Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zagapił się na autobus i spowodował wypadek

16

Dzisiaj około godziny 19.00, na ul. Lwowskiej w Jaśle doszło do wypadku. Jeden z kierowców został przewieziony do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Hospitalizacji poddana została również kobieta, skarżąca się na bóle głowy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu marki Escort nie zachował odpowiedniej odległości od poprzedzającego go pojazdu. Mężczyzna wjechał w jadące przed nim Volvo. Tłumaczył, że zapatrzył się na autobus.

Kierowcy obu samochodów zostali zbadani na zawartość alkoholu w organizmie. Obaj byli trzeźwi.

- Dojeżdżałam do ronda " Solidarności" w kierunku centrum Jasła. Po chwili zauważyłam, że jadący samochód jechał zbyt szybko. Zaczął gwałtownie hamować, mimo to uderzył w tył mojego samochodu.- opowiada kobieta jadąca volvo, mieszkanka Jedlicza.

Na miejscu wypadku zadysponowano policjantów z KPP w Jaśle oraz strażaków Powiatowej Straży Pożarnej z Jasła, którzy uprzątnęli rozbite elementy karoserii.

Mężczyzna będący sprawcą kolizji otrzymał sześć punktów karnych i 300 zł mandatu.

(icz)

Reklama

Komentarze: 16

Dodaj komentarz Widok:
0
@ lucy
dnia 14.11.2010, 12:14 · Zgłoś
jak zwykle młokos prawka dla nich od 30 tki albo jazda z nianią haha
Odpowiedz
0
@ marobuli
dnia 12.11.2010, 16:45 · Zgłoś
Coś nieprawdopodobnego!!!!!
Odpowiedz
0
@ Kosiu
dnia 11.11.2010, 20:41 · Zgłoś
zycie wypadki sie zdarzaja...
Odpowiedz
0
@ ww
dnia 11.11.2010, 16:00 · Zgłoś
popieram
stłuczka po tym jak sie laski oglada to co innego ale na autobus...
no ludzie przestańcie ;-)
Odpowiedz
0
@ gumiś
dnia 11.11.2010, 15:10 · Zgłoś
zobaczył olśnienie wielce panującej nam Marysi królowej Jasła która właśnie autobusem wracała do dąbrówki
Odpowiedz
0
@ do edith
dnia 11.11.2010, 13:52 · Zgłoś
To Ford [...] wort :P
Odpowiedz
0
@ kris79
dnia 11.11.2010, 13:08 · Zgłoś
Czasami widząc fajna dziewczynę można się zagapić :)
Odpowiedz
0
@ sure
dnia 11.11.2010, 11:36 · Zgłoś
Kto redeaguje tę stronę ? Wypadki, pomniki, kropidełka i miłość do pIS jako tematy przewodnie...
Odpowiedz
0
@ AeR
dnia 11.11.2010, 08:11 · Zgłoś
Ale się stało o matko i córko ;]]]]]
Odpowiedz
0
@ x
dnia 11.11.2010, 08:00 · Zgłoś
gdzie zdje tego volvo
Odpowiedz
0
@ edith
dnia 11.11.2010, 08:00 · Zgłoś
Co to za marka ten Escort?
Odpowiedz
0
@ QilmaxeR
dnia 11.11.2010, 07:54 · Zgłoś
heh nie dziwota ze w PKS jeżdżą Wehikuły i Mało na to nie zwraca uwagi xD
Odpowiedz
0
@ raz po raz
dnia 11.11.2010, 07:15 · Zgłoś
zgadzam się nie macie o czym pisać
Odpowiedz
0
@ mos
dnia 11.11.2010, 00:10 · Zgłoś
kogo obchodzi jakaś stłuczka?
Odpowiedz
0
@ edit
dnia 11.11.2010, 00:10 · Zgłoś
moze zrobicie zakladke wypadki drogowe w JASLE
Odpowiedz
0
@ ad
dnia 10.11.2010, 22:40 · Zgłoś
nie macie o czym pisać?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.