham. Na razie tylko poprosiłem spółdzielnie o wywieszenie tabliczek z zakazem palenia. Jak nie pomoże to się inaczej tym zajmę. Pozdrawiam niepalących. Nie dajcie sobą pomiatać. Jak ktoś chce się truć za swe wytyrane pieniądze to niech to robi kameralnie a nie zasmradza całą klatkę.
Odpowiedz
-5
@ zapytanie
dnia 09.02.2012, 04:40 · Zgłoś
[cytat=PiSsOff!!!]hehehehe, odkąd zgasiłem jednemu takiemu klatkowiczowi [...] na jego własnym czole to skończyło się palenie w mojej klatce. [...]ek nawet nie jęknął - tylko mu łzy poszły po policzkach...taki był kozaczek[/cytat]

i wtedy się obudziłeś?
Odpowiedz
1
@ ciekawski
dnia 09.02.2012, 06:46 · Zgłoś
[cytat=wojtq]Jeśli nie było innego rozwiązania to POPIERAM!!! [cytat]

Jesteś [...] z urodzenia czy z wykształcenia?
Odpowiedz
3
@ wojtq
dnia 09.02.2012, 09:27 · Zgłoś
Z powołania. Nie trafiłeś.
Odpowiedz
0
@ wojtq
dnia 09.02.2012, 18:36 · Zgłoś
Na wzór Hamerykański wjedź teraz na moją matkę masz rację :) latasz mi koło gatek koleś. Nie będę się zniżał do Twego poziomu intelektualnego tylko po to by wymieniać bezpłodne zdania.
Z [...] nie ma co rozmawiać bo sprowadzi cię na swój poziom a potem wygra przez swoje doświadczenie.
Odpowiedz
1
@ PiS-man
dnia 09.02.2012, 18:55 · Zgłoś
[cytat=PiSsOff!!!]hehehehe, odkąd zgasiłem jednemu takiemu klatkowiczowi [...] na jego własnym czole to skończyło się palenie w mojej klatce. [...]ek nawet nie jęknął - tylko mu łzy poszły po policzkach...taki był kozaczek[/cytat]

[...]! Ty naprawdę jesteś [...]...
Odpowiedz
0
@ ciekawski
dnia 10.02.2012, 06:47 · Zgłoś
[cytat=wojtq]Na wzór Hamerykański wjedź teraz na moją matkę masz rację :) latasz mi koło gatek koleś. Nie będę się zniżał do Twego poziomu intelektualnego tylko po to by wymieniać bezpłodne zdania.Z [...] nie ma co rozmawiać bo sprowadzi cię na swój poziom a potem wygra przez swoje doświadczenie.[/cytat]

Na twoja matkę? A cóż winna jest kobiecina, ze powołaniem jest syna było zostać durniem? Mogę jej tylko współczuć, bo zapoewne jak wiekszość matek swego synka kocha mimo, że taki [...]...
Odpowiedz
-1
@ PiSsOff!!!
dnia 10.02.2012, 23:07 · Zgłoś
[cytat=zapytanie]@PiSsOff!!! napisał(a):hehehehe, odkąd zgasiłem jednemu takiemu klatkowiczowi [...] na jego własnym czole to skończyło się palenie w mojej klatce. [...]ek nawet nie jęknął - tylko mu łzy poszły po policzkach...taki był kozaczek

i wtedy się obudziłeś?[/cytat]

chcesz się przekonać ? to wpadnij sobie zajarać do mojej klatki...
Odpowiedz
0
@ ktos
dnia 12.02.2012, 13:24 · Zgłoś
Oj [...] [...].
Odpowiedz
1
@ kozaczek
dnia 12.02.2012, 16:22 · Zgłoś
...jakieś namiary??
Odpowiedz
53
@ AAA
dnia 08.02.2012, 18:35 · Zgłoś
Sama palę ale nigdy w miejscach publicznych i nie we własnym mieszkaniu dlatego popieram mieszkanców którzy sie buntują, jeżeli masz problem i musisz zapalić rób tak aby nie szkodzic innym!
Odpowiedz
-5
@ qwerty
dnia 08.02.2012, 22:29 · Zgłoś
To gdzie palisz, skoro nie we własnym mieszkaniu ani nie w miejscach publicznych? W bunkrze?
Odpowiedz
0
@ carb
dnia 11.02.2012, 08:09 · Zgłoś
jak nie w miejscach publicznych i nie w mieszkaniu to naprawde jesteś straszną palaczką:):) ile wypalisz tak na miesiąc?? pół paczki??? 5 [...]???
Odpowiedz
18
@ Podatek od palenia na klatce
dnia 08.02.2012, 18:14 · Zgłoś
uchwalić i po sprawie :-))) miasto zarobi, spółdzielnia zarobi i będą zadowoleni
Odpowiedz
65
@ ty stabilny
dnia 08.02.2012, 18:05 · Zgłoś
jak ci nie pasuje to ty tez możesz się wyprowadzić anie smrodzić drugiemu czego sobie w mieszkaniu nie dymisz przecież to twoje
Odpowiedz
-32
@ sadzic palic legalizowac
dnia 09.02.2012, 04:43 · Zgłoś
Moje kilkadziesiat metrow wiec wara zacofancom i moherom
place i bede palil gdzie mi sie podoba.
Odpowiedz
-8
@ Hahaha nobbbbbbby
dnia 09.02.2012, 17:52 · Zgłoś
Walcie sie Ci którzy piszecie o zakazie palenia. Nie pasuje WAM coś to [...] z baru! Wasz problem ! Patologia the end
Odpowiedz
-2
@ dragoness
dnia 09.02.2012, 19:17 · Zgłoś
A tobie to tylko pieszczoty w głowie. [...] się [...] w główkę i po prostu [...] domu
Odpowiedz
-116
@ stabilne pół metra w łapie
dnia 08.02.2012, 17:49 · Zgłoś
jak im nie pasuje to niech się wyprowadzą...
Odpowiedz
-136
@ Łamać patologiczny regulamin
dnia 08.02.2012, 17:55 · Zgłoś
Kolego zgadzam sie z TOBĄ, ktoś ma mieszkanie na własność to tak jak ktoś ma dom swój własny i ROBI CO CHCE. Wolność Tomku w SWOIM DOMKU ! Najczęściej te stare [...] najwięcej mają do gadania. Na wioskę babki i [...] ! Miasto dla młodych rozwijających się. Jak macie problem to zróbcie miejesce " tzw palarnie w bloku " i wtedy jak ktoś nie będzie tam palił to możecie sapać. Patologia nigdy nie wpadnie na racjonalne rozwiazanie, a [...] swoje. Ulubiony nr 997.
Odpowiedz
93
@ dragoness
dnia 08.02.2012, 18:08 · Zgłoś
Dobrze to ująłeś MIESZKANIE, w którym nikt palić nie zabrania. Wolnoć Tomku w swoim domku i zasmradzaj go sobie jak chcesz. Można też palić na balkonie należącym do mieszkania, a że jest zimno, cóż, jest ryzyko, jest zabawa.
Odpowiedz
79
@ wojtq
dnia 08.02.2012, 19:57 · Zgłoś
Do:
Łamać patologiczny regulamin

To ja robiąc co chcę pójdę i [...] ci na wycieraczkę bo WOLNOĆ TOMKU co nie?
I jeśli dla ciebie palące i zabijające się społeczeństwo jest rozwijające się to dla twojego i twojego otoczenia zdrowia i bezpieczeństwa zgłoś się sam Za Bursę.
Mam niespełna 2 letnie dziecko i nie pozwolę go zatruwać od małego. Sam paliłem 8 lat i wiem do czego ten nałóg nieraz zmusza. Sam stałem i marzłem w [...] żeby sobie tylko w płuco przywalić. Obecnie już ponad rok jestem niepalący i nie chcę tego [...]ostwa widzieć w swoim otoczeniu. Chcesz to pal i smrodz sobie. Nie masz prawa zmuszać innych do wdychania tego gó.w.na i do trącenia [...] z dymu tytoniowego.
Odpowiedz
-51
@ łodyniec
dnia 08.02.2012, 20:17 · Zgłoś
heh mi przeszkadza [...] spalin,sam samochodu nie mam,wiec dlaczego nie jezdzicie tylko po swojej posesji?
Odpowiedz
-71
@ PiS-man
dnia 08.02.2012, 20:40 · Zgłoś
[cytat=stabilne pół metra w łapie]jak im nie pasuje to niech się wyprowadzą...[/cytat]

Zgadzam się! Jeżeli komuś dym przeszkadza, to zawsze przecież może wyjść! :D
Odpowiedz
34
@ racjo-nalista.com
dnia 08.02.2012, 20:46 · Zgłoś
[...],to wszystko. Twórcy ACTA powinni jeszcze popracowac,aby znależc sosób na wyeliminowac takich [...] z sieci.
Odpowiedz
-10
@ wojtq
dnia 08.02.2012, 21:26 · Zgłoś
To wyjdź i zamknij drzwi. Tylko nie trzaskaj.
Odpowiedz
-6
@ opalony:(
dnia 08.02.2012, 22:10 · Zgłoś
ten ze zdjęcia musi ładnie palic [...]
Odpowiedz
40
@ bs
dnia 08.02.2012, 23:21 · Zgłoś
do @ stabilne pół metra w łapie

mieszkasz w bloku to musisz uszanować to, że mieszkają też osoby nie palące, które nie będą wąchały tego [...]. równie dobrze ty się możesz wyprowadzić jak ci nie pasuje to, że nie ma palenia na klatkach. chcesz się truć, to rób to u siebie w domu a nie uprzykrzaj życia sąsiadom.
Odpowiedz
-3
@ stabilne pół metra w łapie
dnia 09.02.2012, 12:58 · Zgłoś
rekordy pobijasz.. :D
Odpowiedz
2
@ niech zyje MAŁCETUNG
dnia 09.02.2012, 15:31 · Zgłoś
dziekuje że pan PREZESIK nie podnosi czynszów 2 razy w miesiącu i że zarabia pan mało tylko 13 tysiecy jako prezes spoldzielni :( dzikeuje że pan jest bez pana rząd by padł i kryzys wdar by sie hukiem do JSM dziekuje ci MAŁCETUNG
Odpowiedz
1
@ Mloda i niepaląca
dnia 09.02.2012, 18:43 · Zgłoś
ale mnie ubawiłes!!! właśnie tym komentarzem dałeś przykład tych mlodych i rozwijających się! jesteś [...] z zadymionym mózgiem !!!
Odpowiedz
-2
@ wojtq
dnia 09.02.2012, 21:30 · Zgłoś
Widzę ktoś już został urażony wielce niecenzuralnym słowem których tu na tym portalu nie wolno używać. W wykropkowanym miejscu ma być "nas...m" albo niech będzie - "narobię"
Odpowiedz
-1
@ PiSsOff!!!
dnia 10.02.2012, 23:10 · Zgłoś
[cytat=PiS-man]@stabilne pół metra w łapie napisał(a):jak im nie pasuje to niech się wyprowadzą...

Zgadzam się! Jeżeli komuś dym przeszkadza, to zawsze przecież może wyjść! :D[/cytat]

jasne pis-[...], a jak komuś przeszkadza awanturujący się sąsiąd to powinien sobie potulnie koreczki do uszu wsadzić ???
Jak czytam twoje wydzieliny to wiem dlaczego pis przegrywa wszystkie wybory...
Odpowiedz
4
@ Stefan
dnia 12.02.2012, 10:38 · Zgłoś
Takich jak Wy zatruwaczy powinni trzymać w komorach i nie wypuszczać człowiek chce normalnie oddychać a nie wdychać wasze [...] tytoniowe i jak wam nie pasuje to [...] bo znaczna część osób nie pali i nie toleruje Was...dzięki spółdzielni mieszkaniowej będziemy mieli chociaż trochę wytchnienia...
Odpowiedz
2
@ Magia
dnia 13.02.2012, 20:43 · Zgłoś
dym przenika przez uszczelki po głębszym zastanowieniu to dym chyba hogwart ukończył albo potrzeba uszczelki zmienić :D
Odpowiedz
0
@ Zbyś
dnia 28.10.2016, 20:56 · Zgłoś
Ale ta woolność w swoim domku, czyli weź swoją wycieraczkę do swojego mieszkania tam ją trzymaj ze swoimi ...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.