Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zajęcia w szkołach odwołane. Opieka dla przedszkolaków zapewniona.

42
Z uwagi na sytuację powodziową informujemy, że w dniach od 7 do 11 czerwca br. zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w następujących szkołach: Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle, Przedszkola Miejskie: Nr 9 i Nr 11. W tych dniach zorganizowane będą również zajęcia dla najmłodszych dzieci, wymagających opieki. Dzięki temu przedszkolaki będą miały zagospodarowany czas, a rodzice i opiekunowie będą mogli zająć się usuwaniem skutków powodzi.

Grupę 30 dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 11, przyjmie Szkoła Podstawowa Nr 1 w Jaśle (ul. Piotra Skargi 10, tel. 13 446 37 54 lub 600 916 215). Kolejną grupą 30 przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego Nr 11 zaopiekuje się Bajkowe Prywatne Przedszkole (ul. Kochanowskiego 6, tel. 504 074 864). Również świetlica popołudniowa, znajdująca się w budynku  Związku Nauczycielstwa Polskiego przy ul. Floriańskiej 8, przyjmie grupę 30 osób z PM Nr 11. Dla wszystkich dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 9 będą zorganizowane zajęcia w Szkole Podstawowej Nr 2 w Jaśle. (ul. Koralewskiego 9, tel. 13 446 34 94).

Do wyżej wymienionych placówek rodzice mogą przyprowadzać również dzieci, które nie uczęszczają do PM Nr 11 i Nr 9, a które również potrzebują opieki przedszkolnej. Na miejscu, w czasie zajęć, dzieci będą miały zagwarantowaną opiekę i wyżywienie. Szczegóły u koordynatora działań: Pana Marka Tęczy (tel. 500 222 204).


UM Jasło

Reklama

Komentarze: 42

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ Wstyd!
dnia 07.06.2010, 19:42 · Zgłoś
Może by się wreszcie nauczyć jaka jest nazwa szkoły, do której się chodzi. A o zasadach pisania nazw szkół niektórzy chyba nigdy nie słyszeli...
Odpowiedz
1
@ chemik
dnia 07.06.2010, 11:22 · Zgłoś
przestancie sie kłucic

Odpowiedz
-1
@ jaa
dnia 06.06.2010, 19:15 · Zgłoś
Bożeee.... ! nie widzicie że nad wejściem do gimnazjum nr 2 pisze: ZESPÓŁ SZKÓŁ MIEJSKICH NR 3.Ludzie wypowiadacie sie na takie tematy o których nie macie pojęcia. Założę się że tu pisał jakiś uczeń gim nr 2 , który nawet nie wiem że gim 2 należy do ZSM nr 3.
Chemik to co innego, on należy do Zespołu Szkół nr 3, a Gim 2 do Zespołu Szkół Miejskich nr 3.
Odpowiedz
0
@ yip
dnia 06.06.2010, 18:31 · Zgłoś
W Gimnazjum nr 1 nie ma powodzian tylko ma swoje lokum Sztab Kryzysowy.Przebywaja tam strazacy z odleglych miast Polski i z terenu Podkarpacia,ktorzy nie wracaja na noc do swoich domow.Zapewnia sie im calodobowe wyzywienie i nocleg.Dla powodzian rowniez miejsca sa i od poczatku byly przygotowane ale nikt sie nie zglosil.Z tego co wiem lekcje w Gimn.nr1 beda sie odbywac od poniedzialku normalnie.
Odpowiedz
-1
@ kartofel
dnia 06.06.2010, 18:18 · Zgłoś
Zajęcia w szkołach odwołane- co to oznacza wszystkie szkołu są zamknięte czy tylko wybrane niech ktos to w końcu sprecyzuje!!!!
Odpowiedz
0
@ g.
dnia 06.06.2010, 18:17 · Zgłoś
W gim. nr 1 lekcje się odbędą, tylko bardzo możliwe, że część ze stołówką będzie wyłączona z użytku przez uczniów.
Odpowiedz
0
@ Gim1
dnia 06.06.2010, 16:27 · Zgłoś
właśnie, gim1 też powinno być zamknięte, przynajmniej na kilka dni, bo dokąd mają się udać powodzianie którzy stracili cały majątek? przecież nie wywalą ich na bruk...
Odpowiedz
0
@ ktosik
dnia 06.06.2010, 16:19 · Zgłoś
no wlasnie co z gim. nr1?? podobno tam sa powodzianie. I co maja byc normalne lekcje?
Odpowiedz
0
@ .
dnia 06.06.2010, 16:17 · Zgłoś
właśnie, nikt nie wie co z Gimnazjum nr 1 ?
znajdują się tam powodzianie i straż.
wie ktoś coś na ten temat ?
pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ SasQ
dnia 06.06.2010, 15:10 · Zgłoś
a co z ZS Trzcinica ? tam pewnie już szkoły nie widać. co mają zrobić osoby dojeżdżające do Trzcinicy ? jest w ogóle jakaś nie zalana droga do szkoły?
Odpowiedz
0
@ Jasło
dnia 06.06.2010, 15:06 · Zgłoś
a co z budowlanką w Jaśle
Odpowiedz
0
@ fff
dnia 06.06.2010, 14:40 · Zgłoś
Nie chciało mi się pisać, ale muszę. Wymądrzacie sie na temat nazw szkół, a i tak nie macie racji: ZS nr 3 to szkoła średnia, a ZSM nr 3 to właśnie Gim nr 2 z oddziałami integracyjnymi i Integracyjna SP nr 12. Wyraźnie jest napisane Zespół Szkół Miejskich nr 3 (no chyba ze wcześniej było napisane co innego w artykule i zostało zmienione). Na tę chwilę wszystko jest jasne: w artykule nie ma żadnej wzmianki o "chemiku" lecz o Gim i SP.
Odpowiedz
0
@ saśka
dnia 06.06.2010, 14:01 · Zgłoś
a co z gimnazjum nr 1? tam są przecież powodzianie. nikt nic nie wie?
Odpowiedz
0
@
dnia 06.06.2010, 13:48 · Zgłoś
Zespół szkół miejskich nr 3 to gimnazjum nr 2 i szkoła podstawowa 12 a zespół szkół nr 3 to chemik dwie podobne nazwy ale różniące się w nazwie słowem miejskich
Odpowiedz
0
@ Boziu -.-
dnia 06.06.2010, 13:15 · Zgłoś
Zespół Szkół Nr 3 to owszem chemik ale chemik oraz budowlanka zostały podane we wcześniejszych informacjach -.-
a Zespół Szkół MIEJSKICH Nr 3 to gim nr 2 oraz podstawka znajdująca sie w tym samym budynku -.-
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 06.06.2010, 13:01 · Zgłoś
Zespoł Szkół Miejskich Nr3 to inaczej gim 2 !! wiec jest tez zamkniete. Jak budowlanka i chemik jest zamkniete to jakim cudem chcecie isc do gima
Odpowiedz
0
@ ale z was przyczłapy
dnia 06.06.2010, 12:54 · Zgłoś
ale z was [...] zespół szkół "miejskich" nr 3 to jest 2 gim i jakieś przedszkole, a zespół szkół nr 3 to jest chemik... oj [...] [...] jest różnica... zal mi was
Odpowiedz
0
@ Gość
dnia 06.06.2010, 12:13 · Zgłoś
Gim 2 zamknięte przez najbliższy tydzień.
Odpowiedz
0
@ Ja2
dnia 06.06.2010, 11:57 · Zgłoś
A co z podstawówką nr 2 przeciez tam tez sa ewakuowani ludzie
Odpowiedz
0
@ ona 91
dnia 06.06.2010, 10:48 · Zgłoś
ludzie basen jest zakniety na tydzien czasu
Odpowiedz
0
@ jacus
dnia 06.06.2010, 10:46 · Zgłoś
czytajcie ludzie dobrze i ze zrozumieniem - pisze Zespół Szkół Miejskich nr 3 - to jest szkoła w skład której wchodzi Gimnazjum Nr 2 i Szkoła Podstawowa nr 12 - obie są na ulicy Szkolnej 38
Odpowiedz
0
@ Do wszystkich
dnia 06.06.2010, 10:43 · Zgłoś
Ludzie!
Zespół Szkół Nr 3 to Chemik- prawda.
Ale Zespół Szkół MIEJSKICH Nr 3- a o tym piszą w artykule- to Gimnazjum Nr 2 i SP Nr 12.
Więc GIMNAZJUM NR 2 JEST ZAMKNIĘTE.
Odpowiedz
0
@ anett83
dnia 06.06.2010, 10:41 · Zgłoś
zespół szkół miejskich nr 3 to jest gimnazjum nr 2 i szkoła podstawowa nr 12 a zespół szkół nr 3 to chemik dwie podobne nazwy
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 06.06.2010, 10:35 · Zgłoś
booże, zespół szkół nr 3 to gimnazjum nr 2! chodze tam to wiem... -.-
Odpowiedz
0
@ lol2
dnia 06.06.2010, 10:25 · Zgłoś
Do lola: Zespół Szkół Mijeksic nr 3 w Jaśle to właśnie gimnazjum nr 2 i SP nr 12!!! Widać, zę nie codzisz do tej szkoły xD
Odpowiedz
0
@ ZS Nr 3
dnia 06.06.2010, 09:41 · Zgłoś
Zespół Szkól Miejskich Nr 3 to Gimnazjum Nr 2 oraz Integracyjna Szkoła Podstawowa Nr 12.
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 06.06.2010, 09:27 · Zgłoś
Zespół Szkół Miejskich Nr 3 w Jaśle to gimnzjum nr.2 i podstaówka wiec jest zamknięte. a niewiecie jak bede kursować autobusy do jasła?
Odpowiedz
0
@ Uczennica
dnia 06.06.2010, 09:22 · Zgłoś
tu chodzi chyba o gim2 bo pełna nazwa to zespół szkół miejskich nr 3 w Jaśle czyli tak jak jest napisane
Odpowiedz
0
@ ruck
dnia 06.06.2010, 09:08 · Zgłoś
ale Wy się znacie... jeśli nie wiecie że Gimnazjum nr 2 należy do Zespołu Szkół Miejskich nr 3 to się przekonajcie.
Tu macie link do tego gimnazjum i wyraźnie pisze że należy do ZSM nr 3!http://www.gim2jaslo.edu.pl/
Odpowiedz
0
@ magda
dnia 06.06.2010, 09:04 · Zgłoś
Gimnazjum Nr 2 to Zespół Szkół Nr 3 więc wzmianka jest :)
Odpowiedz
0
@ ddd
dnia 06.06.2010, 07:39 · Zgłoś
pytałem nauczyciela gim 2 i mowil nawet ze zamkniete, takze...
Odpowiedz
0
@ nobs
dnia 06.06.2010, 07:39 · Zgłoś
zespół szkół miejskich nr 3 w jaśle to gim nr 2 [...]!!! gim 2 zamkniete!
Odpowiedz
0
@ xx
dnia 06.06.2010, 00:45 · Zgłoś
Zespół Szkół nr 3 to chemik, a Zespół Szkół Miejskich nr 3 to gim2
Odpowiedz
0
@ do ruck:
dnia 05.06.2010, 23:29 · Zgłoś
zs nr 3 i gim 2 to dwie różne szkoły więc to nie jest takie oczywiste, że jeśli zamknięty jest chemik to i gim 2 też.
Odpowiedz
0
@ gunner
dnia 05.06.2010, 23:16 · Zgłoś
gim 2 całe zalane, nic nie piszą ale lekcji nie będzie na pewno
Odpowiedz
0
@ ewela
dnia 05.06.2010, 23:08 · Zgłoś
ale macie prblem szok
Odpowiedz
0
@ ..
dnia 05.06.2010, 22:47 · Zgłoś
A co ze szkołą Gimnazjum i Liceum w Kołaczycach? Co z osobami dojeżdżającymi środkami miejskiej komunikacji PKS? Brak jakichkolwiek informacji z waszej strony na ten tamet.
Odpowiedz
0
@ Do ruck
dnia 05.06.2010, 22:36 · Zgłoś
ruck ty też się nie wyrywaj!! bo ZS nr 3 to chodzi o dawny chemik. nie wiesz to się nie wyrywaj!!
Odpowiedz
0
@ ruck
dnia 05.06.2010, 22:19 · Zgłoś
do lol: przecież masz napisane , że ZS nr 3 jest zamkniete , czyli gim 2 , więc się tak nie wyrywaj jak się nie znasz...
Odpowiedz
0
@ Uczeń
dnia 05.06.2010, 22:17 · Zgłoś
Do Jaślanina:
Uczniowie gimnazjum (przynajmniej nr 1 w Jaśle) od początku czerwca już nie jeżdżą na basen, a więc problem sam się rozwiązał.
Dziwi mnie natomiast, że nie ma tu wzmianki o gimnazjum nr 2...
Odpowiedz
0
@ jaślanin...
dnia 05.06.2010, 21:45 · Zgłoś
A co z Gimnazjum 1? Przecież tam zostali ewakuowani powodzianie - po części. I jeżeli są normalnie lekcje, to czy dzieci pojadą na basen, bo wydaje mi się, że nie, właściwie pewien jestem, że to niemożliwe. Jednak się chcę upewnić, bo teraz w tych szkołach to wszystko możliwe.
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 05.06.2010, 19:34 · Zgłoś
przedszkole 9 zamkniete a gim 2 otwarte ??
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.