Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zaginiony mężczyzna nie żyje

22

Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 57-letniego mieszkańca wsi Łężyny. Mężczyzna był poszukiwany od kilku dni. Jego zwłoki znaleziono dziś przed południem.

Dziś około godz. 9.30, jeden z mieszkańców Łężyn zauważył zwłoki człowieka leżące w korycie potoku. Jak ustalono, zmarły to 57-letni mężczyzna, mieszkaniec tej miejscowości. Był poszukiwany od poniedziałku.
 
Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze z grupy operacyjno-dochodzeniowej. W czynnościach uczestniczył również lekarz sądowy. Policjanci zabezpieczyli miejsce ujawnienia zwłok. Wykonywali czynności, które mają wyjaśnić okoliczności śmierci mężczyzny. Wstępnie wykluczono, aby do tego przyczyniły się inne osoby.
 
Decyzją prokuratora zwłoki przewieziono do prosektorium. Zostaną zbadane podczas sekcji. Badanie ma dać odpowiedź jaka była przyczyna zgonu.

KPP w Jaśle

Reklama

Komentarze: 22

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jaslanie!
dnia 16.10.2010, 15:11 · Zgłoś
i kobiete i mezczyzne znaleziono w potoku czy to nie dziwne ?
Odpowiedz
0
@ olo
dnia 13.10.2010, 09:38 · Zgłoś
Do Nara ,dlaczego obrażasz ludzi z podkarpacia to że jakiś [...] ma dziwne , albo chore poczucie humoru to nie znaczy że wszyscy tak mają ,a jeśli chodzi o mózg to swój koniecznie przebadaj choć zapewne już zapózno :(
Odpowiedz
0
@ Nara
dnia 11.10.2010, 09:59 · Zgłoś
Czytając komentarze można zobaczyć typowego mieszkańca podkarpacia: [...] i [...], który powinien leczyć się w psychiatryku - choć i to nie pomoże, bo bez mózgu nic nie da się zrobić, jednakże jakiś postęp ewolucyjny widać bo zna jedno słowo: "żal", które to przy okazji mu [...] ściska.

Ludzie opanujcie się i zacznijcie się nawzajem szanować, chyba że lubicie robić sobie taką opinię jaką napisano wyżej.
Odpowiedz
0
@ AeR
dnia 11.10.2010, 09:52 · Zgłoś
Nie drapcie się dziewczyny !!!
Odpowiedz
0
@ kejkej
dnia 10.10.2010, 23:47 · Zgłoś
aaa was sprowokował, a wy się daliście podejść jak dzieci neo

wyrazy współczucia..
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 10.10.2010, 22:59 · Zgłoś
nie ma wpisu aaa...o co chodzi...
Odpowiedz
0
@ qqq do aaa
dnia 10.10.2010, 20:48 · Zgłoś
[...] jeden !! nawet w takiej chwili nie potrafisz się zachować !!
trochę współczucia !!
Odpowiedz
0
@ do aaa
dnia 10.10.2010, 19:57 · Zgłoś
proponuje leczenie tylko nie wiem czy na głowę nie jest za późno
Odpowiedz
0
@ [+]
dnia 10.10.2010, 19:49 · Zgłoś
czlowieku o czym ty piszesz [...] to nie ten artykul
Odpowiedz
0
@ ala
dnia 10.10.2010, 19:33 · Zgłoś
a to nie czasem juz wczoraj bylo?
Odpowiedz
0
@ Do aaa
dnia 10.10.2010, 18:55 · Zgłoś
Po co takie głupoty piszesz??? Jestes [...]...Człowiek nie żyje... daj sobie spokój. miał wspaniala córke, ktora bardzo cierpi... pani Asiu skladam kondolencje;(
Odpowiedz
0
@ JANKO WODNIK
dnia 10.10.2010, 18:50 · Zgłoś
AAA twoi rodzice siedzą w psychiatryku i ty też powinieneś tam trafić bo ci się na.ebało w dyni
Odpowiedz
0
@ GPZ
dnia 10.10.2010, 18:38 · Zgłoś
do aaa ty [...] [...] pytaj się dalej!!!
Odpowiedz
0
@ lll
dnia 10.10.2010, 18:26 · Zgłoś
aaa [...] w glowe! taka tragedia a ty sobie kpiny urządzasz. zal mi takich ludzi jak ty!
Odpowiedz
0
@ m
dnia 10.10.2010, 18:26 · Zgłoś
a gdzie są Twoi? nie możesz się powstrzymać od [...] komentarzy ?
Odpowiedz
0
@ majka
dnia 10.10.2010, 18:16 · Zgłoś
a ja sie pytam gdzie jest twoj mozg [...]
Odpowiedz
0
@ do aaa
dnia 10.10.2010, 18:10 · Zgłoś
to nie jest śmieszne wiesz bo ten człowiek zmarł smiercia tragiczna a ty się [...]** z czyjegos nie szczescia
Odpowiedz
0
@ tomek
dnia 10.10.2010, 17:47 · Zgłoś
do aaa ciebie [...] trudno nazwać człowiekiem
Odpowiedz
0
@ do aaa
dnia 10.10.2010, 17:46 · Zgłoś
Ty [...] nie rób sobie kpin z nie żyjącego już człowieka.Współczucie dla rodziny.
Odpowiedz
0
@ do aaa!
dnia 10.10.2010, 17:37 · Zgłoś
Masz rozum!! Taki komentarz nie na miejscu. Chyba u Ciebie jest brak rodzicow.... Ludzie bez mózgu:(
Odpowiedz
0
@ zal
dnia 10.10.2010, 17:22 · Zgłoś
Przykre;/;/
Odpowiedz
0
@ Kolo z tąd i tamtąd
dnia 10.10.2010, 15:00 · Zgłoś
Przyczyną zgonu była śmierć.Co tu wyjaśniać.
Może znudził się życiem,bo poco tu koczować na tym świecie.
Wszędzie do okoła same bandziory i [...].
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.