Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Zadbaj o to, by Twoja reklama trafiała do właściwych odbiorców. Potrzebujesz dobrej pozycji w Google

0

Zdecydowana większość produktów i usług ma szansę wzbudzić zainteresowanie tylko części konsumentów. Zagadnienie umiejętnego formułowania i kierowania przekazu reklamowego należy więc do najważniejszych, jakim muszą stawić czoła ludzie zajmujący się marketingiem. Wraz z upowszechnieniem się dostępu do internetu zyskaliśmy w tym zakresie zupełnie nowe możliwości. Ich wykorzystanie pozwoli Ci zostawić branżowych rywali daleko w tyle.

Skutecznie walcz o uwagę tych, których łatwo skłonić do zakupu

W przypadku konwencjonalnych metod marketingowych nierzadko ogromy wysiłek i koszty pochłaniane są przez identyfikowanie i analizowanie właściwych grup docelowych. Bez tego nie sposób wszak przygotować odpowiadającego ich potrzebom przekazu czy dobrać właściwych kanałów komunikacji. Pozycjonowanie stron www znosi tą potrzebę i pozwala w pełni wykorzystać najważniejszą cechę, jaka charakteryzuje internet – fakt, iż jego użytkownicy nie są już jedynie biernymi odbiorcami. Dzięki temu to nie my musimy szukać naszych klientów. Wykorzystaj umiejętności fachowców i zadbaj o to, by to oni mogli znaleźć Ciebie!

Czy jest lepszy moment na zaprezentowanie swojej oferty od tego, w którym jej odbiorca sam wykazuje świadome zainteresowanie danym typem wyrobu czy usługą? Aby tak się stało, potrzebujemy jednak wysokich lokat w organicznych wynikach Google, które już od dawna służy niemal nam wszystkim do wyszukiwania tego, co jest nam w danym momencie potrzebne. Jak przypominają fachowcy z firmy ESEO, zachowanie większości internautów jest niezmienne od lat – różnica popularności pierwszych i kolejnych pozycji pozostaje ogromna. Znalezieniem się w ścisłej czołówce to niezawodna gwarancja radykalnego wzrostu ruchu. Co ważne, bardzo cennego, bo generowanego nie przez przypadkowych gości, ale samoczynnie wyselekcjonowanych poprzez wprowadzenie określonych zapytań. Nie musisz ich już przekonywać do ich potrzeb – po prostu wyjdź im naprzeciw!

Pozycjonowanie stron www może być jeszcze bardziej precyzyjne

W przypadku tego typu działalności jak np. sklep internetowy, adresowanej do odbiorców z całego kraju, musimy o dobre miejsca stoczyć bardzo zacięty bój z niezwykle licznymi przeciwnikami, zwłaszcza, jeśli nasz asortyment nie jest szczególnie niszowy. Gdy jednak proponowana oferta adresowana jest do okolicznej ludności lub gości, którzy akurat znajdą się w pobliżu (choćby fryzjer czy warsztat) nie ma najmniejszej potrzeby trwonić środków na konkurowania z oddalonymi od nas podmiotami, niestanowiącymi dla nas zagrożenia. Pozycjonowanie stron www również wówczas stanowi znakomity sposób na pokonanie rywali i zdobycie lokalnego rynku. Wyszukiwarka rozpoznaje położenie urządzeń, na których jest wykorzystywana, toteż nasi potencjalni klienci nawet nie muszą wprowadzać uściślonych geograficznie zapytań. Wystarczy, że zajmujący się pozycjonowaniem naszych stron zespół SEM zadba o to, by nasza lokalizacja i dane teleadresowe były właściwie identyfikowanie przez Google. Poza tym zakres zadań pozostaje ten sam – niezbędna jest rzetelna optymalizacja i usunięcie wszystkich słabości technicznych witryny, a także umiejętna budowa bazy linków. Sięgnij po fachowe wsparcie i zawsze docieraj dokładnie do tych, którzy łatwo staną się Twoimi klientami!

Artykuł partnera

Napisany dnia: 13.11.2019, 09:56
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Realne szanse na kolejne połączenia kolejowe z Jasła do Małopolski

   

  Starania o uruchomienie nowych połączeń kolejowych z Jasła w kierunku zachodnim mogą zmaterializować się już wiosną 2020 r. Głosy, domagające się uwzględnienia w rozkładach jazdy pociągów do Krynicy, czy też Stróż zdają się wreszcie przynosić wymierne efekty.

 • Więcej miejsc parkingowych w Jaśle!

 • W Pielgrzymce oddano do użytku nowe mosty

   

  Na drodze wojewódzkiej 993 w Pielgrzymce oddano do użytku dwa mosty na tamtejszych potokach. Wartość inwestycji przekracza kwotę 6 mln zł. Budowa i przebudowa mostów w zamyśle inwestorów stanowić ma jeden z elementów modernizacji ciągu komunikacyjnego łączącego województwo podkarpackie z małopolskim.

 • Fascynujący sposób na przekraczanie granic wyobraźni

   

  Gry fabularne są wielką pasją Jakuba Węgrzynowicza. Już niebawem na rynku pojawi się pierwszy tytuł jego autorstwa. Jaślanin ma nadzieję, że w dobie renesansu gier RPG sięgać będzie po nie coraz więcej osób.

 • Jasielski szpital ma nowy ambulans

   

  Jasielski szpital ma nową kartkę. Trafiła ona do jasielskiej lecznicy w ramach rządowego programu wymiany ambulansów. Jego zakup w znacznej mierze sfinansowany został ze środków Skarbu Państwa. Wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt medyczny służyć będzie ratowaniu życia i zdrowia mieszkańców powiatu jasielskiego.

 • Dom w krótkim czasie, tani w utrzymaniu? Teraz to możliwe.

   

  Twoje wymarzone miejsce do życia to dom z ogródkiem? To marzenie nie jednego z nas. Bardzo wiele osób po kilku latach życia w mieście zaczyna marzyć o własnym domu. Niestety nadal wygrywa przekonanie, że luksus posiadania i zbudowania własnego domu wiąże się  z bardzo odległym czasem i kosztami jego utrzymania. Prawdą jest że budowa nie musi ciągnąć się latami.

 • Budowa mostu na Gądkach coraz bliżej. Miasto wybrało wykonawcę.

   

  Rozstrzygnięto przetarg na budowę mostu na osiedlu Gądki. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma REMOST Sp. z o.o. z Dębicy. Wartość inwestycji przekracza kwotę 8 mln zł.

 • Powiat podejmie się budowy prawoskrętu

  Radni powiatowi popierają inwestycję związaną z przebudową ul. Kasprowicza i wiążącą się z tym budową prawoskrętu między drogami wojewódzką nr 992 a krajową nr 28. Na wczorajszej sesji wyrazili zgodę na przeznaczenie 50 tysięcy złotych na przygotowanie dokumentacji techniczno-projektowej w 2020 r.

 • Nowy klip Mateusza Mijala już we wtorek!

  "W Zakopanem Cię poznałem" to najnowsza piosenka Mateusza Mijala, którą będziemy mieli okazję po raz pierwszy usłyszeć już w najbliższą sobotę po godzinie 19. w Radiu Wawa. Klip do utworu pojawi się we wtorek...

 • "OSP by chciała nowe auto"

  Strażacy ochotnicy z Myscowej znaleźli się w patowej sytuacji. Ich jedyny, a zarazem najstarszy w gminie Krempna samochód ratowniczo-gaśniczy jest niezdatny do wyjazdów. Swój dotychczasowy wóz chcą im przekazać strażacy z województwa warmińsko-mazurskiego. Aby samochód mógł trafić do Myscowej potrzebne jest 6 tys. zł.

 • Wpadnij do nas na „Szamkę”

 • Powinniśmy starzeć się w zdrowiu

   

  Polskie społeczeństwo starzeje się. Żyjemy coraz dłużej. Jakie jednak mamy szanse na to, aby u schyłku życia cieszyć się dobrym zdrowiem? Na to i wiele innych kluczowych z punktu widzenia pacjentów w podeszłym wieku pytań starano się odpowiedzieć podczas zorganizowanej w Jaśle konferencji medycznej „Interdyscyplinarne aspekty geriatrii”.

 • Nie pozwól, aby mróz Cię zaskoczył

 • Rozpoczynają się prace remontowe na chirurgii

  W jasielskim szpitalu rusza przebudowa męskiej części oddziału chirurgii ogólnej i onkologicznej. Prace mają zakończyć się wiosną przyszłego roku...

 • Pomagają dzieciom chorym na raka

   

  Strażacy ochotnicy znów zwierają szeregi w ramach akcji „Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka”. Tym razem jednak oprócz zbiórki zabawek, artykułów szkolnych i innych dla dzieci z chorobą nowotworową zachęcać będą również do oddawania krwi. Machina już ruszyła. Każdy może stać się jej małym a zarazem niezwykle istotnym trybikiem.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105