Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zaatakował nastolatka i ukradł mu telefon

32

Policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Kołaczyce podejrzewanego o rozbój. Mężczyzna siłą zmusił 15-latka do oddania telefonu komórkowego. Napastnik przebywa w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszy zarzut popełnienia przestępstwa.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 20 w Lublicy. Pokrzywdzony wraz z grupą kolegów przebywał w rejonie miejscowej szkoły. W pewnym momencie podszedł do nich znany im mężczyzna. Zaczął ich wyzwać i ubliżać im. Po chwili od 15-latka zażądał telefonu komórkowego. Gdy nastolatek odmówił, napastnik złapał go i zaczął wykręcać mu głowę. Młody człowiek czując silny ból oddał komórkę.

Po zgłoszeniu przestępstwa policjanci z Kołaczyc rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Już po kilkunastu minutach zatrzymali napastnika. Funkcjonariusze odzyskali również skradziony telefon. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Okazał się nim 36-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce.

Dzisiaj zatrzymany 36-latek zostanie przesłuchany w charakterze osoby podejrzanej o popełnienie rozboju. Za zarzucane mu przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 32

Dodaj komentarz Widok:
0
@ salceson
dnia 23.03.2012, 20:24 · Zgłoś
dłozywocie raz dwa trzy
Odpowiedz
2
@ \,,/
dnia 11.03.2012, 15:33 · Zgłoś
convers666 same z tobą problemy. haha
Odpowiedz
0
@ ;)
dnia 10.03.2012, 23:29 · Zgłoś
convers666 chyba wiem kto się tam ukrywa ;p
Odpowiedz
-3
@ convers666
dnia 09.03.2012, 23:08 · Zgłoś
ale jazda :D:D
Odpowiedz
4
@ oj oj !!!
dnia 09.03.2012, 20:03 · Zgłoś
nie [...] się ... będą zawiasy !!!
Odpowiedz
3
@ No kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
dnia 09.03.2012, 19:33 · Zgłoś
Długo mamy jeszcze utrzymywać takich [...] z naszych podatków?Posiedzi jeść mu dadzą warunki lepsze niż u mnie w pracy.Na żarcie żeby przynajmniej musieli zarobić by wiedział jak prawdziwy chleb smakuje.
Odpowiedz
2
@ Ktosik . : )
dnia 09.03.2012, 17:36 · Zgłoś
Masakra! O.o
Odpowiedz
3
@ radca
dnia 09.03.2012, 16:09 · Zgłoś
ja bym mu dał 12 lat i spokój. Ktoś wie co to za gość?
Odpowiedz
3
@ tu6n2
dnia 09.03.2012, 16:01 · Zgłoś
36 lat? Taki stary a taki [...]?
Odpowiedz
-4
@ .
dnia 09.03.2012, 15:56 · Zgłoś
do budy jestem sven
Odpowiedz
9
@ Aga
dnia 09.03.2012, 14:30 · Zgłoś
A ten co zabil czlowieka jadac z nadmierna predkoscia autem jest na wolnosci, takie polskie prawo!
Odpowiedz
5
@ rrr
dnia 09.03.2012, 16:17 · Zgłoś
i dalej jeżdzi jak [...]
Odpowiedz
-6
@ convers666
dnia 09.03.2012, 13:57 · Zgłoś
Dzisiaj gramy węc nie wiem ale chłop bedzie siedział jak nic nie dostanie 500zł :P
Odpowiedz
-2
@ Lubliczanin
dnia 09.03.2012, 13:30 · Zgłoś
kiedy idziemy na spacerek ? :D
Odpowiedz
-3
@ LC <3
dnia 09.03.2012, 18:59 · Zgłoś
zawsze można iść ;D
Odpowiedz
2
@ convers666
dnia 09.03.2012, 13:22 · Zgłoś
rozwalimy ich i skończymy z tym [...].
Odpowiedz
1
@ Lubliczanin
dnia 09.03.2012, 13:17 · Zgłoś
Ale się u nas robi ostro na dzielnicy XD
Odpowiedz
4
@ orzel
dnia 09.03.2012, 16:41 · Zgłoś
chyba prowincji a nie dzielnicy ;]
Odpowiedz
1
@ LC <3
dnia 09.03.2012, 18:59 · Zgłoś
Na dzielnicy ;D a nie prowincji ;D
Odpowiedz
9
@ hah
dnia 09.03.2012, 12:43 · Zgłoś
od 2-12 lat. paranoja . a jezeli młoda dziewczyna urodzi i zabije noworodka schowa go w skrzyni - chodzi na wolności bo uznano ją za niepoczytalna w chwili popełnieniaczynu. to jest polskie prawo- bo ma sie znajomości!!!
Odpowiedz
7
@ AFM
dnia 09.03.2012, 12:03 · Zgłoś
Sąd go wypuści na wolność - zobaczycie. Niska szkodliwość czynu. Ot ! polskie prawo.
Odpowiedz
16
@ AQQ
dnia 09.03.2012, 12:46 · Zgłoś
Raczej go nie wypuści, za coś takiego, co innego gdyby to była np. kobieta, która [...] swe świeżo narodzone dziecko, wtedy była by szansa...
Odpowiedz
-39
@ The Punischer
dnia 09.03.2012, 11:40 · Zgłoś
ale wy jestescie brutalni z tymi komentarzami, juz by czlowieka powiesili jak by sie tylko dalo. moze sytulacja rodzinna go do tego zmusila, moze nie mial czym nakarmic dzieci i musial krasc ^^ (to nie zaden sarkazm)
Odpowiedz
15
@ ja
dnia 09.03.2012, 12:22 · Zgłoś
Jasne! Jak nie masz czym nakarmic dzieci to napadaj i okradaj inne dzieciaki...[...] i tyle!!!
Odpowiedz
9
@ arrabi
dnia 09.03.2012, 14:03 · Zgłoś
on jego ojciec był pozodnym obywatelem i jego matka teza dzieci niema zaczepki szukał wiem bo byłem przy tym
Odpowiedz
11
@ xxx
dnia 09.03.2012, 15:24 · Zgłoś
Bardzo inteligenty komentarz - brawo po prostu!! Jak można usprawiedliwiać kradzież. I to w dodatku telefonu jakiemuś dzieciakowi. Dorosły mężczyzna a zachowanie godne pożałowania ;/
Odpowiedz
7
@ lazio
dnia 09.03.2012, 11:21 · Zgłoś
do kamieniolomu z [...]
Odpowiedz
29
@ piekna
dnia 09.03.2012, 11:06 · Zgłoś
kamieniołom dla [...] ! szkoda kasy na utrzymywanie takich w pace!!
Odpowiedz
7
@ Puszka
dnia 09.03.2012, 10:51 · Zgłoś
To pewnie jakiś [...] bo kto normalny tak się zachowa??? Do [...] i to na dożywocie [...]a!
Odpowiedz
5
@ rrr
dnia 09.03.2012, 16:14 · Zgłoś
No bez przesady.
Odpowiedz
1
@ onon
dnia 09.03.2012, 21:27 · Zgłoś
na 3 dożywocia
Odpowiedz
19
@ kodeks karny
dnia 09.03.2012, 10:49 · Zgłoś
do paki z nim
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.