Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Żakiety damskie wizytowe i nie tylko

2

Czasy, kiedy kobiety w życiu biznesowym, politycznym były rzadkością, odeszły do lamusa. Współczesny świat we wszelkich dziedzinach życia został zawładnięty przez płeć piękną i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Każda z pań w swoim życiu zawodowym pragnie być nie tylko wybitnym przedstawicielem branży, ale także piękną zachwycać swoim wyglądem. Nic tak bowiem nie buduje poczucia własnej wartości jak piękny i elegancki wygląd.

Świat mody nieustannie ewaluuje, a pewne części garderoby na przestrzeni wielu lat zmieniają swój wizerunek. Przykładem może być żakiet damski, który obecnie stanowi nieodzowny element damskiej garderoby. Nie wziął się znikąd, jego wcześniejszą „odmianą” były marynarki damskie, które funkcjonowały w życiu codziennym i nie stanowiły o elegancji. W drodze ewolucji żakiet stał się bardziej wykwintnym rodzajem nakrycia wierzchniego, dzisiaj jest synonimem szyku i elegancji. Do tego jest niezwykle wygodny w użytkowaniu, spełnia wiele funkcji i daje się zestawić z każdym sposobem ubierania.

Rewelacyjne żakiety damskie na inspiracjemodowe.pl przede wszystkim sprawdzają się w życiu zawodowym kobiet, gdzie w wielu sytuacjach prezencja wymaga szyku i dostojności. Nic tak bowiem w szybki sposób nie zapewni eleganckiego wyglądu jak właśnie założenie żakietu. Warto zaznaczyć, że żakiet to również oznaka nowego trendu w modzie i łączenie go z innymi częściami garderoby, a w tym zakresie nie ma żadnych ograniczeń, stanowi o oryginalności. W zależności od potrzeb można je w świetny sposób zestawić z eleganckimi spodniami, sukienką czy spódnicą i udać się na spotkanie biznesowe. Mniej zobowiązujące spotkania takie jak w gronie rodzinnym czy przyjaciół pozwalają łączyć żakiet z jeansami czy wąskimi spodniami. Żakiet połączony ze spódnicą z cekinami czy koronkową sukienką jest wskazany na spotkanie przy piwie. Jak widać noszenie żakietu nie ma żadnych ograniczeń, a wręcz przeciwnie, można eksperymentować w zakresie doboru garderoby i w każdej sytuacji pojawia się ciekawy design.

Szeroka oferta producentów pozwala na wybór spośród dziesiątek proponowanych fasonów. Przyjazne dla pań okazują się żakiety klasyczne, które rewelacyjnie sprawdzają się w pracy, bowiem żakiety dla pań są tym samym, co marynarki dla mężczyzn i ich noszenie wynika niejako z obowiązków związanych z pracą. Ciekawie prezentują się także żakiety krótkie, z rękawem ¾, a także profilowane, zgrabnie podkreślające damską sylwetkę. To, jaki model wybierze każda z pań zależy od upodobań i oczywiście stylu, który jest wpisany w sposób ubierania. Jeszcze jednym warunkiem wybrania określonego fasonu żakietu, podobnie jak w przypadku innych części garderoby, jest kształt damskiej figury. Niestety, nie każdy fason sprzyja figurze i warto zwrócić uwagę na możliwości korekty jakie daje dany fason.

Każdy żakiet musi zostać połączony z inną częścią odzieży i w tym tkwią jego możliwości stylizacji damskiej garderoby. Szeroka gama barw i kolorów żakietów pozwala na ciekawe zestawienia, a wyraziste kolory pozwalają na nadanie stylizacji odrobinę oryginalności i szaleństwa. Modne w obecnym sezonie kolory wszelkiej żółci, miodowe, musztardowe podbiły serca większości pań, a nowa kolekcja żakietów obfituje właśnie w te kolory, warto śledzić aktualne trendy na https://inspiracjemodowe.pl. Do tego ciekawie dobrane dodatki i powstały wizerunek damskiej sylwetki będzie niezwykle dostojny i modny.

Nie ma dzisiaj kobiet, które w swojej szafie nie miałyby chociaż jednego żakietu, który w odpowiednim zestawieniu sprawdzi się zarówno do pracy, jak i podczas miłego spotkania w gronie przyjaciół. Żakiet dopasuje się do każdej stylizacji i potrafi uratować kobiecy wizerunek w wielu sytuacjach. Żakiet dla pań to taki nieoceniony element garderoby, który zawsze się sprawdzi i nigdy nie zawiedzie.

Materiał zewnętrzny

Napisany dnia: 24.03.2020, 13:02
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Zostań w domu
dnia 24.03.2020, 19:45
Ocena
komentarza:
1
Maseczek, a nie żakietów nam potrzeba
@ opamiętajcie się
dnia 25.03.2020, 01:14
Ocena
komentarza:
0
Ludzie za chwilę nie będą mieć pieniędzy na życie, a tu taki durny artykuł sponsorowany wstawiają. Kto zapłaci ponad tysiąc złotych za szmatkę? Puknijcie się w główki! Mam nadzieję, że społeczeństwa oprzytomnieją i skończy się to gigantyczne kupowanie rzeczy niepotrzebnych.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Centrum Rehabilitacji przy ul. Kraszewskiego nieczynne

   

  Od dzisiaj do odwołania nieczynne będzie Centrum Rehabilitacji przy Ul. Kraszewskiego w Jaśle. Decyzja o jego zamknięciu ma związek z sytuacją epidemiologiczną na terenie powiatu jasielskiego. Część z personelu ośrodka przebywa w kwarantannie.

 • Jaślanka w konkursie na najpiękniejszą Polkę

  Do końca marca br. kobiety z całej Polski mogły przesyłać zgłoszenia online do castingu w Konkursie Najpiękniejsza Polka 2020. Wśród nich jest Klaudia Dybaś z Jasła. Głosowanie internetowe na kandydatki trwać będzie do końca kwietnia.

 • Szpitalne oddziały wciąż zamknięte

  Od czwartku ubiegłego tygodnia kilka oddziałów Szpitala Specjalistycznego w Jaśle nadal pozostaje zamkniętych. Część personelu medycznego znajduje się w kwarantannie. Co najmniej przez dwa kolejne dni nieczynne będą również poradnie specjalistyczne przy ul. Szopena.

 • Rozbił volkswagena jadąc na "podwójnym gazie"

   

  Na ul. Bieszczadzkiej w Jaśle doszło dzisiaj do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca osobowego volkswagena zjechał z jezdni, po czym wjechał wprost w betonowy cokół. Był pijany.

 • Kolejny przypadek zakażenia koronawirusem w powiecie jasielskim. W Przemyślu zmarła kobieta

   

  WSSE w Rzeszowie poinformowała o kolejnych 5 przypadkach zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Wśród zakażonych jest mężczyzna w sile wieku z powiatu jasielskiego.

 • Dwa różne pomysły na walkę z epidemią. Takiej sesji Rady Powiatu w Jaśle jeszcze nie było

   

  Piątkowa sesja Rady Powiatu w Jaśle była absolutnie bezprecedensowa. Radni w maseczkach ochronnych na twarzach, z rękawiczkami na dłoniach głosowali nad przyjęciem uchwał. 

 • Dwóch młodych mieszkańców powiatu jasielskiego zakażonych koronawirusem

   

  Najnowsze dane WSSE w Rzeszowie mówią o kolejnych 8 potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Dwa z nich to mieszkańcy powiatu jasielskiego.  

 • Zmarł artysta, rzeźbiarz Andrzej Tarka z Roztok

  Z głębokim smutkiem o śmierci znanego artysty rzeźbiarza Andrzeja Tarki z Roztok poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych jego córka...

 • Miasto Jasło przygotowało pakiet pomocowy dla przedsiębiorców

   

  W przyszłym tygodniu jasielski magistrat ma przedstawić rozwiązania w zakresie pomocy dla przedsiębiorców w związku ze skutkami epidemii koronawirusa. Główne założenia programu ujawniamy już dzisiaj .Konkretne propozycje przedłożone zostaną Radzie Miasta Jasła, której sesja ma odbyć się w najbliższy wtorek. Posiedzenie zwołane w trybie nadzwyczajnym będzie przeprowadzone w formie zdalnej.

 • Trwa rekrutacja do projektu – „Teleanioł jasielski – usługi sąsiedzkie i teleopieka dla osób starszych niesamodzielnych"

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105