Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zaginiony Andrzej...

21

Policjanci, strażacy ochotnicy, ratownicy GOPR-u, a także rodzina i znajomi poszukują od wczoraj 76-letniego mieszkańca Jasła. Zaginiony po południu poszedł na spacer do lasu. Dotychczas nie wrócił do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Wczoraj, około godz. 13 mężczyzna wyszedł z domu w Jaśle przy ul. Brzyszczki i udał się na spacer do pobliskiego lasu. Gdy przez dłuższy czas nie wracał, zaniepokojona rodzina zaczęła go szukać, lecz bezskutecznie. Około godz. 21 o zaginięciu powiadomiony został dyżurny komendy.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Na miejsce skierowany został przewodnik z psem tropiącym. Do działań włączyli się również znajomi mężczyzny oraz strażacy ochotnicy. Dzisiaj do poszukiwań dołączyli ratownicy bieszczadzkiej i krynickiej grupy GOPR.

Po raz ostatni zaginiony widziany był wczoraj około godz. 14 w okolicy lasu znajdującego się przy drodze prowadzącej do miejscowości Gorajowice. Ubrany był w spodnie koloru czarnego, beżową wiatrówkę do pasa oraz białą czapkę z daszkiem.

Osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle - tel. 13 44 38 310 lub 997.

KPP w Jaśle/red

Reklama

Komentarze: 21

Dodaj komentarz Widok:
0
@ [...]
dnia 26.10.2013, 10:37 · Zgłoś
Ja[...]e wy jestescie normalni poprostu [...] chlop zaginal a ty sie pytasz czy grzyby sa idz [...] sprawdz
Odpowiedz
0
@ lala
dnia 14.10.2013, 19:45 · Zgłoś
hahhaha ale te komentarze są śmieszne o śmiałam się jak z dobrego kawała...:)
Odpowiedz
-6
@ sprzedam zone, tesciowa gratis.
dnia 09.10.2013, 20:34 · Zgłoś
panie andrzeju sa jeszcze grzyby?
Odpowiedz
7
@ asd
dnia 09.10.2013, 13:23 · Zgłoś
powstrzymalibyście sie od tych [...] komentarzy ... żałosne są
Odpowiedz
-22
@ Żona
dnia 09.10.2013, 13:22 · Zgłoś
Pan Andrzej został szczęśliwie odnaleziony na ul. 17-go stycznia 'na zakręcie' gdzie ostro zabalował.
Odpowiedz
12
@ do zona
dnia 09.10.2013, 13:32 · Zgłoś
[...] czlowieku bo szkoda slow na takich jak ty to nie jest temat na twoie glupie prowokacjie
nie do uwierzenia ze admin pozwala na takie komentarze
Odpowiedz
2
@ asd
dnia 09.10.2013, 13:20 · Zgłoś
poważnie tak został odnaleziony
Odpowiedz
-3
@ marlonziom
dnia 09.10.2013, 13:17 · Zgłoś
czy pan andrzej został juz odnazleziony? pytam poważnie!!
Odpowiedz
4
@ do xxx
dnia 09.10.2013, 13:16 · Zgłoś
przestań dodawać tak [...] komentarze! Ciekawy jestem jakbyś sam się czuł na miejscu rodziny więc radzę troszkę pomyśleć ... bo nikomu nie życzę takiej sytuacji ..
Odpowiedz
-9
@ polskadzicz
dnia 09.10.2013, 13:15 · Zgłoś
Jak się nazywa ten pan Andrzej? W ktorym miejscu mieszka w Brzyszczkach??
Odpowiedz
-12
@ xxx
dnia 09.10.2013, 13:11 · Zgłoś
wcale go nie znaleźli to plotki
Odpowiedz
2
@ Zaniepokojony
dnia 09.10.2013, 12:49 · Zgłoś
A gdzie go znależli i w jakim jest stanie, i kto go znalazł?
Odpowiedz
10
@ ja 1
dnia 09.10.2013, 12:35 · Zgłoś
już go znależli
Odpowiedz
11
@ ja 1
dnia 09.10.2013, 12:31 · Zgłoś
został juz odnaleziony żyje
Odpowiedz
15
@ nitka
dnia 09.10.2013, 12:21 · Zgłoś
Pan Andrzej znalazł się. Wielka radość i ulga.
Odpowiedz
8
@ xxx
dnia 09.10.2013, 11:52 · Zgłoś
najlepszy sposób to helikopter z kamerą termowizyjną..;/ szkoda, że jak szukają więźnia to można takiego sprzętu używać, a jak poszukują zaginionego czlowieka który potrzebuje pomocy, to takiego sprzętu brakuje... Oby się odnalazl!
Odpowiedz
-6
@ obserwator
dnia 09.10.2013, 11:32 · Zgłoś
policjia ze strażom niech idom w las go szukać bóg wie gdzie on znajdzie wyjście z tego lasu
Odpowiedz
-1
@ obserwator
dnia 09.10.2013, 11:31 · Zgłoś
ludzie jak poszed w las to on zabłądził w lesie i chodzi po lesie i szuka wyjścia i bóg wie gdzie on wyjdzie policjia straż miejska i strażacy niech idą w las za nim zjedzeniem aby nie umar zgłodu bo nie wiadomo kiedy znajdzie wyjście z lasu i bóg wie gdzie on wyjdzie z tego lau
Odpowiedz
7
@ do @obserwator
dnia 09.10.2013, 12:29 · Zgłoś
zamiast siedzieć przed kompem i doradzac pomóż w poszukiwanich
Odpowiedz
13
@ jezynka:)
dnia 09.10.2013, 11:04 · Zgłoś
Nigdy nie powinno się samemu iść do lasu!!!jest różnie :zabłądzisz ,stracisz przytomność ,złamiesz nogę ...,Trzymam kciuki trzeba szukać człowieka .Powodzenia.
Odpowiedz
13
@ 10
dnia 09.10.2013, 10:59 · Zgłoś
oby zdążyli,
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.