Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Zabawy na stoku narciarskim „Mereszka” za nami!

5

W minioną sobotę, 3 lutego, dzieci i młodzież z powiatu jasielskiego, w ramach „Ferii na stoku Mereszka” uprawiali sporty zimowe i bawili się na śniegu, korzystając z pięknej aury i być może ostatnich podrygów zimy. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Starosta Jasielski Adam Pawluś, a Powiat Jasielski był fundatorem tego wydarzenia.

Ferie zimowe to czas, który można aktywnie spędzić na świeżym powietrzu, najlepiej na śniegu. Korzystając ze śnieżnej aury, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, zorganizował dla 100 najmłodszych mieszkańców naszego powiatu wyjazd na stok narciarski „Mereszka” w Świątkowej Wielkiej, gdzie mogli oni uprawiać sporty zimowe i zabawy na śniegu, spędzając czas z rodziną na świeżym powietrzu.

Dla uczestników wyjazdu zorganizowano wiele atrakcji. Mogli oni bezpłatnie korzystać z wyciągu narciarskiego, z wypożyczalni sprzętu oraz z lekcji z instruktorami narciarskimi. Najmłodsi chętnie korzystali z możliwości zjazdu z górki na pontonie. Jednak największym zainteresowaniem cieszyły się przejażdżki skuterem.

Zwieńczeniem zimowej wyprawy było ognisko, na którym uczestnicy piekli kiełbaski. Mamy nadzieję, że ten wspólnie spędzony czas pozostanie dzieciom długo w pamięci!

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Napisany dnia: 06.02.2024, 08:37

Komentarze Czytelników:

Dodaj komentarz Widok:
3
@ pic
dnia 06.02.2024, 19:06 · Zgłoś
patron że ho ho co to będzie gdy go braknie ???
Odpowiedz
-1
@ Spc
dnia 06.02.2024, 15:41 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
2
@ Spc
dnia 06.02.2024, 17:42 · Zgłoś
MAreszka, nie MEreszka. Jeśli już podajecie nazwę to chociaż zróbcie to poprawnie.
Odpowiedz
6
@ Lulek
dnia 06.02.2024, 10:59 · Zgłoś
Patronat objął starosta to trzeba pisać o tym. Do sejmu się nie dostał. Starosta tez już nie będzie bo się rozchorował.
Odpowiedz
1
@ zawodniczka
dnia 06.02.2024, 09:12 · Zgłoś
Seniorzy Gamrat Jasło 2 liga wygrali swój ważny o utrzymanie mecz z Bobrownikami. Czarni Jasło w kolejnym sparingu pokonali drużynę z Biecza. Grali nowi, testowani zawodnicy. Ruszaja zapisy do kolejnej zimowej edycji Biegu Beskidnika. To wszystko mozna wyczytać w konkurencyjnych portalach a tutaj o feriach, hmm .
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657