Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Zadbaj o to, by Twoja reklama trafiała do właściwych odbiorców. Potrzebujesz dobrej pozycji w Google

0

Zdecydowana większość produktów i usług ma szansę wzbudzić zainteresowanie tylko części konsumentów. Zagadnienie umiejętnego formułowania i kierowania przekazu reklamowego należy więc do najważniejszych, jakim muszą stawić czoła ludzie zajmujący się marketingiem. Wraz z upowszechnieniem się dostępu do internetu zyskaliśmy w tym zakresie zupełnie nowe możliwości. Ich wykorzystanie pozwoli Ci zostawić branżowych rywali daleko w tyle.

Skutecznie walcz o uwagę tych, których łatwo skłonić do zakupu

W przypadku konwencjonalnych metod marketingowych nierzadko ogromy wysiłek i koszty pochłaniane są przez identyfikowanie i analizowanie właściwych grup docelowych. Bez tego nie sposób wszak przygotować odpowiadającego ich potrzebom przekazu czy dobrać właściwych kanałów komunikacji. Pozycjonowanie stron www znosi tą potrzebę i pozwala w pełni wykorzystać najważniejszą cechę, jaka charakteryzuje internet – fakt, iż jego użytkownicy nie są już jedynie biernymi odbiorcami. Dzięki temu to nie my musimy szukać naszych klientów. Wykorzystaj umiejętności fachowców i zadbaj o to, by to oni mogli znaleźć Ciebie!

Czy jest lepszy moment na zaprezentowanie swojej oferty od tego, w którym jej odbiorca sam wykazuje świadome zainteresowanie danym typem wyrobu czy usługą? Aby tak się stało, potrzebujemy jednak wysokich lokat w organicznych wynikach Google, które już od dawna służy niemal nam wszystkim do wyszukiwania tego, co jest nam w danym momencie potrzebne. Jak przypominają fachowcy z firmy ESEO, zachowanie większości internautów jest niezmienne od lat – różnica popularności pierwszych i kolejnych pozycji pozostaje ogromna. Znalezieniem się w ścisłej czołówce to niezawodna gwarancja radykalnego wzrostu ruchu. Co ważne, bardzo cennego, bo generowanego nie przez przypadkowych gości, ale samoczynnie wyselekcjonowanych poprzez wprowadzenie określonych zapytań. Nie musisz ich już przekonywać do ich potrzeb – po prostu wyjdź im naprzeciw!

Pozycjonowanie stron www może być jeszcze bardziej precyzyjne

W przypadku tego typu działalności jak np. sklep internetowy, adresowanej do odbiorców z całego kraju, musimy o dobre miejsca stoczyć bardzo zacięty bój z niezwykle licznymi przeciwnikami, zwłaszcza, jeśli nasz asortyment nie jest szczególnie niszowy. Gdy jednak proponowana oferta adresowana jest do okolicznej ludności lub gości, którzy akurat znajdą się w pobliżu (choćby fryzjer czy warsztat) nie ma najmniejszej potrzeby trwonić środków na konkurowania z oddalonymi od nas podmiotami, niestanowiącymi dla nas zagrożenia. Pozycjonowanie stron www również wówczas stanowi znakomity sposób na pokonanie rywali i zdobycie lokalnego rynku. Wyszukiwarka rozpoznaje położenie urządzeń, na których jest wykorzystywana, toteż nasi potencjalni klienci nawet nie muszą wprowadzać uściślonych geograficznie zapytań. Wystarczy, że zajmujący się pozycjonowaniem naszych stron zespół SEM zadba o to, by nasza lokalizacja i dane teleadresowe były właściwie identyfikowanie przez Google. Poza tym zakres zadań pozostaje ten sam – niezbędna jest rzetelna optymalizacja i usunięcie wszystkich słabości technicznych witryny, a także umiejętna budowa bazy linków. Sięgnij po fachowe wsparcie i zawsze docieraj dokładnie do tych, którzy łatwo staną się Twoimi klientami!

Artykuł partnera

Napisany dnia: 13.11.2019, 09:56
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Rada parafialna, Caritas i Akcja Katolicka bronią księdza

  Mieszkaniec Tarnobrzega w jednym ze swoich wpisów na profilu facebook'owym wrócił wspomnieniami do czasów sprzed 34 lat, kiedy na lekcji religii ksiądz, który dzisiaj jest proboszczem w jednej z podjasielskich parafii miał brać dziewczynki na kolana i je dotykać. Przedstawiciele Akcji Katolickiej, Caritasu i rady parafialnej uważają, że duchowny został w perfidny sposób oczerniony i pomówiony...

 • Opłata za śmieci bez zmian dla mieszkańców Jasła. Radni o konieczności uszczelnienia systemu

   

  Miejscy radni w miniony poniedziałek podjęli decyzję w sprawie wysokości stawek opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Jaślanie, od 1 stycznia 2021 r. zapłacą za śmieci dokładnie tyle ile płacą teraz. Władze miasta podjęły również kroki w celu uszczelnienia systemu. Odstąpiono jednak od pierwotnego projektu, w którym opłata za gospodarowanie odpadami w przypadku mieszkańców budynków wielolokalowych (bloków mieszkalnych) miałaby być obliczana w oparciu o ilość zużytej wody.

 • Pociągi z Zagórza do Krakowa przez Jasło codziennie już od grudnia

   

  W grudniu bieżącego roku, w rozkładzie jazdy pociągów pojawią się nowe połączenia, którymi będzie można dotrzeć z Jasła do Krakowa. Pociąg PKP Intercity będzie kursował na linii Zagórz – Kraków codziennie.

 • Wybory na wójta gminy Tarnowiec. Utworzono trzy komitety wyborcze

  W gminie Tarnowiec zapowiada się niezwykle interesująca rywalizacja o fotel wójta. Przedterminowe wybory wyznaczono na 10 stycznia 2021 r. Wszystko wskazuje na to, że o urząd powalczy czterech kandydatów.

 • Uczniowie pozostają na nauce zdalnej. Rząd otwiera czasowo galerie handlowe

  Premier Mateusz Morawiecki na dzisiejszej konferencji prasowej poinformował o kontynuacji nauki w systemie zdalnym, jak również o tym, że od przyszłej soboty zostaną czasowo otwarte galerie handlowe w reżimie sanitarnym...

 • Czy wytrzymasz jeden dzień bez papierosa?

   

  W 1974 amerykański dziennikarz Lynn Smith rzucił wyzwanie swoim czytelnikom. Mieli nie palić papierosów przez jeden dzień, nagrodą było zdjęcie na okładce gazety Monticello Times. Trafiło na nią 300 osób. Ale przeszło 1500 osób podjęło się wyzwania. Amerykańskie Towarzystwo Walki z Rakiem zachęcone popularnością tej akcji ustanowiło 3 czwartek listopada Światowym Dniem Rzucania Palenia.

 • Pożar w sortowni odpadów. Zapaliła się maszyna do sortowania śmieci

  Strażacy od kilku godzin dogaszają pożar, który wybuchł około godziny 5. w jednej z hal w sortowni odpadów w Wolicy. Zapaliła się maszyna do rozdrabniania śmieci.

 • Czy ksiądz dopuścił się molestowania małoletnich w latach 80.? Sprawę bada prokuratura i kuria

  W mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja na temat księdza, który w latach 80. ubiegłego wieku sprawował posługę w jednej z tarnobrzeskich parafii. Dziś kapłan jest proboszczem w parafii pod Jasłem. Dawni jego uczniowie wystosowali wobec duchownego poważne zarzuty dotyczące molestowania małoletnich dziewczynek. Kuria przeprowadziła wstępne dochodzenie kanoniczne. Sprawę zbada również przemyska prokuratura.

   

 • "W DPS w Foluszu żaden z mieszkańców nie zmarł z powodu Covid-19" – podkreśla dyrektor Adamski

  W Domu Pomocy Społecznej w Foluszu na obecną chwilę mieszka 229 pensjonariuszy. Na 170 zatrudnionych pracowników na ten moment gotowych do pracy jest 120, z czego 85 bezpośrednio pracuje z mieszkańcami domu. Jak w tych trudnych czasach pandemii koronawirusa walczy DPS w Foluszu? Z dyrektorem placówki Karolem Adamskim rozmawia Ilona Dziedzic.

 • Już dzisiaj otwarcie nowego sklepu Stokrotka w Tarnowcu!

   

  Miło nam poinformować o powstaniu nowej Stokrotki. W czwartek, 19 listopada, otwieramy nowo wybudowaną placówkę dla naszych klientów w Tarnowcu 411. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00-22.00 oraz w niedziele pracujące w godzinach od 8.00-20.00.

 • Ubezpieczenia – czy na pewno nie potrzebujesz?

   

  Wyobraź sobie sytuację, w której jesteś sprawcą wypadku. Okazuje się, że osoba poszkodowana  zostaje sparaliżowana, a Ty, jako sprawca, musisz pokryć koszty jego leczenia i płacić mu rentę do końca życia. Czy jesteś na to przygotowany/-a finansowo?

 • Obiad za pół ceny? Zamów i odbierz u „Wojtka”

   

  Bar mleczny u „Wojtka” przygotował dla swoich klientów specjalną promocję. Od dzisiaj do odwołania, każdego dnia serwuje on zestawy obiadowe za pół ceny! Wystarczy zamówić i odebrać dania w barze przy ul. 3 Maja 101.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105