Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Żakiety damskie wizytowe i nie tylko

2

Czasy, kiedy kobiety w życiu biznesowym, politycznym były rzadkością, odeszły do lamusa. Współczesny świat we wszelkich dziedzinach życia został zawładnięty przez płeć piękną i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Każda z pań w swoim życiu zawodowym pragnie być nie tylko wybitnym przedstawicielem branży, ale także piękną zachwycać swoim wyglądem. Nic tak bowiem nie buduje poczucia własnej wartości jak piękny i elegancki wygląd.

Świat mody nieustannie ewaluuje, a pewne części garderoby na przestrzeni wielu lat zmieniają swój wizerunek. Przykładem może być żakiet damski, który obecnie stanowi nieodzowny element damskiej garderoby. Nie wziął się znikąd, jego wcześniejszą „odmianą” były marynarki damskie, które funkcjonowały w życiu codziennym i nie stanowiły o elegancji. W drodze ewolucji żakiet stał się bardziej wykwintnym rodzajem nakrycia wierzchniego, dzisiaj jest synonimem szyku i elegancji. Do tego jest niezwykle wygodny w użytkowaniu, spełnia wiele funkcji i daje się zestawić z każdym sposobem ubierania.

Rewelacyjne żakiety damskie na inspiracjemodowe.pl przede wszystkim sprawdzają się w życiu zawodowym kobiet, gdzie w wielu sytuacjach prezencja wymaga szyku i dostojności. Nic tak bowiem w szybki sposób nie zapewni eleganckiego wyglądu jak właśnie założenie żakietu. Warto zaznaczyć, że żakiet to również oznaka nowego trendu w modzie i łączenie go z innymi częściami garderoby, a w tym zakresie nie ma żadnych ograniczeń, stanowi o oryginalności. W zależności od potrzeb można je w świetny sposób zestawić z eleganckimi spodniami, sukienką czy spódnicą i udać się na spotkanie biznesowe. Mniej zobowiązujące spotkania takie jak w gronie rodzinnym czy przyjaciół pozwalają łączyć żakiet z jeansami czy wąskimi spodniami. Żakiet połączony ze spódnicą z cekinami czy koronkową sukienką jest wskazany na spotkanie przy piwie. Jak widać noszenie żakietu nie ma żadnych ograniczeń, a wręcz przeciwnie, można eksperymentować w zakresie doboru garderoby i w każdej sytuacji pojawia się ciekawy design.

Szeroka oferta producentów pozwala na wybór spośród dziesiątek proponowanych fasonów. Przyjazne dla pań okazują się żakiety klasyczne, które rewelacyjnie sprawdzają się w pracy, bowiem żakiety dla pań są tym samym, co marynarki dla mężczyzn i ich noszenie wynika niejako z obowiązków związanych z pracą. Ciekawie prezentują się także żakiety krótkie, z rękawem ¾, a także profilowane, zgrabnie podkreślające damską sylwetkę. To, jaki model wybierze każda z pań zależy od upodobań i oczywiście stylu, który jest wpisany w sposób ubierania. Jeszcze jednym warunkiem wybrania określonego fasonu żakietu, podobnie jak w przypadku innych części garderoby, jest kształt damskiej figury. Niestety, nie każdy fason sprzyja figurze i warto zwrócić uwagę na możliwości korekty jakie daje dany fason.

Każdy żakiet musi zostać połączony z inną częścią odzieży i w tym tkwią jego możliwości stylizacji damskiej garderoby. Szeroka gama barw i kolorów żakietów pozwala na ciekawe zestawienia, a wyraziste kolory pozwalają na nadanie stylizacji odrobinę oryginalności i szaleństwa. Modne w obecnym sezonie kolory wszelkiej żółci, miodowe, musztardowe podbiły serca większości pań, a nowa kolekcja żakietów obfituje właśnie w te kolory, warto śledzić aktualne trendy na https://inspiracjemodowe.pl. Do tego ciekawie dobrane dodatki i powstały wizerunek damskiej sylwetki będzie niezwykle dostojny i modny.

Nie ma dzisiaj kobiet, które w swojej szafie nie miałyby chociaż jednego żakietu, który w odpowiednim zestawieniu sprawdzi się zarówno do pracy, jak i podczas miłego spotkania w gronie przyjaciół. Żakiet dopasuje się do każdej stylizacji i potrafi uratować kobiecy wizerunek w wielu sytuacjach. Żakiet dla pań to taki nieoceniony element garderoby, który zawsze się sprawdzi i nigdy nie zawiedzie.

Materiał zewnętrzny

Napisany dnia: 24.03.2020, 13:02
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Zostań w domu
dnia 24.03.2020, 19:45
Ocena
komentarza:
1
Maseczek, a nie żakietów nam potrzeba
@ opamiętajcie się
dnia 25.03.2020, 01:14
Ocena
komentarza:
0
Ludzie za chwilę nie będą mieć pieniędzy na życie, a tu taki durny artykuł sponsorowany wstawiają. Kto zapłaci ponad tysiąc złotych za szmatkę? Puknijcie się w główki! Mam nadzieję, że społeczeństwa oprzytomnieją i skończy się to gigantyczne kupowanie rzeczy niepotrzebnych.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Drugi dzień protestów przeciwko wyrokowi Trybunału zaostrzającego przepisy antyaborcyjne. Na ulice Jasła wyszło blisko 300 osób.

   

  Ulicami Jasła po raz drugi przeszedł marsz sprzeciwu wobec wyroku Trybunału Konstytucyjnego zaostrzającego przepisy antyaborcyjne. W proteście wzięło udział blisko 300 osób, które...

 • "Martwa dziecka nie urodzę", "moje ciało mój wybór" – protest jaślan przeciwko zakazowi aborcji

  W sobotę wieczorem tłumy ludzi wyszły na ulice Jasła protestując przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, który uznał, że przerwanie ciąży ze względu na nieodwracalne wady płodu lub nieuleczalną chorobę zagrażającą jego życiu jest niekonstytucyjne. Dzisiaj ponownie wyrażą swój sprzeciw..

 • Wstrzymano przyjęcia planowe na wszystkie oddziały jasielskiego szpitala

  Wstrzymano przyjęcia planowe pacjentów na wszystkie oddziały jasielskiego szpitala aż do odwołania. Oddziały geriatryczny i diabetologiczny zostały tymczasowo przekształcone dla pacjentów zakażonych koronawirusem.

 • Zakochaj się w.... Jaśle. W niedzielę o 8.30 w TVP1

  Tomasz Bednarek z programu Zakochaj się w Polsce nie tak dawno opowiadał o pobycie w Lublinie, Warszawskiej Woli i Sochaczewie. W nowym odcinku programu przedstawione zostanie Jasło. Program będzie można obejrzeć już w najbliższą niedzielę na kanale TVP1.

 • Kolejki do punktu drive-thru

  Od tygodnia do punktu mobilnego drive-thru przy jasielskim szpitalu ustawia się długi sznur samochodów. - W piątek o 11.30 byłem pięćdziesiąty, a za mną było jeszcze piętnaście samochodów – mówi nam mieszkaniec Jasła. Dzisiaj kolejka do punktu pobrań sięgała aż do wjazdu na teren szpitala. Niektórzy zmuszeni byli czekać na drodze krajowej nr 28.

 • Szkoła Podstawowa nr 12 ma supernowoczesną pracownię językową

   

  Nowoczesne technologie doskonale służą nauczaniu. Nic więc dziwnego, że w szkołach pojawia się coraz więcej pracowni naszpikowanych nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu dzieci i młodzież mogą uczyć się w najlepszych możliwych warunkach. Taką pracownią, będącą główną nagrodą ostatniej edycji Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM od niedawna może pochwalić się SP nr 12. Dzisiaj została ona oficjalnie zaprezentowana.

 • Na czym polegają badania psychologiczne kierowców i operatorów?

   

  Badania psychologiczne kierowców i operatorów pozwalają na określenie sprawności psychomotorycznej, a także analizę procesów poznawczych. Badania psychotechniczne są wykonywane zarówno z zakresu medycyny pracy, jak i psychologii transportu.

 • Odszedł na wieczny spoczynek. Wójt Jan Czubik zmagał się z chorobą nowotworową

  Jan Czubik, wójt gminy Tarnowiec odszedł w wieku 72 lat. O 2 w nocy zmarł po ciężkiej chorobie. Gminą zarządzał od 6 lat. W najbliższą niedzielę odbędzie się jego ostatnie pożegnanie.

 • Malutki Kacperek potrzebuje pomocy. Zmaga się z wadą serca i rozszczepem podniebienia

  Kacperek przebył już dwie operacje, ale to nie koniec jego wizyt w szpitalu. Jego leczenie oraz rehabilitacja są bardzo kosztowne i przewyższają możliwości finansowe rodziny zastępczej, w której wychowuje się dziecko...

 • Zespół podjął decyzję o niedopuszczeniu trzech projektów do głosowania. Będą odwołania?

  Do Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r. zgłoszonych zostało osiem projektów. Wszystkie zostały poddane ocenie merytorycznej. Zespół oceniający uznał, że trzy z nich nie mogą zostać dopuszczone do głosowania...

 • Weź udział w konkursie! Wygraj bilety na „Wielkie monologi w wykonaniu Jerzego Treli” WYNIKI!

   

  Wspólnie z Jasielskim Domem Kultury przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich miłośników teatru. Do wygrania są 4 bilety na „Wielkie monologi” w wykonaniu Jerzego Treli, które na deskach sceny JDK będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę. Czekamy na prawidłowe odpowiedzi na pytanie konkursowe.

 • Upewnij się, że twoje auto jest sprawne. Sprawdzisz to w SKP „Łączność”

   

  Egzamin ze sprawności samochodu to nie tylko formalna konieczność, potwierdzana adnotacją w dowodzie rejestracyjnym. Od tego, czy nasz pojazd jest sprawny technicznie zależy życie nasze oraz pozostałych użytkowników dróg. Dlatego też badanie stanu technicznego auta należy powierzyć doświadczonym diagnostom, dysponującym najnowocześniejszym sprzętem.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105