Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Zamarzł człowiek w Brzyskach

42

37-letni mężczyzna został odnaleziony na brzegu strumyka we wsi Brzyska. Najprawdopodobniej zmarł z powodu wyziębienia organizmu. Wstępnie wyklucza się ingerencję osób trzecich.

Mężczyznę w godzinach popołudniowych odnalazł sąsiad, który natychmiast wezwał Policję. Mieszkaniec Brzysk prawdopodobnie był pod wpływem alkoholu. Przechylił się przez prowizoryczną barierkę, a następnie spadł ze skarpy. Uderzył głową o lód i stracił przytomność. Z powodu wyziębienia organizmu mężczyzna zmarł. Ciało zostało zabezpieczone i przewiezione do prosektorium Szpitala Specjalistycznego w Jaśle, gdzie przeprowadzana jest sekcja zwłok.

Mężczyzna miał na głowie ranę, prawdopodobnie od uderzenia. Wstępne ustalenia wskazują, że do śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie.

(icz)

Reklama

Komentarze: 42

Dodaj komentarz Widok:
0
@ łasica
dnia 05.01.2011, 16:24 · Zgłoś
współczucie dla bliskich
Odpowiedz
0
@ zasmucona
dnia 31.12.2010, 21:45 · Zgłoś
olek ;co masz na mysli piszac to ze miał powod do picia przecierz mial sie zenic a z rodzina przecierz ukladało mu sie dobrze wielka tragedia wspołczuje rodzinie i bliskim ;(((
Odpowiedz
0
@ ;;;;;
dnia 31.12.2010, 18:52 · Zgłoś
olek: co masz na mysli z jakiego powodu mogl pic przeciez miał sie zenic to był wszystko ok a i zrodzina mu sie tez układalo dobrze
Odpowiedz
0
@ oooo
dnia 31.12.2010, 18:29 · Zgłoś
olek;a co masz na mysli ze z jakiego powodu pił przeciez mial sie zenic to chyba bylo wszystko ok i z rodzina tez mu sie ukladalo chybo dobrze .
Odpowiedz
0
@ olek
dnia 31.12.2010, 17:12 · Zgłoś
wszystko co piszecie to prawda ale najwarzniejsze jest to że człowiek nie żyje tylko pytanie z czyjej winy bo skoro pił to miał jakiś powód
Odpowiedz
0
@ kkkkkkk
dnia 31.12.2010, 10:11 · Zgłoś
S[.....] był bardzo fajny... Ci co go znali wiedza jaki był.. a ja go znalem i to bardzo dobrze... wiec jeśli ktoś nie wie jaki był to niech nie pisze .... wielka tragedia ;((( współczuje rodzinie i bliskim ;((( [*][*] <S> żyj w pokoju ;((((((((((((((((((((
Odpowiedz
0
@ smutne
dnia 30.12.2010, 22:48 · Zgłoś
Smutna tragedia calej Rodzny niech spoczywa w pokoju. Nie piszcie glopot to tragedia kazdego z nas moze spotkac jeszcze raz zal mi rodziny*******
Odpowiedz
0
@ anonimek
dnia 30.12.2010, 22:39 · Zgłoś
szkoda mi tego [...]dzisiaj byl pogrzeb to bylo straszne :(( bardzo dobry czlowiek:(( wielka strata...
Odpowiedz
0
@ zc
dnia 30.12.2010, 21:21 · Zgłoś
Nie znam tych ludzi,ale szczerze współczuje!
Odpowiedz
0
@ to fatum
dnia 30.12.2010, 20:25 · Zgłoś
pierwszy bliżniak spadł z rusztownia w grecji 14 lat temu teraz drugi ...
miał się żenić latem...:(
Odpowiedz
0
@ aaaaaaa
dnia 30.12.2010, 19:59 · Zgłoś
[*] wielka tragedia, brak słów. Tylko współczuć rodzinie...:(
Odpowiedz
0
@ GG
dnia 30.12.2010, 19:06 · Zgłoś
MAFIA dobrze ze umiesz chociaz pisac na klawiszach bo tak to masz siano w glowie..........
Odpowiedz
0
@ do MX
dnia 30.12.2010, 19:04 · Zgłoś
mx jestes p[...] , [...]!
Odpowiedz
0
@ sa
dnia 30.12.2010, 19:03 · Zgłoś
do wies ; ale Ty jestes id[...].
Odpowiedz
0
@ do wyżej i wyższych
dnia 30.12.2010, 17:25 · Zgłoś
Chyba w tym miejscu był budowany nowy mostek i droga (bardziej poślizgowe).Jestem pewien że bez oka fachowca barierki itp są nieprzepisowe więc może wreszcie ktoś [...] weźmie sobie to nieszczęście do sumienia i wybierze w przyszłości odpowiednich ludzi,którzy potrafią myśleć i przewidywać we wszystkich dziedzinach.Następne może być dziecko z sankami.Zobaczę czy coś się tam zmieni ,bo nie stosuje się też wniosków powypadkowych z Inspekcji Pracy jak w Zakładach Pracy.A chociażby były jakieś wnioski kogokolwiek ,to nie będzie miał kto dopilnować ich wykonania.Co tam to - rozgrzeszenie i tak macie jak w banku.
Odpowiedz
0
@ madzia
dnia 30.12.2010, 16:29 · Zgłoś
to straszne;;//
a jego brat w grecji tez zginąl:(
szOKk!!!
brat pociagnął brata blizniaka;/
Odpowiedz
0
@ theptok
dnia 30.12.2010, 14:24 · Zgłoś
zlikwidowali [...] ktore dodawały sił i energii np. jak red bull a [...] nadal jest w sklepach ,to jest chory kraj jak i władze tego Kraju.
Odpowiedz
0
@ zdziwiony
dnia 30.12.2010, 13:25 · Zgłoś
JESZCZE NIKT NIE USTALIŁ CZY BYŁ PIJANY,NIKT NIE WIDZIAŁ ZE SAM UDERZYŁ GŁOWĄ A JUŻ WYROK ZAPADŁ,MOŻE RUSCY GO ZESTRZELILI JAK LECIAŁ DO DOMU ????????
Odpowiedz
0
@ nieznajomy
dnia 30.12.2010, 13:23 · Zgłoś
szaleństwo!!on nie byl pijany wiec nie piszcie takiech glupot skoro tego nie wiecie.. znalem go!! byl porządnym czlowiekiem.. współczucia dla rodziny bo stracili rodzice kolejnego syna w tak tragicznym wypadku:/
Odpowiedz
0
@ kris79
dnia 30.12.2010, 12:45 · Zgłoś
Słabe jednostki i [...] (chociażby [...]) są eliminowane przez ewolucję na od początków ludzkości. Inaczej mieszkalibyśmy w jaskiniach.
Odpowiedz
0
@ Kamil :)
dnia 30.12.2010, 11:59 · Zgłoś
(*)
Wyraz współczucia dla całej jego rodziny
Jeden syn zginą w takiej samej sytułacji (również spadł)
(*)
Odpowiedz
0
@ mx
dnia 30.12.2010, 11:36 · Zgłoś
to sprawa dla Ojca Mateusza! Kryminalne zagadki Brzysk!
Odpowiedz
0
@ Smutna
dnia 30.12.2010, 10:18 · Zgłoś
Ci,którzy Go nie znają nie widzą serca, nie widzą duszy..
On był człowiekiem życzliwym,zawsze chętnym do pomocy..
Przyjaciel rodziny-dla starszych i młodszych..

Niech spoczywa w spokoju-mam nadzieję,że jest mu dobrze[*]
Odpowiedz
0
@ Slaw
dnia 30.12.2010, 10:08 · Zgłoś
Najszczersze wyrazy współczucia rodzinie. Jesteśmy z wami w tym trudnym czasie.
Odpowiedz
0
@ marysia
dnia 30.12.2010, 06:46 · Zgłoś
do xxxxx- jesli nie masz nic mądrego do przekazania..milcz człowieku!
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 29.12.2010, 22:44 · Zgłoś
i znów [...] przyczyną tragedii.. ;/ ech..
wyrazy współczucia dla rodziny..
Odpowiedz
0
@ 2xl
dnia 29.12.2010, 22:43 · Zgłoś
a ciekawe gdzie ty będziesz przebywać w tym wieku współczuj drugiemu bo nigdy nie wiadomo co ciebie czeka .
Odpowiedz
0
@ xxxxx
dnia 29.12.2010, 20:27 · Zgłoś
A ciekawe gdzie w tym czasie byli jego rodzice??
Odpowiedz
0
@ :(
dnia 29.12.2010, 19:47 · Zgłoś
[*]
Odpowiedz
0
@ brzyszczak
dnia 29.12.2010, 19:04 · Zgłoś
szkoda jego matki drugiego syna straciła
Wyrazy wspólczucia dla rodziny....
bardzo szkoda człowieka...
WIELKA TRAGEDIA:(:(
Odpowiedz
0
@ ????
dnia 29.12.2010, 18:25 · Zgłoś
[*]
Odpowiedz
0
@ abc
dnia 29.12.2010, 17:59 · Zgłoś
Wyrazy wspólczucia dla rodziny....
bardzo szkoda człowieka...
WIELKA TRAGEDIA:(:(
Odpowiedz
0
@ wieś
dnia 29.12.2010, 17:05 · Zgłoś
Kto to zginął ?? szok normalnie. Zawsze się coś dzieje w tych Brzyskach {...}
Odpowiedz
-1
@ X-men
dnia 29.12.2010, 17:04 · Zgłoś
w ten [...] [...] dać tym co z nim pili k[...]!!!w taki mróz człowieka [...] nie [...] samego !!!dla rodziny wyrazy współczucia ...
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 29.12.2010, 16:34 · Zgłoś
współczucie dla rodziny :(drugi syn pochować to jest wielka tragedia. S[...] odpoczywaj w pokoju *****
Odpowiedz
0
@ rozsądna
dnia 29.12.2010, 16:04 · Zgłoś
Po raz kolejny [...] doprowadził do śmierci -pamiętajmy [...] nie uszczęśliwia wręcz przeciwnie na każdym kroku gubi
Odpowiedz
0
@ danka
dnia 29.12.2010, 14:44 · Zgłoś
ogromne wspolczucie dla rodziny zmarlego, wielka tragedia- stracic nastepnego syna,brak slow i tylko lza sie kreci w oku....
Odpowiedz
0
@ mafia
dnia 29.12.2010, 13:20 · Zgłoś
a no no typ z pod ciemniej gwiazdy tzn latarni moze kto przywióz i wyzocił ale policja na to nie możliwe ;) ;) ;) ale fakt faktem chłop nie zyje
Odpowiedz
0
@ Beta
dnia 29.12.2010, 13:20 · Zgłoś
Straszne! Każdy jest kowalem swego losu
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 29.12.2010, 12:52 · Zgłoś
wyrazy współczucia dla rodziny...
Odpowiedz
0
@ szyba -
dnia 29.12.2010, 12:50 · Zgłoś
szkoda [...]
Odpowiedz
-1
@ Kolega
dnia 29.12.2010, 11:13 · Zgłoś
Alkohol go [...]. Szkoda jego MATKI I OJCA już dwóch synow stracili .SZOK
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.